‘می تواند شما را در خرید کمی کمتر،’: وحشت-خرید مختل توزیع مواد غذاییبه کروناویروس در آمریکا بسیاری از مردم در حال انباشت ملزومات برای آنچه آنها باور دارند خواهد بود دوره خانه حبس و دست پاچه خریداران باید محروم بسیاری از ما از فروشگاه های مواد غذایی کالاهای اساسی اعم از نان و شیر و گوشت و کاغذ توالت.

اما در واقع این ویروس در حال حاضر شمار کمی تهدید برای تمامیت ما عرضه مواد غذایی. این است که وحشت-خرید خود را که باعث واقعی اختلال.

کارشناسان در مصاحبه با گاردین گفت که در حالی که مواد غذایی زنجیره تامین است که به طور کلی خوب در این نقطه, سریع, تغییرات چشمگیر در رفتار مصرف کننده باید به طور موقت مختل بازار است.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود به دنبال تسکین ترس با اصرار این کشور به ذخیره کردن مواد غذایی در میان شیوع گفت که او تا به حال یک تماس با مواد غذایی رهبران صنعت خواست که او را به صحبت کردن در برابر جمع اوری.

“آنها در واقع از من پرسید می گویند: ‘می تواند شما را در خرید کمی کمتر لطفا؟’ من فکر کردم من می خواهم هرگز بشنود که از یک خرده فروش” مغلوب ساختن پیشی جستن و اظهار داشت نیز گفت: “آنها هیچ کمبود. ما هیچ کمبود دیگر از مردم خرید در هر نقطه از سه تا پنج بار [بیشتر].”

مردم به نظر نمی رسد به گوش. هنوز هم وجود دارد بسیاری از فضاهای در قفسه های سوپر مارکت که در آن حمام بافت و شیر باید.

پس چه می گذرد ؟

گزارشگر Goger همکار با موسسه بروکینگز و متخصص در نیروی کار و ایمنی net برنامه گفت که گسترده شیفت به کار از خانه حکم نقش داشته است. چرا که مردم مشغول به کار بودند در خارج از خانه آنها dined در بیشتر رستوران ها. برخی از شرکت های ارائه وعده های غذایی برای کارکنان خود را. بیش از 50 ٪ از هزینه های مواد غذایی مصرف می شد دور از خانه Goger اشاره کرد.

“در حال حاضر تمام کسانی که از مردم در حال کار از خانه و بسیاری از آنها در حال ساخت مواد غذایی و خرید آن را در یک فروشگاه مواد غذایی به جای بیرون رفتن” Goger گفت. “یک شبه کانال به موجب آن مردم در حال گرفتن غذا فقط به طور کامل در حال تغییر است.”

دانیل استانتون نوشت که مدیریت زنجیره تامین برای Dummies گفت که اخیرا سخت به آمده-توسط کالاهای اساسی هنوز هم در اطراف. اين مدل توزيع نیست تراز وسط قرار دارد با رفتار خرید. مردم در حال خرید بیشتر کالاهای اساسی, اما آنها در واقع نه با استفاده از مطلب – آنچه او به عنوان “فانتوم تقاضا”.

“تولید کنندگان احتمالا اضافه کار سه شیفت برای تولید کاغذ توالت,” او گفت:. “در چند هفته تمام است که کاغذ توالت رفتن برای پایان دادن به در فروشگاه ها و هیچ کس در حال رفتن به مجبور به خرید کاغذ توالت زیرا همه نگردند.

“واقعا من می توانم به شما اطمینان دهم زنجیره تامین آنها در حال کار خوب,” او گفت:. “مشکل این است که وجود این تاخیر. در طی چند هفته آینده این راهرو در حال رفتن به مسدود با کاغذ توالت.”
Shelves that normally contain toilet paper at Market Basket grocery store in New Bedford, Massachusetts, are stripped bare.

استانتون می گویند که زنجیره تامین نیاز به تغییر برای دیدار با خواسته های واقعی از دیگر مواردی است که تقاضا برای محصولات است که مردم در واقع استفاده از چنین به عنوان ماسک پزشکی و صابون.

او همچنین فکر کردم که اجتماعی فاصله ذاتی در دو بخش کلیدی از مواد غذایی زنجیره تامین, کشاورزی, و, توزیع, کاهش بسیاری از کارگران coronavirus خطر است. او گفت: “وجود زیرساخت های قطعه است که ما نیاز به در محل برای کمک به این صنایع ادامه خواهد داد.”

استانتون با اشاره به پنسیلوانیا حمل و نقل مقامات بسته شدن متوقف می شود استراحت در امتداد بزرگراه – که کامیونداران تکیه بر معافیت های چرت و بهداشتی دسترسی. پس اعتراض مقامات وجود دارد بنا به گزارش بازگشایی 17 46 چنین متوقف می شود.

“ما نیاز به مطلقا به دنبال در چه بخش ها و چه زیرساخت که ما نیاز به حفاظت و نگهداری به طوری که کامیون های ویژه را می توانید در ادامه حرکت,” او گفت: “این هم درست است برای حمل و نقل ریلی.”

به طور مشابه, بستن پورت پایانه به دلیل مثبت coronavirus آزمون به عنوان اتفاق افتاده در هوستون, تگزاس, خطرات. خاموش کردن مهاجرت در سراسر مرز آمریکا و مکزیک می تواند معامله را یک ضربه بزرگ به تولید محصولات کشاورزی, او گفت:.

“من فکر نمی کنم ما و دوباره در حال اجرا از غذا گفت:” هانا Kain, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از زنجیره تامین شرکت Alom. “مردم می خواهید به امن و آنها را ذخیره سازی بیشتر در خانه, بنابراین ما باید از این همه پر فریزر ،

“که می شود گفت بسیاری از آن را سخت تر به حرکت در اطراف و حرکت بیش از مرزهای” Kain گفت.

ترین حمل و نقل هوایی گفت: حمل و نقل در هواپیماهای مسافربری. از آنجا که خطوط هوایی تجاری قطع پروازهای باری قیمت ها بالا رفته.

شاید تحت وخیم ترین شرایط “ما می تواند در یک جهان که در آن حمل و نقل و تولید مواد غذایی می تواند بیشتر محدود” اما این یک گام بزرگ به دور از مواد غذایی و عدم قطعیت یکی می بیند در جهان در حال توسعه, او گفت:.

بنابراین در حالی که خریداران ممکن است به عنوان بسیاری از آلو از حمل و شیلی وجود دارد هنوز هم می شود تولید به خوردن.

“من فکر می کنم شما هنوز هم می توانید کرفس در بسیاری از مکان یا هویج,” او گفت:. “ما شده اند بسیار ممتاز گذشته 10 15 سال در حال قادر به حمل و نقل مواد غذایی از هر کجا که آن را در اوج به جایی که آن را بسیار نیست در اوج.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im