اصلاح-اسرائیل بسته کردن بیت المقدس فوق العاده ارتدکس مناطق به بنیادی coronavirus گسترش

(تصحیح نام فلسطین و وزیر امور مالی بند 7)

بیت المقدس, مارس 12 (ایسنا) – اسرائیل قفل شده عمدتا ارتودکس یهودی در مناطق بیت المقدس روز یکشنبه به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus از پر جمعیت محلات که در آن عفونت رای بالا است.

ورود و خروج محدودیت اجرا توسط پلیس موانع تحمیل شده بود در همان روز که یک دولت برای استفاده از ماسک در مکان های عمومی رفت و به اجرا در سراسر کشور است.

ساکنان محدود محلات در اورشلیم هنوز هم می توانید از مغازه به خانه برای ملزومات اما کنیسه ها بسته شده اند و سعی کنید به ساقه عفونت حکم در نیروی در سراسر اسرائیل است.

این محله خانه را به خانواده بزرگ زندگی در محله های نزدیک. انطباق اجتماعی-فاصله دستورالعمل شده است پر از لکه.

بنی Brak, an ultra-Orthodox شهر 200,000 نزدیکی تل آویو اعلام شد یک ناحیه محدود در مارس 2 و پلیس را محدود کرده اند دسترسی به این منطقه است.

اسرائیل گزارش کرده است 10,878 تایید coronavirus موارد و 103 مرگ و میر. فلسطینی مقامات ذکر شده 268 موارد در اشغال کرانه غربی و نوار غزه با مرگ و میر.

در کرانه فلسطینی وزیر دارایی شکری Bishara گفت: تشکیلات خودگردان فلسطین (PA) خواسته اسرائیل به کمک آن دست و پنجه نرم کردن با مشکلات اقتصادی ناشی از کوروناویروس بحران است.

Bishara گفت: او درخواست اسرائیل انتقال حداقل 500 میلیون شکل (140 میلیون دلار) در ماه به تشکیلات خودگردان فلسطینی به عنوان بخشی از درآمدهای مالیاتی که مقامات اسرائیل جمع آوری به نمایندگی از فلسطینی ها.

در تمام اسرائیل معمولا جمع آوری برخی از 700 میلیون شکل ($195 میلیون) یک ماه در مقابل 3% کمیسیون در درآمدهای مالیاتی تشکیلات از واردات که می رسند از طریق اسرائیل پورت. اما PA انتظار چنین درآمد به کاهش بیش از 50 درصد با توجه به کاهش تجارت در طول coronavirus بحران است.

“اگر اسرائیل موافقت خود را با پرداخت ما 500 میلیون مثقال یک ماه ما می توانیم اضافه کردن یکی دیگر از 200 میلیون شکل (56 میلیون دلار) ماهانه کمک از کشور های کمک کننده در علاوه بر این به 100 میلیون شکل (حدود 28 میلیون نفر) از محلی درآمد” Bishara به خبرنگاران گفت: از طریق یک لینک ویدئو.

“که ما را از 200 میلیون شکل کوتاه (نرمال شکل) در مجموع ما را از طریق مصرف (بانک) وام,” او گفت:. “است که باید ما را از رفتن که راه را برای شش ماه است.”

او گفت: هیچ فوری کلمه رسمی از اسرائیل در درخواست اما نشانه مثبت بودند. (گزارش شده توسط جفری هلر علی Sawafta و نضال al-صفحه رسمی فیسبوک جنبش فتح نوشتن توسط جفری هلر ویرایش توسط Giles Elgood)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>