شرکت خودی جیب $1 میلیارد دلار در عجله برای Coronavirus واکسن

در تاریخ 26 ژوئن کوچک جنوب سان فرانسیسکو شرکت به نام Vaxart ساخته شده تعجب خبر: یک coronavirus واکسن آن مشغول به کار بود در حال انتخاب شده توسط دولت ایالات متحده به عنوان بخشی از عملیات با سرعت پیچ و تاب گل سرسبد فدرال ابتکار عمل را به سرعت توسعه مواد مخدر برای مبارزه با Covid-19.

Vaxart سهام افزایش یافت. شرکت خودی که هفته پیش دریافت کرده بود گزینه های سهام به ارزش چند میلیون دلار را دیدم ارزش آن جوایز افزایش شش برابر. و صندوق های تامینی که تا حدودی کنترل شده این شرکت رفت با بیش از 200 میلیون دلار در فوری سود.

مسابقه است به منظور توسعه یک coronavirus واکسن و برخی از شرکت ها و سرمایه گذاران در حال شرط بندی که برندگان ایستاده به کسب وسیع سود حاصل از فروش صدها میلیون یا حتی میلیارد — از دوز به جان ،

در سراسر دارویی و پزشکی, صنایع, مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره در حال سرمایه گذاری در آن پویا است.

آنها در حال ساخت میلیون ها دلار پس از اعلام مثبت تحولات از جمله حمایت از دولت در تلاش های خود را برای مبارزه با Covid-19. پس از این اطلاعیه خودی از حداقل 11 شرکت ها — بسیاری از آنها را شرکت های کوچکتر که بخت و اقبال اغلب لولا در موفقیت یا شکست یک دارو به فروش سهام به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار از ماه مارس با توجه به ارقام وارد شده برای نیویورک تایمز توسط Equilar یک ارائه دهنده اطلاعات.

در برخی موارد شرکت خودی هستند که بهره مندی از به طور منظم برنامه ریزی شده جبران اتوماتیک و یا معاملات سهام. اما در شرایط دیگر مقامات ارشد به نظر می رسد در pouncing فرصت را به پول نقد در حالی که سهام خود را با قیمت های آسمان بالا هستند. و برخی از شرکت ها اعطا گزینه های سهام به مدیران در مدت کوتاهی قبل از بازار-حرکت اطلاعیه در مورد واکسن خود را پیشرفت.

ناگهانی ثروت های بادآورده برجسته قدرتمند مشوق های مالی برای مقامات شرکت به تولید مثبت عناوین در مسابقه برای coronavirus واکسن و درمان حتی اگر این داروها ممکن است هرگز تابه.

برخی از شرکت ها در حال جذب دولت موشکافی به صورت بالقوه با استفاده از انجمن های خود را با بهره برداری پیچ و تاب سرعت به عنوان بازاریابی ترفندها.

برای مثال تیتر در Vaxart را انتشار اخبار اعلام کرد: “Vaxart را Covid-19 واکسن انتخاب شده برای دولت ایالات متحده عملیات با سرعت پیچ و تاب.” اما واقعیت پیچیده تر است.

Vaxart را کانديد واکسن گنجانده شد در یک دادگاه در پستانداران است که یک آژانس فدرال بود سازماندهی در رابطه با عملیات سرعت در پیچ و تاب. اما Vaxart است در میان شرکت های انتخاب شده برای دریافت حمایت مالی قابل توجهی از پیچ و تاب سرعت به تولید صدها میلیون دوز واکسن.

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی وارد شده به بودجه موافقت نامه با برخی از تولید کنندگان واکسن و ما در حال مذاکره با دیگران است. نه مورد با Vaxart” گفت: Michael R. Caputo گروه دستیار وزیر امور عمومی است. “Vaxart را واکسن نامزد انتخاب شده برای شرکت در مقدماتی دولت ایالات متحده مطالعات برای تعیین مناطق بالقوه برای امکان بهره برداری پیچ و تاب سرعت همکاری و پشتیبانی. در این زمان این مطالعات ادامه دارد و هیچ تعیین شده است.”

آخرین به روز رسانی: اقتصاد

12 ساعت پیش
حزبی تقسیم بر coronavirus فراتر از ماسک.
15h پیش
سازمان های غیر انتفاعی کمک آمریکایی ها از طریق همه گیر هستند در معرض خطر خود را.
16h پیش
Neiman Marcus خواهد دید از آن فروشگاه در نیویورک, هادسون متری.

برخی از مقامات در وزارت بهداشت و خدمات انسانی رشد کرده اند در مورد اینکه آیا شرکت ها از جمله Vaxart در حال تلاش برای باد کردن سهام خود را به قیمت های اغراق آمیز نقش خود را در پیچ و تاب سرعت ارشد تهمت رسمی دولت گفت. این بخش دارای رله این نگرانی را به کمیسیون بورس و اوراق بهادار گفت: این رسمی صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن.

مشخص نیست اگر این کمیسیون به دنبال این موضوع است. S. E. C. سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

اعتباری و…را Ragozzino/پاتریک McMullan

“Vaxart کمال خوب حاکمیت شرکتی, دستورالعمل ها و سیاست ها و تصمیم گیری مطابق با منافع شرکت و سهامداران خود” Vaxart ارشد اجرایی آندره Floroiu گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. با اشاره به عملیات سرعت در پیچ و تاب او افزود: “ما معتقدیم که Vaxart را Covid-19 واکسن هیجان انگیز ترین در یکی O. W. S. دلیل آن است که تنها واکسن خوراکی (قرص) در O. W. S.”

بهنگام معاملات سهام به طور کلی قانونی است. اما سرمایه گذاران و شرکت های بزرگ حکومت کارشناسان می گویند که آنها می توانید ظاهر که مدیران بهره مندی از اطلاعات در داخل و می تواند تضعیف اعتماد عمومی به صنعت داروسازی که به دنبال این شرکت ها برای درمان Covid-19.

“آن نامناسب است برای مبارزه با مواد مخدر مدیران شرکت به پول نقد در یک بحران” سعید بن Wakana مدیر اجرایی بیماران مقرون به صرفه مواد مخدر غیر انتفاعی حمایت از گروه. “هر روز آمریکایی ها از خواب بیدار و فداکاری در طول این بیماری همه گیر. شرکت های دارویی این را به عنوان یک دیدار است.”

مدیران در یک لیست طولانی از شرکت های در حال احرام از هفت یا هشت رقم سود با تشکر از کار خود را در coronavirus واکسن و درمان است.

سهام Regeneron یک شرکت زیست فناوری در تریتون, n. y. باید صعود نزدیک به 80 درصد از اوایل ماه فوریه اعلام کرد با همکاری وزارت بهداشت و خدمات انسانی به منظور توسعه یک Covid-19 درمان است. از آن زمان به بعد این شرکت با مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره را به فروش نزدیک به 700 میلیون دلار در سهام. رئیس اجرایی لئونارد Schleifer به فروش می رسد $178 میلیون سهام در یک روز در ماه مه.

الکساندرا بویی سخنگوی Regeneron گفت: بسیاری از کسانی که در خرید و فروش برنامه ریزی شده در پیش از طریق برنامه هایی که به صورت خودکار فروش مدیران سهام اگر سهام بازدید یک قیمت خاص.

مدرن, a 10-year-old واکسن توسعه دهنده مستقر در Cambridge, Mass., که هرگز به ارمغان آورد یک محصول به بازار اعلام کرد در اواخر ماه ژانویه است که در آن مشغول به کار بود در یک coronavirus واکسن. آن را صادر کرده و در جریان اخبار منتشر شده نقطه آن واکسن پیشرفت و سهام آن بیش از سه برابر به شرکت ارزش بازار تقریبا 30 میلیارد دلار.

مدرن خودی به فروش حدود 248 میلیون سهام از آنجا که در ژانویه اعلام و از آن پس این شرکت انتخاب شد و در ماه آوریل به دریافت بودجه فدرال برای حمایت از آن واکسن تلاش.

اعتبار…آدم Glanzman/ایسنا

در حالی که برخی از کسانی که در خرید و فروش شد برنامه ریزی شده در پیش دیگران بیشتر بود خار از لحظه ای است. شاخص سرمایه گذاری های صندوق سرمایه گذاری اجرا شده توسط این شرکت بنیانگذار و رئیس Noubar Afeyan به فروش می رسد بیش از $68 میلیون ارزش مدرن سهام در مارس 21. کسانی که معاملات نمی شد برنامه ریزی در پیشبرد با توجه به اوراق بهادار براده.

مدیران و اعضای هیئت مدیره در Luminex, Quidel و اورژانس BioSolutions به فروش سهام به ارزش یک ترکیب 85 میلیون دلار پس از اعلام آنها مشغول به کار بودند در واکسن درمان یا راه حل های تست.

در شرکت های دیگر و مدیران و اعضای هیئت مدیره دریافت کمک های مالی زیادی از گزینه های سهام در مدت کوتاهی قبل از این شرکت اعلام کرد خبر خوب این است که برداشته ارزش از گزینه های آن.

Novavax یک شرکت داروسازی در Gaithersburg, Md., شروع به کار بر روی یک واکسن در اوایل این سال است. این بهار و این شرکت گزارش امیدوار کننده اولیه آزمون, نتایج و 1.6 میلیارد دلار مقابله با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

در ماه آوریل سهام خود را در زیر $24, Novavax صادر دسته ای جدید از سهام جایزه به تمام کارکنان آن “در اذعان فوق العاده کار کارکنان ما به پیاده سازی یک واکسن جدید در برنامه.” چهار مدیران ارشد از جمله رئیس اجرایی استنلی Erck دریافت گزینه های سهام که به ارزش کمتر از 20 میلیون دلار در آن زمان بود.

از آن پس Novavax سهام پرورشی است به بیش از 130 دلار به اشتراک بگذارید. حداقل بر روی کاغذ چهار مدیران’ گزینه های سهام به ارزش بیش از $100 میلیون.

تا زمانی که این شرکت بازدید یک نقطه عطف با آن واکسن تست که انتظار می رود برای رسیدن به زودی مدیران خواهد بود قادر به استفاده از گزینه های خرید با تخفیف Novavax سهام در اوایل سال آینده صرف نظر از اینکه شرکت توسعه موفقیت آمیز واکسن.

سیلویا تیلور Novavax سخنگوی گفت: سهام جایزه طراحی شده بودند “برای تشویق و حفظ کارکنان ما در طول این زمان بحرانی.” او اضافه کرد که “هیچ تضمینی وجود ندارد که آنها را حفظ کنید ارزش خود را.”

دو دیگر داروسازان ترجمه زیستی و Inovio اهدا دسته های بزرگ از گزینه های سهام به مدیران و اعضای هیئت مدیره در مدت کوتاهی قبل از آنها اعلام کرد پیشرفت خود coronavirus واکسن ارسال سهام بالاتر است. نمایندگان این شرکت گفت: این گزینه به طور منظم برنامه ریزی شده سالانه کمک های مالی.

Vaxart است که در آن بیشترین پول ساخته شد سریعترین.

در شروع سال سهام آن در حدود 35 سنت. سپس در اواخر ماه ژانویه Vaxart شروع به کار در یک خوراکی تجویز coronavirus واکسن و سهام آن آغاز شده در حال افزایش است.

Vaxart بزرگترین سهامدار بود نیویورک hedge fund آتش بس پایتخت که سال گذشته به دست آورد و نزدیک به دو سوم از سهام این شرکت. دو آتش بس مدیران از جمله صندوق های تامینی بنیانگذار استیون بوید پیوست Vaxart هیئت مدیره. صندوق های تامینی و نیز از حقوق شناخته شده به عنوان حکم برای خرید 21 میلیون بیشتر Vaxart سهام در برخی از نقطه در آینده برای عنوان کمی تا 30 سنت در هر.

اعتبار… رافائل Henrique/گتی ایماژ

Vaxart آورده هرگز یک واکسن به بازار است. این فقط 15 کارکنان. اما در طول بهار Vaxart اعلام مثبت داده های اولیه برای آن واکسن همراه با همکاری با یک شرکت است که می تواند آن را ساخت. اواخر آوریل با سرمایه گذاران سنجش پتانسیل برای سود سهام این شرکت رسیده بود $3.66 — ده برابر افزایش از ماه ژانویه است.

در ژوئن 8, Vaxart تغییر شرایط آن حکم موافقت با آتش بس و آن را آسان تر برای صندوق های تامینی به سرعت در حال به دست آوردن 21 میلیون سهم به جای داشتن برای خرید و فروش در دسته های کوچکتر.

یک هفته بعد Vaxart اعلام کرد که مدیر اجرایی آن بود پله پایین هر چند او باقی خواهد ماند رئیس. جدید C. E. O. آقای Floroiu بود قبلا با آقای Boyd آتش بس را موسس در صندوق های تامینی و شرکت مشاوره مک کینزی.

در 25 ژوئن Vaxart اعلام کرد که آن را به حال امضا نامه ای از قصد با شرکت های دیگر که ممکن است کمک به آن را انبوه تولید coronavirus واکسن. Vaxart سهام تقریبا دو برابر آن روز.

بعد Vaxart صادر شده خود در انتشار اخبار گفت: آن را تا به حال انتخاب شده برای عملیات با سرعت پیچ و تاب. سهام خود را فورا دو برابر دوباره در اشاره به هدف قرار دادن $14, بالاترین سطح خود در سال است.

“ما بسیار خوشحالیم که به عنوان یکی از معدود شرکت های انتخاب شده توسط عملیات با سرعت پیچ و تاب و این که ما تنها واکسن خوراکی در حال بررسی” آقای Floroiu گفت.

آتش بس در زمان استفاده از سهام نمایی افزایش می دهد — که در آن نقطه تا بیش از 3,600 درصد از ژانویه تاکنون است. در ژوئن 26, جمعه و دوشنبه آینده صندوق های تامینی اعمال آن حکم به خرید نزدیک به 21 میلیون Vaxart سهام برای هر 30 سنت یا $1.10 یک سهم خرید آن را نداشته اند قادر به به سرعت به حال قرارداد خود را با Vaxart نه اصلاح شده هفته قبل از آن.

آتش بس پس از آن بلافاصله به فروش سهام در قیمت از $6.58 به $12.89 یک سهم با توجه به اوراق بهادار براده. این صندوق با سود بسیار زیاد شد: بیش از $197 میلیون.

“به نظر می رسد این حکم ممکن است پیکربندی مجدد در زمان هنگامی که آنها می دانستند که خبر خوبی بود در آینده گفت:” رابرت Daines استاد در دانشگاه استنفورد قانون مدرسه است که یک متخصص در اداره امور شرکت. “که با ارزش تغییر ساخته شده به عنوان حق شرکت در قیمت سهام به افزایش است.”

در همان زمان صندوق های تامینی همچنین تخلیه برخی از Vaxart سهام آن را قبلا خریداری شده اهمیت حیاتی ده ها میلیون دلار در سود اضافی.

در پایان که جمعه, ژوئن 29, آتش بس فروخته شده بود و تقریبا همه از آن Vaxart سهام.

آقای بوید و آتش بس کاهش یافته است به نظر.

آقای Floroiu گفت: این تغییر به توافق آتش بس “بود که در بهترین منافع Vaxart و آن سهامداران” و کمک به آن را جمع آوری پول برای کار در Covid-19 واکسن.

او و دیگر Vaxart اعضای هیئت مدیره نیز قرار است برای سود شخصی. زمانی که او رئیس اجرایی در اواسط ماه ژوئن آقای Floroiu دریافت گزینه های سهام که به ارزش حدود 4.3 میلیون نفر است. یک ماه بعد این گزینه شدند و به ارزش بیش از $28 میلیون.

به طور معمول هنگامی که شرکت در موضوع گزینه های سهام به مدیران این گزینه نمی تواند اعمال ماه ها یا سال. به دلیل شرایط غیر معمول و اجرا در Vaxart در قیمت سهام بیشتر از آقای Floroiu را می توان نقد در حال حاضر.

Vaxart اعضای هیئت مدیره و همچنین دریافت کمک های مالی زیادی از گزینه های سهام به آنها حق خرید سهام این شرکت در قیمت های زیر که در آن سهام شرکت تجارت. بالاتر سهام پرواز بزرگتر سود.

“Vaxart اخلال واکسن جهانی” آقای Floroiu افتخار طی مجازی سرمایه گذار, کنفرانس در روز پنج شنبه. او اضافه کرد که تصور او این بود که “آن را OK به سود حاصل از Covid واکسن به عنوان طولانی به عنوان شما در حال احتکار.”

نوح Weiland کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de