Coronavirus را نزدیکترین جد ‘پیدا شد و هفت سال پیش در یک خفاش آلوده معدن در چین’


Coronavirus را نزدیکترین جد ‘پیدا شد و هفت سال پیش در یک خفاش آلوده معدن در چین” که در آن آن را به کشته شدن سه نفر از شش معدن که بیمار با یک سارس-مانند بیماری های تحقیق نشان می دهد

  • شش نفر گزارش شد و به طور جدی بیمار با کروناویروس از خفاش ها در سال 2012
  • ویروس باعث تب و سرفه و تنگی نفس و درد مانند Covid-19
  • مطالعه اخیر نشان داد این بود 96.2 درصد از نظر ژنتیکی شبیه به کروناویروس جدید
  • یک کارشناس گفت احتمال دارد Covid-19 آغاز شده و در نزدیکی این معدن قبل از رفتن به ووهان

یک ویروس 96 درصد یکسان به کروناویروس که باعث Covid-19 داشت در یک معدن متروکه در چین هفت سال پیش با توجه به تحقیقات.

خفاش آلوده معدن مس در Mojiang غربی چین شد و به یک کوروناویروس که در سمت چپ شش مردان بیمار مبتلا به پنومونی و سه نفر از آنها مرده است.

دانشمندان در زمان نمونه از خفاش ها’ مدفوع موجود در کف غار و ذخیره آنها را در یک آزمایشگاه 1000 مایل دور در ووهان برای سال در حالی که تحصیل آنها.

و در ماه دسامبر گذشته ووهان شد منبع جهانی coronavirus همه گیر است که در حال حاضر آلوده بیش از 11million مردم و کشته 525,000.

که ویروس به نام RaBtCoV/4991 در آن زمان در حال حاضر به نظر می رسد نزدیک ترین نسبت به SARS-Cov-2 است که باعث Covid-19 یک بار یکشنبه بررسی پیدا کرده است.

اما محققان چینی به نظر نمی رسد به آینده در مورد این واقعیت که آنها در بر داشت یک شبیه ویروس تقریبا از یک دهه پیش در سال 2012 و به خصوص که آن را به کشته شدن سه مرد هنگامی که آن را کشف شد.

این ویروس گزارش ویژه تنها در یک به طور گسترده ای در دسترس مقاله علمی است و نمی توان از این حقیقت آن را تا به حال باعث پنومونی کشنده در انسان است.

One scientist said that the trail of research suggests Covid-19 may actually have broken out into humans in a rural area of China near Mojiang and then been transported to Wuhan, a city of 11million people, where it triggered a global pandemic

یک دانشمند گفت که دنباله تحقیقات نشان می دهد Covid-19 مارس در واقع شکسته به انسان در یک منطقه روستایی در چین در نزدیکی Mojiang و سپس حمل و نقل شده به ووهان یک شهر 11million مردم آن باعث همه گیر جهانی

این کشف که چیزی بسیار شبیه به Covid-19 گردش بود در خفاش ها در Mojiang – نیمی از خفاش ها تست شده در این معدن بودند حمل حداقل یک نوع از coronavirus – افزایش شک و تردید در مورد منبع واقعی SARS-CoV-2.

داستان رسمی شده است که Covid-19 ویروس شروع به پریدن کرد از یک حیوان – تصور می شود pangolin – به انسان در هونان غذاهای دریایی بازار در شهر ووهان.

از وجود آن در سراسر جمعیت در پرجمعیت شهر که یک هاب حمل و نقل و سپس بر روی قطار و هواپیما و در سراسر جهان در عرض چند هفته.

اما آن می تواند اخير در جاهای دیگر و حتی مقامات چینی را پس از اعتراف کرد که بازار شد ‘قربانی’ اپیدمی و نه منبع آن.

دکتر پیتر Daszak انگلیسی حیوانات بیماری کارشناس گفت: ساندی تایمز: ‘آیا این ظهور در بازار آن پدید آمده در جایی دیگر.’

او پیشنهاد کرد آن را گسترش در حال حاضر در جایی در اطراف این معدن در روستایی Mojiang و سپس شکست در ووهان که دارای جمعیت 11million مردم است.

‘نمایشگاه فرض است که آن را spilt به حیوانات در جنوب چین شد و پس از آن حمل می شود از طریق افراد آلوده یا حیوانات در ارتباط با تجارت به ووهان.’

این RaBtCoV/4991 ویروس به نظر می رسد که ناشی از یک بیماری است که برای تلفن های موبایل بسیار شبیه به Covid-19 و دارای یک کد ژنتیکی 96.2 درصد مطابق با آن است.

این شش نفر که بیمار با این ویروس در سال 2012 انجام داد و پس از اختصاص به معدن به روشن کردن خفاش مدفوع – آن است که دقیقا مشخص نیست چگونه آن را آلوده به آنها است.

اما مردانی که در سن از محدوده 30 و 63 همه مورد نیاز مراقبت های ویژه درمان در بیمارستان است.

همه بالا و تب بدن درد و سرفه و پنج تن از آنها در تلاش برای نفس کشیدن.

همه علائم که مطابقت با کسانی که از Covid-19 و آنها آزمایش منفی برای تمام بیماری های مناطق گرمسیری پزشکان می تواند از فکر می کنم اما دو تا از آنها را بعد از آزمایش مثبت در نمونه خون برای داشتن شده است با آلوده سارس یا سارس-مانند coronavirus.

این نظریه است که آخرین در یک خط طولانی نشان می دهد ممکن است منشاء Covid-19 ویروس که بسیاری از آنها منجر به وحشی خفاش در چین است.

Many scientific theories have linked Covid-19 back to bats, which commonly carry coronaviruses, and suggest that it passed through another type of animal which was taken to a busy market - possibly a pangolin (stock image of bats)

بسیاری از تئوری های علمی در ارتباط اند Covid-19 بازگشت به خفاش ها که معمولا حمل coronaviruses و نشان می دهد که آن را از طریق نوع دیگری از حیوانات که گرفته شد به یک شلوغ بازار – احتمالا یک pangolin (انبار تصویر از خفاش ها)

ما ادعا می کند که همه گیر شده در ووهان آزمایشگاهی

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: ممکن است که وجود دارد ‘شواهد زیادی است که این بیماری همه گیر کوروناویروس سرچشمه در یک آزمایشگاه در ووهان.

‘شواهد زیادی وجود دارد که در این جاست که این آغاز شد. ما گفت: از ابتدا که این یک ویروس است که سرچشمه در ووهان چین,’ Pompeo گفت: ABC این هفته است.

“ما زمان زیادی از غم و اندوه برای آن از ابتدا. اما من فکر می کنم تمام جهان هم اکنون می توانید ببینید. به یاد داشته باشید چین دارای سابقه آلوده جهان و آنها که سابقه اجرا عام آزمایشگاه, ” او اضافه شده است.

‘این اولین بار است که ما تا به حال یک جهان در معرض ویروس به عنوان یک نتیجه از شکست در یک آزمایشگاه’ Pompeo گفت.

Pompeo, یک مدیر سابق سازمان اطلاعات مرکزی گفت: موافقت با بیانیه ای از جامعه اطلاعاتی ایالات متحده که در آن موافقت ‘با اجماع علمی است که COVID-19 ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی’.

اما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است انتقادی از نقش چین در گیر و اصرار دارد که پکن بی پروا پنهان اطلاعات مهم در مورد شیوع و او خواستار آن است که چین برگزار می شود ‘پاسخگو’.

مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش وظیفه ما جاسوسان برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ریشه های این ویروس اولین مقصر در ووهان بازار فروش حیوانات عجیب و غریب مانند خفاش اما در حال حاضر فکر کردم احتمالا باید از یک ویروس آزمایشگاه تحقیقاتی در این نزدیکی هست.

که ماه تهمت و ادعا کرد که او تا به حال دیده می شود که شواهد coronavirus آغاز شده در ووهان ویروس شناسی آزمایشگاهی و هشدار داد که او می تواند اعمال تعرفه ها از $1trillion در چین در قصاص برای این بیماری همه گیر.

“بله من است. بله من’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وقتی پرسید که آیا او تا به حال دیده می شود ضد ویروس سرچشمه در ووهان موسسه فن آوری است.

آزمایشگاه واقع شده است در نزدیکی یک بازار است که شناخته شده است به عنوان به احتمال زیاد کانون شیوع صورت گرفت که در اواخر سال گذشته.

رئیس جمهور نمی خواهد فاش کردن آنچه شواهد بود که تایید او سوء ظن پرسید که یک خبرنگار است.

“من نمی توانم به شما بگویم که. من مجاز نیست به شما بگویم که او پاسخ داد.

تبلیغات

آن را در حال حاضر به طور گسترده ای پذیرفته شده است که این ویروس برای اولین بار آغاز شد و در خفاش ها و سپس آلوده حیوانات دیگر – مانند یک pangolin یا یک مار – و جهش به چیزی است که می تواند به انسان است.

چینی مرکز کنترل و پیشگیری بیماری در حال حاضر در نظر گرفته است که بازار در ووهان شد ‘قربانی’ از coronavirus و نه منبع آن.

یک مطالعه از حیوانات فروخته شده وجود قوانین تئوری آنها گفت: پس از تمام نمونه ها از حیوانات در بازار آزمایش منفی برای Covid-19 معنی آنها نمی توانست آلوده خریداران.

‘آن را در حال حاضر معلوم است که این بازار یکی از قربانیان,’ گائو فو, مدیر چینی CDC گفت: رسانه های دولتی چین در یک مصاحبه رادیویی در ماه مه.

کالین کارلسون یک جانور شناس در دانشگاه جورج تاون گفت: شیوع کروناویروس که مربوط به بازار به احتمال زیاد سایت فوق العاده-پخش’ رویداد که در آن یک فرد گسترش این ویروس به بسیاری از افراد دیگر است.

وحی است که به احتمال زیاد برای بالا بردن حدس و گمان است که این ویروس به بیرون درز از یک آزمایشگاه تحقیقاتی از جمله از رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, که گفت که او می خواهم دیده می شود شواهدی برای اثبات آن آغاز شده و در یک آزمایشگاه ویروس شناسی.

اما هر دو ما و محققان چینی می گویند هیچ مدرکی برای حمایت از این نظریه است.

اکثریت اصلی 41 نفر از COVID-19 گزارش سازمان جهانی بهداشت در ماه دسامبر در ارتباط بودند به 116 هکتار بازار در ووهان.

این led به بازار در حال تعطیل در تاریخ 1 ژانویه. که اکثریت آن را 3,600 مغازه ها تا به حال بازگشایی توسط مارس 14 با توجه به گزارش.

اما دانشمندان در دانشگاه هاروارد و MIT و دانشگاه بریتیش کلمبیا به بررسی چهار نمونه از غذاهای دریایی بازار و متوجه شد که اثری از این ویروس بودند ‘99.9 درصد’ یکسان به کسانی که گرفته شده از یک ووهان بیمار است.

این نشان می دهد این ویروس شناسایی شده در نمونه ها آمد از آلوده کنندگان و یا فروشندگان نشان می دهد ‘Sars-CoV-2 وارد شده به بازار توسط انسان.

‘به صورت عمومی در دسترس اطلاعات ژنتیکی نیست نقطه به نقطه متقابل گونه انتقال ویروس در بازار گفت: آلینا Chan, یک زیست شناس مولکولی و Shing ژان یک زیست شناس تکاملی که درگیر در مطالعه است.

گائو فو به نظر می رسد در تناقض با این یافته ها و بیانیه او در حال حاضر ساخته شده در مورد بازار نیست که مسئول شیوع بیماری در ماه ژانویه در مصاحبه ای چینی تلویزیون دولتی.

او گفت: این ویروس تا به حال نه تنها یافت شده در مردم بدن اما وحشی-گوشت اصطبل – باعث او را به تماس برای پایان دادن به مصرف حیوانات وحشی.

مطالعه تقویت تحقیقات منتشر شده توسط یک تیم از محققان چینی در ماه ژانویه نشان داد که فرد برای اولین بار تایید کرد که coronavirus شد به احتمال زیاد در معرض اوایل دسامبر 1 – نشان دادن علائم در دسامبر 8.

این ‘بیمار صفر’ – اول شخص در واقع قرارداد COVID-19 در ووهان – تایید شده است اما مقامات بر این باورند که ممکن است 55 سال از هوبئی استان آلوده در نوامبر 17.

این نشان می دهد که ویروس پخش شد کشف نشده در جمعیت انسانی در اطراف ووهان برای هفته قبل از ” سوپر پخش رویداد در بازار است.

‘رمان coronavirus در افغانستان بسیاری از آنچه مردم شناخته شده اند و بسیاری از الگوهای خود را فراتر از ما شناخت گفت: جورج گائو فو چینی CDC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im