Coronavirus جهان به روز رسانی

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • رم جان سالم به در اخراج, سیل, آتش و فتح. در حال حاضر این ؟
  • ایالات متحده خلاصه: آب و هوای گرم و سلول خستگی قرعه کشی میلیون ها نفر از خانه های خود.
  • فیلیپین تعلیق مسافرت هوایی تجاری به کشور است.
  • مسابقه برای یک واکسن است که در تلاش برای سرعت بخشیدن به یک فرآیند است که به طور معمول سال طول می کشد.
  • وجود دارد یک واقعیت جدید برای مکان های که در آن coronavirus تحت کنترل است. نقاط جهان در حال حاضر در آن زندگی می کنند.
  • محققان در نروژ یک پیشنهاد برای چگونه ایالات متحده مدارس ممکن است بازگشایی شده است.
اعتبار…نادیا Shira کوهن برای نیویورک تایمز

رم جان سالم به در اخراج, سیل, آتش و فتح. در حال حاضر این ؟

بر خلاف فتوحات آتش سوزی و سیل, coronavirus است که به وضوح یک خطر بزرگ به رم زیبایی. اما چه خواهد شد آن را به روح آن?

هفته گذشته Jason Horowitz رم دفتر رئیس برای بار رفت و به مرکز شهرستان. دولت از شهر بود, او می نویسد: عجیب و غریب.

کامپو د’ Fiori یک مربع است که معمولا به خانه شلوغ و توریستی بازار شد و تقریبا خالی به جز برای یک دختر کوچک او دوچرخه سواری در اطراف مجسمه فیلسوف و ستاره شناس جوردانو برونو که زنده زنده سوزانده شد در نقطه ای در 1600 دهه پس از یکی از این شهر چندین sackings.

با چند تا ماشین ها و مردم در خیابان ها بوی ویستریا draping بیش باستانی دیوار دفاعی و باغ نرده های شناور بیشتر است.

در آرام پونته Sisto پل معمولا شلوغ با هنرمندان خیابانی پنج mallards خود را گردن فلاش, سبز, فرود در شکل گیری و به مرور در Tiber در تنهایی.

و در عین حال وجود یک جریان پنهانی یک شهرستان در مورد پشت سر هم. رومیان شهرت برای گرفتن در اطراف قوانین ترافیک در خط در زندگی است. طرفداران آن تماس بگیرید یابم خلاقیت; منتقدان insupportable بی تمدنی. خواهد زندگی با ویروس افزایش و یا حذف آن ؟

پاسخ این است که به احتمال زیاد به زودی می آیند. دولت آغاز خواهد شد شل در اروپا طولانی ترین مستند در روز دوشنبه.

ایالات متحده خلاصه: آب و هوای گرم و سلول خستگی قرعه کشی میلیون ها نفر از خانه های خود.

گرمتر آخر هفته درجه حرارت و خستگی بیش از ماه حبس جلب و جذب میلیون ها نفر از آمریکایی ها در خارج در شنبه, اضافه کردن به فشار در شهرستان و مقامات دولتی به اجرا و یا شل محدودیت های اعمال شده برای محدود کردن گسترش ویروس.

در شهر نیویورک, شهردار, بیل د Blasio التماس کرد با ساکنان به مقاومت در برابر ضربه برای جمع آوری ، در نیوجرسی گلف بازگشایی و رژیم صهیونیستی است. فیلیپ مورفی D. گفت که در گزارش های موردی نشان داد مردم حفظ فاصله اجتماعی.

در تگزاس سه سینما در San Antonio منطقه شد برخی از, برای اولین بار در کشور برای بازگشایی یک حرکت که نگران کارشناسان بیماری های عفونی بود اما تحسین کسانی که رفت و به نشان می دهد.

در جای دیگر معترضان فشار برای شل شدن محدودیت های جمع آوری شده در پایتخت, کنتاکی, اورگان و فلوریدا که در آن فرماندار در حال حاضر اعلام کرد آرامش بخش از محدودیت. در Stillwater, Okla., مقامات رها شده و نیاز است که مردم ماسک در مغازه ها و رستوران ها پس از, کارگران در مواجهه با تهدیدات خشونت آمیز.

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش خواستار آمریکایی ها به کنار گذاشته حزبی تفاوت, توجه به راهنمایی از متخصصان پزشکی و همدلی برای کسانی زده توسط coronavirus و در نتیجه تاثیر اقتصادی.

در سه دقیقه پیام ویدئویی آقای بوش رخ داد یک تن از وحدت است که به نظر می رسید به مقایسه با بیشتر مجادله و رویکرد های گرفته شده در زمان رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور سابق برانگیخته حس همبستگی ملی در پی حملات یازدهم سپتامبر ، 11, 2001 حملات.

“اجازه دهید ما به یاد داشته باشید که چگونه کوچک تفاوت های ما هستند و در برابر این تهدید مشترک” آقای بوش گفت: در تولید حرفه ای ویدئو بخشی از یک سری از فیلم های پخش آنلاین به نام تماس به متحد که همچنین برجسته اپرا وینفری تیم شرایور جولیا رابرتز و دیگران.

بلند کردن اجسام از قوانین سختگیرانه در سراسر کشور نشانه مرحله جدیدی در پاسخ این کشور به این ویروس و آمد و حتی به عنوان موارد تایید شده در سراسر کشور ادامه خواهد داد به رشد است.

“این به وضوح یک زندگی یا مرگ-مرتب سازی بر اساس-از-سطح تصمیم گفت:” دکتر لری چانگ, یک بیماری عفونی پزشک متخصص در دانشگاه جانز هاپکینز. “اگر شما این اشتباه بسیاری از مردم خواهد مرد.”

فیلیپین تعلیق مسافرت هوایی تجاری به کشور است.

فیلیپین را به حالت تعلیق در تمام پروازهای تجاری به کشور آغاز یکشنبه پیوستن به چندین کشور است که باید به حالت تعلیق در اکثر مسافرت هوایی در واکنش به این بیماری همه گیر.

در فرودگاه بین المللی مانیل اقتدار اعلام کرد که این حرکت در آن Facebook صفحه. آن را به یک تاریخ نهایی برای تعلیق پروازهای مسافربری تجاری آغاز شد که در ساعت 8 صبح روز شنبه. دیگر ترافیک هوایی از جمله پروازهای باری و کسانی که حمل و نقل تجهیزات پزشکی خواهد بود و مجاز به ادامه آن گفت.

یک تعداد انگشت شماری از کشورها به طور مشابه مسدود تقریبا همه مسافرت هوایی در تلاش برای کنترل گسترش coronavirus حرکت می کند که همزمان با محدودیت های جدید در مهاجرت شده اند که اعمال شده در سراسر جهان است.

هند معلق بین المللی و داخلی پروازهای مسافری در اواخر ماه مارس است. در روز شنبه این کشور اداره کل هواپیمایی کشوری گفت: محدودیت تمدید خواهد شد تا زمانی که ممکن است 17. تایلند ادامه خواهد داد به نوار اکثر پروازها به این کشور تا ماه مه 31.

ماه گذشته میانمار تمدید تعلیق آن از تمام پروازها به مقصد این کشور تا زمانی که ممکن است 15. و نپال گفت: این امر گسترش تعلیق همه پروازهای داخلی و بین المللی تا آوریل 15.

امارات متحده عربی به حالت تعلیق پروازها تا اطلاع ثانوی و آرژانتین را ممنوع کرده است پروازهای تجاری تا سپتامبر. 1 یکی از طولانی ترین این محدودیت ها.

سازمان هواپیمایی کشوری بین المللی می گوید بین المللی مسافرت هوایی می تواند رها کردن بین 44 درصد و 80 درصد در طول دوره از سال 2020 در مقایسه با سال قبل است. به طور کلی کاهش در تعداد مسافران می تواند به 1.5 میلیارد دلار در آن گفت:.

مسابقه برای یک واکسن است که در تلاش برای سرعت بخشیدن به یک فرآیند است که به طور معمول سال طول می کشد.

چهار ماه پس از coronavirus خود را آغاز کرد مرگبار مارس در سراسر جهان جستجو برای یک واکسن گرفته در شدت قبل از هرگز دیده می شود در پژوهش های پزشکی با مفاهیم بزرگ برای بهداشت عمومی جهانی اقتصاد و سیاست است.

با رهبران سیاسی — حداقل نه رئیس جمهور تهمت — به طور فزاینده فشار برای پیشرفت و سود بالقوه در معرض خطر برای صنعت دارو سازان و محققان نشان داده اند که آنها در حال حرکت به جلو در بی سابقه-از سرعت.

اما در کل سرمایه گذاری باقی می ماند گل نشسته با قطعیت در مورد اینکه آیا هر coronavirus واکسن را به اثبات موثر, چگونه سریع می تواند آن را در دسترس ساخته شده به میلیون ها یا میلیاردها نفر از مردم و اینکه آیا راش — فشرده سازی یک فرایند است که می تواند 10 سال به 10 ماه — قربانی ایمنی.

“ما در حال رفتن به شروع به ramping تا تولید با شرکت های درگیر” دکتر Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و دولت فدرال را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: NBC این هفته است. “شما لازم نیست صبر کنید تا زمانی که شما دریافت یک پاسخ قبل از اینکه شما شروع به ساخت.”

دو از پیشرو کسانی که در ایالات متحده Johnson & Johnson و مدرن اعلام کرده اند که همکاری با شرکت های تولیدی با جانسون و جانسون امیدوار کننده از یک میلیارد دوز است که هنوز توسعه نیافته واکسن تا پایان سال آینده است.

در حالی که دانشمندان و پزشکان در مورد بحث پیدا کردن یک “جهانی واکسن” رهبران ملی تاکید immunizing خود را در جمعیت خود ، آقای ترامپ گفت که او شخصا مسئول “عملیات با سرعت پیچ و تاب” به دریافت 300 میلیون دوز به آمریکا اسلحه در ژانویه. امیدوار کننده ترین کارآزمایی بالینی در چین است که توسط دولت تامین می. و در هند و اجرایی این موسسه سرم از هند — بزرگترین تولید کننده واکسن دوز — گفت که بسیاری از آن واکسن “را مجبور به رفتن به هموطنان ما قبل از آن می رود در خارج از کشور.”

اما جورج Q. دیلی دین از دانشکده پزشکی هاروارد گفت: تفکر کشور توسط کشور و نه در شرایط جهانی خواهد بود بی پروا از آن “را شامل هدر دادن اوایل دوز واکسن در تعداد زیادی از افراد در معرض خطر کم به جای پوشش به عنوان بسیاری از در معرض خطر افراد در سطح جهان” — مراقبت های بهداشتی کارگران و افراد مسن — “برای جلوگیری از گسترش” در سراسر جهان است.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3,398,800 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

وجود دارد یک واقعیت جدید برای مکان های که در آن coronavirus تحت کنترل است. نقاط جهان در حال حاضر در آن زندگی می کنند.

نمازگزاران در یکی از سئول بزرگترین کلیساهای کاتولیک باید خودداری از آواز خواندن سرودهای یا گفتن “آمین” به خاطر ترس از گسترش بزاق. کشیش بهداشتی کردن دست خود در طول صمیمیت و همدلی. آب مقدس برداشته شده از نمازخانه.

“این باید به طور طبیعی از هم اکنون گفت:” گونگ Mi-young 53 ساله که صاحب یک مدرسه تدریس خصوصی و با حضور جمعی یک شب این هفته در Myeongdong کلیسا در پایتخت کره جنوبی. “ما باید به آماده شدن برای جنگ است.”

کره جنوبی حتی یک نام برای شیوه های جدید: “زندگی روزمره شده است.” مقامات به تازگی منتشر شده 68 صفحه راهنمای ارائه مشاوره در شرایطی مانند رفتن به سینما (“خودداری از فریاد”) و حضور در مجالس ترحیم (“تعظیم سر خود را به جای بغل کردن”).

به شهرهای آسیا و استرالیا و جاهای دیگر خود را coronavirus شیوع بیماری تحت کنترل کلیساها و مدارس و رستوران و سینما و حتی سالن های ورزشی شروع به باز کردن و ایجاد یک حس عادی برای افرادی که صرف هفته ها و حتی ماه ها در انزوا.

اما آنها در حال بازگشت به جهان reimagined برای سن coronavirus اجتماعی که در آن فاصله و بهداشت و استاندارد و دولت-محدودیت های تحمیل شده در حال تزریق به تقریبا هر فعالیت — یک راه زندگی است که به احتمال زیاد باقی بماند تا زمانی که یک واکسن یا درمان است یافت می شود.

در هنگ کنگ جداول در رستوران ها باید با فاصله حداقل پنج پا از هم جدا و مشتریان داده می شود کیسه برای ذخیره چهره خود را با ماسک در طول ناهار خوری.

در چین دانش آموزان صورت متوسط چک قبل از آنها می توانند وارد مدارس در حالی که کافه تریا جداول مجهز پلاستیکی تقسیم.

در کره جنوبی, بیس بال بازی ها عاری از طرفداران و بازیکنان نمی تواند تف در این زمینه است.

جدید آداب و رسوم اجتماعی و حکم در پکن و هنگ کنگ و سئول و همچنین سیدنی استرالیا و تایوان پایتخت تایپه ارائه یک پیش نمایش از آنچه که ممکن است به زودی رایج در سطح جهان است.

محققان در نروژ یک پیشنهاد برای چگونه ایالات متحده مدارس ممکن است بازگشایی شده است.

اما چند ایالت آمریکا را به حالت تعلیق در کلاس های حضوری برای بقیه سال تحصیلی و برخی در حال آماده سازی برای امکان خاموش شدن و یا پاره وقت برنامه در پاییز.

هر زمان که دانش آموزان را به کلاس بعید به همان نگاه. ممکن است مبهوت نیم روز کلاس و یا یک روز در یک روز کردن برنامه تا میز را می توان گسترش و اتوبوس اجرا می تواند در کاهش ظرفیت.

به عنوان نقاط مختلف ایالات متحده در تلاش برای کشف کردن آنچه که به بازگشایی و اینکه آیا خود را مستند اقدامات در حال ساخت یک تفاوت دو نروژی محققان پیشنهاد کرده اند یک رویکرد با خیال راحت به بازگشایی مدارس.

این محققان دکتر Mette Kalager و دکتر مایکل Bretthauer یک شوهر و همسر تیم در دانشگاه اسلو پیشنهاد یک آزمایش که در آن شبیه مدرسه در مناطق مجاور شهرها هستند در مقایسه با زمانی که یک بسته باقی می ماند و از سوی دیگر با دقت بازگشایی با دانش آموزان و معلمان در هر دو منطقه مورد آزمایش در شروع و پایان از 10 تا 14 روز چرخه. اگر انتقال ویروس را افزایش نمی دهد در بازگشایی مدرسه, محدودیت خواهد بود مدرج پشت بیشتر است.

در بهترین سناریو — هیچ افزایش انتقال — تمام مدارس می تواند باز پس از سه تا شش هفته است.

گزارش شد کمک توسط مایکل Levenson خاویر C. هرناندز, سو-هیون لی جینا Kolata پیتر بیکر, David E. سانگر, David D. Kirkpatrick, کارل زیمر, Katie Thomas و Sui-لی Wee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im