Coronavirus جهان به روز رسانی: Live Tracker

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • Remdesivir مواد مخدر که شکست خورده در برابر ابولا و هپاتیت می شود اضطراری تصویب به درمان Covid-19.
  • به decongest زندان,’ فیلیپین آزاد است نزدیک به 10 ، 000 زندانیان.
  • ما دهلی نو خبرنگار ما نشان می دهد یک شهر یخ زده در ترس است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد سخت تر اقدامات در چین است.
  • ایالات متحده به طور آزمایشی شروع به بازگشت به کسب و کار.
  • غزه را به صنعت پوشاک است آن حیاتی دوباره تان شدیدا از ماسک و لباس.
اعتبار…Gilead Sciences, از طریق آسوشیتد پرس

Remdesivir مواد مخدر که شکست خورده در برابر ابولا و هپاتیت می شود اضطراری تصویب به درمان Covid-19.

سازمان غذا و داروی آمریکا روز جمعه با صدور اضطراری تصویب remdesivir به عنوان یک درمان برای بیماران به شدت بیمار با Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

F. D. A. با عجله به تصویب remdesivir تحت شرایط اضطراری با استفاده از مقررات پس از یک دادگاه فدرال نشان داد متوسط بهبود در شدت بیمار بیماران.

محاکمه اسپانسر شده از طرف موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی شامل بیش از 1000 نفر از بيماران بستری و در بر داشت که کسانی که دریافت remdesivir بهبود سریع تر از کسانی که دارونما: در 11 روز در مقابل 15 روز است. اما این دارو را به طور قابل توجهی کاهش نرخ مرگ و میر.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: نتایج “بسیار مهم اثبات مفهوم” اما نه “حذفی.” رئیس جمهور تهمت محور مواد مخدر در روز جمعه به عنوان “یک درمان مهم و “واقعا امیدوار کننده است.”

Remdesivir تایید شده است تنها برای به شدت بیمار بیماران و تنها به طور موقت; تایید رسمی باید بعدا.

دکتر مارک دنیسون از دانشگاه وندربیلت که یکی از محققان که این دارو بالقوه است. در سال 2007 او کشف کرد که coronaviruses قدرتمند “غلط گیری” سیستم. اگر خطا رخ می دهد در کپی RNA به عنوان coronavirus تکرار آن را تصحیح خطا. در آزمایش های آزمایشگاه coronaviruses است که جهش یافته بودند ضعیف تر outcompeted توسط کسانی که بدون جهش.

دکتر دنیسون و دیگر کارشناسان تعجب اگر آن را ممکن است به ترفند ویروس با مواد مخدر است که گریختم غلط گیری و سیستم های مسدود شده این ویروس رو به رشد زنجیره RNA و ساخت آن قبل از موعد مقرر خاتمه.

صحبت کردن در مورد این مشکل با یکی دیگر دانشمند در یک جلسه دکتر دنیسون آموخته است که علوم جلعاد تا به حال ده ها تن از مواد مخدر است که ممکن است این ترفند را انجام دهد. “همه از این ترکیبات شده بود کنار گذاشته برای یک دلیل و یا یکی دیگر از” دکتر دنیسون گفت.

بیشتر مشغول به کار در آزمایشگاه تست را تعطیل coronaviruses او یافت می شود — برخی از بهتر از دیگران است. یکی از بهترین شد GS-5734 در حال حاضر شناخته شده به عنوان remdesivir.

اما این دارو در گذشته شکست خورده بود تعدادی از زندگی واقعی تست — و نه فقط در برابر هپاتیت بلکه در برابر ابولا در آفریقا است. این دارو در حال ورشکستگی, تایید نشده برای هر گونه استفاده — تا زمانی که یک کروناویروس جدید پدید آمده است.

به عنوان SARS-CoV-2 ویروس است که باعث Covid-19 شروع به رشد را به یک بیماری همه گیر بسیاری از دانشمندان متوجه شدم که remdesivir ممکن است بهترین راه حل در دست است. آن را در حال حاضر تحت حیوانات تست و آزمایش ایمنی در انسان است.

نه همه متقاعد شده است که remdesivir زندگی می کنند تا وعده خود را. یک مطالعه در چین این هفته منتشر شده در مجله لانست در بر داشت مواد مخدر ارائه شده بدون سود به شدت بیمار بیماران.

با وجود تردید جلعاد شده است ramping تا تولید و در حال حاضر 1.5 میلیون ویال در دست به اندازه کافی برای حدود 150000 بيمار. آن خواهد شد ارائه شده به بیماران بدون هیچ هزینه ای گفت: Daniel o’day این شرکت اجرایی.

به decongest زندان,’ فیلیپین آزاد است نزدیک به 10 ، 000 زندانیان.

یک دانشیار عدالت در فیلیپین دیوان عالی کشور Marvic Leonen گفت: نزدیک به 10 ، 000, زندان, زندانی شده بود آزاد در سراسر کشور به عنوان بخشی از تلاش ها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

از 9,731 زندانیان آزاد بین 1 مارس و آوریل 29 بیش از 2000 منتشر شد از زندان در مانیل گفت. بیشتر از بقیه مورد 4,600 شده بود برگزار شد و در جای دیگر در Luzon در منطقه است که شامل سرمایه است.

“ما همچنان به عنوان آنجا که می توانیم به decongest زندان” عدالت Leonen گفت: در طول یک آنلاین اخبار جلسه.

هفتم اعلام شد روز بعد از دیده بان حقوق بشر به حکومت به طور کامل گزارش مرگ و میر در آن زندان از Covid-19 بعد از حداقل نه زندانی و نه اعضای هیات آزمایش مثبت برای coronavirus در شهرستان کزون زندان در مانیل منطقه یک کشور شلوغ ترین زندان.

این سبو استانی بازداشت و مرکز توانبخشی در مرکز فیلیپین همچنین گزارش یک مرگ از coronavirus این هفته در حالی که سبو زندان شهرستان گزارش 212 عفونت.

دیده بان حقوق بشر گفت که دولت “است و نه به طور کامل گزارش” زندان مرگ و میر وجود دارد و آن نگرانی شد که این بیماری بیشتر گسترده در سیستم زندان از این گزارش.

در سراسر جهان زندانها را تبدیل به پرورش زمینه را برای coronavirus پیشرو دولت به انتشار صدها هزار نفر از زندانیان در تلاش برای جلوگیری از گسترش سرایت پشت میله های زندان.

ما دهلی نو خبرنگار ما نشان می دهد یک شهر یخ زده در ترس است.

جفری Gettleman این بار در جنوب آسیا و رئیس دفتر نقل مکان کرد به دهلی نو با خانواده اش نزدیک به سه سال پیش است. ما از او خواست به رنگ یک عکس از نحوه زندگی تغییر کرده است تحت هند coronavirus مستند یکی از دقیقترین.

اولین چیزی که از بین رفته بود و صدای آزار دهنده از یک مته قدرت تا خیابان از یک خانه در حال ساخت است.

سپس روزنامه ها.

سپس فروشندگان میوه های تاکسی در rickshaws و مرغ.

روز به روز زندگی در زیر coronavirus مستند در هند در زمان دور چیز دیگری معمولا چیزی خوب است. و نزدیک به شش هفته به آن حد از این کشور که هنوز یخ زده است.

در بسیاری از شهرستانها مانند دهلی نو عملا چیزی در حال حرکت در جاده ها. مردم ماندن در خانه به عنوان دستور در حال ظهور تنها به جمع آوری نیازهای اساسی. یکی از دوستان که مواد غذایی خود را تحویل داده به من گفت که او نیست ترک خانه خود را برای یک ماه.

تمام شرکت های هواپیمایی مبتنی است. مدارس و ادارات تعطیل هستند. تنها کسب و کار است که من دیده ام عامل هستند مواد غذایی و مغازه ها و داروخانه ها و بانک ها. بانک ها باید خطوط در حال اجرا از درب و پایین پیاده رو جایی که دایره قرمز شده اسپری نقاشی برای مردم را به ایستادگی در شش پا از هم جدا مانند جزایر کوچک.

روز دیگر من سوار به دهلی حومه. هند یک محل به درستی شناخته شده برای پرتکاپو جمعیت و اشوبگرانه ترافیک. به نظر می رسد ملی گریزی به چسبیدن به خط خود را, بنابراین من احساس تقریبا گناه فروزان پایین خالی بزرگراه گذشته مایل از توقیف مغازه ها با هیچ کس قطع است.

هر زمان که ما با خاموش کردن بزرگراه در هر روستا مهم نیست که چقدر کوچک بود سنگر — برخی با روغن, درام دیگران با طناب. پشت سنگر ایستاده بود و روستاییان حمل چوب برای حفظ غریبه کردن و چیز ساییده شده bandannas بیش از چهره خود را این ویروس اوباش.

حتی آسمان بالای ما این روزها متفاوت است. دهلی نو است که معمولا یکی از آلوده ترین شهرهای; سقف آن است که همواره لکه خاکستری است. اما در حال حاضر با چند تا از ماشین ها و کارخانه های در حال اجرا و هوا در اینجا این است که پاک تر از آن شده است در دهه.

آب و هوا که در اولین آخر هفته تحت مستند در اواخر ماه مارس بود به خصوص دوست داشتنی: اواسط 80s, شادی بخش, روشن آسمان است. بنابراین در دوشنبه زیر که من تو را دیدم این بار راننده Jag سینگ یکی از چند سرخپوستان من در حال حاضر به طور منظم به دلیل انزوا ما من خواست اگر او تا به حال موفق به دریافت خارج است.

“هیچ.” او همسایه ؟ دوباره “هیچ.”

پس دیده می شود عکس ها از برخی از آمریکایی ها عجله برای سواحل به عنوان به زودی به عنوان آنها اجازه داده شد از او پرسیدم که چرا او فکر سرخپوستان احساس بسیار محدود.

پاسخ خود را به سرعت آمد: “هر کس می ترسم. مردم می گویند اگر آنها بیمار که در آن آنها بروید؟” ضربه بزنید در اینجا برای خواندن بقیه جفری Gettleman مقاله.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3,317,100 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت طول می کشد سخت تر اقدامات در چین است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حرکت است به یک مهاجم ایستادگی در برابر چین در اقتصادی دیپلماتیک و مسائل علمی در قلب بين دو ابرقدرت بیشتر چیز ساییده شده که روابط خود رسیده اند پایین ترین نقطه در دهه.

کاخ سفید و مشاوران این هفته باید بکند جمهور تهمت به صدور یک فرمان اجرایی که بلوک یک صندوق بازنشستگی و از سرمایه گذاری در شرکت های چینی در انتخابات گفت: — یک حرکت است که می تواند upend جریان سرمایه در سراسر اقیانوس آرام. آقای ترامپ روز جمعه اعلام کرد که او به محدود کردن استفاده از تجهیزات الکتریکی در بازار داخلی سیستم شبکه را با لینک به یک “دشمن خارجی” — ناگفته مرجع به چین است.

دولت با قطع کمک های مالی کمک خواهد کرد که حمایت از آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان چین شهر که در آن شیوع کروناویروس آغاز شد و به دنبال همکاری های علمی انجام شده وجود دارد که توسط دانشگاه تگزاس است.

ارشد و مشاوران رهبری وزیر امور خارجه مایک Pompeo باید پرسید که سازمان های اطلاعاتی به ادامه به دنبال هر گونه شواهد برای حمایت از یک بی اساس نظریه که همه گیر ممکن است نتیجه یک اتفاقی آزمایشگاه نشت حتی اگر تحلیلگران گفته اند که آنها به احتمال زیاد نمی خواهد پیدا کردن اثبات است.

باز رقابت بین این دو کشور گرفته شده است سخت تر و بسیار تیره تر سایه در این ماه از سال جدید کروناویروس گسترش از یک شهر بر روی رودخانه یانگ تسه در سراسر جهان سرعت بخشیدن به تلاش جناح های تندرو در واشنگتن و پکن برای اجرای یک اصطلاح جدا از عناصر مهم ارتباط است.

تلخ جنگ اطلاعات بیش از این ویروس تبدیل شده است و بخش اصلی این رقابت, اما مغلوب ساختن پیشی جستن تلاشهای دولت برای مقابله با چین را تیز کرده اند در سراسر هیئت مدیره. که تا حدودی در پاسخ به آنچه که مقامات دولت می گویند چین خود حرکت تهاجمی از جمله هل دادن از ضد امریکا دروغ در سراسر جهان افزایش عملیات نظامی در دریای چین جنوبی و clampdowns در آزادی در semiautonomous مالی جهانی شهر هنگ کنگ است.

آقای تهمت کمپین مشاوران و قانونگذاران جمهوری خواه همچنین با هدف تقویت انتقاد از چین تا حدودی منحرف از دولت رکورد خود را در این بیماری همه گیر به خصوص که انتخابات عمومی در ماه نوامبر روش.

چین است که به احتمال زیاد به خروج از رکود اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر سریع تر از دیگر کشورها است. ایالات متحده — هنوز از وضعیتی وخیم از این ویروس با بیش از یک میلیون نفر آلوده و بیش از 64,000 مرده — احتمالا با تکیه بر فعالیت های اقتصادی در آسیا برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد خود را. بخشی از آن شامل گرفتن پکن را مطابق با موافقتنامه تجارت آزاد امضا شده در ماه ژانویه است.

ایالات متحده به طور آزمایشی شروع به بازگشت به کسب و کار.

نزدیک به یک دوجین ایالات متحده آزمایشی بازگشت به زندگی عمومی در روز جمعه برای اولین بار توده بازگشایی کسب و کار پس از همه گیر آورده امریکا به یک وقفه شش هفته پیش. اما وجود درگیری در سراسر کشور بیش از چه زمانی و حتی این که آیا آن را باید انجام شود.

حزبی جنگ هایش در ایلینوی و میشیگان که در آن معترضان خواستار آن شدند که دموکراتیک فرمانداران شل محدودیت. این درگیری وجود دارد و در جاهای دیگر نشان داد سیاسی تقسیم خطوط جغرافیایی و تفاوت بلکه چیزی بیشتر پایه وسیع و گسترده طیف های مختلف از نظرات شخصی در مورد آنچه که در کشور باید انجام دهد.

تگزاس برداشته stay-at-home سفارشات برای آن 29 میلیون نفر. در هوستون, Galleria بازار باز بود اما کافی نزدیک در پارکینگ پیشنهاد کرد که برخی از مشتریان بودند با احتیاط از بازگشت. در موبایل علا., یک ارجمند بوتیک تصمیم به بازگشایی با یک اتاق پانسمان به ضد عفونی بین استفاده می کند.

شام به زودی بازگشت به کارولینای جنوبی رستوران هر چند نه در داخل خانه: رژیم صهیونیستی است. هنری مک مستر در روز جمعه اعلام کرد که او را سهولت بیشتر محدودیت ها از روز دوشنبه در رستوران بوده که محدود به بایگانی اطلاعات و تحویل مجاز برای خدمت به مشتریان در خارج از منزل.

آیووا سست محدودیت در برخی از شهرستانهای اما نه دیگران. در دونپورت که هنوز تحت محدودیت شکوه اسمیت سوال که منطق از ویروس نیست احترام county مرزهای.

“این مانند در اختیار داشتن بخش سیگار کشیدن در هواپیما و یا در یک رستوران,” او گفت:. “آن کار نمی کند.”

همانطور که از جمعه شب بیش از 1.1 میلیون نفر در کشور در حال آلوده شده است و بیش از 64,865 مرده بود از ویروس.

عنوان مطلب متحده شروع به بازگشایی در جمعه فرمانداران از, ایلینوی, لوئیزیانا و میشیگان مخالفت با چالش های به اقتدار خود را به شاتر برخی از بخش هایی از زندگی عمومی است. در کالیفرنیا صدها نفر جمع شده بودند در نزدیکی هانتینگتون بیچ ساحلی در اعتراض به رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است که ساحل و تمام سواحل در اورنج کانتی بود مشخص شده خارج از محدوده.

اما در ثبت نام از طیف وسیعی از آمریکایی ها دیدگاه در چگونه موسسات باید در پاسخ به این ویروس کارگران در چندین کسب و کارهای بزرگ از جمله آمازون و هدف اعتراض به شرایط کاری در شرکت ها و دلسرد آنها را از عقب اقدامات ایمنی در عجله برای بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است. تظاهرات در آمد مه روز جهانی کارگر روز به طور سنتی در روز کارگر تظاهرات در سراسر جهان است.

غزه را به صنعت پوشاک است آن حیاتی دوباره تان شدیدا از ماسک و لباس.

در غزه محاصره از دو میلیون که در آن افزایش بیکاری و فقر و وابستگی به کمک های بین المللی به مدت طولانی در اپیدمی نسبت coronavirus همه گیر شده است و مزیت اقتصادی.

ویروس خود را تا حد زیادی در امان غزه به دلیل سخت اسرائیل و اجرا کنترل بر گذرگاه های مرزی و تصمیم حاکم نظامی گروه حماس برای منزوی کردن همه بازگشت ساکنان در قرنطینه امکانات در حال حاضر به مدت سه هفته. تنها 17 نفر شناخته شده آلوده شده اند و هیچ مرگ و میر گزارش شده است.

اما غزه کارخانه تولید شده اند میلیون ها نفر از ماسک و صدها نفر از هزاران نفر از لباسهای محافظ و لباس و پوشاک و رهبران صنعت می گویند به طور کلی کار با مواد خام از اسرائیل و صادرات محصولات تمام شده وجود دارد و یا به میزان کمتر به بانک.

غزه یک بار تا به حال صدها نفر از پوشاک کارخانه و شاغل 36,000 فلسطینی اما این صنعت همه اما سقوط در سال 2007 که حماس کنترل ضبط و اسرائیل ممنوع غزه لباس-صادرات به اسرائیل و اسرائیلی ها در کرانه.

مقامات اسرائیل اجازه صادرات به سر پس از 2014 جنگ غزه با اسرائیل, و در حال حاضر حدود ده کارخانه ها تبدیل شده است از ماسک و محافظ می پوشند چند تا از آنها را استخدام کارمندان جدید در حال گسترش خود را در ساعت و یا حتی subcontracting بیش از حد کار می کنند.

برخی از کارخانه ها نیز بی سر و صدا پر سفارشات خود را از اسرائیل و شرکای با طرح های سیاسی مخاطره آمیز شامل اسرائیل پرچم آرم محبوب اسرائیلی تیم فوتبال و یا “ساخته شده در اسرائیل” برچسب.

چند خیاط گفت: آنها تا به حال هیچ compunctions ساخت ماسک برای محافظت از مردم در اسرائیل با وجود تعداد خونین درگیری بیش از 12 سال گذشته.

“در پایان روز, ما همه انسان ها” گفت: Raed Dahman, 42, در Hassanco در شهر غزه. “ما باید سعی کنید تا مطمئن شوید همه امن است و بدون استثنا.”

گزارش شد کمک توسط Gina Kolata, Jason گوتیرز, جفری Gettleman ادوارد وانگ آنا سوانسون, نیکلاس Bogel-Burroughs, ایاد Abuheweila آدم Rasgon و Charu سوری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>