Coronavirus جهان ردیاب

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • سه سرباز آمریکایی مقامات بهداشتی را قرنطینه پس از کاخ سفید اعضای هیات آزمایش مثبت است.
  • در ثروتمند ژنو, یک مواد غذایی خط نگه داشته و در حال رشد است.
  • ایالات متحده بازدید در چین با محدودیت های ویزا روزنامه نگاران است.
  • پوشاک کارگران در آسیا ترس اپراتورها با استفاده از این ویروس به عنوان یک فرصت برای خلاص شدن از ما است.’
  • با زنده موسیقی در انتظار نگه داشته در هنگ کنگ فیلیپین راک احساس درد است.
اعتبار…مایکل رینولدز/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

سه سرباز آمریکایی مقامات بهداشتی را قرنطینه پس از کاخ سفید اعضای هیات آزمایش مثبت است.

در آخرین نشانه ای از نگرانی که coronavirus می تواند گسترش از طریق ارشد صفوف مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سه top مقامات بهداشت عمومی را آغاز کرده اند جزئی یا کامل خود را قرنطینه به مدت دو هفته پس از آمدن به تماس با کسی که آزمایش مثبت است.

نمایندگان برای دکتر رابرت Redfield, مدیر مراکز کنترل بیماری و پیشگیری و دکتر استفان هان کمیسر سازمان غذا و داروی آمریکا تایید اقدامات احتیاطی در روز شنبه.

Dr. Anthony S. Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی تایید گزارش سی ان ان که او آغاز کرده بود یک “اصلاح قرنطینه” پس از آنچه که او به نام “کم خطر” تماس بگیرید.

اقدامات آمد و به عنوان Cook County, Ill., که شامل شیکاگو و آن نزدیکترین حومه افزود: بیشتر موارد ویروس از هر شهرستان در ایالات متحده در برخی از روز های اخیر. روز جمعه طبخ شهرستان اضافه شده جدید بیشتر موارد از پنج بخش نیویورک شهر نیویورک ترکیب شده است.

در نیویورک رژیم صهیونیستی است. Andrew M. کومو گفت: سه فرزند جوان مرده بود از یک زن مرموز سمی-شوک-مانند التهاب سندرم با لینک کلیک کنید برای ویروس. آقای کومو خواسته است پدر و مادر باید مراقب باشند در به دنبال علائمی مانند تب طولانی شدید درد شکم و تغییر در رنگ پوست مسابقه قلب و درد قفسه سینه.

در توسعه است که وعده داده شده به گسترش ملت تست ظرفیت غذا و داروی آمریکا تایید کرده است اولین آزمایش آنتی ژن است که می تواند به سرعت تشخیص اینکه آیا یک فرد آلوده شده است. بر خلاف معمول در دسترس coronavirus آزمون که با استفاده از واکنش زنجيره ای پلی مراز یا, P. C. R. آنتی ژن تشخیص کار به سرعت تشخیص قطعات این ویروس در یک نمونه است. این آزمون می تواند به ارائه نتایج “در دقیقه” F. D. A., گفت:, و اضافه کرد که از آن انتظار می رود به کمک مالی اضطراری ترخیص کالا از گمرک برای بیشتر آنتی ژن آزمون در آینده نزدیک.

در ثروتمند ژنو, یک مواد غذایی خط نگه داشته و در حال رشد است.

اعتبار…فابریس Coffrini/Agence France-Presse — Getty Images

شروع قبل از طلوع آفتاب بیش از 1500 نفر عضو یک غذای خط کشیده است که نیمی از یک مایل یا بیشتر از طریق ژنو در پنج شنبه, مارک مشکلات تحمیل شده بر کارگران فقیر و مهاجران توسط اقدامات برای کنترل coronavirus در یکی از ثروتمندترین و گران ترین شهرها آمده است.

“آنها تا به حال به صبر چند ساعت به یک کیسه با حدود 20 دلار ارزش غذایی در آن است که نشانه ای از دولت و مردم هستند” گفت: Djann Jutzler سخنگوی پزشکی خیریه پزشکان بدون مرز که پشتیبانی توزیع سازمان یافته توسط یک موسسه خیریه محلی.

با تعداد ویروس موارد کاهش سوئیس ادامه خواهد داد کاهش آن مستند روز دوشنبه اجازه می دهد مدارس و مغازه ها و رستوران ها و کافه ها برای باز کردن و حمل و نقل عمومی به راه اندازی مجدد.

بیش از 30000 سوئیس قرارداد Covid-19 و بیش از 1500 کشته شده اند اما مقامات ثبت تنها 43 مورد جدید از عفونت در جمعه مارک ثابت رکود.

تظاهرات علیه مستند در برن پایتخت و سایر شهرستانها در روز شنبه نشان داد نصب عمومی سرخوردگی و ژنو خطوط مواد غذایی گواه رشد مشکلات.

شنبه غذایی جزوه در ژنو شد دوم در یک هفته برگزار ژنو کاروان یک موسسه خیریه محلی که به نظر می رسد پس از بی خانمان و فقیر و جذب به مراتب بزرگتر جمعیت از اول. یک نظرسنجی از چند صد نفر در آن رویداد در بر داشت بسیاری با وضعیت حقوقی و بیش از نیمی بدون بیمه پزشکی.

این خطوط ممکن است افزایش آگاهی از نصب نیاز دارد. سازمان است که باید با اتکا به طور کامل به کمک های مالی برای یارانه برنج ماکارونی و روغن و دیگر کالاهای اساسی در حال دیدن یک تورم عمومی پاسخ. “مردم در حال گرفتن بیشتر و بیشتر سخاوتمندانه” آقای Jutzler گفت.

ایالات متحده بازدید در چین با محدودیت های ویزا روزنامه نگاران است.

اعتبار…چانگ W. Lee/نیویورک تایمز

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است اعمال محدودیت های جدید بر خبرنگاران چینی مشغول به کار در ایالات متحده افزایش تعارض با چین بیش از رسانه های خبری به عنوان افزایش تنش بیش از coronavirus.

وزارت امنیت داخلی گفت: خبرنگاران چینی کار برای غیر آمریکایی رسانه های خبری خواهد بود محدود به 90 روز ویزای کار — کاهش قابل توجه از باز یک مطلب باقی می ماند که آژانس قبلا اعطا شده به بسیاری از روزنامه نگاران با گذرنامه و ویزای معتبر ورود. آنها اجازه خواهد داشت برای درخواست الحاقات اگر چه آن نیز محدود به 90 روز.

آخرین اقدام بخشی از یک monthslong برخورد میان ایالات متحده و چین بیش از هر یک از دیگر و در حضور رسانه های خارج از کشور — سوخت رو به وخامت روابط دیپلماتیک. تنش بین واشنگتن و پکن را تشدید طول coronavirus همه گیر آغاز شد که در چین است.

خبرنگاران چینی در ایالات متحده است که سعی کنید برای انجام مستقل روزنامه نگاری خصوصی ابراز نگرانی در مورد آینده کاری خود گفت: “آنها نمی خواهید به گرفتار در وسط یک جنگ است. روزنامه نگاران آمریکایی در چین ابراز نگرانی های مشابه.

قوانین جدید در ایالات متحده نیز اعمال می شود به تعداد انگشت شماری از شهروندان چینی کار برای غیر چینی رسانه های خارجی. جدید آمریکا حکومت می رود به اثر در روز دوشنبه.

رابطه بین چین و ایالات متحده در حال حاضر چیز ساییده شده تحت رئیس جمهور تهمت و رئیس جمهور چین. در سال 2018 آقای مغلوب ساختن پیشی جستن آغاز طولانی تجارت جنگ است. اما همه گیر انداخته یک سطح جدید از زاج و اتهام.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران خود را بارها و بارها تاکید کرد چین در اوایل تلاش برای سرپوش گذاشتن بر شدت شیوع کروناویروس که ظهور در شهر ووهان و تردید در صحت چین گزارش شده مرگ و میر.

آقای ترامپ نیز پیشنهاد کرد که ایالات متحده می تواند به دنبال خسارت از چین به صورت همه گیر اقتصادی خرابه و کشنده تلفات. منتقدان می گویند برگ برنده دولت در مبارزات انتخاباتی به سرزنش چین است که عمدتا با هدف منحرف از کاخ سفید را عمیق شکست در طول شیوع بیماری است.

پکن برای آن کشف و ضبط شده است در این بحران به عنوان یک فرصت را به بازیگران خود را به عنوان یک جایگزین به ایالات متحده برای رهبری جهانی. چینی دیپلمات بارها و بارها نسبت رسمی مرگ و میر در چین به افزایش تعداد در ایالات متحده بود که به کندی پاسخ به تهدید ویروس.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 3,996,700 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

پوشاک کارگران در آسیا ترس اپراتورها با استفاده از این ویروس به عنوان یک فرصت برای خلاص شدن از ما است.’

اعتبار…Minzayar دیگه برای نیویورک تایمز

Myan حالت یک کارخانه پوشاک در حومه یانگون میانمار, تولید کت زنان کاپشن و پالتو مد غربی شرکت های منگو و زارا. از زمان شروع این بیماری همه گیر کوروناویروس آن دیده می شود کاهش سفارشات از فروشندگان بین المللی است.

که چرا از آن اجازه رفتن تقریبا نیمی از آن 1,274 کارگران در اواخر مارس, کارخانه, مدیر عامل گفت: در پاسخ به معترضان که وارد کارخانه درب برای محکوم کردن واخراج.

سه اخراج دوخت اپراتورها گفت: این کارخانه در نظر گرفتن یک فرصت برای تنبیه کارگران مشغول در اتحادیه فعالیت است. در یک مصاحبه اپراتورها — Maung Moe یه Yint و Ohnmar Myint — گفت که از 571 که رد 520 تا به حال متعلق به کارخانه, اتحادیه اروپا, یکی از 20 را تشکیل می دهند که فدراسیون پوشاک کارگران میانمار. حدود 700 نفر از کارگران که متعلق به اتحادیه نگه داشته و شغل خود را به آنها گفت.

Myan حالت کره جنوبی-بر اساس مالک نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و ارائه نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد اخراج.

Mr. Moe, 27 بود کارخانه اتحادیه رئیس جمهور بود و سازماندهی چندین حمله. آقای Yint, 30, بود, این اتحادیه با وزیر, در حالی که خانم Myint, 34, تا به حال شده است یک عضو اتحادیه از زمان تاسیس آن در ژوئن 2018.

“کارفرمایان استفاده Covid به عنوان یک فرصت برای خلاص شدن از ما به خاطر آنها متنفر اتحادیه ما” آقای معارف گفت. او گفت که او و دیگر اعضای اتحادیه بوده است در گفتگو با مدیران کارخانه قبل از اخراج و خواستار حفاظت فردی و تجهیزات است که کارگران بود دورتر از هم جدا در کف کارخانه. “آنها فکر می کردند ما ناشی از آنها را ثابت سردرد با مبارزه برای حقوق ما و آن دسته از هموطنان ما کارگران است.”

اتحادیه متلاشیکننده — اقدامات انجام شده برای جلوگیری و یا اخلال در شکل گیری اتحادیه های کارگری و یا تلاش برای گسترش عضویت — شده است مشکل جدی در سراسر مد زنجیره تامین برای چند دهه. اما با گسترش جهانی Covid-19 قرار دادن تازه فشار بر این صنعت آن است که یک موضوع خاص در جنوب آسیا که در آن حدود 40 میلیون دلار پوشاک کارگران از مدتها دست و پنجه نرم فقیر شرایط کار و حقوق و دستمزد.

با زنده موسیقی در انتظار نگه داشته در هنگ کنگ فیلیپین راک احساس درد است.

اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

هنگ کنگ صحنه موسیقی زنده بود اما سکوت توسط coronavirus. برخی از عفونت شده بود مربوط به آنچه دولت به نام “نوار و باند” خوشه در کاباره ها. سالن های موسیقی از جمله میله دستور داده شد بسته به عنوان بخشی از یک گسترده بسته از محدودیت. روز جمعه میله اجازه داده شد برای بازگشایی, اما آنها هنوز هم نمی تواند میزبان موسیقی زنده.

که به معنای بیکاری برای خوانندگان گیتاریست و پیانیست و طبل و bassists که قدرت به صحنه موسیقی زنده — بسیاری از آنها می آیند از فیلیپین.

یکی از نوازنده چارلز جزر و گفت: او به طور معمول ارسال در حدود 1300 دلار در هر اونس بازگشت به فیلیپین در هر ماه به حمایت از او پنج فرزند. او مباحث خشک شده در فوریه و یک بخش جدید در زمان کار به عنوان یک کارمند نمی ساخت تا تفاوت.

“این سخت است” او گفت:. “من مدیون پول به بسیاری از مردم در حال حاضر برای زنده ماندن و تغذیه کودکان و نوجوانان.”

نوازندگان از فیلیپین انجام شده است در سراسر آسیا برای دهه شناخته شده برای بازی را پوشش می دهد غربی پاپ آهنگ. فیلیپینی, پوشش باند در هنگ کنگ را به طرز حیرت انگیزی گسترده موجودی پوشا راک, رگی, R&B و بسیاری دیگر. یک مورد در نقطه است یخچال اصلی گروه خانه در آمازون در Wan Chai منطقه را پوشش می دهد که همه چیز را از فرانک سیناترا به Iron Maiden.

“همه چیز وجود دارد و آن را سرد” گفت: آن خواننده گروه سنبله Cazcarro, 52 و توضیح داد که چگونه این گروه نام خود را.

گزارش شد کمک توسط مایکل Levenson مایکل کراولی ویویان وانگ ادوارد وانگ نیکلاس Bogel-Burroughs, Mitch Smith, Andrew Jacobs, ادگار Sandoval, Mike ایوس الیزابت Paton و نیک جورجیا-بروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im