Coronavirus جهان اخبار: به روز رسانی زنده

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی گسترش ترس وجود دارد که این ویروس بیش از حد.
 • سنا تایید کاخ سفید وکیل برای نظارت بر 500 میلیارد دلار از اتحادیه اروپا ،
 • عمده کارفرمایان به سمت چپ از همه گیر امداد اقتصاددانان هشدار می دهند.
 • به عنوان هشت متحده رای جمهوری خواهان از ترس تهمت و انتقاد از پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند به آنها صدمه دیده است.
 • پادشاهی سحر و جادو ممکن است تبدیل به پایتخت بسکتبال جهان.
 • اعمال جراحی برگشت اما نه خون کمک های مالی منجر به کمبود.
 • وست پوینت دانشجوی تست مثبت برای کوروناویروس.
اعتبار…بنیامین نورمن برای نیویورک تایمز

به عنوان تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی گسترش ترس وجود دارد که این ویروس بیش از حد.

تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که در سراسر ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس باید موجب ترس است که آنها می تواند منجر به تجدید حیات ویروس. نگرانی مردم مجبور به جنبش به وزن خطرات ناشی از حضور در تظاهرات که در آن وجود دارد که اغلب اجتماعی کمی فاصله.

“از خشونت پلیس علیه مردم سیاه و سفید — که یک بیماری همه گیر بیش از حد” گفت: Kelli ان توماس, 31, یک سازمان جامعه که پیوست تظاهرات در میامی. “مردم در حال حاضر به خطر جان خود را به خطر سلامت خود را برای نشان دادن همبستگی با مردم است.”

به دلیل تاخیر بین قرار گرفتن در معرض ویروس و علائم و اثرات این اعتراضات در گسترش ویروس شناخته نمی شود برای چند هفته. اما اپیدیولوژی گفت: این تظاهرات را تقریبا به طور قطع منجر به بیشتر موارد.

کارشناسان بهداشت می دانیم که این ویروس بسیار کمتر به احتمال زیاد به گسترش در خارج از منزل از داخل خانه. و ماسک منظور کاهش احتمال انتقال قطرات تنفسی که حاوی ویروس است. اما فریاد, فریاد زدن و آواز خواندن را افزایش می دهد که تا چه حد آن قطرات پیش بینی شده. جمعیت نیز افزایش خطر انتقال. تاکتیک های پلیس مانند اسپری گاز اشک آور — که باعث می شود مردم به سرفه — نگهداری از معترضان به مناطق کوچکتر برای کنترل جمعیت و قرار دادن افراد دستگیر شده را در اتوبوس, ون و برگزاری سلول نیز افزایش خطر ابتلا به عفونت.

صورتش Anderson, اعتراض رهبر و شهرستان عضو هیئت مدیره مدرسه در دنور گفت که نگران اثرات متفاوت از این ویروس در کلرادو ساکنان به عنوان هزاران نفر راهپیمایی را از طریق شهرستان و استراحت شانه به شانه در چمن دولت و کنگره آمریکا در تظاهرات سکوت به نگرانی آقای فلوید مرگ است.

او با قرار دادن یک تماس در رسانه های اجتماعی برای همه معترضان به پیوستن به او در گرفتن تست شده برای این ویروس در صبح روز شنبه در پپسی سنتر, یک کنسرت عرصه ای که در آن دنور بوده و در حال اجرا رایگان آزمایش در مقیاس بزرگ.

“ما هنوز در یک بیماری همه گیر” او در توییتر نوشت.

در لس آنجلس که در آن رهبران شهرستان باید حمایت درست از تظاهر کنندگان به جمع آوری شهردار اریک Garcetti هشدار داد این تجمعات می تواند تبدیل به “سوپر پخش رویدادها” — و نه بر خلاف طول سال 1918 آنفولانزای همه گیر که پس از اولین موج از عفونت و برخی از شهرستانها برگزار می شود راهپیمایی و اجتماعات بزرگ که منجر به یک دوم کشنده تر از موج عفونت.

نیویورک مقامات از جمله رژیم صهیونیستی است. Andrew M. Cuomo, افزایش نگرانی های مشابه. “ابراز خشم و انزجار خود را” آقای کومو گفت: با اشاره به تظاهرات. “اما مسئول زیرا آخرین چیزی که ما می خواهیم انجام دهیم این است که دیدن یک افزایش در تعداد Covid موارد است.”

به عنوان شهر با درآمد حاصل به آغاز طرح بازگشایی در روز دوشنبه, شهردار, بیل د Blasio روز سه شنبه گفت که او “بسیار نگران” است که این ویروس می تواند در گسترش در تظاهرات.

در مصاحبه ها و در رسانه های اجتماعی بسیاری از کارشناسان بهداشت عمومی تاکید کرد که خشونت پلیس علیه سیاهان در امریکا نیز یک بحران بهداشت عمومی. خشم در, اقتصادی, اجتماعی و بهداشتی نابرابری دامن زدن به اعتراضات کارشناسان بهداشت گفت منعکس شد به شدت در نرخ بالاتر از Covid-19 مرگ و بیماری در میان آمریکایی های سیاه و سفید. چند توصیه “کاهش آسیب” رویکرد است که اجازه می دهد مردم را به پیوستن به تظاهرات در به عنوان یک راه امن به عنوان امکان پذیر است.

“هفته گذشته تمام اخبار در مورد Covid; در این هفته تمام اخبار در مورد تظاهرات گفت:” النور موری استادیار اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی بهداشت عمومی. “اما واقعا این دو قطعه از همان گفتگو است.”

سنا تایید کاخ سفید وکیل برای نظارت بر 500 میلیارد دلار از اتحادیه اروپا ،

اعتبار…استخر عکس Salwan ژرژ

مجلس سنا رای دادند تا حد زیادی در امتداد خط حزب در روز سه شنبه به تایید Brian D. Miller, کاخ سفید, وکیل به بازرس کل مسئول نظارت وزارت خزانه داری را به 500 میلیارد دلار همه گیر بازیابی صندوق.

تایید قرار می دهد آقای میلر در این مرکز از لحاظ سیاسی به اتهام تلاش برای توزیع پول دولت به گسترده نوار کسب و کار است که فلج شده است با این بیماری همه گیر. و از آن می آید در یک لحظه زمانی که آقای تهمت مدیریت دارایی تحت موشکافی شدید.

در نقش خود به عنوان بازرس کل آقای میلر مورد نیاز خواهد بود برای نظارت بر جریان دولت بودجه و گزارش هر گونه تخلف به کنگره است.

آقای میلر تایید شد توسط یک رای 51 به 40. سناتور Doug Jones آلاباما تنها دموکرات برای پیوستن به جمهوریخواهان در رای گیری به نفع نامزد.

این صندوق که آقای میلر خواهد بود نظارت بر ایجاد شد و به عنوان بخشی از $2 تریلیون اقتصادی بسته امداد کنگره تصویب شده در مارس. این شامل پول به backstop فدرال رزرو اضطراری وام امکانات و منابع مالی به صورت وام و کمک های مالی برای حمایت از شرکت های هواپیمایی و کسب و کار حیاتی هستند که به امنیت ملی است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن مخالفان سیاسی در حال حاضر با انتقاد از پرداخت وجوه به عنوان بهره غنی شرکت بیش از کسب و کارهای کوچک و متهم به رئيس جمهور از شرکت cronyism.

به عنوان بخشی از قانون قانونگذاران ایجاد سه جانبه نظارت ساختار. این شامل یک ویژه بازرس کل در وزارت خزانه داری کمیته بازرسان عمومی و کنگره نظارت کمیسیون است که به انتخاب اکثریت و اقلیت رهبران سنا و همچنین مجلس و رهبر اقلیت.

دموکرات شده اند با احتیاط از آقای میلر قرار ملاقات. او در کاخ سفید و مشاور دفتر طی آقای تهمت استیضاح و حداقل یک مناسبت او stonewalled نظارت درخواست. آقای ترامپ نیز نشان داده است یک میل شدید برای شلیک بازرسان طور کلی افزایش نگرانی در مورد اینکه آیا هر کسی که تلاش می کند برای انجام مستقل نظارت خواهد بود مانع.

عمده کارفرمایان به سمت چپ از همه گیر امداد اقتصاددانان هشدار می دهند.

اعتبار…Bryan آنسلم برای نیویورک تایمز

به عنوان ایالات متحده آغاز می شود آنچه که انتظار می رود به یک آهسته صعود از مستندات اقتصاددانان و محققان سوال که آیا دولت در پاسخ به شرکتها کمک خواهد ثابت کند کافی در اجرا دیگر.

بسیار مدیون عمومی شرکت هایی که میلیون ها نفر از مردم هستند که تا حد زیادی محروم از مستقیم گزینه های تسکین که کنگره فدرال رزرو و خزانه داری را طراحی شده برای کمک به شرکت ها از طریق همه گیر رکود یک تجزیه و تحلیل از یک گروه از اقتصاددانان دانشگاه هاروارد یافت.

سیاستگذاران باید با اولویت کمک به کسب و کار است که وارد بحران در سلامت خوب است. که باعث کاهش شانس است که مالیات دهندگان را پای این لایحه را به صرفه جویی شرکت های بزرگ که در حال لود کردن در بدهی های خطرناک و می تواند کمک به مقامات برای منحرف کردن نوع عصبانی انتقاد احاطه شده است که در سال 2008 بانک و خودرو شرکت سهیم خواهد بود.

اما آن را نیز یک تکه بزرگ از شرکت های ایالات متحده در دفاع از خود در بیشترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ ترک آنها را بیشتر در معرض خطر ورشکستگی و کارگران خود را بیشتر در معرض خطر از دست دادن شغل.

داد و ستد عمومی شرکت هایی که استخدام حدود 8.1 میلیون نفر — حدود 26 درصد از اشتغال در دنبال داد و ستد عمومی شرکت — تمام و یا بیشتر از سمت چپ مستقیم دولت تسکین با توجه به تحقیقات توسط ساموئل هانسون جرمی اشتاین و Adi Sunderam از دانشگاه هاروارد به همراه اریک زیک در دانشگاه شیکاگو است.

برخی از شرکت هایی که برنامه های دولت را از دست ندهید — مانند شکاف و دل و فن آوری و کرافت Heinz — آیا نام خانواده بزرگ حقوقی واجد شرایط. اگر شرکت هایی بودند برای اجرا به مشکلات دسترسی به پول نقد می تواند رسوب کاهش شغل محققان گفتند.

“ما در حال تلاش برای صاف ورشکستگی منحنی یا صاف پریشانی مالی منحنی” گفت: آقای Hanson که تصفیه شده را تجزیه و تحلیل نیویورک تایمز. اگر تعداد زیادی از شرکت های بیرون رفتن از کسب و کار “این به احتمال زیاد بسیار پر هزینه و ترک زخم دائمی به ما ظرفیت تولیدی.”

کروناویروس در آمریکا: آخرین نقشه و مورد تعداد

دقیق نقشه شهرستان نشان می دهد میزان شیوع کروناویروس با جداول تعداد موارد توسط شهرستان.

به عنوان هشت متحده رای جمهوری خواهان از ترس تهمت و انتقاد از پست الکترونیکی-در برگه های رای می تواند به آنها صدمه دیده است.

اعتبار…علامت Makela برای نیویورک تایمز

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است بی وقفه مورد حمله الکترونیکی رای گیری به دروغ آن را رایگان برای همه برای فریب دادن و یک دموکرات طرح به دکل انتخابات است.

اما به عنوان هشت ایالت و ناحیه کلمبیا رای گیری روز سه شنبه در بزرگترین انتخابات بعد از ویروس مجبور به توقف در تقویم اصلی آن روشن است که آقای تهمت پیام غرق شده در عمیق با جمهوری خواهان که دوری ایمیل برگه های رای.

یک نتیجه ناخواسته از رئیس جمهور ترس در مورد ایمیل های رای می تواند صدمه دیده خود را شانس و خود سفر گابریل گزارش.

در ایندیانا, آیووا, جدید مکزیک و پنسیلوانیا — همه کشورهایی که به رای گیری در روز سه شنبه است که به طور گسترده گسترش گزینه برای رای دادن از طریق پست در این سال — بالاتر از دموکرات ها از جمهوری خواهان را در آغوش پست الکترونیکی-در برگه های رای.

“اگر جمهوری خواهان نیست بازی همان بازی اگر ما در حال گفت ما باور نمی کنیم در پست الکترونیکی-در رای گیری و در حال رفتن به آن را حمایت” گفت: Lee Snover جمهوریخواه صندلی Northampton County در پنسیلوانیا “ما می تواند راه را پشت سر گذاشت.”

پادشاهی سحر و جادو ممکن است تبدیل به پایتخت بسکتبال جهان.

اعتبار…Google Earth توسط نیویورک تایمز

آواز دزدان دریایی و چرخش teacups. میکی ماوس به شکل وافل. غیرممکن به جیک جیک کردن کارکنان غوغای “یک روز جادویی.” از پیش برجسته ورزشی محل?

تعداد کمی از مردم که بلافاصله کاردانی والت دیزنی جهان با دو و میدانی. اما جمع شده در پشت درختان بلوط و sabal کف دست بر روی لبه فلوریدا مگا-رفت و آمد مکرر است ESPN جهان گسترده ای از ورزش 220 هکتار ورزشی پیچیده است.

N. B. A. شده است در مذاکرات با دیزنی به راه اندازی مجدد آن فصل با برگزاری بازی ها و شیوه ها در این مجموعه و تبدیل آن به پایتخت بسکتبال جهان. بازیکنان و مربیان و کارکنان را نیز ماندن در دنیای دیزنی که در آن دیزنی صاحب 18 هتل ظاهرا ارائه یک محافظ حباب از ویروس.

M. L. S. شده است همچنین صحبت کردن به دیزنی در مورد بازگشت-به-بازی, سناریوهای اما haggling در لیگ بیش از زمان و پرداخت ایجاد کرده برجستگی های سرعت.

اعمال جراحی برگشت اما نه خون کمک های مالی منجر به کمبود.

اعتبار…اسکات اولسون/گتی ایماژ

چند ماه اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات منجر به کمتر مردم اهدای خون است که در حال حاضر منجر به کمبود در ایالات متحده است.

صلیب سرخ آمریکا که معمولا خون به اندازه کافی منابع برای دیدار با این کشور نیاز دارد برای پنج روز در حال حاضر کمتر از دو روز به ارزش.

در حالی که کاهش در کمک های مالی بود مهم نیست چرا که عرضه و تقاضا کاهش یافت و در پشت سر هم به عنوان بسیاری از اعمال جراحی لغو شد و مردم به مراتب کمتر شدن بودند مجروح در تصادفات و حوادث دیگر.

اما در حال حاضر حتی به عنوان بیمارستان از سر گرفته اند اعمال جراحی الکتیو و بسیاری از آمریکایی ها جسارت از خانه های خود را دوباره نرخ اهدای خون هنوز به گزاف گویی. نتیجه آن چیزی است که کریس Hrouda رئیس جمهور از خدمات پزشکی برای صلیب سرخ را جمع آوری آن حدود 40 درصد از این کشور در اهدای خون به نام “سرسام آور” رها در عرضه است.

فصل طوفان است که در جریان است و پیش بینی می شود ویرانگر تر از حد معمول نیز ممکن است افزایش نیاز به خون منابع در حالی که ساخت آن را سخت تر برای جمع آوری.

بیشتر تشدید کمبود است که بسیاری از بیمارستان ها در حال انجام عمل جراحی در یک سریعتر کلیپ از قبل از همه گیر به عنوان آنها را از طریق جمع شدن عملیات.

روز یکشنبه صلیب سرخ متوقف شد ارسال بيمارستان در سراسر کشور مبلغ خون درخواست خود ایستاده سفارشات به جای ارائه تنها 75 درصد از درخواست.

بدون افزایش کمک های مالی در آینده یا دو هفته صلیب سرخ را برای ارسال بیمارستان فقط نیمی از آنها درخواست شده مقدار.

وست پوینت دانشجوی تست مثبت برای کوروناویروس.

حداقل 15 از فارغ التحصیلی دانشجویان که در بازگشت به وست پوینت جلوتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی در ژوئن آزمایش مثبت برای coronavirus به گفته یک سخنگوی ارتش ایالات متحده.

هیچ کدام از این دانشجویان تا به حال علائم کروناویروس و این ویروس تا به حال پخش نشده از آنها را به هر گونه دیگر دانشجویان در میان کلاس از 1,106 پس از بازگشت آنها به آمریکا آکادمی نظامی هفته گذشته سخنگوی سرهنگ غروب Belinsky گفت: در روز سه شنبه. او گفت که آکادمی متوجه شدند که 15 بود coronavirus پس از تمام دانشجویان مورد آزمایش قرار گرفتند و بلافاصله پس از ورود در محوطه دانشگاه. این دانشجویان که تست مثبت بودند بلافاصله جدا شده است.

“ارتش و وست پوینت انجام داده اند و برنامه ریزی دقیق برای اطمینان از سلامت و ایمنی از بازگشت دانشجویان از آکادمی نظامی ایالات متحده را در کلاس از سال 2020” سرهنگ گفت: Belinsky. “وجود دارد الزامی است غربالگری برای همه ما تا به حال تعداد کمی — حدود 1.5 درصد — تست مثبت است. این پیش بینی است.”

در مارس آقای ترامپ ناگهان گفت که صحبت در وست پوینت پس از این دانشجویان در حال حاضر فرستاده شده به خانه به دلیل نگرانی در مورد کوروناویروس. رئیس جمهور اعلام یک روز قبل از معاون رئیس جمهور مایک پنس تحویل شروع نشانی در آکادمی نیروی هوایی مراسم فارغ التحصیلی در کلرادو.

کالج تکه تخته برنامه برای ارائه نشسته در خانه.

کالج هیئت مدیره گفت: این امر به تعویق انداختن برنامه های ارائه آنلاین آزمون شنبه برای دانش آموزان دبیرستانی را در خانه در این سال بیشتر muddying یک مراسم سنتی در کالج فرایند نرم افزار است که در حال حاضر پرتاب شده است به هرج و مرج توسط ویروس.

پس از لغو آزمون تاریخ این بهار, هیئت اعلام کرد در اواسط ماه مارس بود که آن را در حال توسعه یک نسخه دیجیتال از این نشست به معرفی می شود اگر این بیماری همه گیر در ادامه به نیاز اجتماعی فاصله در پاییز که می توان آن را سخت برای سازمان های غیر انتفاعی برای ارائه به اندازه کافی تست خرما و مراکز.

اما در آخرین بیانیه هیئت مدیره گفت: چالش های فن آوری در حال توسعه یک آزمون آنلاین که همه دانش آموزان می تواند تا به حال منجر به تصمیم به رها کردن آن.

“با در نظر گرفتن این امر نیاز به سه ساعت بدون وقفه ویدئو-کیفیت اینترنت برای هر دانش آموز است که نمی تواند برای همه تضمین شده است” این هیئت گفت:, و اضافه کرد که آن را ادامه خواهد داد به ارائه یک نسخه آنلاین از شنبه در برخی از مدارس, اما نمی خواهد “معرفی استرس است که می تواند از گسترش در خانه تست در حال حاضر مختل پذیرش فصل است.”

هیئت کالج خواسته کالج ها و دانشگاه ها در روز سه شنبه به “انعطاف پذیری” به میلیون ها نفر از دانش آموزانی که قادر به نشست در بهار امسال به دلیل لغو شد. آن خواسته کالج ها برای تمدید مهلت برای دریافت نمرات آزمون و برابر با توجه به دانش آموزانی که قادر به گرفتن آزمون به دلیل بیماری همه گیر.

تصمیم خود را پس از سازمان تا به حال rocky تجربه ماه گذشته معرفی یک نسخه دیجیتال از پیشرفته قرار دادن امتحانات آن نیز اداره. بسیاری از دانشجویان شکایت کرده است که آنها قادر به ارسال پاسخ خود ورق به صورت الکترونیکی و آزمون خود را فاقد صلاحیت بودند.

SAT رقیب امتحان قانون اعلام کرد روز سه شنبه که هنوز برنامه ریزی برای ارائه یک کنترل از راه دور گزینه در پاییز.

جمهوری خواهان می گویند تهمت نمی خواهد خود را ارائه کنوانسیون سخنرانی در شارلوت.

اعتبار…ماریو تاما/گتی ایماژ

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی خود در کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه خواهد شد نقل مکان کرد و شارلوت, N. C., پارتی, مقامات گفت: سه شنبه شب پس از نشانه آن است که تمام رویداد ممکن است نقل مکان به دلیل ریسک بالا دشمنی با دموکراتیک مقامات در کارولینای شمالی.

رئیس جمهور تهمت و گفت: در یک سری از توییت در روز سه شنبه شب که به دلیل رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر دموکرات حاضر به تضمین استفاده از طیف عرصه وجود دارد, “ما در حال حاضر مجبور به دنبال کشور دیگری برای میزبانی سال 2020 کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه.”

اما مقامات جمهوری خواه گفت: آنها هنوز هم می تواند نگه دارید و دیگر کنوانسیون های کسب و کار در شارلوت بنابراین نه به شکستن یک قرارداد رسمی با آنها امضا شده با این شهر بیش از دو سال پیش است.

در ضمنی و محکومیت اجتماعی-فاصله مقررات که آقای کوپر اصرار بر Michael stewart oates و ارتباطات و مدیر کمیته ملی حزب جمهوری خواه گفت که “باید به فرماندار اجازه می دهد بیش از 10 نفر در یک اتاق ما هنوز امیدواریم که به انجام کسب و کار رسمی کنوانسیون در شارلوت.”

پارتی مقامات برنامه ریزی برای بازدید از نشویل این هفته برای دیدن اگر شهر می تواند کار به عنوان یک جایگزین میزبان. شهرهای دیگر تحت بررسی با توجه به یک جمهوری خواه رسمی آشنا با برنامه های در حال لاس وگاس, اورلاندو جکسون و سایت در گرجستان است.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات جمهوری خواه شده اند فشار دادن کارولینای شمالی برای اطمینان که آنها می توانید نگه دارید در مقیاس بزرگ سنتی کنوانسیون. اما با ویروس موارد رشد در کارولینای شمالی و بستری شدن در بیمارستان هنوز نوردی آقای کوپر نوشت: در نامه ای به مقامات جمهوری خواه در سه شنبه گفت که “مردم کارولینای شمالی نمی دانم چه وضعیت Covid-19 خواهد بود در ماه اوت پس از برنامه ریزی برای مدرج کردن کنوانسیون با مردم کمتر اجتماعی فاصله و پوشش صورت یک ضرورت است.”

عقب و جلو بیش از آن برای نگه داشتن آقای تهمت نامزدی کنوانسیون شده است در نبرد پارتیزانی در مورد اینکه آیا برای بازگشایی این کشور و چگونه و آیا به ورزش احتیاط و یا با فشار به جلو به عنوان کشور در تلاش به دست آوردن مجدد ظاهر ،

“فرماندار کوپر است که هنوز در سرپناه در محل حالت و ما اجازه نمی دهد به اشغال این عرصه به عنوان اصل پیش بینی و وعده داده شده” آقای ترامپ گفت در توییتر. “را به نمایش زیبا کارولینای شمالی به دنیا آورده و در صدها میلیون دلار و مشاغل, برای دولت است.”

در روز سه شنبه Ronna McDaniel این مرجعیت R. N. C., تشدید دشمنی با کارولینای شمالی مقامات بیش از چگونه به نگه داشتن نامزد کنوانسیون قرار دادن دولت در توجه کنید که قوی وجود دارد امکان حرکت این رویداد است.

“ما باید یک تعهد برای ما نمایندگان و نامزد شروع به بازدید از شهرهای متعدد و ایالات متحده رسیده اند در روزهای اخیر در مورد میزبانی یک رویداد تاریخی نشان می دهد که امریکا باز است برای کسب و کار” خانم McDaniel نوشت: در نامه ای به آقای کوپر.

برای اولین بار یک سگ حیوان خانگی یک مورد تایید شده از coronavirus, U. S. D. A. گوید

یک سگ حیوان خانگی آزمایش شده و تایید مثبت برای coronavirus برای اولین بار در ایالات متحده وزارت کشاورزی گفت: در روز سه شنبه.

پس از شیوع بیماری همه گیر وجود داشته است تایید عفونت در ایالات متحده از یک ببر و یک شیر و دو گربه حیوان خانگی. دو سگ آزمایش مثبت در هنگ کنگ وجود دارد اما تا به حال شده بدون تایید سگ عفونت در ایالات متحده است.

سگ چوپان آلمانی در نیویورک است که انتظار می رود به بهبود می یابند.

وجود دارد یک هشدار اشتباه در زمانی که یک مقدار کم از این ویروس شناسایی شده در بزاق از وینستون, میناکاری در کارولینای شمالی. اما U. S. D. A. آزمایشگاهی انجام شده خود را تست در وینستون و منتشر شد نتایج on May 27. “هیچ ویروس جدا شد و در آنجا بود هیچ شواهدی از یک پاسخ ایمنی” گفت: Joelle هایدن, U. S. D. A. سخنگوی.

این چوپان آلمانی در نیویورک آزمایش مثبت در U. S. D. A. ملی دامپزشکی خدمات آزمایشگاه.

یکی از سگ صاحبان دارای آزمایش مثبت برای coronavirus و سگ را نشان داده است برخی از نشانه های تنفسی, بیماری, U. S. D. A. گفت. که باعث شد تست در خصوصی دامپزشکی تسهیلات و presumptive نتایج مثبت گزارش شده به مقامات دولتی.

این نتایج تایید شد با استفاده از سواب و همچنین آزمایش خون برای آنتی بادی است.

یکی دیگر از سگ چوپان آلمانی خانوار نشان داده بود هیچ نشانه ای ندارند اما همچنین آزمایش و به کروناویروس آنتی بادی پیشنهاد شده بود در معرض ویروس.

در بیانیه خود در روز سه شنبه, U. S. D. A اشاره کرد که “در حال حاضر هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات نقش مهمی در گسترش ویروس” و خطر حیوانات انتقال آن به انسان است در نظر گرفته شود کم است. آن را به نظر می رسد که مردم با Covid-19 می تواند گسترش ویروس ها به حیوانات خانگی خود را اگر آنها در تماس نزدیک اما تست های معمول برای حیوانات توصیه نمی شود.

با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از حیوانات مانند انسان باید جدا از اعضای خانواده خود را که مریض است. وجود دارد بدون نیاز به آنها را مجهز به پوشش صورت یا پاک کردن با مواد ضد عفونی کننده.

شهر نیویورک شهردار تحمیل 8 بعد از ظهر حکومت نظامی.

اعتبار…بنیامین نورمن برای نیویورک تایمز

شروع روز سه شنبه بسیاری از ساکنان شهر نیویورک مورد نیاز خواهد بود نه تنها به ماندن در خانه به دلیل محدودیت های مرتبط با این بیماری همه گیر آنها نیز تحت مقررات منع رفت و آمد شبانه از 8 بعد از ظهر تا 5 صبح در سرتاسر سه شنبه.

شهردار بیل د Blasio صادر اضطراری فرمان اجرایی پس از غارت این شهر در منطقه مرکزی کسب و کار در شب دوشنبه.

سفارش به نقل هر دو تهدید ویروس و سراسر شهر بود تظاهرات علیه خشونت پلیس و اشاره کرد که “اعمال خشونت آمیز شده اند اتفاق می افتد در درجه اول در ساعت از تاریکی است.”

کسانی که معاف از حکومت نظامی شامل پلیس و آتش نشان و اورژانس پزشکی کارگران و افراد بی خانمان هر کسی به دنبال درمان های پزشکی یا لوازم و افرادی که در انجام کار ضروری مانند مواد غذایی و تحویل و حمل و نقل و مراقبت های بهداشتی. برای دیگران آن را خوب است برای گرفتن یک حیوان خانگی در خارج به طور خلاصه به از بین بردن خود را, اما مواد غذایی اجرا می شود به bodega و یا پیاده روی در اطراف بلوک ممنوع است.

علاوه بر این ماشین سفر در منهتن ممنوع خواهد شد در زیر 96 خیابان در طول حکومت نظامی ساعت به جز ساکنان محلی ضروری کارگران اتوبوس و کامیون تحویل.

در خبری دیگر از نیویورک منطقه شهری:

 • شهر نیویورک در حال حاضر ارائه universal رایگان تست را در آن 150 تست سایت دفتر شهردار اعلام کرد. قبلا تست در دسترس بود و تنها به افرادی که علائم افرادی که در تماس با کسی که تست مثبت یا کارگران ضروری.

 • نیویورک گزارش اضافی 58 ویروس مرگ و میر — هشتم مستقیم بعد با کمتر از 100 مرگ و میر — در حالی که نیوجرسی گزارش 51 کشته و کانکتیکات هشت مرگ و میر.

 • در نیوجرسی تعداد فرزندان با multisystem سندرم التهابی که به نظر می رسد مربوط به این ویروس افزایش یافته و به 32 با نه موارد جدید در هفته گذشته. هفت فرزند باقی مانده در بیمارستان بستری است. در نیویورک مقامات دولتی در حال بررسی 190 موارد گزارش شده و سه مرگ و میر ناشی از این سندرم است.

 • دو بخش از نیویورک بوفالو منطقه و آلبانی منطقه در حال ورود به یک دوم بازگشایی فاز این هفته که در آن دفاتر و بسیاری از فروشگاه های خرده فروشی و سالن می تواند باز با محدودیت ها و رستوران ها ارائه می دهند فضای باز ناهار خوری.

جهانی خلاصه

اسپانیا گزارش هیچ Covid-19 مرگ و میر و بنگلادش تایید آن برای اولین بار در یک اردوگاه پناهندگان.

اعتبار…امیلیو Morenatti/آسوشیتد پرس

اسپانیا اعلام نشده است هر Covid-19 مرگ و میر در روز دوشنبه یا سه شنبه برای اولین بار پس از آغاز شیوع. اخبار آمد با یک نکته با این حال: چگونه به شمارش مرگ و میر بوده است موضوع بحث های داغ در اسپانیا و چندین منطقه ای دولت را شامل جدید مرگ و میر در خود می شمارد.

در اینجا نگاهی به آنچه دیگری است که اتفاق می افتد در سراسر جهان:

 • دوازده مسافر در هواپیمایی قطر پرواز از دوحه آزمایش مثبت برای این ویروس زمانی که آنها فرود آمد در آتن و یونان مقامات 91 گفت: همه مسافران روی عرشه پرواز خواهد بود قرنطینه. قسمت برجسته چالش هایی که کشورهای اروپایی را به عنوان آنها سعی کنید به بازگشایی مرزهای خود را و نجات از لحاظ اقتصادی بسیار مهم توریستی تابستان فصل است.

 • مقامات بنگلادش گفت که یک Rohingya مسلمان مرده بود از این ویروس در مه 31 در یک اردوگاه پناهندگان افزایش نگرانی در مورد چگونه به سرعت شیوع ممکن است تاخت و تاز یک جامعه محدود به محکم بسته بندی شده چادر و حاجت.

 • شیوع در انستیتو پاستور در داکار, سنگال یک مرکز تحقیقاتی که شده است بسیار مهم در تلاش برای مهار این ویروس در غرب آفریقا کشته است حداقل یک عضو هیات.

 • یک تجزیه و تحلیل مقدماتی توسط بهداشت عمومی انگلستان به این نتیجه رسیدند که مردم به احتمال زیاد مبتلا به کروناویروس و مرگ و میر شده است بالاترین در میان سیاه و مردم است.

 • قانونگذاران بریتانیا بازگشت و در روز شنبه برای پیدا کردن خود را اطاعت از پیش همه گیر قوانین که نیاز به رای گیری در فرد است. بنابراین یک خط از اعضای پارلمان در انتظار رای کشیده در اطراف باستانی سالن از طریق یک حیاط بنیاد و همراه زیرزمینی عبور قبل از snaking در اطراف دهلیز به کافه تریا — تمام گفته شد بیش از نیم مایل طول دارد.

 • به هنگ کنگ دولت تمدید محدودیت در مجامع عمومی و مسافران به این شهرستان ثبت شده جدید عفونت های محلی. قوانین محدود کردن تجمعات به بیش از 8 نفر تمدید شد ژوئن 18. 14 روز در قرنطینه باقی خواهد ماند و در اثر ورود از سرزمین اصلی چین و ماکائو و تایوان تا جولای 7, و برای دیگر مسافران تا سپتامبر. 18.

 • چین در شهر ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است تکمیل یک جارو فشار برای تست تقریبا همه از آن 11 میلیون نفر در طول چند هفته مقامات چینی گفت: در روز سه شنبه.

 • آمریکایی های سیاه و سفید در چین گرفتار شده در یک موج بیگانه ستیزی ناشی از کروناویروس و گرفتن کمک از وزارت امور خارجه.

 • با استناد به این بیماری همه گیر از دولت اندونزی را نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان خود برای سفر به مکه, عربستان سعودی برای شرکت در این سال حج که قرار است برای شروع در اواخر ماه جولای. ملت با جهان بزرگترین جمعیت مسلمانان اندونزی می فرستد بیشترین تعداد زائران در حج در هر سال. عربستان سعودی هنوز تصمیم نگرفته اند که آیا آن را ادامه خواهد به عنوان برنامه ریزی شده.

ایالات متحده باز می تواند به در و دوم مسابقات تنیس می تواند به نیویورک نقل مکان کرد.

اعتبار…Karsten مورن برای نیویورک تایمز

در غیر معمول تلاش برای نجات دو دختر از وقایع بالا در تنیس آمریکا در طول همه گیر انجمن تنیس ایالات متحده پیشنهاد کرده است در مرحله یک doubleheader در نیویورک است.

این حرکت تحت نظر مردان و زنان تورهای خارجی می تواند اجازه می دهد بازیکن را به ماندن در یک مکان برای مدت زمان اقامت خود در ایالات متحده و ایجاد یک حباب امن تر برای رقبا شبیه به طرح های پیشنهادی توسط N. B. A. و ورزش های دیگر لیگ.

این پیشنهاد را به حرکت Western & Southern Open, ترکیب مردان و زنان رویداد در نزدیکی سینسیناتی به U. S. T. A. Billie Jean King ملی تنیس مرکز در نیویورک است. اما آن را نگه دارید به طور کلی آن پنجره در تقویم منجر به آمریکا باز خواهد بود که برگزار شد در همان محل. از غرب و جنوب باز است در حال حاضر برای ماه آگوست برنامه ریزی. 17 تا 23 در حالی که قرعه کشی اصلی ایالات متحده باز است که میله میله برای Aug. 31 سپتامبر. 13. تماشاگران را به احتمال زیاد منع می شود.

آن است که به دور از خاص است که یا مسابقات را می توان در این سال, اما مانور طراحی شده است برای کمک به جلب حمایت مورد نیاز از دولت و مقامات بهداشت عمومی. همچنین مشخص نیست به خصوص با توجه قرنطینه دستورالعمل اینکه آیا بازیکنان به اندازه کافی خواهد بود آماده برای سفر به نیویورک یکی از این بیماری را در فاصله.

در آلمان یک درایو در دیسکو ساخته شده است-در اجتماعی فاصله.

اعتبار…Laetitia Vancon برای نیویورک تایمز

فراتر از سینما درایو در فرمت هرگز واقعا یک جایی در زندگی-رویداد فرهنگ است. اما در میان همه گیر آن زمان شاید می آیند.

در سراسر اروپا و شبان را راه اندازی درایو در کلیساها و مروج راه اندازی درایو در کنسرت و رانندگی-در نقش. در یک دوران اجتماعی فاصله معلوم وجود دارد بهتر است فاصله دستگاه از یک ماشین درب.

چند پذیرفته اند این مفهوم مانند صاحبان شاخص خانواده اجرا کلوپ شبانه در Schüttorf یک شهر در آلمان فقط در شرق هلند مرز که در آن Dopebwoy هلندی رپر, بازی های برگزار شده روز جمعه گذشته.

شاخص شده است که یکی از پیشگامان این مستند درایو در برگزاری یک درایو در دیسکو هر آخر هفته از اوایل ممکن است. گرفتم وارد باشگاه در اتومبیل خود را پارک در مجاورت پارکینگ و سپس اقامت خود را در پشت چرخ به تماشای اجرای برنامه از خوانندگان و D. J. s.

حوادث ثابت کرده اند که جای تعجب محبوب با وجود فاقد بسیاری از تجربیات فیزیکی به طور کلی ضروری برای موفقیت یک باشگاه شب. این یک چیز خوب است, بیش از حد, دلیل, کاباره ها مانند شاخص در حال انتظار برای بازگشایی خود را در طبقه رقص تا 2021.

“این احساس می کند مانند شنبه دوباره!” گفت: Ronan Zwaagstra یک جوان 19 ساله دانشجو حضور Dopebwoy را نشان می دهد در هاچ بک.

سپس او متوقف شد.

“اما بدون نوشیدن.”

یکی دیگر از مکث.

“یا رقص است.”

اما او را دوست دارد به رانندگی در باشگاه تجربه بسیار است که او همواره نزدیک به 60 مایل به حضور و صلیب ملی مرز در این فرآیند است. (سفر بین هلند و آلمان بوده است کمتر محکم تنظیم از دیگر اروپایی در طول مرزهای این بیماری همه گیر.)

می تواند مردم هنوز هم لاس زدن در یک دیسکو بدون رقص طبقه ؟

“بله” گفت: جنی Kollak, 24 یک مدیر بانک. “اوه بله.”

مردم نوشتن اعداد در بالن و آنها را نگه دارید تا به مردم در این نزدیکی هست ماشین.

و یا به گفته خانم Kollak: “ما فریاد در آنها. آنها فریاد ما.”

نگاهی کنترل از آنچه شما می توانید مانند فضای زندگی خود را.

مجازی تعمیرات می تواند کمک به شما در رفع آنچه را شکسته و بدون افشای خودتان را به این ویروس در حالی که طراحی داخلی مغازه می تواند به شما کمک کند خود را ارتقا دهید بدون نگاه یک فرد مراجعه کنید. و یا گرفتن امور به دست خود را و سازماندهی گنجه خود را.

گزارش شد کمک توسط ایان Austen, Anne بارنارد بروکس بارنز هانا راش جولی Bosman گراهام lindsey marie, Alan Burdick, استفان, قلعه, dominika cibulkova, Michael Cooper, ماریا کرامر نیکلاس Fandos کریستوفر Flavelle, Luis Ferré Sadurní, Jacey فورتین سفر گابریل, David Gonzalez, James گورمن امی Harmon, Anemona Hartocollis مایک ایوس, جولیا Jacobs آنی Karni پاتریک کینگزلی, اموزش Maclean, یعقوب Meschke رافائل Minder اندی, نیومن, آدم Nossiter, Richard C. واتومبیل های Azi Paybarah, ادواردو پورتر, Roni Caryn رابین آلن Rappeport Dagny سالاس, بهترین Smialek, Mitch اسمیت Santerre Soto, cctvnews-Gridneff ویویان وانگ الیزابت Williamson, Devin Yalkin, Elaine یو و کارن Zraick.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>