Coronavirus نمی خواهد در vape ابرها مگر اینکه e-سیگار کاربر سرفه


Coronavirus نمی خواهد در vape ابرها مگر اینکه e-سیگار کاربر سرفه زمانی که آنها بیرون دانشمندان ادعا می کنند

  • وجود ندارد و شواهد کافی برای اثبات vape ابرها گسترش COVID-19 میکروب
  • می آید پس از یک میکروبیولوژیست موجب ترس در اطراف بخار دست دوم
  • او گفت که استنشاق شخص دیگری بخار است مانند “بودن تف در صورت’
  • افراد سیگاری و vapers خود را به نظر می رسد بیشتر در خطر ابتلا به بیماری های جدی
  • می آید که ما پزشکان ترس vaping است که در پشت coronavirus موارد در بزرگسالان جوان
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

Coronavirus نمی خواهد در vape ابرها مگر اینکه کاربر سرفه زمانی که آنها بازدم یک دانشمند ادعا می کند پس از گزارش این ویروس قاتل در کمین e-ciagrette بخار.

یک میکروبیولوژیست موجب ترس در هفته گذشته پس از هشدار که استنشاق شخص دیگری بخار بود همان حال تف در صورت’.

اما شواهد کافی برای اثبات که vape ابرها انجام شده به اندازه کافی میکروب آلوده به دیگران Dr نیل Benowitz یک استاد بازنشسته علوم پزشکی گفت: MailOnline.

Dr Benowitz از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو ادعا سطح مخاط و بزاق در بخار است بنابراین حداقل این است که بعید است به علت عفونت است.

مطالعات نشان داده اند که coronavirus باعث عوارض جدی در سلامتی در مردان نسبت به زنان در انگلستان 70 درصد از بيماران ICU مرد هستند.

دانشمندان چینی را سوال که آیا ممکن است چرا که مردان تمایل به دود بیشتر از زنان به دلیل تقریبا دو سوم از جمعیت مرد سیگار در مقایسه با کمتر از 5 درصد از زنان.

اما مقامات بهداشت عمومی می گویند وجود ندارد شواهد کافی برای پشتیبانی از این نظریه به عنوان تنها 1.4 درصد از coronavirus مرگ و میر در چین شد افراد سیگاری است.

جهانی بیماری همه گیر کوروناویروس دیده است 359,00 افراد آلوده – تقریبا 5,900 که در انگلستان و 40,850 در ایالات متحده هستند.

Microbiologist Tom McLean, based in Scotland, said vapers may be spreading their germs with the aid of vape clouds. Someone on the street or in the home might inhale the secondhand smoke. Pictured, stock of young woman vaping

میکروبیولوژیست تام مک لین مستقر در اسکاتلند گفت: vapers ممکن است خود را گسترش میکروب با کمک vape ابرها. کسی در خیابان یا در خانه ممکن است استنشاق دود سیگار. تصویر سهام از زن جوان vaping

Mr McLean's comments come as cases in the UK soar to 5,857 today

آقای مک لین به نظر می آیند به عنوان موارد در انگلستان به اوج 5,857 امروز

چه کسی می گوید سیگار کشیدن ‘عالی فرضیه’ به صورت چرا این ویروس مبتلا مردان بیشتر از زنان

یک مطالعه بیش از 44,000 تایید coronavirus موارد در چین نشان داد که مردان بیشتر احتمال دارد به مرگ از ویروس.

مردان تا به حال نرخ مرگ و میر از 2.8 درصد در مقایسه با 1.7 درصد برای زنان است.

Michael Ryan, مدیر اجرایی, جهانی بهداشت, سازمان بهداشت و درمان اضطراری برنامه گفت: در 14 فوریه است ‘عالی فرضیه’ به صورت چرا این ویروس مبتلا بیشتر از مردان است.

در چین 62 درصد از مردان دودی در برخی از نقطه در زندگی خود.

کمتر از 5 درصد از زنان تا به حال آمار و ارقام نشان می دهد.

اما مطالعه 140 coronavirus بیماران در ووهان یافت که تنها 1.4 درصد از آنها زمان افراد سیگاری است.

دکتر نیل Benowitz گفت MailOnline وجود دارد ‘هیچ داده ای’ برای حمایت از نظریه COVID-19 می تواند از طریق e-سیگار بخار.

‘من این است که درک است که بازدم e-سیگار بخار متشکل از ذرات بسیار کوچک آب پرتقال و گلیسیرین و عطر و طعم مواد شیمیایی و نه قطرات بزاق’ او گفت.

‘به vaping آئروسل تبخیر بسیار به سرعت در حالی که ذرات که در حال ساطع شده در هنگام سرفه یا عطسه هستید ذرات بزرگ که باقی بماند در هوا برای مدت زمانی نسبتا طولانی از زمان.

‘بنابراین من نمی خواهد فکر می کنم که vapers ارائه هر گونه خطر گسترش COVID-19 مگر اینکه آنها در حال سرفه زمانی که آنها بیرون دادن بخار.’

Dr Benowitz نظرات دنبال گزارش می دهد که استنشاق بخار دست دوم راه ساری COVID-19.

اسکاتلندی میکروبیولوژیست تام مک لین گفت: vapers ممکن است خود را گسترش میکروب با کمک vape ابرها.

Vaping به گفته آقای مک لین می تواند حمل قطرات و ترک آنها را شناور در هوا آماده برای آلوده کردن کسی در این نزدیکی هست.

صحبت به گلاسکو بار او گفت: “همه ما استفاده می شود به راه رفتن پایین خیابان در حال حاضر و آن را یک ابر به دنبال یکی دیگر از ابر به دنبال یکی دیگر از ابر.

‘باد بخار است به عنوان خوب به عنوان کسی که تف کردن در صورت خود را.

‘بخار خود حاوی قطرات تنفسی از جمله بزاق و مخاط ها و باکتری ها و هنگامی که آن را منفجر کردن آن سفر برای یک فاصله طولانی و آویزان در هوا در ارتفاع سر.

‘اگر کسی coronavirus و vaping آنها می توان گسترش آن را به بسیاری از مردم در همان زمان.’

آقای مک لین گفت: vapers باید در نظر کسانی که در اطراف آنها در طول این زمان. او گفت: اگر شما در یک گروه بزرگ شما باید به حرکت به سمت لبه به vape – با این حال یک جمع غریبه ها بعید است که اگر مردم زیر اجتماعی فاصله گرفته است.

‘اگر شما در خانه داشته باشید که در اطراف در مورد شما آقای” مک لین گفت.

Dr Neal Benowitz, at the Centre for Tobacco Control Research and Education, University of California San Francisco, said COVID-19 could not be spread via vaping

دکتر نیل Benowitz در مرکز کنترل دخانیات آموزش و پژوهش دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو گفت: COVID-19 نمی تواند گسترش از طریق vaping

در حال حاضر و سابق افراد سیگاری بیشتر در معرض خطر شدید COVID-19?

یک مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی ماه گذشته نشان داد که زمان و یا سیگاری سابق بودند 14 برابر بیشتر در معرض خطر ابتلا به شدید عفونت کروناویروس و 14 درصد بیشتر در خطر ابتلا به ذات الریه نسبت به کسانی که هرگز دودی.

مطالعه بیماران مبتلا به COVID-19 مربوط به ذات الریه شده بود که در بیمارستان به مدت دو هفته گزارش داد که شانس پیشرفت بیماری که شامل به مرگ شد 14 برابر بيشتر از افراد با سابقه مصرف سیگار در مقایسه با کسانی که نمی دود.

این شواهد نشده است پشتیبانی توسط مطالعات دیگر.

بررسی ادبیات موجود انجام می شود در اواسط ماه مارس سال 2020 در بر داشت پنج مربوطه مقالات همه از چین, Dr استانتون Glantz از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز تحقیقات کنترل دخانیات و آموزش و پرورش می نویسد در blogpost.

سه نفر از پنج مقاله را پیدا کنید از نظر آماری تفاوت معنیداری بین افراد سیگاری و غیر سیگاری از نظر پیشرفت بیماری.

این مطالعات به طور کلی کوچک که بدان معنی است که آنها تا به حال کم قدرت برای تشخیص یک اثر و اگر به آن وجود دارد.

‘آن را در مورد یک ممنوعیت آشکار از vaping اما در مورد مسئول بودن در زمانی که و که در آن شما در حال vaping و چگونه بسیاری از مردم در مورد زمانی که شما در حال انجام آن است.

پزشکان با توجه به vaping به عنوان یک عامل احتمالی در تعداد نگران کننده ای از بستری شدن در بیمارستان در میان بزرگسالان جوان مبتلا به COVID-19 در ایالات متحده است.

مراکز کنترل بیماری گزارش شده است که تا 20 درصد از افراد بستری شده با این ویروس شدند بین سنین 20 تا 44 سال است.

این ویروس مسری برای بزرگسالان در هر سنی است. اما علایم شدید نیاز به مراقبت در بیمارستان تنها به طور معمول دیده می شود در افراد مسن است.

به دنبال یک توضیح برخی از ما پزشکان معتقدند vaping ممکن است نقش بازی کند.

آنها می گویند vaping – و همچنین سیگار – باعث آسیب ریه و التهاب است که می تواند آن را آسان تر برای ویروس برای حمله به بافت و باعث عفونت جدی تر.

هر دو سیگار و vaping نیز تحت تاثیر قرار سیستم ایمنی در راه های مختلفی.

برای یکی از آنها آسیب کوچک hairlike سازه به نام مژه ها در ریه و دستگاه تنفسی فوقانی است که عمل یک سیستم تصفیه ابتلا به سموم و اخراج آنها.

مژه ها حرکت ذرات خارجی از ریه ها بنابراین شما می توانید سرفه ، بدون آنها ذرات قادر به حرکت از طریق دستگاه تنفسی و عمیق به ریه ها.

این امر باعث افزایش خطر ابتلا به پنومونی Dr استانتون Glantz از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو مرکز تحقیقات کنترل دخانیات و آموزش و پرورش هشدار داد در blogpost با عنوان: ‘کاهش خطر جدی بیماری های ریوی ناشی از کوروناویروس با ترک سیگار و vaping.’

وقتی پرسیده شد که اگر vaping می تواند آنچه را در رانندگی خطر شدید COVID-19 عفونت در میان افراد جوان در آمریکا گفت: DailyMail.com: ‘پاسخ این است که آن می تواند باشد – اما من فکر نمی کنم که ما می توانیم که می گویند آن است.’

کروناویروس یک بیماری تنفسی است که چرا کسانی که با به خطر بیافتد سیستم تنفسی مانند کسانی که مبتلا به آسم هستند در این گروه آسیب پذیر.

بسیاری از افراد سیگاری یا فعلی یا سابق که به روشن vaping در حال حاضر فقیر سلامت تنفسی ناشی سال یا حتی چند دهه از سیگار کشیدن است.

این می تواند به طور بالقوه کشنده است.

دکتر نورا Volkow مدیر موسسه ملی سوء مصرف مواد مخدر ارسال شده یک مقاله در وبلاگ خود که گفت: “از آنجا که این حملات ریه ها از کروناویروس که باعث COVID-19 می تواند به خصوص تهدید جدی برای کسانی که دود تنباکو یا ماری جوانا یا که vape.

‘Vaping مانند سیگار نیز ممکن است آسیب ریه سلامت. این که آیا آن می تواند منجر به بیماری هنوز ناشناخته است اما در حال ظهور شواهد نشان می دهد که قرار گرفتن در معرض ذرات معلق در هوا از e-سیگار مضرات سلول های ریه و کاهش توانایی برای پاسخ به عفونت است.

‘در یک NIH-پشتیبانی مطالعه برای مثال ویروس آنفلوانزا آلوده به موش در معرض این ذرات معلق در هوا به حال افزایش آسیب بافتی و التهاب است.’

پروفسور کریس Ersin این افسر ارشد پزشکی انگلستان گفت: انگلیسی ها اگر آنها در نظر گرفته شده بود ترک سیگار عادات در حال حاضر زمان برای انجام آن است.

او گفت: نمایندگان مجلس در مارس 5: ‘به افراد سیگاری توصیه من این است که آنها جلوگیری از سیگار کشیدن. اگر شما در حال رفتن به ترک سیگار این است که بسیار خوب حاضر به انجام آن است.

‘من فقط برجسته است که به عنوان یک آسیب پذیری اضافی برای افرادی که در غیر این صورت سالم است.’

او نه مرجع vaping.

چه ما در مورد CORONAVIRUS?

چه coronavirus?

یک کروناویروس یک نوع ویروس است که می تواند باعث بیماری در حیوانات و مردم است. ویروس به داخل سلول های میزبان خود را و استفاده از آنها برای تکثیر خود و اخلال در بدن توابع نرمال. Coronaviruses به نام پس از کلمه لاتین ‘کرونا’ که به معنی تاج است زیرا آنها روکشی توسط یک مشخصی پوسته که شبیه یک تاج سلطنتی.

Coronavirus از ووهان است که هرگز قبل از دیده می شود این بیماری. آن شده است به نام SARS-CoV-2 توسط کمیته بین المللی طبقه بندی از ویروس ها. نام مخفف سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2.

کارشناسان می گویند این اشکال است که به کشته شدن حدود یک در 50 بيمار پس از وقوع شروع در ماه دسامبر است, ‘خواهر’ سارس بیماری که آمار چین در سال 2002 پس از نامگذاری شده است پس از آن.

این بیماری که ویروس باعث شده است به نام COVID-19 که مخفف coronavirus بیماری 2019.

دکتر هلن مایر از Pirbright موسسه گفت: ‘Coronaviruses یک خانواده از ویروس ها است که آلوده کردن طیف گسترده ای از گونه های مختلف از جمله انسان و گاو و خوک و مرغ و سگ و گربه و حیوانات وحشی.

‘تا زمانی که این کروناویروس جدید شناسایی شد وجود دارد تنها شش coronaviruses شناخته شده برای آلوده کردن انسان است. این چهار علت خفیف سرماخوردگی نوع بیماری اما از سال 2002 شده است وجود دارد ظهور دو coronaviruses جدید است که می تواند انسان را آلوده سازد و در نتیجه بیشتر شدید بیماری (سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) coronaviruses).

‘Coronaviruses شناخته شده قادر به گاهی اوقات پرش از گونه ای به گونه دیگر و این چیزی است که اتفاق افتاده است در مورد سارس MERS و جدید کروناویروس. حیوانات منشاء جدید کروناویروس شناخته نشده است.’

اولین انسان موارد عموم گزارش شده از چین در شهر ووهان که در آن حدود 11million مردم زندگی می کنند و پس از پزشکان برای اولین بار شروع به عموم گزارش عفونت در دسامبر 31.

در ژانویه 8, 59 موارد مشکوک گزارش شده بود و هفت نفر در وضعیت بحرانی است. آزمون توسعه داده شد برای ویروس جدید و ثبت موارد شروع به افزایش.

اولین نفر کشته شدند که در هفته و در ماه ژانویه 16, دو مرده بودند و 41 نفر تایید شدند. روز بعد دانشمندان پیش بینی کرد که از 1700 نفر آلوده احتمالا تا 7000.

کجا virus از آمده است ؟

به گفته دانشمندان این ویروس تقریبا به طور قطع در آمد از خفاش ها. Coronaviruses به طور کلی تمایل به سرچشمه در حیوانات – مشابه سارس و ویروس MERS اعتقاد به سرچشمه گرفته و در civet گربه و شتر بود.

اولین موارد COVID-19 آمد از مردم مراجعه و یا کار در یک حیوان زندگی می کنند بازار در ووهان است که پس از بسته شده اند را برای بررسی است.

اگرچه بازار رسما غذاهای دریایی, بازار دیگر مرده و زندگی حیوانات فروخته شد وجود دارد از جمله گرگ توله سمندرها و مارها طاووس خارپشت و شتر گوشت.

یک مطالعه توسط ووهان موسسه ویروس شناسی منتشر شده در فوریه سال 2020 در مجله علمی طبیعت یافت می شود که آرایش ژنتیکی ویروس در نمونه های یافت شده در بیماران در چین است که 96 درصد یکسان به یک coronavirus آنها در بر داشت در خفاش ها.

وجود دارد بسیاری از خفاش ها در بازار بنابراین دانشمندان می گویند این احتمال وجود دارد وجود دارد یک حیوان است که عمل به عنوان یک مرد متوسط, قرارداد و آن را از یک خفاش قبل از سپس انتقال آن به انسان است. آن را هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است چه نوع از حیوانات بود.

دکتر مایکل اسکینر یک virologist در امپریال کالج لندن بود و نه درگیر با تحقیقات گفت: ‘کشف قطعا مکان منشاء nCoV در خفاش در چین است.

“ما هنوز نمی دانیم که آیا گونه های دیگر به عنوان ميزبان به تقویت این ویروس و احتمالا حتی آن را به بازار و نه چه گونه که میزبان ممکن است شده اند.’

تا کنون تلفات بسیار کم است. چرا کارشناسان بهداشت بنابراین نگرانی در مورد آن ؟

کارشناسان می گویند جامعه بین المللی نگران است در مورد این ویروس به دلیل کمی شناخته شده در مورد آن و آن را به نظر می رسد به گسترش به سرعت.

آن است که شبیه به سارس که آلوده 8,000 نفر کشته و نزدیک به 800 در شیوع در آسیا در سال 2003 در آن است که یک نوع از کروناویروس که باعث عفونت انسان ریه ها. آن است که کمتر کشنده تر از سارس, اما, که به کشته شدن حدود یک در 10 مردم نسبت به حدود یک در 50 برای COVID-19.

یکی دیگر از دلایل نگرانی این است که هیچ کس هیچ ایمنی به ویروس به دلیل آنها مواجه می شوند هرگز آن را قبل از. این به این معنی آن را ممکن است قادر به باعث آسیب بیشتر از ویروس های ما در سراسر اغلب مانند آنفولانزا یا سرماخوردگی.

صحبت کردن در یک جلسه در ماه ژانویه, آکسفورد, دانشگاه, استاد,,,,, Dr Peter Horby گفت: ‘رمان ویروس گسترش می تواند بسیار سریع تر از طریق جمعیت از ویروس ها که از گردش در همه زمان ها به خاطر ما هیچ مصونیت به آنها.

“ترین ویروس آنفولانزای فصلی یک مورد مرگ و میر کمتر از یک در 1000 نفر است. در اینجا ما در حال صحبت کردن در مورد یک ویروس که در آن ما را درک نمی کنند به طور کامل به شدت طیف اما ممکن است مورد مرگ و میر می تواند به عنوان بالا به عنوان دو درصد است.’

اگر نرخ مرگ و واقعا دو درصد این بدان معناست که دو نفر از هر 100 بيمار که آن را دریافت خواهد مرد.

من احساس است که آن را پایین تر’ Dr Horby اضافه شده است. “ما احتمالا گم شده و این کوه یخ از موارد خفیف تر. اما این در شرایط فعلی که ما در آن هستیم.

‘دو درصد مورد مرگ و میر در مقایسه با اسپانیا آنفولانزای همه گیر در سال 1918 پس از آن یک نگرانی قابل توجهی در سطح جهان است.’

چگونه ویروس گسترش یابد ؟

این بیماری می تواند به گسترش بین مردم فقط از طریق سرفه و عطسه و آن را به یک عفونت بسیار مسری هستند. و آن را نیز ممکن است گسترش حتی قبل از اینکه کسی علائم است.

اعتقاد بر این است به سفر در بزاق و حتی از طریق آب در چشم و در نتیجه تماس نزدیک, بوسیدن و به اشتراک گذاری کارد و چنگال و یا ظروف همه خطرناک است. آن را همچنین می توانید زندگی می کنند در سطوح مانند پلاستیک و جراحی تا 72 ساعت) به معنای مردم می توانید آن را گرفتن با لمس کردن سطوح آلوده.

در اصل مردم تصور می شد به ابتلا به آن از یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان. اما موارد به زودی شروع به ظهور در افرادی که هرگز وجود نداشته است که پزشکان مجبور به تحقق بخشیدن به آن از شخصی به شخص.

چه این ویروس را به شما ؟ نشانه چیست ؟

هنگامی که کسی گرفتار COVID-19 virus ممکن است بین دو و 14 روز و یا حتی بیشتر برای آنها را به نشان می دهد هر گونه علائم – اما آنها هنوز هم ممکن است مسری در طول این زمان.

اگر و هنگامی که آنها را تبدیل به بیمار معمولی علائم شامل آبریزش بینی و سرفه و گلو درد و تب (درجه حرارت بالا). اکثریت قریب به اتفاق بیماران بهبود می یابند از این و بدون هر گونه مسائل و بسیاری از شما نیاز به هیچ کمک پزشکی در همه.

در گروه کوچکی از بیماران که به نظر می رسد عمدتا به افراد مسن و یا کسانی که با طولانی شدن مدت بیماری می تواند منجر به ذات الریه. ذات الریه یک عفونت است که در آن داخل ریه ها متورم و پر کردن با مایع. آن را می سازد آن را به طور فزاینده ای دشوار برای تنفس و اگر درمان نشود می تواند کشنده باشد و خفه مردم است.

آمار و ارقام نشان می دهند که کودکان انجام می دهند به نظر نمی رسد به خصوص به شدت آسیب دیده توسط ویروس که آنها می گویند عجیب و غریب است با توجه به استعداد ابتلا به آنفولانزا اما روشن نیست که چرا.

آنچه باید آزمایشات ژنتیکی نشان داد در مورد ویروس ؟

دانشمندان در چین ثبت شده ژنتیکی توالی از حدود 19 گونه از این ویروس منتشر شد و آنها را به کارشناسان کار در سراسر جهان است.

این اجازه می دهد تا دیگران به آنها را مطالعه و توسعه آزمون و بالقوه نگاه به درمان بیماری آنها شود.

آزمون نشان داد coronavirus نیست تغییر زیادی در حال تغییر است شناخته شده به عنوان جهش – های زیادی در طول مراحل اولیه گسترش آن.

مدیر کل چین مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری Gao فو گفت: این ویروس جهش و تطبیق آن را به عنوان گسترش از طریق مردم است.

این به این معنی تلاش برای مطالعه ویروس ها و به طور بالقوه کنترل ممکن است آن را فوق العاده دشوار است چرا که این ویروس ممکن است نگاه متفاوت در هر بار دانشمندان تجزیه و تحلیل آن است.

بیشتر مطالعه ممکن است قادر به فاش کردن که آیا این ویروس آلوده تعداد کمی از مردم پس از آن تغییر و گسترش آنها و یا اینکه با وجود نسخه های مختلف از این ویروس که از حیوانات را توسعه داده اند که به طور جداگانه.

چه خطرناک است این ویروس ؟

این ویروس دارای یک مرگ و میر در حدود دو درصد است. این یک شبیه مرگ و میر به شیوع آنفولانزای اسپانیایی که در سال 1918 در ادامه به کشتن اطراف 50million مردم است.

کارشناسان شده است تضاد از آغاز شیوع در مورد اینکه آیا درست است تعداد افرادی که آلوده است به طور قابل توجهی بالاتر از رسمی تعداد موارد ثبت شده. برخی از افراد انتظار می رود که چنین علائم خفیف است که آنها هرگز حتی متوجه آنها بیمار هستند مگر اینکه آنها در حال آزمایش است بنابراین تنها موارد جدی تر کشف, ساخت مرگ و میر به نظر می رسد بالاتر از آن واقعا است.

اما رسیدگی به نظارت دولتی در چین گفت: آن را به حال هیچ دلیلی برای باور این درست بود.

دکتر بروس Aylward یک سازمان بهداشت جهانی رسمی که رفت و در یک ماموریت به چین گفت: هیچ شواهدی وجود دارد که ارقام تنها نوک کوه یخ و گفت: ضبط به نظر می رسد به طور دقیق آمار اخبار گزارش.

می توانید این ویروس توان درمان کرد ؟

این COVID-19 ویروس نمی توان درمان و اثبات آن دشوار باشد.

آنتی بیوتیک ها کار نمی کنند در برابر ویروس ها به طوری که آنها از این سوال. داروهای ضد ویروسی می تواند کار کند اما این روند از درک یک ویروس پس از آن توسعه و تولید مواد مخدر برای درمان آن را در سال و مقدار بسیار عظیمی از پول است.

هیچ واکسنی وجود دارد coronavirus نشده است و به احتمال زیاد یکی خواهد شد در زمان به بعد از هر استفاده در این بیماری به دلایل مشابه به بالا.

موسسه ملی بهداشت در ایالات متحده و دانشگاه در واکو تگزاس می گویند که آنها در حال کار بر روی یک واکسن بر اساس آنچه که آنها در مورد coronaviruses به طور کلی با استفاده از اطلاعات از شیوع سارس. اما این ممکن است یک سال یا بیشتر برای توسعه با توجه به فن آوری دارویی.

در حال حاضر دولت و مقامات بهداشتی در حال کار برای جلوگیری از ویروس ها و برای مراقبت از بیماران که بیمار هستند و آنها را متوقف آلوده کردن افراد دیگر است.

افرادی که از گرفتن این بیماری در حال قرنطینه در بیمارستان که در آن علائم خود را می تواند درمان شود و آنها را به دور از مثلا ،

و فرودگاه ها در سراسر جهان در حال قرار دادن در محل غربالگری اقدامات مانند داشتن پزشکان در محل مصرف مردم درجه حرارت برای بررسی تب و حرارتی با استفاده از غربالگری به نقطه ای کسانی که ممکن است بیمار (عفونت باعث افزایش درجه حرارت).

اما آن می تواند هفته علائم به نظر می رسد وجود دارد تنها یک احتمال است که بیماران خواهد بود خال خال در فرودگاه.

این شیوع یک بیماری همه گیر و یا یک بیماری همه گیر?

شیوع اعلام شد یک بیماری همه گیر در تاریخ 11 مارس. یک بیماری همه گیر شده است که توسط سازمان جهانی بهداشت به عنوان “در سراسر جهان گسترش یک بیماری جدید’.

قبلا این آژانس سازمان ملل متحد گفت: بسیاری از موارد خارج از هوبئی شده بود ‘سرريز’ از کانون بنابراین این بیماری نیست در واقع گسترش به طور فعال در سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im