Coronavirus: چرا چین ادعای موفقیت بالا بردن ابرو

به عنوان Covid-19 مورد افزایش در سایر نقاط جهان چین ادعا می کند موارد جدید در درون مرزهای آن عملا متوقف شد

چین گزارش شده است مرگ و میر ناشی از کروناویروس در هر نقطه در کشور برای اولین بار از زمان آغاز شیوع. اما به عنوان بزرگ سیاه و سفید دیک رابین Brant می نویسد وجود دارد طولانی سوالات بیش چقدر این آمار و ارقام و در نتیجه چین را روایت در شیوع می توان اعتماد کرد.

برای سال در حال حاضر هر روز صبح در 03:00 مقامات در چین با هم قرار داده اند آخرین آمار در گسترش ویروس برای به اشتراک گذاشتن با جهان است. از 7 مارس آن را ضبط کرده 81,740 موارد و 3,331 مرگ و میر.

کشوری که در آن ویروس پدید آمده است مورد تمجید و ستایش خود را برای دست زدن به بحران است. سازمان بهداشت جهانی مدیر کل Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus مورد ستایش قرار داد چین برای “سرعت که با آن [آن را] شناسایی شیوع” و “تعهد به شفافیت”.

اما با وجود آن گرم و عبارت از این است که وجود دارد قابل توجه و مداوم شک در مورد آمار رسمی و ادعای موفقیت است.

هفته گذشته مقامات ارشد دولت بریتانیا مایکل گوو وزیر به بی بی سی گفت “برخی از گزارش ها از چین شد روشن نیست در مورد مقیاس های طبیعت, infectiousness از ویروس”.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت: هفته گذشته که گزارش تلفات و عفونت به نظر می رسید “کمی در سمت نور”. و برای برخی از زمان نمایندگان کنگره آمریکا را متهم به چین از گزارش دهی مقیاس شیوع.

به عنوان موارد ظهور در سراسر جهان – ما در حال حاضر به مراتب پیشی گرفته, گزارش, چینی, مرگ و میر – به نظر می رسد برخی به دنبال به چین برای پاسخ در مورد چگونه به “صاف منحنی”.

اما نگرانی رو به رشد است که چین نه اینکه کاملا صادقانه در مورد میزان آن عفونت و مرگ و میر.

این بی اعتمادی است که تا حدی در مورد تاریخچه – و تا حدودی در مورد عدم شفافیت است که به ناچار بی اعتمادی نژاد.

بنر تصویر بیشتر خواندن درباره کروناویروس’
  • یک راهنمای ساده: چگونه از خود حفاظت کنم?
  • اجتناب از تماس با ما:: قوانین در خود به انزوا و ورزش
  • واکسن: ما گرفتن نزدیک تر است ؟
  • نقشه ها و نمودارها: راهنمای تصویری به وقوع

بنر

سابقه مرموز داده

چین دارای یک شهرت بد وقتی که می آید به ارائه آمار رسمی که جهان معتقد است.

این درست است به خصوص از داده ها در آن اقتصاد – کلید سنجش پیشرفت برای کشور و حزب حاکم کمونیست.

بر خلاف بسیاری از کشورهای چین در سه ماهه ارقام تولید ناخالص داخلی به مدت طولانی است که به عنوان بیشتر از یک راهنمای از دقیق انعکاس واقعی آن عملکرد اقتصادی.

قبل از این بیماری همه گیر دولت با هدف حدود 6 درصد رشد در سال 2020 است. برای سال پیش بینی تقریبا همیشه زمانی با تقریبا بدون حاشیه خطا.

اما وجود دارد چند اقتصاددانان خارج از چین که, را که به عنوان خوانده شده. هیچ قابل مقایسه با اقتصاد اعداد است که ارائه این مشکوکی سازگار سطح.

حزب کمونیست تسلط بستگی دارد گاهی اوقات در زندگی به پیش بینی و یا اهداف – حتی اگر آنها در واقع ملاقات کرد و برعکس, پنهان کردن این واقعیت که آن را متناسب نیست این حزب اظهار داشت: هدف.

برخی از سطح استانی مقامات شده اند علنی مجازات برای تشکیل پرونده جعلی تولید ناخالص داخلی شماره.

برخی از برآوردهای رشد اقتصادی واقعی در چین در نیمی از اعلام شماره. در گذشته برخی از تحلیل مستقل استانی با استفاده از برق-تولید ارقام حاکی از کاهش تولید ناخالص داخلی نسبت به آمار رسمی.

اگر چین می تواند به صورت ثابت اتهامات که آن مات است در مورد چیزی به عنوان مهم به عنوان تولید ناخالص داخلی آن است که یک گام بزرگ به فکر می کنم آن را به همان روش و رفتار با چیزی به عنوان مهم به عنوان Covid-19.

رئیس جمهور یازدهم در ووهان در ماه مارس به عنوان نشان داده شده در صفحه نمایش در پکن

اوایل پوشش

در روزهای اخیر اکثر ارشد حزب کمونیست رسمی در هوبئی یانگ یونگ مقامات در استان که در آن همه شروع به “جلوگیری از حذفیات و پنهان”.

ما می دانیم که این ویروس شروع به گردش در ووهان در آخرین ماه دسامبر 2019. اما این هیچ راز است که چین در واقع پنهان کردن وجود آن و آن وسعت و شدت آن در مراحل اولیه است.

شهردار ووهان مدتها پیش پذیرفته شده وجود دارد عدم اقدام بین اول ژانویه – زمانی که حدود 100 مورد آن تأييد شده بود – و 23 ژانویه زمانی که شهر گسترده محدودیت تصویب شد.

چین گزارش داد این ویروس به این که در 31 دسامبر. اما ما همچنین می دانیم که در اطراف آن زمان یک پزشک که در تلاش برای هشدار دادن به همکاران خود در مورد شیوع سارس-مانند ویروس در میان یک گروه بازدید توسط پلیس است.

دکتر لی Wenliang و دیگر “خبرچین” خاموش شد. دکتر لی بعد از درگذشت Covid-19.

چند هفته پیش در اطراف این زمان رئیس جمهور چین ساخته شده است اولین سفر خود را به ووهان پس از وقوع – وجود نداشت جدید تایید موارد این ویروس در تمام سرزمین اصلی چین به جز هوبئی استان است.

پروفسور بن Cowling از دانشگاه هنگ کنگ دانشکده بهداشت به من گفت که او معتقد است اعداد گزارش شده در اطراف آن زمان بودند “بازنمایی دقیق گزارش در سطح محلی’.

اما منتقدان می گویند کلمه کلیدی است “گزارش”.

در زمان رئیس جمهور یازدهم دیدار ژاپن خبرگزاری Kyodo News گزارش داد نگرانی های ناشناس در این شهر که گفته مقامات آموزش او و دیگران به ترک جدید مورد از رسمی شماره.

برخی در دولت آمریکا رفته اند با توجه به گزارش های اخیر از بلومبرگ.

این گفته یک مقام اطلاعاتی گزارش به کاخ سفید به این نتیجه رسیدند که چین گزارش شد “عمدا ناقص” و تعداد “جعلی”.

به همین دلیل برای پوشش شیوع? آنها می تواند متعدد باشد: برای پنهان کردن از مردم دیگر قریب الوقوع بحران بهداشت عمومی برای جلوگیری از وحشت و یا شاید برای مدیریت اخبار به امید آن نمی تشدید می شود و هرگز به طور کامل آشکار شود.

تغییر goalposts در مورد اعداد

حتی اگر واقعی آمار و ارقام گزارش شده در نظر گرفته معتبر تجربی یکپارچگی چین اعداد شده است بارها و بارها مورد سوال است.

  • چین و ویروس است که همه چیز را تهدید می کند
  • چینی, دکتر, که در تلاش برای هشدار در مورد کوروناویروس
  • کارفرمایان ‘حذف’ را به عنوان ویروس مرگ و میر 1,000 بازدید
  • خاطرات یک زندگی در قفل شده-پایین ووهان

از ژانویه طریق به اوایل ماه مارس هفت نسخه مختلف از این تعریف برای Covid-19 صادر شده توسط ملی کمیسیون بهداشت.

پروفسور Cowling به من گفت که آزمایش اولیه متمرکز بسیار به طور خاص در تنها ذات الریه شدید موارد مرتبط با مرطوب بازار در ووهان که در آن شیوع آغاز شد.

او در حال حاضر تخمین زده می شود وجود دارد در اطراف 232,000 تایید موارد اگر دومی تعاریف مورد استفاده قرار گرفت از ابتدا. که در حدود سه بار به عنوان بسیاری به عنوان گزارش شده است.

“ما فکر می کنم در درجه سبک شماری سهل گیری بیشتر بود در مرحله اولیه وقوع,” او می گوید. پس از آن وجود دارد موارد بدون علامت – کسانی که نمی نشان می دهد هیچ نشانه ای.

تا هفته گذشته چین را شامل نمی شود این موارد در آن شمارش حتی پس از آنها تا به حال شناخته شده و تایید شده است.

پروفسور Cowling گفت: شیوع بیماری در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن پیشنهاد بسیاری از موارد بدون علامت در میان کسانی که آلوده می تواند در حدود 20٪.

رئیس جمهور چین و دایره در اطراف او در حال حاضر آغاز شده و تلاش برای تعمیر خود شهرت و چین ایستاده است.

هفته گذشته چین برتر لی کچیانگ – شماره دو در سیاست چین – گفت: “همه محلات باید اصرار بر باز و شفاف و انتشار اطلاعات”.

دکتر لی و دیگر خلاف کاران پزشکان که در ابتدا و پس از درگذشت این ویروس اعلام شد رسمی ملی شهدا.

هفته پس از مستند ووهان, دولت, رسانه ها گزارش ادعا می کند که رئیس جمهور تا به حال شخصا رهبری جلسات در مورد آن در هفته اول ژانویه هر چند این نبود گزارش در زمان.

چین فرستاده است کمک و پزشکان به کشورها بیشترین نیاز مانند ایتالیا بلکه دیگران مانند صربستان که نیازمند متحدان.

و دولت چین ادعا می کند که اولین مرحله از آزمایش های انسانی ممکن است واکسن تکمیل شده فقط در هفته.

یا نه اطلاعات آن را ارائه دقیق آن نگاه مانند چین شروع به ظهور از بدترین از این بحران و روشن است که این کشور است که به هنگام تولد به این شیوع جهانی در حال حاضر می خواهد به عنوان کشوری که می توانید آن را به پایان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>