Coronavirus: چه کسی خواهد شد برندگان و بازندگان در دنیای جدید ،Andrà tutto بنایتالیایی ها را به ما آموخت که فکر می کنم اما در حقیقت همه چیز را بهتر از روز بعد از آن ؟ این ممکن است به نظر می رسد زودرس در میان آنچه امانوئل پاکسازی شده به عنوان “جنگ علیه نامرئی دشمن” را از نظر سیاسی و اقتصادی و عواقب ناشی از دور سلام. چند تلاش قطعی نقد و بررسی یک بازی پس از سه صحنه است.

در عین حال رهبران جهان, دیپلمات های ژئوپولیتیکی و تحلیلگران می دانم که آنها زندگی می کنند از طریق epoch-ساخت بار و یک چشم در روزانه جنگی دیگر در آنچه که این بحران را تخصیص جهان است. رقابت ایدئولوژی قدرت بلوک رهبران و سیستم های انسجام اجتماعی هستند که استرس-تست شده در دادگاه افکار عمومی جهان.

در حال حاضر هر کس در دهکده جهانی شروع به رسم درس. در فرانسه پاکسازی پیش بینی کرده است “این دوره را به ما آموخت زیادی است. بسیاری از مسلمات و اعتقادات خواهد بود جاروب دور. بسیاری از چیزهایی که ما فکر غیر ممکن اتفاق می افتد. روز بعد از زمانی که ما برنده آن نخواهد بود بازگشت به روز قبل از ما قوی تر خواهد بود از نظر اخلاقی. ما رسم عواقب تمام عواقب.” او قول داده است برای شروع با عمده سلامت سرمایه گذاری است. یک Macronist گروهی از نمایندگان مجلس در حال حاضر آغاز شده Jourd’Après سایت.

در آلمان سابق حزب سوسیال دموکرات وزیر خارجه Sigmar Gabriel کرده است اظهار تاسف کرد که “صحبت ما دولت را برای 30 سال” و پیش بینی کرد نسل بعدی کمتر خواهد بود و بی تکلف در مورد جهانی شدن. در ایتالیا نخست وزیر سابق Matteo Renzi به نام برای یک کمیسیون به آینده است. در هنگ کنگ, گرافیتی می خواند: “می تواند وجود داشته باشد بدون بازگشت به حالت عادی به دلیل طبیعی بود که این مشکل در وهله اول است.” هنری کیسینجر ، وزیر خارجه آمریکا تحت ریچارد نیکسون می گوید: حاکمان باید در حال حاضر آماده برای انتقال به یک پست-coronavirus نظم جهانی.

دبیر کل سازمان ملل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: “رابطه بین بزرگترین قدرت هرگز به عنوان ناکارآمد است. Covid-19 نشان می به طور چشمگیری در هر صورت ما بپیوندید [با هم] … و یا ما می تواند شکست خورده است.”

بحث در جهانی thinktanks شدت مورد همکاری اما آیا چینی یا ما ظهور خواهد کرد به عنوان رهبران پست-coronavirus جهان است.

در انگلستان بحث شده است نسبتا منزوی. خروجی کار رهبری به طور خلاصه جستجو برای دفاع در آشکار توانبخشی از وزارت امور خارجه و نیروی کار خود را. تعریف خدمات عمومی تمدید شده است شامل راننده تحویل و فروتن گوشه ای صاحب مغازه. در واقع به “یک ملت از مغازه داران” بزرگ ناپلئون توهین دیگر به نظر می رسد بسیار بد است.
A potato delivery to Mr Crolla's fish and chip shop in Tranent, Scotland

آشکار و به طور گسترده ای کشیده موازی شده است که اغلب در بریتانیا جنگ جهانی دوم است. در جاده به سال 1945 پل ادیسون قطعی حساب چگونه جنگ جهانی دوم کمک بریتانیا به نوبه خود به سمت چپ او به نقل از خاطرات روزنامه نگار JL Hodson در سپتامبر 1944: “هیچ بهانه ای بیشتر برای بیکاری و زاغه ها و underfeeding. ما نشان داده اند در این جنگ ما انگلیسی نیست درهم و برهم کردن از طریق. با استفاده از حتی نیم چشم انداز و انرژی و اختراع و کشیدن با هم انجام داده ایم در این جنگ و آنچه که وجود دارد ما نمی تواند انجام دهد ؟ ما تقریبا منفجر شد استدلال از fogies و بهتر Notters که گفت: ما نمی توانیم این و نباید انجام دهد. ما مالیات سنگین و سهمیه بندی از مواد غذایی است willy nilly زمانی برخی از درست کردن این کشور است.”

در همین راستا بوریس جانسون شده است مجبور به رها کردن دولت اما تاثیر در بریتانیا به نظر می رسد بیشتر قابل توجه در جامعه مدنی از سیاست است. معروف منزوی انگلیسی دیگر بولینگ به تنهایی. حس جمعی, تلاش, داوطلب سلامت کارگران unBritish کف زدن در درب خانه تمام اضافه کردن به این معنا که از دست سرمایه اجتماعی است که اصلاح شده. اما هنوز بحث های زیادی را از سیاست های جدید. شاید ملت خسته از مبارزه با تروریسم در اروپا نمی تواند کنار آمدن با بیشتر درون گرایی و تحول.


در اروپا و آمریکا و آسیا بحث را گسترده تر است. زندگی ممکن است در وقفه اما بحث شتاب گرفته است. همه چیز برای بحث – تجارت آف بین یک سطل آشغال اقتصاد و بهداشت عمومی نسبی فضائل متمرکز یا regionalised سلامت سیستم در معرض fragilities از جهانی شدن و آینده اتحادیه اروپا پوپولیسم ذاتی استفاده از استبداد.

آن است که اگر همه گیر تبدیل شده به یک رقابت برای رهبری جهانی و از آن خواهد شد کشورهایی است که به طور موثر پاسخ به بحران است که به دست آوردن کشش. دیپلمات های عامل از تخلیه سفارتخانه ها مشغول دفاع از خود دولت و مدیریت بحران و اغلب نگاهی عمیق به جرم انتقاد. غرور ملی و سلامت در معرض خطر هستند. هر کشور به نظر می رسد در همسایه خود را به ببینید که چگونه به سرعت آنها “مسطح منحنی”.

بحران گروه thinktank در ارزیابی چگونه به آن را حذف به طور دائم تغییر سیاست های بین المللی نشان می دهد: “در حال حاضر ما می توانیم تشخیص دو روایت رقابت به دست آوردن ارز – است که در آن درس این است که کشور باید به گرد هم می آیند برای بهتر شکست Covid-19 و یکی که در آن درس این است که کشور نیاز به ایستادن جدا از هم در جهت بهتر محافظت از خود از آن.

“بحران نیز نشان دهنده یک استارک آزمون از رقابت مدعیان لیبرال و illiberal متحده برای مدیریت بهتر شدید اضطراب اجتماعی. به عنوان همه گیر آشکار آن را تست نه تنها عملیاتی و ظرفیت های سازمان مانند WHO و سازمان ملل متحد و همچنین مفروضات اساسی در مورد ارزش ها و چانه زنی های سیاسی است که زیر بنای آنها.”
A Russian plane delivers medical equipment to Spain

بسیاری از در حال حاضر این ادعا که شرق برنده این جنگ روایت رقابت. کره جنوبی فیلسوف Byung-Chul هان در یک مقاله با نفوذ در El País است استدلال پیروز هستند “کشورهای آسیایی مانند ژاپن و کره جنوبی و چین, هنگ کنگ, تایوان یا سنگاپور که یک ذهنیت استبدادی است که می آید از خود سنت فرهنگی [از] آیین کنفوسیوس. مردم کمتر سرکش و مطیع تر از در اروپا است. آنها اعتماد به دولت ، زندگی روزانه بسیار سازمان یافته است. بالاتر از همه برای مقابله با این ویروس آسیایی به شدت متعهد به نظارت دیجیتال. شیوع در آسیا در حال مبارزه نه تنها با virologists و اپیدیولوژی بلکه دانشمندان کامپیوتر و اطلاعات متخصصان است.”

او پیش بینی کرد: “چین در حال حاضر قادر به فروش آن دیجیتال پلیس دولت به عنوان یک مدل از موفقیت در برابر این بیماری همه گیر. چین صفحه نمایش برتری سیستم خود را حتی بیشتر با افتخار.” او ادعا غربی رای دهندگان را به خود جلب ایمنی و جامعه ممکن است مایل به قربانی کردن آن آزادی. وجود آزادی در اینکه مجبور به صرف بهار خاموش در خود تخت.

در واقع چین در حال حاضر در یک victory lap از انواع اعتقاد داشتند آن را ماهرانه قرار گیرند خود را از مقصر به جهان نجات دهنده. نسل جدید و جوان قاطعانه چینی دیپلمات گرفته اند به رسانه های اجتماعی خود را به دفاع از کشور و برتری. میشل Duclos سابق سفیر فرانسه در حال حاضر در انستیتو Montaigne متهم کرده است چین از “بی شرمانه در تلاش برای سرمایه گذاری در کشور را با پیروزی برابر ویروس’ به ترویج سیستم سیاسی آن. نوع undeclared جنگ سرد بود که دم در برای برخی از زمان را نشان می دهد چهره واقعی خود در زیر نور سخت از Covid-19.”

دانشگاه هاروارد نظریه پرداز روابط بین الملل استفان والت فکر می کند که چین ممکن است موفق شوند. ارائه یک نگاهی به مجله سیاست خارجی او نشان می دهد: “Coronavirus را سرعت بخشیدن به تغییر قدرت و نفوذ از غرب به شرق است. کره جنوبی و سنگاپور نشان داده اند بهترین پاسخ و چین توانسته است به خوبی در پیامد اولیه آن اشتباهات. دولت پاسخ در اروپا و آمریکا شده است بسیار تردید و احتمال دارد برای تضعیف قدرت نام تجاری غربی است.”
A virus test facility in Seoul, South Korea

بسیاری در اروپا چپ مانند فیلسوف اسلوونیایی اسلاوی ژیژک همچنین ترس خودکامه سرایت پیش بینی در غرب “یک بربریت جدید با چهره انسانی – ظالم مانده اقدامات اجرا با پشیمانی و حتی همدردی اما legitimised توسط نظرات کارشناسان”.

در مقابل Shivshankar منون یک استاد مدعو در آشوکا دانشگاه در هند می گوید: “تجربه تا کنون نشان می دهد که authoritarians یا populists هیچ بهتر است در دست زدن به این بیماری همه گیر. در واقع کشورهایی که در پاسخ اولیه و با موفقیت مانند کره جنوبی و تایوان بوده است دموکراسی – نه آن اجرا شده توسط پوپولیستی و یا رهبران مستبد.”

فرانسیس فوکویاما concurs: “عمده تقسیم خط موثر در بحران پاسخ نخواهد محل autocracies در یک طرف و دموکراسی از سوی دیگر است. مهم و تعیین کننده در عملکرد نمی خواهد در این نوع رژیم اما دولت ظرفیت و بالاتر از همه اعتماد به دولت است.” او را ستایش آلمان و کره جنوبی.

کره جنوبی است که در واقع فروش خود را به عنوان دموکراتیک قدرت در مقابل چین است که بهترین رفتار بحران است. آن ملی مطبوعات پر است از مقالات در آلمان چگونه است که پس از کره جنوبی مدل از توده تست.

اما کره جنوبی, صادرات و اقتصاد و همچنین چهره های دراز مدت مشکلات اگر همه گیر نیروهای غرب به عنوان پروفسور جوزف استیگلیتز پیش بینی به مجموع ارزیابی زنجیره تامین جهانی. او استدلال می کند که همه گیر نشان داده است اشکالاتی از تمرکز تولید تجهیزات پزشکی. به عنوان یک نتیجه فقط در زمان واردات خواهد شد و تولید در داخل کشور منابع کالا بالا خواهد رفت. کره جنوبی ممکن است به دست آوردن تجلیل, اما از دست دادن بازار.

بازنده در این لحظه به غیر از کسانی مانند استیو Bannon که استدلال برای “ساختارشکنی اداری دولت” خطرات بودن در اتحادیه اروپا.


برخی از ترین در اروپا داغدار منتقدان شده اند طرفدار اروپایی ها. نیکول Gnesotto معاون رئیس جمهور از ژاک دلور موسسه thinktank می گوید: “اتحادیه اروپا را عدم آماده سازی آن ناتوانی آن کمرویی سرسام آور هستند. البته سلامتی است نه بخشی از آن صلاحیت است و بدون معنی و یا مسئولیت است.” اولین غریزه بود به نزدیک مرزهای ذخیره کردن تجهیزات و مونتاژ ملی پاسخ. در زمان کمبود آن پدید آمده در هر فرد برای خودش همیشه, و, ایتالیا, احساس ترین چپ را به خود.

اما اختلاف اتحاد گسترده تر به زشت جنگ بین شمال و جنوب اروپا بیش از isssuance مشترک بدهی و یا شرایط است که می تواند مجموعه ای برای هر اعتباری صادر شده توسط اروپا. هلندی و آلمانی ها مشکوک ایتالیا است که با استفاده از بحران در لومباردی به نام تجاری جدید را رد مفهوم یوروباندز که در شمال مالی بدهی از feckless جنوبی. نخست وزیر ایتالیا جوزپه کونته است هل دادن این موضوع گفتن بلوک “آن وقت با سابقه”. اگر اتحادیه اروپا نتواند آن می تواند سقوط از هم جدا او هشدار داده است.

پرتغالی نخست وزیر آنتونیو کوستا صحبت از “نفرت انگیز” و “خرده” دیدگاه توسط هلندی وزیر Wopke Hoekstra در حالی که اسپانیایی وزیر خارجه Arancha گونزالس, تعجب که آیا هلند قابل درک است که “کلاس اول کابین نخواهد محافظت از شما در زمانی که کل کشتی غرق می شود”.

این نخست وزیر سابق ایتالیا انریکو لتا شده است داغدار در مورد هلندی مقاومت برای کمک به ایتالیا, گفتن, هلندی, مطبوعات, که, ایتالیایی, نظر, هلند, شده است به طور جدی آسیب دیده: “آن را نداشت که یک روز پس از مقامات گمرک متوقف مقدار زیادی از ماسک در مرز روسیه کامیون های حامل کمک های امدادی سوار را از طریق خیابان های رم و میلیون ها نفر از ماسک فرستاده شدند از چین است. Matteo Salvini در حال انتظار برای این نوع از عمل از هلند و آلمان به طوری که او می تواند می گویند: شما ببینید ما هیچ استفاده برای اتحادیه اروپا است.”

موقعیت اتحادیه اروپا نیست و قابل بازیابی نباشند. Salvini را بسته دستور کار هنوز در بر داشت خود پا پس کونته محبوبیت را ندارد نخست وزیر یک هدف آسان است. کونته تبدیل به تنها محبوب ترین رهبر در تاریخ جمهوری ایتالیایی. فردی سیاستمداران آلمانی از جمله ماریان Wendt همچنین بازگشت برخی از آسیب های سازماندهی برای گروهی از ایتالیایی ها به پرواز از برگامو به کلن برای درمان.
A person in protective gear stands at the balcony of a Vatican building on Via della Conciliazione in Rome

اما با مرگ و میر نصب در سراسر اروپا و بحران فقط شروع به نفوذ در آفریقا و اتحادیه اروپا گفتمان تا کنون شده است توسط یک unedifying و بسیار ویژگی های ردیف مورد چگونه به صندوق اتحادیه اروپا اقتصادی نجات.

اروپا و رئیس آرامش است به دنبال در سراسر اقیانوس اطلس و از تماشای روزانه و هرج و مرج است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شب کنفرانس مطبوعاتی – روزانه یادآوری است که گویا مردم می تواند برنامه ریزی برای هر چیزی به جز غیر منطقی رئیس جمهور. Nathalie Tocci یک مشاور جوزپ Borrell اتحادیه اروپا در امور خارجه, رئیس, عجایب اینکه بسیار شبیه به سال 1956 سوئز بحران همواره نهایی فروپاشی بریتانیا جهانی قدرت coronavirus می تواند علامت “سوئز لحظه” برای ما.


Borrell خود اصرار اتحادیه اروپا است پیدا کردن آن پا پس از شروع سنگی و پرونده برای همکاری است که برنده. نوشتن در پروژه سندیکا او ادعا می کند: “پس از فاز اول واگرا ملی تصمیم گیری های ما در حال حاضر وارد مرحله همگرایی که در آن اتحادیه اروپا طول می کشد در مرکز صحنه. جهان در ابتدا ملاقات بحران در یک ناهماهنگ مد با بیش از حد بسیاری از کشورها نادیده گرفتن علائم هشدار دهنده و آن رفتن به تنهایی. اکنون روشن است که تنها راه خروج از آن را با هم.”

او ممکن است راست ثابت اما در حال حاضر این مقیاس به طور مساوی و متعادل. وجود دارد که هنوز در جهان هنوز هم به دست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>