Coronavirus: چه نوع ماسک صورت بهترین حفاظت در برابر Covid-19?مهم نیست که چه نوع از ماسک می پوشند ؟

بله. انواع مختلف ماسک ارائه سطوح مختلف از حفاظت. فولاد درجه N95 ماسک ارائه بالاترین سطح محافظت در برابر Covid-19 عفونت پس از فولاد درجه ماسک. این ماسک ها هزینه, محدود, عرضه, کمک به محل دفن زباله و ناراحت کننده به پوشیدن برای مدت طولانی. به طوری که حتی کشورهایی که نیاز به پوشیدن ماسک صورت باید به طور کلی پیشنهاد چنین ماسک باید محفوظ است برای سلامت کارگران و یا کسانی که در معرض خطر.

تعاملی

شواهد محافظ ارزش تک-استفاده از ماسک کاغذ یا پارچه قابل استفاده مجدد پوشش کمتر روشن اما هنوز هم نشان می دهد که ماسک می تواند کمک به کاهش انتقال Covid-19. تجزیه و تحلیل توسط انجمن سلطنتی گفت: این شامل خانه پارچه ماسک صورت.

در حال کاغذ فولاد تنها-استفاده از ماسک بهتر است یا یک ماسک پارچه باشه ؟

شواهد و مدارک در هر ماسک استفاده در خارج از ماسک های جراحی است که هنوز هم در حال ظهور: به نظر می رسد اما دقیق پارامترهای که ماسک ها بهترین و حدی که آنها محافظت از پوشنده لباس و یا کسانی که در اطراف آنها هستند هنوز هم نمیفهمد. تنگ اتصالات اطراف صورت است که احتمالا بهتر اما CDC نشان می دهد هر گونه پوشش از جمله bandana است بهتر از هیچ است.

یکی ما مطالعه مورد بررسی قرار گرفته است که خانواده بهترین مواد حذف ذرات 0.3-1.0 میکرون قطر معمولی اندازه ویروس ها و باکتری ها به این نتیجه رسیدند که گزینه های خوب شامل جارو برقی کیسه های سنگین وزن “quilter پنبه” یا چند لایه از مواد. روسری و دستمال گلدار مواد کمتر موثر است اما هنوز هم اسیر کسری از ذرات.

تعاملی

چگونه شما آنها را خاموش و با خیال راحت ؟

قبل از قرار دادن بر روی یک ماسک پاک کردن دست های خود را به خوبی با آب و صابون. پوشش دهان و بینی خود را با ماسک و مطمئن شوید که هیچ شکاف بین صورت خود و ماسک. اجتناب از دست زدن ماسک در حالی که با استفاده از آن و اگر شما دستان خود را بشویید. به جای ماسک هنگامی که آن را مرطوب است. برای پاک کردن ماسک خود را, آن را خاموش با استفاده از الاستیک برچسب ها بدون دست زدن به جلو و دور انداخته و بلافاصله به یک بن بسته یا اگر ماسک قابل استفاده مجدد به طور مستقیم به ماشین لباسشویی.

چگونه اغلب شما نیاز به شستن ماسک?

آنها باید شسته شود و پس از هر بار استفاده. مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری نشان می دهد “به طور معمول”.

تعاملی

است وجود دارد یک نگرانی محیط زیست?

بسیاری از تجاری در دسترس ماسک ساخته شده از لایه های پلاستیک و طراحی شده به تک استفاده کنید. با توجه به تجزیه و تحلیل توسط دانشمندان در دانشگاه کالج لندن و اگر هر فرد در انگلستان با استفاده از یک تک-استفاده از ماسک در هر روز برای یک سال اضافی 66,000 تن آلوده به زباله های پلاستیکی ایجاد خواهد شد. استفاده از قابل استفاده مجدد ماسک توسط جمعیت عمومی را به طور قابل توجهی کاهش زباله های پلاستیکی و تغییر آب و هوا تاثیر هر سیاست الزامات مورد نیاز برای پوشیدن ماسک صورت با توجه به UCL تیم به رهبری پروفسور علامت گذاری Miodownik. آنها می گویند که با توجه به بهترین شواهد قابل استفاده مجدد ماسک انجام بسیاری از وظایف تک-استفاده از ماسک و بدون ارتباط جریان زباله.

این مقاله اصلاح شد در 12 مارس سال 2020 به روشن است که N95 ماسک به تنهایی تضمین نمی کند حفاظت از Covid-19 عفونت است.

این مقاله بیشتر اصلاح شده در 5 ژوئن سال 2020 به در جدید ارشاد صادر شده توسط سازمان بهداشت جهانی

این مقاله بیشتر اصلاح در 17 ژوئن سال 2020 به درست نام مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری است.

با توجه به سابقه و جاری طبیعت coronavirus شیوع این مقاله است که به طور منظم به روز شده برای اطمینان حاصل شود که این نشان دهنده وضعیت کنونی به بهترین شکل ممکن. هر گونه اصلاحات مهم ساخته شده به این یا نسخه های قبلی این مقاله را ادامه خواهد داد به footnoted در خط با نگهبان سرمقاله سیاست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de