Coronavirus: نوع جهش امکان می دهد تا کپی خود را موثر تر


چگونه یک جهش coronavirus فشار تحت سلطه جهان: دانشمندان کشف تغییر به COVID-19 نوع است که اجازه می دهد تا آن را کپی خود را موثر تر ساخت آن را بیشتر عفونی (اما نه بیشتر مرگبار)

  • محققان دریافتند غالب ترین گونه از این ویروس جهش از نوع اصلی به نام G614
  • G سویه نیست مرگبارتر نسخه, اما آن را اجازه می دهد تا ویروس به کپی خود را بیشتر به راحتی و به ایجاد بالاتر ویروسی در بیماران
  • آنتی بادی از بهبود بیماران خنثی G ویروس فقط به عنوان به خوبی به عنوان اگر نه بهتر از اصلی ویروس

یک تغییر کوچک به یک نوع از رمان coronavirus کمک کرده و آن را بهتر کپی خود را اما آن را بیشتر مرگبار یک مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان دریافتند وجود دارد و دو گونه از این ویروس در گردش هنگامی که آن را به ما: اصلی D614 و یک جهش G614.

این جهش است مرگبارتر نسخه از coronavirus اما آن را نشانی از کمک به این ویروس کپی کردن خود بهتر است که افزايش بار ویروسی در بیماران است.

Researchers found the most dominant strain of the virus by mid-March was a mutation of the original variant called G614 (right, in blue), not the original virus D614 (left, in green)

محققان دریافتند غالب ترین سویه ویروس توسط اواسط ماه مارس بود که یک جهش از نوع اصلی به نام G614 (راست به رنگ آبی) اصلی ویروس D614 (چپ سبز)

The G strain is not a deadlier version, but it allows the virus to copy itself more easily and create higher viral loads in patients. Pictured: Paula Johnson, a nurse, administers a deep suction tube into the lungs of a coronavirus patient, in the ICU of Roseland Community Hospital in Chicago, Illinois, April 22

G سویه نیست مرگبارتر نسخه, اما آن را اجازه می دهد تا ویروس به کپی خود را بیشتر به راحتی و به ایجاد بالاتر ویروسی در بیماران است. تصویر: پائولا جانسون یک پرستار اداره یک لوله مکش به ریه ها از coronavirus بیمار در ICU از Roseland بیمارستان جامعه در شیکاگو, ایلینوی, مارس 22

دکتر اریکا Ollmann Saphire یک استاد در لا جللا موسسه ایمونولوژی در کالیفرنیا می گوید ویروس ها اغلب جهش به ‘فرار’ آنتی بادی های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن ما.

این پدیده از ویروس ها به اندازه کافی تغییرات به ‘رانش’ دور از اصلی virus شناخته شده است به عنوان رانش آنتی ژن.

آن را یکی از دلایل جدید عکس های آنفولانزا مورد نیاز هر پاییز به این دلیل که غالب این است که اغلب بسیار متفاوت از یک سال قبل.

کارشناسان بهداشت می گویند coronavirus جهش ژنتیکی در نرخ آهسته تر از دیگر ویروس های تنفسی به خصوص آنفولانزا.

برای مطالعه منتشر شده در مجله Cell تیم دنبال گسترش هر دو G و D و ویروس ها.

آنها دریافتند که در حالی که هر دو D ویروس و ویروس G گسترش به طور گسترده ای در سراسر جهان G فشار بیشتر غالب از اواسط ماه مارس.

بعدی محققان تجزیه و تحلیل آنتی بادی در نمونه از شش سان دیگو ساکنان که قبلا آلوده شده است با COVID-19.

آنها می خواستند برای دیدن اگر آن نوع خواهد بود سخت تر برای خنثی کردن.

نتایج نشان داد جدید G ویروس بود فقط به عنوان به خوبی خنثی کرد – و گاهی اوقات حتی بهتر — به عنوان اصلی D ویروس.

این بدان معنی است که سیستم ایمنی بدن نیازی به تولید بیشتر و یا بهتر است-اقدام آنتی بادی علیه ویروس G با وجود آن که بهتر است در حال گسترش است.

“این یافته ها نشان می دهد که شکل جدیدتر این ویروس ممکن است حتی بیشتر به آسانی منتقل می شود از فرم اصلی’ گفت: نویسنده ارشد دکتر بت Korber یک همکار در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

‘آیا یا نه که نتیجه گیری است که در نهایت تایید آن برجسته ارزش آنچه را که در حال حاضر ایده های خوب: به پوشیدن ماسک و اجتماعی را حفظ فاصله.’

Saphire می گوید این ویروس می خواهد’ به انتقال به همین دلیل است که بسیاری از دریافت موارد خفیف یا بدون علائم در همه.

‘یک ویروس است که جان خود را میزبان به سرعت در حال رفتن نیست تا آنجا–فکر می کنم از موارد از ابولا’ او گفت.

‘یک ویروس است که اجازه می دهد تا میزبان خود را در مورد کسب و کار خود را انتشار بهتر بود با سرماخوردگی.’

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im