Coronavirus تحقیقات واکسن می شود 8 میلیارد دلار وعده از رهبران جهان

بروکسل — نخست وزیران شاه یک شاهزاده و مدونا همه سون به 8 میلیارد دلار گلدان به صندوق coronavirus واکسن.

رئیس جمهور تهمت قلم فرصتی برای کمک با مقامات در دولت خود اشاره کرد که ایالات متحده ریختن میلیاردها دلار به خود تلاش های تحقیقاتی.

یک صندوق جمع آوری کنفرانس در روز دوشنبه برگزار شده توسط اتحادیه اروپا به ارمغان آورد وعده از کشورها در سراسر جهان — از ژاپن به کانادا و استرالیا به نروژ — به صندوق آزمایشگاه که امیدوار کننده آگهی در توسعه و تولید یک واکسن.

برای بیش از سه ساعت را یکی یکی با رهبران جهانی گفت: چند کلمه بیش لینک ویدئو و پیشنهاد خود را برای ملت ها در سهم های کوچک و یا بزرگ هر آنچه که آنها می تواند جمع اوری. برای رومانی شد $200,000. برای کانادا $850 میلیون.

آن را نشان می دهد نادر از رهبری جهانی در بخشی از اروپا و در اواخر ساعت تلاش در هماهنگی های بین المللی. کشورهای جهان شده اند به دنبال واگرا — و اغلب رقیب — روش های برای مقابله با این بیماری همه گیر.

در حالی که اتحادیه اروپا ممکن است منجر به این صندوق جهانی-افزایش تلاش بلوک تلاش کرده است به 27 عضو در همان صفحه با سلامت سفر و اقدامات مالی برای پاسخ به coronavirus بحران است. و جزئیات چگونه پول مطرح شده در شنبه توزیع خواهد شد هنوز هم باقی می ماند به مرتب کردن.

کمیسیون اروپا شاخه اجرایی اتحادیه اروپا که رهبری این طرح گفت: این پول می تواند صرف بیش از دو سال آینده برای حمایت از طرح های امیدوار کننده در سراسر جهان است. هدف نهایی این است برای ارائه جهانی و مقرون به صرفه دسترسی به دارو برای مبارزه با Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

چند جانبه تلاش بود در تضاد به, تک, جاده, ایالات متحده است و دانشمندان در همه جا تقلا برای توسعه یک واکسن برای جلوگیری از این ویروس است که ویران اکثر نقاط جهان ترک 250,000 مرده است.

در اوایل ماه مارس در آلمان مقامات دولتی گفت: آنها معتقد بودند که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال سعی در فریب یک شرکت مستقر در جنوب غربی آلمان است که شناخته شده بود به کار بر روی یک واکسن به حرکت آن کار تحقیقاتی به ایالات متحده است.

شرکت CureVac است را تکذیب کرد, دریافت چنین ارائه می دهد اما گزارش ها از آمریکا دعوت شد به اندازه کافی از ترساندن به موقع کمیسیون اروپا به تعهد یکی دیگر از 85 میلیون دلار به این شرکت که در حال حاضر پشتیبانی از واکسن کنسرسیوم.

در واشنگتن روز دوشنبه ارشد تهمت مقامات دولت به دنبال صحبت کردن آمریکا کمک به کروناویروس واکسن تلاش در سراسر جهان را توضیح ایالات متحده غیاب در اروپا-سازمان کنفرانس.

جلسه توجیهی با خبرنگاران به شرط ناشناس ماندن دو مقامات دولت اصرار داشت که این ایالات متحده بود که منجر تلاش جهانی در مبارزه با این بیماری همه گیر از جمله با واکسن تحقیق و توسعه بود که با دانشمندان بین المللی.

آخرین به روز رسانی: جهانی شیوع کروناویروس

  • برخی از کشورها را در نوک پا راه رفتن گام در کاهش محدودیت.
  • رهبران جهان برای پیوستن به تعهد 8 میلیارد دلار برای واکسن اما آمریکا نشسته است.
  • آخرین اخبار علمی: محققان در حال تطبیق با ژن درمانی به منظور توسعه یک واکسن.

یکی از مقامات گفت: کسانی که تلاش ها شامل ساخت موجود داده های علمی مجموعه ای بود که تا کنون دانلود شده است بیش از 54 ، 000 بار و به اشتراک گذاری اطلاعات از حداقل 30 فعلی پروژه های تحقیقاتی به منظور توسعه یک coronavirus واکسن و درمان است.

به گفته مقامات ایالات متحده بود و در حال حاضر در حال همکاری نزدیک با رهبران اروپایی برای هماهنگ کردن آن تلاش و به نام روز دوشنبه در کنفرانس یک خوش آمدید, گام برای تشویق بیشتر سرمایه گذاری. اما آنها کاهش یافته است به همین دلیل است که مقامات آمریکایی هم شرکت نمی کنند.

به جای آنها برجسته شده پول دولت ایالات متحده در حال حاضر صرف واکسن تحقیق و توسعه از جمله $2.6 میلیارد دلار از طریق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه قدرت بازو از بهداشت و خدمات انسانی وزارت.

جیم ریچاردسون وزارت امور خارجه به مدیر کمک های خارجی گفت: شرکت های آمریکایی نیز به ارائه 7 میلیارد دلار تا کنون به سمت coronavirus واکسن و درمان است.

“ایالات متحده به صداهای تفنگ با قاطعیت به عنوان مبارزه برای جلوگیری از این بیماری همه گیر” آقای ریچاردسون گفت: در صبح روز دوشنبه. “عقب نشینی است که به سادگی یک گزینه نیست.”

همچنین شرکت در روز دوشنبه اروپایی صندوق بیدار کننده شد کلید متحدان آمریکا مانند عربستان سعودی و بریتانیا و همچنین کانادا و مکزیک است.

“ما نمی خواهد در امن تا زمانی که ما می توانید به اشتراک گذاری آن با بقیه جهان” گفت: نخست وزیر جاستین ترودو از کانادا با اشاره به واکسن.

بزرگترین همکاران شد اتحادیه اروپا و نروژ با هر حمایت یک میلیارد یورو یا 1.1 میلیارد دلار است.

صندوق بیدار کننده شامل افراد و سازمان هایی که آمده اند به اصطکاک با آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او بیش از او دست زدن به این بیماری همه گیر از جمله سازمان بهداشت جهانی و مدیر آن-به طور کلی Tedros Adhanom Ghebreyesus و ملیندا گیتس از بنیانگذاران با شوهرش بیل یکی از بزرگترین بنیادهای خیریه.

“تا زمانی که Covid-19 است جایی Covid-19 گسترش می تواند در هر نقطه” خانم گیتس گفت.

“همه گیر نیست تا زمانی که مردم در همه جا می توان واکسینه در برابر آن تا زمانی که هر کس می تواند به نفع از جهان علم بدون در نظر گرفتن جایی که آنها زندگی می کنند,” او گفت:. بنیاد بیل و ملیندا گیتس کمک 100 میلیون دلار به تحقیق و پژوهش برای یک واکسن.

ماه گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که انجماد آمریکا کمک به سازمان بهداشت جهانی است.

“ایالات متحده به رهبری یک رئیس جمهور که مظهر آمریکا را از اساسی ترین غرایز — حاکمیت بالاتر از همه گفت:” رابرت Niblett مدیر فکر مستقر در لندن, چتم هاوس. “هر گونه همکاری های بین المللی او درگیر در باید بسیار محکم در جهت منافع ایالات متحده است.”

آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان دریافت کرده است که آقای تهمت غیر مستقیم ستایش برای دست زدن به همه گیر متعهد €525 میلیون دلار یا $573 میلیون.

“من بسیار خوشحال هستم به نمایندگی از آلمان در این کنفرانس امروز به دلیل آن را می فرستد یک سیگنال از امید در چنین شرایط دشوار برای بسیاری از کشورها و به ما نشان می دهد که این بیماری همه گیر است که یک چالش جهانی و در نتیجه ما فقط می توانیم آن را شکست و در سطح جهانی” خانم مرکل گفت.

برای همه صحبت از اتحاد جهانی دوشنبه, بسیاری از کشورهایی که متعهد بودجه در زمان یک طرفه اقدام به مهار این ویروس در اوایل شیوع.

آلمان به عنوان مثال تحت سنگین انتقاد در ماه مارس اقدام به کلاه مقدار از تجهیزات حفاظتی آن می تواند تولید کنندگان صادرات فقط به عنوان ایتالیایی و اسپانیایی در بیمارستان بودند به شدت کوتاه از ماسک و دستکش.

و ایالات متحده در جهان نمی فقط عمده قدرت باشد وجود ندارد. روسیه هم شرکت نکرد.

چین که در آن ویروس نشات گرفته بود توسط سفیر خود را از اتحادیه اروپا و هیچ تعهد مالی.

صحبت پس از این کنفرانس که در آن او تا به حال متعهد €500 میلیون رئیس جمهور امانوئل پاکسازی فرانسه گفت: از آشکار نبود ایالات متحده است که “در هیچ راهی ندارد که مانع و یا آهسته ابتکار عمل ما.”

اکثر کارشناسان معتقدند که یک واکسن در دسترس نخواهد بود قبل از پایان سال 2021.

“آمریکا رویکرد به کروناویروس در ادامه به بازی به روایت از ایالات متحده جدا خود” آقای Niblett از چتم هاوس گفت. “همچنین shaves کردن یکی دیگر از لایه ای از ایالات متحده در دراز مدت مشروعیت.”

Cctvnews-Gridneff گزارش از بروکسل و لارا کثافت از واشنگتن است. Monika Pronczuk کمک گزارش از بروکسل ملیسا ادی از برلین و Aurelien Breeden از پاریس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>