Coronavirus: آمریکا و روسیه پشت کمپین دروغهزاران نفر در روسیه در ارتباط حساب های رسانه های اجتماعی راه اندازی یک تلاش هماهنگ شده برای گسترش اطلاعات غلط و هشدار در مورد کوروناویروس اخلال در تلاش جهانی برای مبارزه با این بیماری همه گیر به ما گفته اند.

این کمپین دروغ ترویج بی اساس تئوری های توطئه که ما پشت جدید شیوع کروناویروس در آشکار پیشنهاد به آسیب تصویر آمریکا در سراسر جهان است.

مقامات وزارت امور خارجه موظف به مقابله با روسیه دروغ گفت: AFP غلط افراد بودند که استفاده می شود در Twitter, Facebook و Instagram برای پیشبرد روسی نقاط صحبت کردن در زبان های متعدد.

“روسیه قصد ایجاد اختلاف و تضعیف ما موسسات و اتحاد از درون از جمله از طریق پنهانی و سرکوبگر كه نفوذ کمپین گفت:” فیلیپ Reeker اقدام دستیار وزیر امور خارجه در امور اروپا و اوراسیا.

“با انتشار دروغ درباره کروناویروس, روسی, بدخیم, بازیگران, یک بار دیگر انتخاب به تهدید امنیت عمومی توسط مانع از جهانی بهداشت, پاسخ,” او گفت:.

برخی از حساب باید به دروغ ادعا کرد آمریکا به راه انداختن “جنگ اقتصادی در چین” و این که این ویروس یک سلاح بیولوژیکی تولید شده توسط سازمان سیا است.

مقامات بهداشتی شناسایی جدید کروناویروس در اواخر سال 2019 و آن را به نام Covid-19. آن را در ابتدا مربوط به یک حیوان زندگی می کنند بازار در شهر ووهان در استان هوبی چین است. Coronaviruses هستند تصور آمده از حیوانات و سپس از فرد به فرد.

در چهار نفر از پنج نفر Covid-19 باعث تنها خفیف تنفسی بیماری سازمان بهداشت جهانی (WHO) گفته است. اما در برخی از این ویروس می تواند باعث شدید بیماری تنفسی از جمله ذات الریه. در بدترین موارد می تواند باعث نارسایی تنفسی.

Covid-19 تن کشته و بیش از 2,340 مردم عمدتا در چین و آلوده بیش از 76 ، 000. ما را آزمایش کرده است بیش از 400 نفر و پیدا کردم 14 تایید موارد عمدتا مربوط به مسافران است.

مشابه شیوع در سال 2003 درگیر ویروس سارس است که تصور می شد جان خود را از خفاش ها.

به گفته کارشناسان coronavirus کمپین دروغ است و تشابه با قبلی تئوری های توطئه ترسیم شده به روسیه از جمله KGB کمپین دروغ در سال 1980 بود که به اعتقاد بسیاری از سراسر جهان است که ما دانشمندان اچ آی وی (ویروس عامل بیماری ایدز است.

چند هزار حساب های آنلاین – قبلا شناخته شده برای پخش روسیه-حمایت پیام در رویدادهای مهم مانند جنگ در سوریه زرد جلیقه تظاهرات در فرانسه و شیلی تظاهرات توده ای – در حال ارسال “در نزدیکی یکسان” پیام های در مورد کوروناویروس با توجه به گزارش های آماده شده برای وزارت امور خارجه جهانی تعامل مرکز و دیده شدن توسط AFP.

حساب های در حال اجرا توسط انسان نیست رباتها و پست های مشابه در زمانها در انگلیسی, اسپانیایی, ایتالیایی, آلمانی و فرانسوی. می توان آنها را مرتبط به پروکسی یا حمل کردن پیغام های مشابه به روسیه و حمایت این رسانه ها مانند RT و Sputnik این گزارش گفت:.

“در این صورت ما قادر به دیدن کامل خود دروغ در اکوسیستم, اثر, از جمله تلویزیون دولتی, نماینده, وب سایت ها و هزاران غلط رسانه های اجتماعی همه افراد فشار دادن همان تم” گفت: Lea گابریل رئیس جهانی تعامل مرکز که وظیفه پیگیری و افشای تبلیغات و دروغ.

آمریکا معتقد است که روسیه کمپین دروغ است و آن را سخت تر برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر به خصوص در آفریقا و آسیا به عنوان برخی از مردم تبدیل شده مشکوک از پاسخ غرب.

که روز جمعه هشدار داد که پنجره برای جلوگیری از شیوع جهانی بود باریک ابراز زنگ در افزایش موارد با پاک کردن لینک به چین است.

یک دولت رسمی گفت: روسیه فعالان به نظر می رسد داده شده است “اختیار تام” برای حمله به ما.

“اینکه آیا یا نه یک موضوع خاص در حال کارگردانی در بالاترین سطوح مهم نیست” این مقام گفت. “این واقعیت است که آنها مستقل توانایی به کار در این فضا به انجام هر کاری که آسیب آنها می شود, که می تواند پیامدهای زمین لرزه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im