Coronavirus: آمریکا تست بیشتر به عنوان برگ برنده نکات در کمک به کارگرانهشدار داد که تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده انتظار می رود به رشد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز دوشنبه گفت که برای تست این ویروس را تا سطح شیب دار به سرعت در هفته های آینده در حالی که کاهش در برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها در حال حاضر تست شده برای ویروس.

شب در کنفرانس خبری در کاخ سفید آمد و به عنوان بازار سهام سقوط و تعداد فزاینده ای از آمریکایی ها فکر چگونه رسمی تعداد ویروس موارد در کشور هنوز هم در اواسط سه-آمار و ارقام می تواند باقی می ماند بنابراین با وجود کم تهاجمی گسترش coronavirus در جای دیگر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب اقتصادی نگرانی گفتن به خبرنگاران گفت دولت او بپرسید کنگره به تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد امداد و دیگر اقدامات سریع. او همچنین گفت که او به دنبال کمک به صورت ساعتی دستمزد کارگران برای اطمینان از آنها “نمی خواهید به دست یک چک” و “آیا دریافت جریمه برای چیزی که تقصیر آنها نیست”.

“وجود خواهد داشت بیشتر موارد” معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت. “اما ما به سادگی بپرسید امروز برای مردم آمریکا برای شرکت در حس مشترک شیوه است.”

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به طور خلاصه در آغاز کنفرانس خبری اعلام کرد که دولت بود و با توجه به بسته امداد برای کارگران آمریکایی صدمه شیوع. مغلوب ساختن پیشی جستن را تکرار کند او ادعا می کند ساخته شده است در توییتر که مخالفان سیاسی بودند اغراق خطرات بهداشتی ناشی از این ویروس به او را میگیرد.

“این blindsided جهان, و من فکر می کنم ما آن را به کار گرفته بسیار خوب آنها انجام یک کار بزرگ” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از ویروس.

بیش از 500 مورد از coronavirus تشخیص داده شده اند در 35 ایالت و منطقه کلمبیا نه شمارش موارد ناشی از بازگشت و یا موجود در کشتی کروز که لنگر انداخت در کالیفرنیا تهمت مقامات دولت گفت. اما تعداد واقعی موارد می تواند بسیار بالاتر با توجه به تاخیر در آزمایش در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن تشکیل این کنفرانس خبری به عنوان یک آمریکایی اظهار نگرانی که بهم ریختگی در سازمان های فدرال و پیام های مخلوط از کاخ سفید در مورد خطرات ناشی از این ویروس بودند به تأخیر انداختن یک پاسخ موثر.

مغلوب ساختن پیشی جستن خطاب اقتصادی نگرانی گفتن به خبرنگاران گفت دولت او بپرسید کنگره به تصویب مالیات بر حقوق و دستمزد امداد و دیگر اقدامات سریع. او همچنین گفت که او به دنبال کمک به صورت ساعتی دستمزد کارگران برای اطمینان از آنها “نمی خواهید به دست یک چک” و “آیا دریافت جریمه برای چیزی که تقصیر آنها نیست”.

آمریکا, وزیر بهداشت, Alex آذر گفت که او نمی تواند برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها تا به حال تست شده برای این ویروس به دلیل تست های مختلف تا به حال از منشأ و منتشر شده است به هر دو خصوصی و عمومی سازمان.

“من نمی تواند به شما تعدادی از چگونه بسیاری از آمریکایی ها دریافت کرده تست چرا که بسیاری از دریافت یک آزمون از طریق بیمارستان و یا بهداشت عمومی آزمایشگاه” آذر گفت. او گفت که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) و دو پیمانکاران خصوصی بود که تا کنون روانه بازار 1m آزمون به دولت آزمایشگاه و او گفت که تا پایان هفته 4m آزمون در هر هفته خواهد بود در دسترس ساخته شده.

“ما در حال حرکت است به تدریج به ارمغان می آورد که آزمون نزدیک تر و نزدیک تر و نزدیک تر به بیمار” آذر گفت.

ترک کنفرانس خبری تهمت نیست پاسخ به فریاد سوال در مورد این که آیا او تا به حال مورد آزمایش قرار گرفته است. حداقل دو نفر از اعضای کنگره با آنها تهمت اخیرا در تماس نزدیک اعلام کرده اند خود قرنطینه زیرا آنها در تماس با یک شناخته شده حامل ویروس.

پنس گفت: “نمی دانم که آیا تهمت شده بود را آزمایش کردند. “من فقط به سادگی نمی دانم چه کاخ سفید پزشک توصیه کرده است به رئیس جمهور” پنس گفت. “ما به شما اجازه می دانم امشب.”

عمومی تشویق می شد و به دیدار coronavirus.gov برای کسب اطلاعات در مورد چگونه به مبارزه با ویروس. “خطر ابتلا به کروناویروس به آمریکا کم باقی مانده است و خطر ابتلا به بیماری های جدی را برای افکار عمومی آمریکا نیز پایین باقی می ماند,” پنس گفت.

جراح عمومی, جروم, Adams, توصیه های عمومی برای شستن دست های خود را پوشش سرفه و حفظ فاصله از افرادی که بیمار هستند. افراد بالای 60 سال بیشتر در معرض خطر از ویروس, او گفت:, و آنها را “بسیار بیشتر احتمال ابتلا به عوارض”. متوسط سن مرگ ناشی از این ویروس در سن 80 گفت: در حالی که کودکان و بزرگسالان جوان هستند “بیشتر احتمال دارد به مرگ از آنفولانزا”.

“چیزی است که وجود دارد در مورد جوان بودن که محافظ است,” او گفت:.

پنس خواست یک محافظ تمرکز در سالمندان است.

“ما در حال پرسیدن هر آمریکایی برای مراقبت از سالمندان ما که در زمینه مسائل مربوط به سلامت,” او گفت:. “آنها به وضوح بیشتر آسیب پذیر است.”

CDC مدیر توصیه می شود سالمندان و کسانی که با بیماری های زمینه ای در برابر رفتن در کشتی های کروز. “اگر شما از شرایط اساسی,” او گفت: “من توصیه می کنم که به شدت آنها را بر روی یک کشتی کروز.”

وزیر خزانه داری استیو Mnuchin نیز در دست سرزنش بازار اسلاید قیمت نفت و گفت: “ایالات متحده آمریکا است که بیشتر انعطاف پذیر اقتصاد در جهان”.

پنس ستایش تهمت رهبری در مراحل اولیه شیوع و گفت: “اکثریت قریب به اتفاق افرادی که قرارداد coronavirus بهتر خواهد شد”.

“ما با هم می توانید از طریق coronavirus,” او گفت:.

سازمان های کمک گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de