Coronavirus: ما در بسیاری از موارد در جهان مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش تست


ما در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان با 86,000 عفونت – بیش از چین یا ایتالیا – به عنوان کارشناسان هشدار می دهند مرگ و میر می تواند به 80,000 حتی اگر با قرنطينه – اما تهمت و سرزنش تست جدید برای کشف

  • ما در حال حاضر دارای بیشترین تایید coronavirus عفونت در هر نقطه در جهان پس از آمار و ارقام در صدر 86,000
  • چین گزارش کرده است 81,000 عفونت در حالی که ایتالیا 80,404 – هر چند هنوز هم دارای بیشترین مرگ و میر با 6,820
  • نیویورک شده است سخت ترین ضربه با تقریبا 40,000 موارد با وجود تهمت و گفت فرماندار اندرو کومو است اغراق آمیز نیاز به هواکش است که استفاده می شود به نگه داشتن حیاتی بیماران زنده
  • 11 more متحده نشان کانون بالقوه در میان ترس کل کشور به زودی می تواند با سخت ضربه با ویروس
  • تحلیلگران می گویند ما تلفات می تواند بالا 80,000 با وجود تهمت نشان می دهد کشور می تواند بازگشایی در آوریل 12
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

تبلیغات

ایالات متحده در حال حاضر دارای بیشترین coronavirus موارد در جهان با بیش از 86,000 تایید عفونت سبقت چین که ادعا کرده است برخی از 81,000 موارد است.

با 1200 مرگ و میر ناشی از بیماری ما است که هنوز هم برخی از راه پشت سر سخت ترین ضربه ایتالیا که در آن تقریبا 7000 نفر کشته شده اند – هر چند بیماری کارشناسان هشدار داده اند آمریکا مرگ و میر در نهایت می تواند بالا 80,000.

تعداد عفونت کروناویروس در حال حاضر در صدر یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 20 ، 000 مرده به عنوان سازمان جهانی بهداشت هشدار داد که آمریکا به احتمال زیاد برای رسیدن به اروپا به عنوان جدید کانون این بیماری است.

با وجود گریم آمار و ارقام منتشر شده از پنج شنبه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد که آمار و ارقام منتشر شده توسط چین – که ادعا کرده صفر داخلی عفونت در روزهای اخیر – نمی تواند مورد اعتماد و که نرخ بالاتر از تست در آمریکا شدند افزایش موارد است.

او همچنین متهم اندرو کومو فرماندار سخت ترین ضربه نیویورک – از اغراق دولت نیاز به هواکش و یک قطعه از تجهیزات مورد استفاده برای نگه داشتن coronavirus بیماران در وضعیت بحرانی زنده است. 177 نفر در شهر نیویورک به تنهایی بین چهارشنبه و پنج شنبه.

در همین حال دکتر Anthony Fauci, امریکا, بالا, بیماری, متخصص, مجبور شد دوباره ریختن آب سرد تهمت را تکرار پیشنهاد است که ما می تواند به عقب باز برای کسب و کار توسط مارس 12.

America has now surpassed China and Italy to report the largest number of coronavirus infections anywhere in the world at more than 86,000, though Italy still has the most deaths with more than 6,000 people killed

امریکا در حال حاضر پیشی گرفتن چین و ایتالیا به گزارش بیشترین تعداد coronavirus عفونت در هر نقطه در جهان در بیش از 86,000 هر چند ایتالیا هنوز هم دارای بیشترین مرگ و میر با بیش از 6000 نفر کشته شدند

Coronavirus infections have been following an exponential growth curve in the US, roughly doubling every three days which is the same as was seen in European nations before they went into full lockdown

Coronavirus عفونت شده اند پس از یک رشد نمایی منحنی در آمریکا تقریبا دو برابر هر سه روز که همان است که دیده می شود در کشورهای اروپایی قبل از آنها رفت و به کامل مستند

The US is now on a worse trajectory than China and Italy, which have both put draconian lockdowns into place, and South Korea which was initially one of the virus hotspots but used aggressive testing and contact tracing measures to bring the infection rate under control

ما در حال حاضر در یک بدتر سیر از چین و ایتالیا که هر دو قرار داده شدیدی مستندات به محل و کره جنوبی که در ابتدا یکی از این ویروس نقاط استفاده می شود اما تهاجمی تست و تماس با ردیابی اقدامات به ارمغان بیاورد عفونت رای تحت کنترل

Figures show that a week after the tenth death New York's toll doubled nearly every 1.5 days; the worst-hit region of Italy, Lombardy, saw a doubling every three days. Cases have also accelerated at a faster rate in the US, than in Italy

آمار و ارقام نشان می دهد که یک هفته پس از دهمین مرگ نیویورک تلفات دو برابر تقریبا هر 1.5 روز; بدترین ضربه منطقه از ایتالیا لمباردی, دیدم دو برابر در هر سه روز. موارد نیز شتاب در سرعت سریع تر در ایالات متحده آمریکا در ایتالیا

“من فکر می کنم آنچه که رئیس جمهور در تلاش بود به انجام او بود از ساختن یک aspirational طرح را به مردم امید’ Facui – که به طور خلاصه تبعید از coronavirus جلسات مطبوعاتی پس از تناقض مغلوب ساختن پیشی جستن – سی ان ان گفت.

‘اما او گوش دادن به ما هنگامی که ما می گویند که ما واقعا به ارزیابی مجدد آن در زمان واقعی و هر گونه تصمیم گیری های ما باید بر اساس داده های” او اضافه شده است.

شهر نیویورک مقامات گفته اند که 177 نفر از coronavirus در پنجشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر به 365 همانطور که از اوایل صبح روز جمعه.

شهرستان مقامات بهداشت همچنین گفت: در اواخر روز پنجشنبه که وجود اضافی 1,239 جدید COVID-19 موارد آوردن مجموع در سراسر پنج بخش نیویورک به 23,112.

ایالت نیویورک همچنان ادامه دارد به گزارش بخش عمده ای از coronavirus عفونت است که تا کنون تایید شده است در ایالات متحده است.

مقامات بهداشت در آلبانی گفت: در روز پنج شنبه که در سطح ایالت شمارش از افراد آلوده رسیده 39,140.

دولت همچنین ثبت 457 مرگ و میر ناشی از اواخر پنج شنبه.

شهردار بیل د Blasio اعلام کرد در طول پنج شنبه در کنفرانس مطبوعاتی که 200 زندانی بودند از زندان آزاد شده امکانات در سراسر شهر در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Trump departs after addressing the coronavirus task force daily briefing as Dr. Anthony Fauci, director of the National Institute of Allergy and Infectious Diseases, stands by

مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت پس از پرداختن به کروناویروس نیروی کار جلسه توجیهی روزانه به عنوان دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی می ایستد

Cities including New Orleans, Miami and Chicago each have more than 1,500 cases - unlike China where no area outside Hubei ever reached that. A total of 12 states have already surpassed 1,500 cases each

شهرستانها از جمله نیو اورلئان و میامی و شیکاگو هر کدام بیش از 1500 موارد – بر خلاف چین که در آن هیچ منطقه خارج هوبئی تا کنون رسیده است. در مجموع 12 متحده در حال حاضر پیشی گرفتن از 1500 مورد هر

کشتی کروز خدمه با علائم کروناویروس زمین در میامی

بیش از یک دوجین از اعضای خدمه از کشتی کروز کاستا آورده شده است به ساحل در میامی قبل از اینکه با عجله به بیمارستان برای آزمایش coronavirus.

شگفت انگیز فیلم فیلم برداری بعد از ظهر پنجشنبه شاهد بیش از ده خدمه از کاستاریکا Favolosa و کاستاریکا Magica پرش به قایق های نجات به منظور رسیدن به سرزمین اصلی ایالات متحده است.

خدمه عینک hazmat مناسب و بازرسی توسط پزشکان هنگامی که آنها وارد زمین خشک و چندین آمبولانس در حالت آماده به کار به همراهی آنها را به بیمارستان.

More than a dozen crew members from two Costa cruise ships have been brought to shore in Miami, before being rushed onward to hospital to be tested for coronavirus

بیش از یک دوجین از اعضای خدمه از کشتی کروز کاستا آورده شده است به ساحل در میامی قبل از اینکه با عجله به بعد به بیمارستان برای آزمایش coronavirus

یک سخنگوی شرکت گفت: کاستاریکا Favolosa و کاستاریکا Magica در حال حمل مجموع 1,939 خدمه و با وجود حداقل 30 که پایین آمده اند با یک شبه آنفولانزا بیماری است.

این سخنگو گفت: این قایق خواهد حوض در میامی در اواخر روز پنجشنبه و بقیه خدمه خواهد بود قادر به پیاده. همه مسافران قادر به پیاده قایق در جزیره گوادلوپ و در نزدیکی مارتینیک در دریای کارائیب.

معلوم نیست که آیا همه 1,939 خدمه تست خواهد شد برای COVID-19 یا اینکه آیا آنها قرار داده خواهد شد در قرنطینه به مدت 14 روز.

هر دو کشتی مستقر در جزیره گوادلوپ یک جزیره کارائیب خاک فرانسه اما مقامات مجاز قایق به بازگشت وجود دارد.

نیویورک شهر شهردار به نام اخبار ‘, عمده, عمده نقطه عطف’ اضافه کرد که اضافی 175 زندانیان خواهد بود منتشر شده بود پایان شب.

د Blasio تبلیغ که زندان و جمعیت آن در حال حاضر کمتر از 5000 مارک اولین بار تعدادی بود که پایین ترین سطح از سال 1949.

در حالی که نیویورک آمریکا است کانون برای ویروس تحلیلگران شناسایی 11 سایر نقاط برای ویروس است که باید از این پتانسیل برای انبوه جوش از نوع دیده نمی شود در دیگر بد-آمار کشور است.

واشنگتن و کالیفرنیا و ایلینویز, میشیگان, Massachusetts, New Jersey, پنسیلوانیا, گرجستان, فلوریدا, لوئیزیانا و تگزاس همه باید بیش از 1500 مورد از این بیماری هر یک – به مراتب بیشتر از هر چینی منطقه دیگر از هوبئی استان در طول شیوع بیماری وجود دارد.

یک شدیدی مستند توسط مقامات چینی عملا قطع مناطق آلوده از هر یک از دیگر در طول شیوع محدود این بیماری به هوبئی. این اتفاق افتاده در آمریکا اجازه می دهد که عفونت به گسترش است.

لوئیزیانا در حال حاضر در حال ظهور به عنوان ممکن است در آینده کانون ما پس از شیوع عفونت افزایش 30 درصد در 24 ساعت. که دولت ثبت 2,305 عفونت و 83 و مرگ و میر در پنج شنبه. مردی Gras جشن در نیواورلئان به متهم شده است که شیوع بیماری وجود دارد.

نیوجرسی است 6,876 مورد تأیید و 81 مرگ و میر در حالی که کالیفرنیا 3,899 موارد و 81 مرگ و میر. ایالت واشنگتن است که در ابتدا کانون پس از شیوع در سیاتل خانه سالمندان در حال حاضر 3,207 مورد تأیید و 150 مرگ و میر.

این می آید به عنوان تحقیقات جدید نشان داد شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در آمریکا در چهار ماه آینده و پایمال کردن ظرفیت بیمارستان در سراسر کشور به عنوان به زودی به عنوان اوایل مارس حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات مورد احترام هستند.

پیش بینی در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی پیش بینی کرده اند که در طول اپیدمی اوج – تنظیم برای برخی از نقطه در ماه آوریل – به عنوان بسیاری از 2,300 بیماران می تواند هر روز می میرند.

این مورد حتی اگر مردم رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

پیش بینی های خود را پس از تجزیه و تحلیل آخرین COVID-19 اطلاعات از جمله بستری و میزان مرگ و میر و همچنین به عنوان بیمار تاریخ از نظر سن و از قبل موجود مشکلات سلامتی.

تحلیل هشدار داد که بر اساس روند فعلی تقاضا برای هر دو تخت ICU و هواکش را به مراتب بیش از ظرفیت برای COVID-19 بيمار به عنوان اوایل به عنوان دومین هفته از ماه آوریل است.

این می آید به عنوان سیستم مراقبت های بهداشتی در نیویورک و اروپا buckled تحت وزن مراقبت به طور جدی بیمار قربانیان به عنوان مقامات به شدت جستجو برای هواکش به اندازه کافی برای زنده نگه داشتن آنها.

شهر نیویورک مرکز کنوانسیون در حال حاضر تبدیل به یک موقت بیمارستان و یک سردخانه موقت تعیین شد تا در خارج از منهتن در بللوو بیمارستان در روز چهارشنبه برای مقابله با امکان افزایش قربانیان.

مقامات بهداشت عمومی در نیویورک شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا.

در یک پیش نمایش از آنچه که ممکن است در آینده برای ما اسپانیا تبدیل هتل به موقت بیمارستان ها و تبدیل یک سالن هاکی روی یخ در مادرید به یک سردخانه موقت. منحنی عفونت نمی کند در اسپانیا است که در حال حاضر بیش از 4100 مرگ دوم تنها به ایتالیا مرگ و میر.

در مواجهه با نمایی گسترش این بیماری همه گیر سنای آمریکا تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها امیدوار اندازه گیری خواهد آنها را به یک تاسیسات به عنوان آنها را از دست داده و شغل و درآمد و مراقبت از کودکان به دلیل اجتماعی-دورى قوانین مورد نیاز به سرعت گسترش ویروس.

حداقل 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال حاضر تحت شدیدترین محدودیت های مسافرتی.

اما رئیس سازمان بهداشت جهانی ، Tedros Adhanom Ghebreyesus scolded رهبران جهان برای اتلاف وقت گرانبها در مبارزه با این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 21,000 مردم پرتاب می شود میلیون ها نفر از کار و ویران اقتصاد جهان است.

او آن را به نام ‘دشمن عمومی شماره 1.’

در سراسر آمریکا و تقریبا نیمی از جمعیت متاثر شده اند stay-at-home سفارشات در حداقل 18 متحده است.

فراگیر سفارشات با هدف کاهش گسترش پاتوژن اما باید طرح میتوانست زندگی روزانه به مدارس و کسب و کار شاتر به طور نامحدود.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im