Coronavirus ما: ترس داده های جدید به معنای مرگ و میر در مورد به اوج


چرا چند روز آینده می تواند تصمیم گیری سرنوشت coronavirus بحران در ایالات متحده آمریکا: اطلاعات شگفت انگیز را نشان می دهد مرگ و میر افزایش دوباره – به عنوان سنبله در موارد و hospitalisations نشان می دهد بدتر شدن شیوع ممکن است پایین فقط برای تست بیشتر

  • موارد شروع کرده اند صعودی دوباره در آمریکا و دیروز آمار یک روز رکورد بیش از 52,000
  • Hospitalisations نیز رو به افزایش هستند با حدود 35000 در حال حاضر بیمار از یک کم از 27,000 در اواسط ماه ژوئن
  • در آن طول می کشد دو تا چهار هفته برای یک کشنده Covid-19 بیمار به مرگ به طور متوسط معنای مرگ و میر می تواند سنبله به زودی

تبلیغات

ایالات متحده می تواند به عنوان برای افزایش coronavirus مرگ و میر به عنوان تکان دهنده داده ها نشان می دهد که تعدادی از تأييد روزانه موارد و آمریکایی بودن در بیمارستان بستری توسط عفونت است که در ادامه به افزایش است.

بیش از 2.6 میلیون نفر در ایالات متحده در حال حاضر زده شده است با این بیماری — یک چهارم از کل جهان به. و حداقل 128,000 شهروندان درگذشت پس از بحران spiralled خارج از کنترل است.

افزایش تعداد از مردم شروع به تست مثبت برای coronavirus در ماه ژوئن پس از وقوع به نظر می رسد کاهش. دیروز یک رکورد بالا از 52,000 مورد جدید تایید شد در سراسر کشور شکل توصیف به عنوان ‘نگران کننده’ توسط کاخ سفید را بالا ویروس مشاور دکتر Anthony Fauci.

و متوسط تعداد افراد تشخیص داده رز به طور مداوم در طول ماه های ژوئن — از 151,143 در هفت روز اول از ماه به 288,258 هفته گذشته تحت تاثیر افزایش شیوع بیماری در بسیاری از جمهوریخواهان رای گیری متحده است.

در حالی که افزایش موارد تا حدی نتیجه بیشتر تست های انجام شده رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراف کرد او گفت مقامات به سرعت تست پایین زمانی که اعداد رو بیش از حد بالا است که روسای سلامت بعدها ادعا کرد یک شوخی بود — بیشتر مردم نیز تا پایان در بیمارستان است.

تعداد hospitalisations است که نمی تواند چرخید به نگاه بهتر و داده های آن را نشان می دهد در حال افزایش است پس از سقوط به مدت دو ماه بین آوریل و اواسط ماه ژوئن تقویت ادعا می کند از دانشمندان برجسته که coronavirus مستندات طراحی شده برای خفه ویروس برداشته شد بیش از حد به زودی.

یک کاهش در تعداد زیادی از مردم در حال مرگ نیز به نظر می رسد به وارد کردن باعث یک متخصص می گویند امریکا است ‘از دست دادن نبرد علیه Covid-19. ایالات متحده در ژوئن 27, ثبت 2,516 بیشتر مرگ و میر با توجه به سازمان بهداشت جهانی از 733 روز دوشنبه قبل از.

این روند به احتمال زیاد شروع به افزایش دوباره طی دو هفته آینده — یا محو شدن در روز به دلیل آن ارقام یک نوسان گذرا — به عنوان برخی از افزایش تعداد افراد آلوده در اواسط ماه ژوئن شروع به مرگ در این کشور بستری است. در آن طول می کشد دو تا چهار هفته برای یک Covid-19 بیمار به مرگ به طور متوسط.

داده های ما نشان داده است تغییر در مناطقی که در حال بدترین تحت تاثیر Covid-19 گیر با مغلوب ساختن پیشی جستن-رای گیری متحده در حال حاضر حسابداری برای اکثریت موارد تایید شده در هر روز — 73 درصد از تمام جدید روزانه موارد تشخیص داده شده در ژوئن 28.

نه از 10 ایالت با بزرگترین افزایش روزانه تست مثبت پس ممکن است کسانی که رای دادند برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016, با, آریزونا, آیداهو, فلوریدا و کارولینای جنوبی دیدن مورد شمارش موج.

The number of people in hospital with Covid-19 has risen to more than 35,000 in recent weeks after hitting its lowest point since April in mid-June. As hospitalisations rise, deaths are expected to increase proportionately (Data from The Covid Tracing Project)

تعداد زیادی از مردم در بیمارستان با Covid-19 افزایش یافته است و به بیش از 35 ، 000 در هفته های اخیر پس از ضربه زدن به پایین ترین نقطه آن از ماه آوریل در اواسط ماه ژوئن. به عنوان hospitalisations افزایش مرگ و میر انتظار می رود به افزایش متناسب (داده ها از Covid ردیابی پروژه)

The number of people dying of the coronavirus had been falling in May and June but appears to have levelled off and started to increase again in recent weeks, with spikes in late June and more than 2,500 deaths on 27 June

تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از coronavirus شده بود در حال سقوط در ماه مه و ژوئن است اما به نظر می رسد که وارد کردن و شروع به افزایش دوباره در هفته های اخیر با خوشه در اواخر ماه ژوئن و بیش از 2500 مرگ و میر در 27 ژوئن

تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از Covid-19 در ایالات متحده نسبتا پایدار باقی مانده است در ماه ژوئن وجود دارد و در مجموع 6,398 در اولین هفته از ماه, با توجه به که و 6,178 در هفت روز گذشته.

اما تعداد زیادی از مردم در بیمارستان در حال افزایش است و به ناچار منجر به مرگ و میر بیشتر. داده ها را برای 1 جولای نشان داد وجود دارد 35,937 مردم در بیمارستان ها در سراسر کشور است.

این تعداد تا به حال آمار پایین ترین نقطه آن از ماه آوریل در اواسط ماه ژوئن هنگامی که وجود دارد 27,115 بیماران اختصاص 15 ژوئن افت قابل ملاحظه ای از اوج 59,260 در مارس 15, با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه. وجود دارد بیش از 50 ، 000 نفر در بیمارستان در هر زمان داده شده بین 10 آوریل و مه 6.

به عنوان تعدادی از افراد در بیمارستان می شود بالاتر تعداد مرگ و میر خواهد بود انتظار می رود متناسب با آن است.

کارشناسان ترس که به عنوان تعدادی از موارد افزایش و ظهور نقاط جدید – دلاور اوهایو و کلرادو در حال پیش بینی می شود در مسیر برای شیوع بیماری های جدید – به معنی ویروس است که در حال حاضر کاملا خارج از کنترل است.

دکتر دیوید روبین یک استاد طب اطفال در دانشگاه پنسیلوانیا دیروز گفت: “ما نیاز به اعتراف است که ما در حال از دست دادن جنگ در سراسر کشور شامل این ویروس خطرناک آن را به عنوان بلعد بیشتر در جوامع در سراسر کشور از جمله کسانی که در شرق و غرب میانه است که خیلی سخت برای کاهش موارد و بازگشت به نسبتا عادی راه زندگی است.’

بسیاری از مناطق در صورت دوم مستندات پس از تلاش برای بازگشت به حالت عادی به عنوان ویروس دوباره در مکان های که در آن قوانین شد و آرام است.

آریزونا و تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا و دلاور نورد بازگشت برنامه به بلند مستند قوانین در میان موجی موارد و هشت متحده – آلاسکا, Arizona, California, گرجستان, آیداهو, اوکلاهما, کارولینای جنوبی و تگزاس – آمار روز به روز بر تعداد بی سابقه ای از موارد دیروز زمانی که ملی کل 52,898 در 24 ساعت.

در مقايسه ترین موارد ثبت شده در یک روز در بریتانیا بود 6,201 در مارس 1. در برزیل بیشترین موارد ثبت شده در یک روز شده است 54,771.

به عنوان تعداد از مردم که مبتلا به این ویروس را افزایش می دهد, بنابراین بیش از حد خواهد شد تعداد زیادی از مردم که در بیمارستان بستری شديد Covid-19 – با فرض موارد در حال گسترش در تمام گروه های سنی.

می توانید آن را تا یک هفته به طور متوسط برای کسی که وضعیت رو به وخامت گذاشته به نقطه ای که آنها نیاز به مراقبت در بیمارستان پس از آنها را توسعه داده اند Covid-19 علائم.

The number of people being diagnosed with Covid-19 in the US has surged in June to its highest ever level yesterday, with 52,000 new cases. This is in part due to improved testing provision but experts say infections genuinely appear to be rising, too

تعداد افراد مبتلا Covid-19 در آمریکا نیز در ماه ژوئن به بالاترین سطح خود تا کنون در سطح دیروز با 52,000 موارد جدید. این است که در بخشی به دلیل بهبود تست ارائه اما کارشناسان می گویند عفونت واقعا به نظر می رسد افزایش بیش از حد

A greater proportion of new coronavirus cases are being diagnosed in states that voted for Donald Trump in the 2016 election. Those states tend to be more rural and have lower incomes (Data by the Associated Press)

نسبت بیشتری از جدید کروناویروس موارد هستند که تشخیص داده شده در ایالات متحده است که رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016. این کشورها تمایل به روستایی بیشتر و درآمد پایین (داده ها توسط آسوشیتد پرس)

هستند ما دوم مستندات بیش واکنش ؟

کشورهای مختلف و شهرهای ما در حال عقب برنامه ای برای بازگشایی پس از مستند و یا حتی در آوردن اقدامات جدید در راستای افزایش تعداد Covid-19 موارد است.

در کالیفرنیا و آریزونا و قطعات دلاور بارها خواسته شده است به دوباره سعی کنید و جلوگیری از گسترش بیماری است.

اما مردم ابتلا به کروناویروس در حال حاضر کمتر از آنها در روز قبل از همه گیر, داده, نشان می دهد, نشان می دهد که خطر مرگ پایین تر است و سخت مستندات ممکن است به عنوان لازم است.

در فلوریدا و متوسط سن افراد تست مثبت است که در حال حاضر در اواسط 30s از بالاتر از 65 در ماه مارس مجله نیویورک گزارش.

‘اگر شما نگاه کنید که در آن 25-به-34 گروه سنی که در حال حاضر تا حد زیادی پیشرو گروه سنی برای آزمون مثبت گفت: فرماندار ران DeSantis.

در آریزونا مورد افزایش یافت و در میان تحت-19s در هشت برابر افزایش در حالی که آنها افزایش شش بار برای افراد بین 20 و 44 و فقط دو بار برای بیش از 65s. متوسط سن کاهش یافت و از 49 به 35.

در اوکلاهما حدود نیمی از موارد جدید در میان تحت-35s NY مجله گزارش و موارد نسبت داده شده به مردم در کافه ها و سواحل در میشیگان و دلاور.

جوان مردم شناخته شده هستند و به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها گرفتن Covid-19 و دانشمندان در بریتانیا می گویند خطر مرگ ناشی از هر گونه باعث شده است افزایش یافته و برای افراد با سن کمتر از 45 به دلیل بیماری همه گیر.

پس از قفل کردن در تمام شهرستانها و یا متحده به دلیل افزایش موارد در میان جوانان می تواند یک گام بیش از حد برخی استدلال می کنند.

انگلیسی, مقاله نویس جرارد بیکر نوشتن در روزنامه تایمز امروز گفت: آنها یک ناخالص افراطی’.

او گفت: “ما نیاز به شواهد بیشتری قبل از ما می تواند با اطمینان بگوید چقدر جدی این موج جدید است اما تصویر کلی همچنان به نشان می دهد که تهدید از ویروس شده است به طور مداوم بیش از حد…

‘داده های جدید ما دیدن در آمریکا نشان می دهد که به دور از توجیه افراطی ترین مستند اقدامات با تمام آسیب به اقتصاد آنها از گسترش این ویروس بسیار کمتر از یک تهدید برای سلامت و زندگی از به طور گسترده ای استدلال کرد.

‘مناسب با هدف حفاظت از آسیب پذیرترین آن را احتمالا نمی شده اند لازم به تعطیل کردن کل اقتصاد است.’

تبلیغات

بسیاری از افراد فرستاده شده به بیمارستان و سپس بهبود می یابند اما برای کسانی که نمی می توانید آن را هفته دیگر برای آنها بود نقل مکان کرد و به مراقبت های ویژه و یا آنقدر بد است که آنها می میرند.

در طول همه گیر دانشمندان پیشنهاد کرده اند وجود دارد تاخیر از بین دو تا چهار هفته به طور متوسط بین کسی بیمار شدن با Covid-19 و مرگ آن است.

افزایش تعداد موارد در ماه ژوئن از این رو می تواند منجر به افزایش در مرگ روزانه عوارض در هفته آینده یا دو.

صحبت در اواسط ماه ژوئن هنگامی که تعداد موارد شروع به افزایش دوباره,,,,, Dr Ali Mokdad جهانی بهداشت متخصص در دانشگاه واشنگتن به اسوشیتد پرس گفت: “ما در حال رفتن به افزایش مرگ و میر در بسیاری از مکان ها در ایالات متحده است.’

اخیر شگفت انگیز خوشه در موارد مجبور متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا به دست و پنجه نرم کردن و توقف خود را reopenings پس از کسب و کار امیدوار به ظهور از ایالت مستندات.

روز چهارشنبه فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom دستور داد تمام میله داخلی رستوران و سینما را تعطیل بلافاصله در اکثر نقاط کشور نزدیک به سه هفته پس از آنها باز برای اولین بار پس از سه ماه مستند.

از آن زمان به بعد تعداد Covid-19 موارد شروع به افزایش دوباره افزایش تقریبا 50 درصد بیش از دو هفته گذشته با 43 درصد افزایش بستری شدن در بیمارستان.

آریزونا mlb صدور یک فرمان اجرایی برای میله ورزشگاه و سینما را تعطیل بلافاصله در روز دوشنبه.

سهشنبه, دلاور دستور داد برخی از شهرهای ساحل تعطیل خود را بارها پس از یک مکالمه در مورد.

ما متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci هشدار داد در طول یک شنبه مجلس سنا در جلسه ای که روزانه عفونت می تواند افزایش یابد تا 100000 ‘اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و در حالی که او کاهش یافته است به پیش بینی یک شماره خاص از مرگ و میر او نگران مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به ‘نگران کننده’ ارتفاعات.

رئیس جمهور تهمت نسبت به افزایش روزانه مورد اعداد به ‘بزرگ’ گسترش coronavirus تست در ایالات متحده است. تعداد اجرای آزمون چهار شنبه, ژوئن 30 بود که تقریبا دو برابر تعداد آزمون اجرا در می 30, با توجه به داده ها از Covid پیگیری پروژه.

اما تعداد روزانه موارد در حال حاضر به مراتب فراتر از آنچه که تصور می شد به این بیماری همه گیر را به اوج خود در ماه آوریل است.

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار می دهند که اگر چه تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در هر روز است که به طور قابل توجهی پایین این افزایش به طور معمول تاخیر در پشت صورت را افزایش می دهد با یک مطالعه اخیر برآورد 17 روز تاخیر.

اما نگرانی وجود دارد که قفل کردن شهرها و ایالات متحده دوباره می تواند بیش واکنش به این دلیل که سالمندان – که به مراتب بیشتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها گرفتن coronavirus – نواز نیست آن را به عنوان اغلب به عنوان آنها بودند.

در فلوریدا و متوسط سن افراد تست مثبت است که در حال حاضر در اواسط 30s از بالاتر از 65 در ماه مارس مجله نیویورک گزارش.

‘اگر شما نگاه کنید که در آن 25-به-34 گروه سنی که در حال حاضر تا حد زیادی پیشرو گروه سنی برای آزمون مثبت گفت: فرماندار ران DeSantis.

در آریزونا مورد افزایش یافت و در میان تحت-19s در هشت برابر افزایش در حالی که آنها افزایش شش بار برای افراد بین 20 و 44 و فقط دو بار برای بیش از 65s. متوسط سن کاهش یافت و از 49 به 35.

در اوکلاهما حدود نیمی از موارد جدید در میان تحت-35s NY مجله گزارش و موارد نسبت داده شده به مردم در کافه ها و سواحل در میشیگان و دلاور.

جوان مردم شناخته شده هستند و به طور قابل توجهی کمتر احتمال دارد به مرگ اگر آنها گرفتن Covid-19 و دانشمندان در بریتانیا می گویند خطر مرگ ناشی از هر گونه باعث شده است افزایش یافته و برای افراد با سن کمتر از 45 به دلیل بیماری همه گیر.

نه از 10 ایالت با بزرگترین افزایش روزانه تست مثبت پس ممکن است کسانی که رای دادند برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات 2016, با, آریزونا, آیداهو, فلوریدا و کارولینای جنوبی دیدن مورد شمارش موج

پس از قفل کردن در تمام شهرستانها و یا متحده به دلیل افزایش موارد در میان جوانان می تواند یک گام بیش از حد برخی استدلال می کنند.

جدید روزانه موارد در ایالات متحده در صدر 52,000 برای اولین بار

ما شاهد یک رکورد 52,000 جدید COVID-19 موارد در عرض 24 ساعت روز شنبه تیر 1, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

افزایش مشخص در یک روز رکورد از عفونت به عنوان متحده در سراسر کشور بازگشایی شده است.

با توجه به ردیاب وجود دارد 52,898 موارد جدید بیش از 24 ساعت به شب چهارشنبه. تعداد کل COVID-19 مورد در ما بود 2,686,249 اوایل صبح روز پنجشنبه و تعداد مرگ و میر در ایستاده بود 128,062.

روزانه coronavirus مورد اعداد باقی مانده در اطراف 40,000 علامت در روزهای اخیر. خبر می آید که بیش از 44,000 موارد جدید COVID-19 تایید شد در ایالات متحده در روز سه شنبه.

اضافه کردن به افزایش موارد بستری شدن در بیمارستان برای COVID-19 مسری بیماری تنفسی است که اولین ظهور در چین نیز افزایش در هوستون تگزاس و شهر فینیکس, آریزونا.

روز چهارشنبه به تنهایی تگزاس شکست خود را روزانه ثبت و ضبط شده 8,076 موارد جدید است که نزدیک به 1000 بیشتر از روز قبل.

شگفت انگیز خوشه در موارد مجبور متحده مانند تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا به دست و پنجه نرم کردن و توقف خود را reopenings.

روز چهارشنبه کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom دستور داد تمام میله داخلی رستوران عملیات و سینما را تعطیل بلافاصله در بسیاری از قطعات از کشورهای نزدیک به سه هفته پس از دولت میله, فروشگاه ها, رستوران ها و سالن های باز برای اولین بار پس از سه ماه مستند.

آریزونا mlb صدور یک فرمان اجرایی برای میله ورزشگاه و سینما را تعطیل بلافاصله در روز دوشنبه.

و در روز سه شنبه دلاور دستور داد برخی از شهرهای ساحل تعطیل خود را بارها پس از یک مکالمه در مورد.

انگلیسی, مقاله نویس جرارد بیکر نوشتن در روزنامه تایمز امروز گفت: آنها یک ناخالص افراطی’.

او گفت: “ما نیاز به شواهد بیشتری قبل از ما می تواند با اطمینان بگوید چقدر جدی این موج جدید است اما تصویر کلی همچنان به نشان می دهد که تهدید از ویروس شده است به طور مداوم بیش از حد…

‘داده های جدید ما دیدن در آمریکا نشان می دهد که به دور از توجیه افراطی ترین مستند اقدامات با تمام آسیب به اقتصاد آنها از گسترش این ویروس بسیار کمتر از یک تهدید برای سلامت و زندگی از به طور گسترده ای استدلال کرد.

‘مناسب با هدف حفاظت از آسیب پذیرترین آن را احتمالا نمی شده اند لازم به تعطیل کردن کل اقتصاد است.’

دولت توسط دولت نشان داده شده است وجود دارد تغییر در مکان های که در آن مردم در حال گسترش این ویروس بیشتر است.

در حالی که اوایل روز ما را اپیدمی متمرکز بود در ثروتمند شهری شهرستانها – نیویورک باقی مانده است یکی از بدترین تحت تاثیر قرار شهرهای جهان – تجزیه و تحلیل آسوشیتد پرس نشان می دهد که گسترش ویروس از تغییر دموکراتیک رای گیری متحده به جمهوری خواه هستند.

در ژوئن 28, کشورهایی که رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری 2016 اختصاص قریب به اتفاق 73 درصد از تمام موارد جدید تشخیص داده شده با باقی مانده 27 درصد در ایالات متحده است که رای دادند برای هیلاری کلینتون ،

این بود که در مجموع واژگونی این وضعیت در ماه مارس زمانی که برای اولین هفته از ماه و 91 درصد از موارد تشخیص داده شد در دموکراتیک متحده است.

داده ها نشان می دهد که نه نفر از مناطق 10 بوده که بزرگترین موج در موارد بین آوریل و جولای بودند مغلوب ساختن پیشی جستن-رای گیری مناطق. به ویژه در آریزونا آیداهو فلوریدا و کارولینای جنوبی را دیدم بزرگ موج.

آلاسکا, آلاباما, تگزاس, آرکانزاس, یوتا, Oklahoma همه نیز شاهد افزایش عفونت در حالی که نسبت بیشتری از کشورهای که در آن شیوع بیماری در حال کاهش بودند و آنهایی که رای دادند برای هیلاری در سال 2016.

در شرق نیویورک, Massachusetts, New Jersey, کانکتیکات, Rhode Island, Illinois و نیوهمپشایر همه شاهد مشخص شده کاهش می یابد در مورد خود می شمارد.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان شده است کمتر احتمال دارد به تهدید ویروس به طور جدی با توجه به AP و فرمانداران جمهوریخواه شده است به احتمال زیاد به تصویب مستندات خود به شهروندان به طور بالقوه کمک به گسترش است.

آنها شده اند به احتمال زیاد برای به دست گرفتن رهبری از رئیس جمهور که مورد انتقاد قرار گرفته است برای گرفتن نیست Covid-19 به طور جدی به اندازه کافی.

بر خلاف داده ها نشان می دهد شیوع این بیماری است که هنوز هم بسیار واقعی بحران برای ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت این ویروس به سادگی ناپدید می شوند در مصاحبه با فاکس در روز چهارشنبه.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به یک واکسن به زودی او گفت:. ‘ما در حال رهبری در یک بسیار قوی مد … و من فکر می کنم ما در حال رفتن به بسیار خوب با کوروناویروس. من فکر می کنم که در برخی از نقطه که به نوعی فقط ناپدید می شوند. من امیدوارم که.’

نیویورک فرماندار اندرو کومو – حزب دموکرات – آمار در رئیس جمهور هفته گذشته در سی ان ان گفت: “شما بازی سیاست با این برنامه و شما از دست… شما گفت: مردم از این حالت می گفت مردم این کشور کاخ سفید: “در مورد آن نگران نباشید. رفتن در مورد کسب و کار شما. این است که تمام دموکراتیک مبالغه.”

‘آن را هرگز سیاست,” او اضافه شده است. ‘این بود که همیشه علم است.’

چگونه شیوع بیماری تغییر کرده در دو ماه گذشته در سراسر آمریکا
دولت چگونه آن رای دادند و در سال 2016 هفتگی موارد تا ژوئیه 1 هفتگی موارد تا مارس 2 درصد افزایش/کاهش
مونتانا خواه 284 9 3055.56%
آریزونا خواه 24,629 2,193 1023.07%
آیداهو خواه 1,863 199 836.18%
فلوریدا خواه 51,734 5,885 779.08%
کارولینای جنوبی خواه 10,698 1,341 697.76%
آلاسکا خواه 179 27 562.96%
آلاباما خواه 7,587 1,223 520.36%
تگزاس خواه 45,105 7,285 519.15%
آرکانزاس خواه 4,694 845 455.50%
نوادا دموکرات 4,920 1,019 382.83%
یوتا خواه 4,611 1,106 316.91%
اوکلاهما خواه 2,672 731 265.53%
اورگان دموکرات 1,573 452 248.01%
کالیفرنیا دموکرات 44,863 13,073 243.17%
کارولینای شمالی خواه 11,065 3,315 233.79%
می سی سی پی خواه 5,613 1,778 215.69%
لوئیزیانا خواه 7,856 2,913 169.69%
گرجستان خواه 15,363 6,052 153.85%
وایومینگ خواه 257 113 127.43%
میسوری خواه 3,408 1,514 125.10%
تنسی خواه 7,956 3,610 120.39%
واشنگتن دموکرات 3,954 1,884 109.87%
غرب ویرجینیا خواه 334 170 96.47%
مین دموکرات 323 186 73.66%
ویسکانسین خواه 3,824 2,262 69.05%
اوهایو خواه 6,252 4,049 54.41%
مکزیک جدید دموکرات 1,453 1,134 28.13%
کنتاکی خواه 1,785 1,398 27.68%
مینه سوتا دموکرات 3,247 2,545 27.58%
کانزاس خواه 1,978 1,967 0.56%
هاوایی دموکرات 71 79 -10.13%
ورمونت دموکرات 45 54 -16.67%
داکوتای جنوبی خواه 438 569 -23.02%
آیووا خواه 2,896 3,960 -26.87%
ویرجینیا دموکرات 3,793 5,307 -28.53%
داکوتای شمالی خواه 263 398 -33.92%
ایندیانا خواه 2,961 5,591 -47.04%
پنسیلوانیا خواه 5,056 9,918 -49.02%
نبراسکا خواه 1,220 2,714 -55.05%
دلاور دموکرات 663 1,476 دفاع -55.08%
کلرادو دموکرات 2,010 دفاع کند گرفته شد 4,486 -55.19%
مریلند دموکرات 2,911 6,856 -57.54%
میشیگان خواه 2,771 7,065 -60.78%
نیوهمپشایر دموکرات 224 640 -65.00%
ایلینوی دموکرات 6,014 19,121 -68.55%
رود آیلند دموکرات 354 2,706 -86.92%
کنتیکت دموکرات 732 5,664 -87.08%
نیوجرسی دموکرات 2,252 21,201 -89.38%
ماساچوست دموکرات 1,672 18,288 -90.86%
نیویورک دموکرات 2,528 39,385 -93.58%

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im