Coronavirus ما: Fauci نشان می دهد پوشیدن حفاظت از چشم


Dr Fauci می گوید مردم به پوشیدن محافظت از چشم برای ‘کامل’ حفاظت از coronavirus در حال رشد در میان شواهد ذرات می تواند وارد چشم – به عنوان مرگ و میر پیشی بگیرد 150,000 و هفت متحده سر و صدا روزانه مرگ و میر سوابق

  • بالا ما بیماری های عفونی متخصص Dr Fauci توصیه, جهانی, ماسک پوشیدن و به طور بالقوه حفاظت از چشم برای محافظت در برابر عفونت کروناویروس
  • Coronavirus می تواند وارد بدن از طریق هر سطح مخاطی – از جمله بینی و دهان و چشم Dr Fauci گفت:
  • او اضافه کرد که حتی اگر coronavirus گسترش می تواند در خوب ذرات معلق در هوا, ماسک پوشیدن است که هنوز هم به ارزش در حالی که در یک Instagram زنده مصاحبه با ABC News

حفاظت از چشم برای جلوگیری از عوامل بیماری زا ممکن است لازم باشد به طور کامل جلوگیری از coronavirus عفونت منجر متخصص بیماری های عفونی دکتر Anthony Fauci گفته است.

‘اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید از آن استفاده کنید’,,,, Dr Fauci گفت: ABC News در یک Instagram مصاحبه زنده در روز چهارشنبه.

کروناویروس در درجه اول مسری از طریق قطرات تنفسی اخراج هنگامی که مردم سرفه یا عطسه اما شواهد نشان می دهد که خوب ذرات معلق در هوا از فقط به طور منظم صحبت کردن یا تنفس ممکن است قادر به گسترش این بیماری بیش از حد.

کسانی که ذرات می تواند به چشم ها بیش از حد, اگر چه آن را به عنوان غالب یک مسیر عفونت.

کارشناسان بهداشت عمومی – شاید برجسته ترین Dr Fauci خود را – باید بی وقفه تلاش برای جهانی ماسک-پوشیدن اما با این وجود تلاش برای متقاعد کردن آمریکایی ها به اتخاذ چهره پوشانده اند.

این ویروس هنوز در حال گسترش rampantly در بسیاری از ایالات متحده, نشان دادن هیچ نشانه ای از تضعیف و حتی به عنوان رئیس جمهور تهمت هل reopenings از کسب و کار و مدارس و رانندگی کارشناسان مانند دکتر Fauci برای تشویق بیشتر نه کمتر – دنده محافظ.

Dr Anthony Fauci suggested wearing goggles or a face shield to fully protect against coronavirus during a Wednesday Instagram Live interview (pictured)

دکتر Anthony Fauci پیشنهاد پوشیدن عینک ایمنی یا محافظ صورت به طور کامل محافظت در برابر coronavirus در طول یک شنبه Instagram مصاحبه زنده (تصویر)

در علاوه بر این به پوشیدن ماسک یکی از اصلی بهداشت عمومی توصیه های ساخته شده توسط مقامات این است که مردم خود را با دست بشویید و اجتناب از دست زدن به چهره خود.

که شامل چشم.

اگر ذرات ویروسی در نهایت در دستان خود آنها نمی خواهد شما را آلوده و از طریق پوست خود را. اما دست خود را در بینی یا چشم ها می تواند در معرفی این ویروس به بخش سلول های آن می تواند حمله.

‘اگر شما واقعا می خواهید حفاظت کامل [شما نیاز به حفاظت] شما سطوح مخاطی – شما سطوح مخاطی در بینی خود را, اما همچنین در چشم خود گفت: Dr Fauci.

سطوح مخاطی هستند و هر که هستند پوشش داده شده با انواع سلول های است که مخاط ضخیم لغزنده مایع است که خطوط و محافظت از بخش های خاصی از بدن است.

مخاط کمک می کند تا سلوق دور پاتوژن مانند SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 و حاوی سلول های سیستم ایمنی بدن از جمله سلول های B و آنتی بادی است.

Goggles can keep viral particles out of the eyes, which have 'mucosal surfaces' - tissues coated with slippery mucus - that allow the virus to enter the body. Picuted: A man wears goggles while riding the subway in New York City

عینک می تواند نگه داشتن ذرات ویروسی از چشم که به ‘سطوح مخاطی’ – بافت پوشش داده شده با لغزنده مخاط – اجازه می دهد که ویروس وارد بدن است. Picuted: یک مرد می پوشد عینک در حالی که سوار مترو در شهر نیویورک

Although they don't offer as tight a seal, face shields may also help block virus from reaching the eyes, nose and mouth

اگر چه آنها ارائه نمی دهد به عنوان تنگ مهر و موم چهره سپر نیز ممکن است کمک به جلوگیری ویروس از رسیدن به چشم و بینی و دهان

اما ما لازم نیست که طبیعی آنتی بادی جدید و ناآشنا SARS-CoV-2 بنابراین مخاط قدرت کمتر برای خنثی کردن ویروس.

و بافت است که مخاط را پوشش می دهد لزوما نفوذ پذیر اجازه می دهد تا عملکرد خود را از جمله ترشح موکوس و همچنین به منظور تسهیل در خود حسی توابع, مانند تنفس از طریق بینی و چشم از طریق چشم است.

بنابراین هنگامی که مخاط نتواند ویروس ها با آسان نقطه ورود به داخل بدن که در آن آنها امن به ربودن تولید انرژی از سلول های ما و تکرار.

پزشکان باید توجه داشت حضور coronavirus در چشم. در واقع رنگ قرمز یا صورتی چشم شد تشخیص نشانه ای از عفونت به عنوان اپیدمی گسترش در اوایل این سال است.

که نوک پزشکان و دانشمندان به توانایی coronavirus را آلوده چشم را از طریق ما اشک طبیعی است.

‘تئوری شما باید محافظت از تمام سطوح مخاطی بنابراین اگر شما از عینک یا چشم سپر شما باید با استفاده از آن گفت: Dr Fauci.

او اشاره کرد که آن را رسمی و یا جهانی, توصیه, اما که حفاظت از چشمان شما را انکار می کند این ویروس یکی از فرصت های بیشتر برای شما را آلوده.

Dr Fauci همچنین در مورد نقش ذرات معلق در هوا – غبار ریز است که می تواند معطل و سفر بیشتر از طریق هوا در coronavirus انتقال است.

‘ما نمی دانیم نسبی نقش آئروسل [انتقال]…ما می توانیم فرض کنیم آن نقش یک , نقش,” او گفت:.

ذرات آنقدر کوچک خواهد شد به احتمال زیاد قادر به دریافت از طریق پوشش صورت کوتاه کاملا مهر و موم شده N95 ماسک. اما تا کنون آنها به نظر نمی رسد به علت اصلی عفونت است.

‘این به آن معنا نیست که ما باید پایبند به univeeral ماسک-پوشیدن,’,,,, Dr Fauci گفت: شدیدا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de