Coronavirus ما: رشد اقتصادی یک سوم در بزرگترین رکود تا کنون


اقتصاد امریکا را کاهش شکستن رکورد 33% در سه ماه گذشته در بزرگترین رکود تا کنون به عنوان coronavirus طول می کشد بی سابقه تلفات و یکی دیگر از 1.4 میلیون برای اعمال نرخ بیکاری در هفته گذشته

  • ویرانگر اقتصادی آمار و ارقام منتشر شده توسط وزارت بازرگانی نشان داد اقتصاد یک سوم در مه و ژوئن – خرد سال 1958 رکورد از 10 درصد انقباض
  • دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست واکنش نشان می دهند به سابقه و رکورد اقتصادی فاجعه – اما در عوض توییتی که انتخابات باید به تعویق افتاد
  • تحلیلگران می گویند ویرانگر آمار و ارقام نشان می دهد که به شکل V بازیابی تهمت وعده داده است که در حال حاضر در شک
  • سرمایه گذاری کسب و کار و مسکونی مسکن نیز دچار تیز کاهش سه ماهه گذشته با سرمایه گذاری صرف غرق شدن 27 درصد و مسکونی مسکن ياوه 38.7%.
  • مجموعه دوم از آمار و ارقام جدید نشان داد تعداد مدعیان بیکاری از 1.4 میلیون نفر در هفته گذشته – هفته دوم در یک ردیف آنها بالا رفته
  • 17 میلیون در حال حاضر جمع آوری بیکاری چک – اما 600 دلار در هفته افزایش اجرا می شود در روز جمعه با جمهوری خواهان و کاخ سفید هنوز به طرح جایگزینی
  • اقتصادی قتل عام ناشی از سقوط در تقاضای مصرف کننده به دلیل مستندات
  • سرمایه گذاری کسب و کار و مسکونی مسکن نیز دچار تیز کاهش سه ماهه گذشته
  • هزینه های دولت کاهش یافته با از دست دادن درآمد مالیاتی که مجبور اخراج همچنین کاهش یافت

تبلیغات

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در یک گیج کننده 33 درصد سالانه (آوریل-ژوئن چهارم تا کنون بدترین سه ماهه غوطه همیشه به عنوان coronavirus تعطیل کردن کسب و کار, پرتاب ده ها میلیون نفر از کار و ارسال بیکاری فزاینده به 14.7 درصد تاکید کرد و گفت:.

وزارت بازرگانی را برآورد سه ماهه دوم سال کاهش در تولید ناخالص داخلی کل خروجی کالا و خدمات مشخص شده بیشترین افت در سوابق قدمت آن به سال 1947.

قبلی بدترین سه ماهه انقباض 10% افت رخ داده در سال 1958 در طول دولت آیزنهاور.

سه ماهه گذشته را رها کنید و به دنبال کاهش 5 ٪ در ماه های ژانویه-مارس چهارم که در طی آن اقتصاد رسما وارد رکود اقتصادی موجب شده توسط ویروس, پایان 11 سال توسعه اقتصادی, طولانی ترین ثبت شده در ایالات متحده است.

این ارقام به طور بالقوه ویرانگر به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخابات و آمد از سه ماه که شامل خود را دوباره باز کردن با فشار و ادعا متحده بود ورود به ‘انتقال به عظمت است.’

اما تهمت نمی واکنش نشان می دهند به آمار و ارقام – به جای 16 دقیقه پس از آزادی او پیشنهاد کرد به تأخیر انداختن انتخابات نوامبر به دلیل ادعا می کند که پست الکترونیکی-در رای گیری آن را ‘نادرست و جعلی است.’ او هیچ قانونی قدرت به انجام این کار; کنگره مجموعه تاریخ انتخابات و اگر او برنده دومین دوره خروج خود را از دفتر در ژانویه 20 است و از نظر قانونی لازم الاجرا است.

در ضربه دوم هفتگی بیکاری آمار نشان می دهد حاکی از 1.4 میلیون مدعیان بیکاری – هفته دوم در یک ردیف آنها بالا رفته است.

بازارهای سهام باز کردن با داو جونز در حال سقوط بیش از 300 امتیاز – اگر چه گفته تحلیلگران و سرمایه گذاران بیشتر spooked با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات تاخیر پیشنهاد از رشد اقتصادی آمار و ارقام که همسو با انتظارات است. توسط 10در آن را از دست داده بود 500 امتیاز.

بازار را تا حد زیادی تقویت شده است توسط فدرال رزرو تعهد به نگه داشتن نرخ بهره نزدیک به صفر و تزریق مقدار بسیار عظیمی از پول نقد برای حفظ بزرگترین شرکت ها به خصوص بانک های شناور.

How Trump reacted: 16 minutes after the devastating figures were released, Donald Trump suggested delaying the election

چگونه تهمت واکنش نشان دادند: 16 دقیقه پس از ویرانگر آمار و ارقام منتشر شد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیشنهاد به تأخیر انداختن انتخابات

New jobless claims ticked up again last week, following 15 straight weeks of declines from the peak in late March, when the coronavirus shutdowns initially hit

جدید مدعیان علامت تا دوباره در هفته گذشته پس از 15 هفته متوالی ریزش از اوج در اواخر ماه مارس زمانی که coronavirus خاموش شدن ناگهانی در ابتدا آمار

Market reaction: How Dow went down over Trump tweet

واکنش بازار: چگونه داو رفت بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن tweet

وزارت کار گزارش روز شنبه مشخص شده 19 هفته است که بیش از 1 میلیون نفر باید کاربردی برای مزایای بیکاری.

قبل از coronavirus ضربه سخت در ماه مارس تعداد زیادی از آمریکایی ها به دنبال بیکاری چک هرگز بیش از 700 ، 000 در هر یک هفته و حتی در طول رکود اقتصادی ،

تمام گفته ها 17 میلیون نفر در حال جمع آوری سنتی مزایای بیکاری نشانه آن است که بیکاری در چک نگه داشتن بسیاری از خانواده های آمریکایی شناور از نظر مالی در یک زمان از دست دادن شغل و دردناک اقتصادی عدم قطعیت است.

این درد می تواند به زودی تشدید: یک مکمل 600 دلار در هفته فدرال مزایای بیکاری انقضای است و کنگره squabbling در مورد گسترش کمک, که احتمالا می تواند انجام شود در کاهش سطح.

انقباض سه ماهه گذشته رانده شد توسط یک قلاب در هزینه های مصرف کننده که حساب برای حدود 70 درصد از فعالیت های اقتصادی.

هزینه های مصرف کنندگان را فرو ریخت و در 34 ٪ نرخ سالانه به عنوان سفر همه اما مسدود و خاموش کردن سفارشات مجبور بسیاری از رستوران ها و اماکن تفریحی دیگر موسسات خرده فروشی ،

که به دنبال یک 6.9% سرعت کاهش در ماه های ژانویه-مارس دوره است. عمده فروشان از جمله JC Penney و Neiman مارکوس را برای ورشکستگی زمینه.

سرمایه گذاری کسب و کار و مسکونی مسکن نیز دچار تیز کاهش سه ماهه گذشته با سرمایه گذاری صرف غرق شدن 27 درصد و مسکونی مسکن ياوه 38.7%.

دولت های ایالتی و محلی هزینه های کاهش از دست دادن درآمد مالیاتی که مجبور اخراج همچنین کاهش در نرخ سالانه از 5.6%.

اما به طور کلی هزینه های دولت بود تا 2.7% طراحی شده توسط یک 17.4% افزایش در هزینه های دولت فدرال بازتاب بیش از 2 تریلیون دلار در تسکین بسته است که کنگره تصویب شده برای ارائه $1,200 پرداخت به افراد کمک به کسب و کارهای کوچک و تکمیلی مزایای بیکاری.

بازار کار مهم ترین رکن اقتصاد شده است به شدت آسیب دیده است. تا کنون حدود یک سوم از مشاغل از دست رفته بازپس گرفته شده است اما سودای virus خواهد شد به احتمال زیاد کند بیشتر سود در بازار کار.

Trump slump: Donald Trump's economy collapsed by 32.9% - a record figure - in April, May and June of this year as coronavirus chaos spread

مغلوب ساختن پیشی جستن رکود: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصاد سقوط 32.9% – رقم رکورد – در مه و ژوئن سال جاری به عنوان coronavirus گسترش هرج و مرج

Jobless toll: Millions have been thrown out of work in the chaos caused by the virus - including these job seekers in Omaha, Nebraska

بیکاری تلفن: میلیون ها پرتاب شده است از کار در هرج و مرج ناشی از ویروس ها – از جمله این جویندگان کار در اوماها

خیلی گیج کننده بود انقباض سه ماهه گذشته که اکثر تحلیلگران انتظار دارند اقتصاد برای مدیریت تیز جستن به عقب در زمان ژوئیه-سپتامبر چهارم شاید از آنجا که 17 درصد و یا بالاتر به صورت سالانه.

در عین حال با نرخ تایید coronavirus موارد در حال حاضر رو به افزایش در اکثر متحده کسب و کار بیشتر مجبور به عقب نشینی دوباره دهانه و جمهوری خواه سنا پیشنهاد به مقیاس دولت کمک به بیکاران اقتصاد می تواند به بدتر شدن در ماه های آینده.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شرط بندی در برابر که در نتیجه این ادعا که اقتصاد را تحت V-شکل بازیابی که در سه ماهه گذشته را غوطه خواهد بود و به دنبال آن یک جهش چشمگیر در سه ماهه جاری — امیدوار-برای دوز خبر خوب این است که گزارش می شود در اواخر ماه اکتبر طولانی نیست قبل از روز انتخابات.

در عین حال بسیاری از اقتصاددانان در حال صحبت کردن در مورد های مختلف حرف از حروف الفبا. و اشاره کرد که اقتصاد نمی تواند به طور کامل بهبود می یابند تا زمانی که این بیماری همه گیر است که شکست خورده و یا یک واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس آنها تصور a W شکل سناریو که در آن یک جهش در سه ماهه جاری خواهد بود و پس از یک دوره پایدار ولرم رشد و یا حتی آشکار رکود است.

‘به markdowns هستند که به دلیل روشن اقتصادی آسیب این ویروس در حال انجام است گفت: علامت زندی اقتصاددان ارشد در مودی تجزیه و تحلیل, که گفت که او معتقد است که اقتصاد در حال از دست دادن شغل در این ماه پس از دو ماه از سود.

“ما در حال رفتن در جهت معکوس در اینجا’ زندی گفت.

تحلیلگران هشدار می دهند که چشم انداز تیره می تواند هنوز هم بیشتر اگر کنگره نتواند به اندازه کافی به تصویب کمک های مالی به جای انقضای 600 دلار در هفته فدرال افزایش مزایای بیکاری و یا ارائه کمک کافی برای کسب و کار و دولت های ایالتی و محلی.

جمهوری خواهان مجلس سنا منتشر شد $1 تریلیون پیشنهاد روز دوشنبه که می افتد به مراتب کمتر از $3 تریلیون اندازه گیری مجلس تصویب کرده است ترک یک شکاف عظیم برای دموکرات ها و جمهوری خواهان به پل به عنوان برخی از عناصر کنگره زودتر اورژانس امداد برنامه های اجرا.

Carnage: Consumer spending plunged - forcing businesses to close

قتل عام: هزینه های مصرف کننده فرو – مجبور به بستن کسب و کار

گزارش های اخیر طرح احتیاطی تصویر اقتصاد با بارگیری در این هفته برنامه های کاربردی برای مزایای بیکاری هنوز هم با شکوه 1 میلیون و ضریب اطمینان مصرف کننده در حال سقوط به شدت با کاهش در میشیگان و فلوریدا و تگزاس و کالیفرنیا که همه دچار یک تجدید حیات در تایید ویروس موارد است.

در عین حال در بیشتر امیدوار, علامت, فروش, جدید, و قبلا متعلق به خانه در حال افزایش است, پس از تیز کاهش در بهار به لطف فوق العاده کم نرخ وام مسکن.

و از آن گزارش شد جمعه که تعداد زیادی از آمریکایی ها از امضای قرارداد برای خرید خانه افزایش 16.6 درصد در ماه ژوئن پس از یک رکورد 44% افزایش در ماه مه.

اقتصاددانان افزایش کمک دولت اساسا به عنوان ایستگاهی اقدام به حفظ و رکود اقتصادی از تعمیق بیشتر است.

مهم ترین نیاز آنها موافق است برای کنترل این ویروس به احتمال زیاد از طریق یک واکسن است که به احتمال زیاد نمی تواند به طور گسترده ای در دسترس تا سال آینده.

“اگر شما به من بگویید چه اتفاقی خواهد افتاد به ویروس من به شما بگویم آنچه اتفاق می افتد به اقتصاد گفت: آواز برنده Sohn, یک کسب و کار و استاد اقتصاد در Loyola Marymount University در لس آنجلس.

“در این لحظه ما شاهد حرکت صعودی و کاهش در فعالیت’ به دلیل قیام در ویروس موارد است.

Sohn اشاره کرد که اقتصاد نیاز 6½ سال به دست آوردن مجدد زمین آن را از دست داده بود در 2007-2009 رکود اقتصادی ، این بار او گفت: بهبود به احتمال زیاد حتی طولانی تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de