Coronavirus: ما مرگ و میر افزایش به 19 به نیویورک اعلام وضعیت اضطراری درشمار تلفات ناشی از کروناویروس در ایالات متحده افزایش یافت بعد از ظهر روز شنبه به 19 نفر به عنوان مقامات اعلام مرگ دو نفر در فلوریدا اول ما مرگ و میر در خارج از سواحل غرب دو در واشنگتن – و فرماندار نیویورک اعلام وضعیت اضطراری است.

در سراسر کشور وجود دارد که 400 تایید موارد coronavirus با توجه به داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و دولت های ایالتی و محلی سی ان ان گزارش داد در صبح روز شنبه تعدادی که شامل مواردی از این ویروس در میان مسافران کشتی کروز.

هزاران نفر از مردم باقی مانده قرنطینه در گرند شاهزاده خانم کروز کشتی لنگر در سواحل کالیفرنیا به عنوان مقامات آزمایش خدمه و مسافران از 50 کشور پردازنده.

حداقل 21 از کسانی که تا به حال آزمایش مثبت برای این ویروس و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او ترجیح مسافران اقامت پردازنده کشتی, به طوری که آنها نمی خواهد افزایش تعداد coronavirus موارد در خاک آمریکا.

“من می خواهم اعداد که جایی که آنها هستند” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: به طور گسترده ای در انتقاد از اظهارات. “من لازم نیست به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

جدید تلاش شده است اعلام کرد برای جلوگیری از گسترش بیماری و محافظت از مردم آسیب پذیر است. مقامات در سیاتل, واشنگتن که یکی از بزرگترین جمعیت های افراد بی خانمان در این کشور در حال راه اندازی مکان برای افراد بی خانمان که ممکن است نیاز به درمان و یا خود قرنطینه برای کوروناویروس.

روز جمعه فرفره اقتصاد سازماندهی گروه فرفره کارگران رو به افزایش منتشر کرده بود طومار درخواست مدیران ارشد در حال بارگذاری, Lyft, GrubHub, Instacart, DoorDash, Postmates و دستی به کارگران پرداخت می شود بیمار زمان و در طول شیوع کروناویروس.

در شب جمعه Uber اجرایی ساخته شده بخشی از پاسخ به نگرانی در مورد فرفره اقتصاد کارگران آسیب پذیری به سرایت کرد و گفت: این شرکت خواهد پرداخت رانندگان و پیک مبتلا به این Covid-19 رمان coronavirus یا قرنطینه توسط مقامات بهداشت عمومی به مدت 14 روز در سان فرانسیسکو کرونیکل گزارش شده است.

تعدادی از موارد از coronavirus در ادامه به افزایش در سراسر کشور سوخت ادامه داد: نگرانی در مورد اینکه آیا این کشور سیستم بهداشت و درمان آماده شد برای فشار اضافی.
A person wearing a mask walks down a street a day after 60 people were brought to nearby hospitals to be tested for coronavirus, in Boston, Massachusetts.

اندرو کومو, نیویورک, دولت, استاندار, اعلام کرد, وجود دارد, حداقل 76 تایید موارد coronavirus در کشور که از اوایل روز شنبه بعد از ظهر بود که اعلام وضعیت اضطراری که اجازه می دهد تا دولت به ویژه کنترل بودجه اضطراری و منابع است.

در ایالت واشنگتن مرکز اصلی شیوع و مرگ و میر تا کنون در ایالات متحده ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی گفت: تجهیزات پزشکی از جمله ماسک های در حال رشد کمیاب سیاتل تایمز گزارش داد.

و در واشنگتن, DC, تنظیم کننده های مالی ساخته شده و طرح های احتمالی برای نحوه نظارت بر بازارهای مالی به عنوان coronavirus بسته در روی ما سرمایه است. مقامات روز جمعه گفت که سه مورد از آنفولانزا مانند بیماری تشخیص داده شده بود در Montgomery county Maryland خانه را به هزاران نفر از کارگران فدرال که در سفر به دفاتر در نزدیکی واشنگتن روزانه.

نگرانی در مورد کوروناویروس منجر به لغو رویدادهای مهم از جمله جنوب غرب, فن آوری, موسیقی, فیلم و کنفرانس که به طور معمول به تساوی بیش از 400 ، 000 نفر به آستین تگزاس در اواخر ماه مارس است.

به طور مشابه زنان جهان مسابقات قهرمانی هاکی در کانادا لغو شد شنبه. دو هفته مسابقات بود را به 31 مارس با سالن در هلیفکس و ترورو, Nova Scotia.

در کالیفرنیا, سان فرانسیسکو سمفونی را لغو کرده است, اجرای برنامه در آن سمفونی سالن از طریق 20 مارس.

حداقل دو دانشگاه در سواحل غرب اعلام کرد که برگزاری کلاس های آنلاین و نه در فرد باقی مانده از سه ماهه. دانشگاه واشنگتن که در مرکز گسترش تا کنون و دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا که در آن دانشگاه اعلام کرد که دو نفر از دانشجويان کارشناسی بودند در انزوا ممکن است پس از قرار گرفتن در معرض coronavirus.

از دانش آموزان تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است نمایش داده می شود هر گونه علائم اما تا به حال تست شده برای این ویروس با نتایج هنوز در دسترس نیست استنفورد رئیس جمهور گفت: در بیانیه ای در روز جمعه.

در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس سه نفر از دانشجويان بودند که تست شده برای Covid-19 تمام آزمایش منفی و دانشگاه در ادامه به برگزاری کلاس های زنده در محوطه دانشگاه برای لحظه ای دانشگاه صدراعظم ژن بلوک گفت.

دختر یکی 90 ساله مسافر در شاهزاده بزرگ که دارای بیش از 3000 نفر در قرنطینه سواحل سان فرانسیسکو شده است صحبت کردن علنی در مورد خطرات ناشی از نگه داشتن بسیاری از مسافران در هیئت مدیره کشتی.

لیزا اگان گفت میامی هرالد که سالمندان پدر قرنطینه به تنهایی در کابین خود و او نگران بود که اگر او تا به حال به این ویروس ممکن است او زنده بماند. تا کنون افراد مسن شده اند در معرض بیشترین خطر برای این بیماری است.

“نگه داشتن مردم در هیئت مدیره است برای رفتن به یک حکم اعدام برای بسیاری از” اگان گفت: بریتانیا تلگراف روزنامه.

در سیاتل, واشنگتن که یکی از بزرگترین جمعیت های افراد بی خانمان در ایالات متحده آمریکا و مقامات محلی در حال طراحی یک برنامه برای کمک به درمان هر یک از اعضای این شهر جمعیت بی خانمان که ممکن است قرارداد coronavirus.

مقامات باید نصب بیش از یک دوجین ماژول واحد که در آن آلوده به افراد بی خانمان می تواند در بهبود برخی از شهرستان متعلق به زمین flanked توسط ساختمان های آپارتمانی آسوشیتد پرس گزارش داد. مسئولان شهرستان نیز خریداری یک متل که در coronavirus بیماران بهبود می یابند در انزوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>