Coronavirus ما: تلفات بازدید 150k به عنوان هفت متحده تنظیم روزانه مرگ و میر سوابق


ایالات متحده coronavirus مرگ و میر پیشی بگیرد 150,000 هفت ایالت از جمله کالیفرنیا و فلوریدا – سر و صدا های جدید روزانه مرگ و میر سوابق میان ترس از ویروس است که در حال حاضر به سرعت در حال گسترش به غرب

  • تعداد آمریکایی که فوت کرده اند از coronavirus پیشی 150,000 علامت در روز چهارشنبه
  • ملی COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته و به مدت سه هفته در یک ردیف در حالی که تعداد موارد جدید در هفته بیش از هفته ای که به تازگی سقوط کرد و برای اولین بار پس از ماه ژوئن
  • هفت متحده گزارش داد تنها در روز سوابق coronavirus مرگ و میر در روز سه شنبه از جمله کالیفرنیا و تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا
  • در ضمن تگزاس – دوم-پرجمعیت ترین ایالت – اضافه شدن بیش از 6000 مورد جدید در روز دوشنبه هل دادن کل آن به 401,477
  • نشانه هایی وجود دارد که این ویروس منتشر شده است دورتر شمالی در روزهای اخیر باعث شده زنگ هشدار میان مقامات بهداشت عمومی که از ترس متحده انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع فاجعه بار مانند آن دیده می شود در Sunbelt
  • ترس رو به رشد در مورد پتانسیل قابل توجه سربازان ارتش در غرب از جمله مینه سوتا, ویسکانسین, اوهایو و ایندیانا کلرادو

امریکا در حال حاضر ثبت بیش از 150 ، 000 COVID-19 تلفات رسیدن به یک گریم جدید نقطه عطفی در coronavirus بیماری همه گیر.

در بعد از ظهر چهارشنبه در دانشگاه جانز هاپکینز تایید کرد که 150,034 آمریکایی که در حال حاضر از درگذشت بسیار مسری ویروس با بیش از نیم دوجین متحده مشکلات ناسازگار بودن بالاترین روزانه تعداد مرگ و میر در 24 ساعت گذشته.

شهروندان آمریکایی در حال حاضر حساب برای تقریبا یک چهارم از 662,577 coronavirus مرگ و میر ثبت شده در سراسر جهان است.

هیچ کشور دیگر می آید نزدیک به گزارش های به عنوان بسیاری از coronavirus مرگ و میر به عنوان ما. برزیل دیده است 88,539 مرگ و میر در حالی که بریتانیا دارای سنجش زمان 46,046 مرگ و میر.

ایتالیا و اسپانیا – که هر دو ضربه سخت coronavirus در آوریل و مه – گزارش کرده اند کمتر از 36,000 مرگ و میر به ترتیب از نرخ مرگ و میر به شدت کاهش یافته و در پی سخت stay-at-home سفارشات.

آن را به صورت های مختلف در ایالات متحده, که در آن مرگ و میر همچنان به افزایش می یابد با وجود این کشور کشش به آن پنجم ماه مبارزه با بیماری همه گیر.

مرگ و میر افزایش یافته و بیش از 10000 پس از 17 جولای که نشانه سریع ترین افزایش در مرگ و میر از میان ما رفت از 100,000 به 110,000 موارد منجر به مرگ بیش از 11 روز در اوایل ماه ژوئن است.

یک شبه هفت متحده – فلوریدا و کالیفرنیا و تگزاس و کارولینای شمالی, آرکانزاس, اورگان و مونتانا – همه گزارش یک رکورد سنبله در مرگ و میر.

 

Nationally, COVID-19 deaths have risen for three weeks in a row while the number of new cases week-over-week recently fell for the first time since June

ملی COVID-19 مرگ و میر افزایش یافته و به مدت سه هفته در یک ردیف در حالی که تعداد موارد جدید در هفته بیش از هفته ای که به تازگی سقوط کرد و برای اولین بار پس از ماه ژوئن

تگزاس منجر ملت با نزدیک به 4 ، 000 مرگ و میر تا کنون در این ماه به دنبال فلوریدا با 2,690 و کالیفرنیا با 2500.

روز چهارشنبه سه متحده دیدم بالاترین تا کنون تعداد روزانه مرگ و میر.

فلوریدا گزارش 217 مرگ کالیفرنیا گزارش 197 و تگزاس گزارش شده 164.

در حالی که مرگ و میر را به سرعت افزایش یافته است در ماه ژوئیه در این دو ایالت نیویورک و نیوجرسی هنوز هم ملت را در کل زندگی را از دست داده و مرگ و میر سرانه.

حتی اگر مرگ و میر در حال افزایش در سراسر ایالات متحده در آنها باقی می ماند و زیر سطح دیده می شود در ماه آوریل زمانی که به طور متوسط از 2 ، 000 نفر در روز در حال مرگ بودند از ویروس.

کارشناسان بهداشت و درمان نشان داده اند که شمار تلفات ممکن است به عنوان بد این زمان در اطراف, احتمالا به دلیل سهم زیادی از زمان موارد افراد جوان که کمتر احتمال دارد به مرگ و به دلیل پیشرفت در درمان و دانش است. virus.

مرگ و میر عقب مانده شاخص و می توانید در ادامه به افزایش هفته پس از عفونت های جدید رها. یک coronavirus مرگ هنگامی که آن رخ می دهد به طور معمول می آید چند هفته پس از یک فرد است که برای اولین بار آلوده.

در ضمن تگزاس – دوم-پرجمعیت ترین ایالت – اضافه شدن بیش از 6000 مورد جدید در روز دوشنبه هل دادن کل آن به 401,477.

تنها سه ایالت دیگر – کالیفرنیا فلوریدا و نیویورک – بیش از 400,000 کل موارد.

افزایش عفونت در آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس در این ماه غرق در بیمارستان ها و قرار دادن ایالات متحده را در وضعیت وخیمی بسر می برند.

نشانه هایی وجود دارد که این ویروس نیز گسترش دورتر شمالی در روزهای اخیر باعث شده زنگ هشدار میان مقامات بهداشت عمومی که از ترس متحده انجام نمی دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از شیوع فاجعه بار مانند آن دیده می شود در Sunbelt در دو ماه گذشته.

Florida deaths

Florida cases

فلوریدا گزارش بالاترین آن روز تنها سنبله برای COVID-19 مرگ و میر. مرگ و میر در فلوریدا افزایش 186 روز دوشنبه آوردن تعداد کل مرگ و میر در سوم پرجمعیت ترین ایالت آمریکا به 6,117 توجه دولت در بخش بهداشت و درمان

Texas deaths

Texas cases

تگزاس منجر ملت با نزدیک به 4 ، 000 مرگ و میر تا کنون در این ماه است. تگزاس رقم شامل تعداد صدها نفر از مرگ و میر پس از دولت تغییر راه آن شمارش COVID-19 مرگ و میر. تگزاس – دوم-پرجمعیت ترین ایالت – اضافه شدن بیش از 6000 مورد جدید در روز دوشنبه هل دادن کل آن به 401,477

California deaths

California cases

کالیفرنیا روز سه شنبه گزارش 171 مرگ و میر. کالیفرنیا مقامات بهداشت گفت: Latinos که فقط بیش از یک سوم از پرجمعیت ترین ایالت ها در حساب 56 درصد از COVID-19 عفونت و 46 درصد از مرگ و میر

Arkansas deaths

Arkansas casess

آرکانزاس گزارش جدید 20 مرگ و میر در جمعه آوردن مجموع آن به 428. دولت گزارش 734 موارد جدید آوردن مجموع به 40,181

Oregon deaths

Oregon cases

اورگان ثبت یک رکورد سنبله 14 جدید مرگ و میر در جمعه آوردن مجموع آن به 303. دولت گزارش 328 موارد جدید آوردن مجموع به 17,416

Montana deaths

Montana cases

مونتانا ثبت یک روز سنبله از چهار مرگ و میر در جمعه آوردن مجموع تلفات به 51. موارد افزایش 94 آوردن مجموع به 3,475

دکتر Anthony Fauci و دکتر دبورا Birx هر دو در کاخ سفید وظیفه نیروی, اعضای, باید گفت نشانه هایی وجود دارد که این ویروس می تواند اوج در جنوب و غرب در حالی که مناطق دیگر بودند در آستانه شیوع بیماری های جدید.

‘ما در حال تماشای با دقت بسیار کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا’ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. ‘آن شروع به سر به مسیر درست است.’

ما در حال نشان دادن نشانه های اولیه که افزایش تعداد مورد ممکن است درست با هفته بیش از هفته برگه نشان دادن عفونت کاهش یافته و دو درصد برای اولین بار پس از افزایش به طور پیوسته به مدت پنج هفته.

عفونت شده اند موجی از اوایل ماه ژوئن هنگامی که COVID-19 آغاز شده و به سرعت در حال گسترش در سراسر Sunbelt متحده و ایالات متحده ثبت تک اوج روزانه بیش از 77,000 عفونت.

هفت روز به طور متوسط روزانه عفونت های این هفته است که در حال حاضر فقط تحت 66,000.

روند رو به پایین در موارد برجسته در کانون متحده از فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا که در آن فرمانداران و مقامات محلی نورد reopenings برای جلوگیری از عفونت هستند.

اما حتی به عنوان موارد شروع به فلات در آن سخت ضربه متحده, 22 کشورهای دیگر در حال حاضر شاهد افزایش در عفونت های جدید.

موارد بیشتر رو به افزایش در غرب که مقامات بهداشت عمومی می گویند نشانه ای از ویروس در حال گسترش در شمال از Sunbelt متحده است.

ترس رو به رشد در مورد پتانسیل قابل توجه سربازان ارتش در غرب از جمله مینه سوتا, ویسکانسین, اوهایو و ایندیانا, کلرادو, که سوخت شده است تا حد زیادی توسط افزایش موارد در میان بزرگسالان جوان که ضربه میله, رستوران ها و باشگاه های بهداشتی و دوباره.

فرمانداران جمهوریخواه در ایالت تنسی می سی سی پی در ایالت میسوری و کارولینای جنوبی باید همه در برابر تماس ها به کافه ها و سالن های ورزشی و یا مسئله ایالت ماسک الزامات هر چند برخی از مقامات محلی تحمیل کرده اند برخی از خود محدودیت.

‘واکنش من این است که من آشفته. من آشفته آن’,,,, Dr Fauci گفت.

آن دو تلاش ها و دیگر بهترین شیوه کمک خواهد کرد ‘جلوگیری از تجدید حیات است که ما دیده ایم در برخی از دیگر ایالت های جنوبی.’

New coronavirus cases across the United States have started to decline for the first time in five weeks. The downward trend in cases is prominent in the hotspot states of Florida, Texas, Arizona and California. But even as cases start to plateau in those hard-hit states, 22 other states - mostly in the Midwest - are currently seeing an increase in new infections

جدید کروناویروس موارد در سراسر ایالات متحده شروع به کاهش برای اولین بار در پنج هفته. روند رو به پایین در موارد برجسته در کانون متحده از فلوریدا و تگزاس و آریزونا و کالیفرنیا. اما حتی به عنوان موارد شروع به فلات در آن سخت ضربه متحده, 22 کشورهای دیگر – عمدتا در غرب – در حال حاضر شاهد افزایش در عفونت های جدید

بیش از دو هفته گذشته ویسکانسین نورد میانگین تعداد موارد تایید شده افزایش یافته و 31 درصد. مینه سوتا گزارش و بزرگترین آن یک روز مورد تعداد روز شنبه با بیش از 860 مورد.

در می سی سی پی, نه از دولت بزرگترین بیمارستان تا به حال هیچ باز تخت های مراقبت ويژه از جمعه و مقامات با توجه به باز شدن pop-up امکانات. بیش از 24 درصد از coronavirus آزمون باید دوباره مثبت در می سی سی پی در طول هفته گذشته بالاترین نرخ در کشور و سه برابر میانگین ملی است.

در میسوری شهرهای در حال رشد لرزاند توسط سنبله در موارد پس از دولت به طور کامل بازگشایی شد. این گزارش یکی دیگر از رکورد روزانه در موارد با حدود 1800. سنت لوئیس است که محدود کردن نوار ساعت و کاهش رستوران گنجایش شروع جمعه و کانزاس سیتی ممکن است به دنبال کت و شلوار.

اوکلاهما رژیم صهیونیستی است. کوین Stitt بازگشت به دفتر او روز شنبه پس از دو هفته از جداسازی در خانه پس از یک مثبت coronavirus آزمون. آن آمد و در همان روز دولت گزارش داد بیش از 1,400 جدید تایید موارد – دومین روز متوالی از رکورد.

افزایش مرگ و میر و عفونت است ضعیف در اوایل امیدوار است این کشور, گذشته بود, بدترین بحران اقتصادی است که نابود کسب و کار قرار داده و میلیون ها نفر از آمریکایی ها کار می کنند.

روند سوخت تلخ بحث بر سر بازگشایی مدارس در هفته های آینده. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و اعضای دولت او را تحت فشار قرار دادند برای دانش آموزان به بازگشت به کلاس در حالی که برخی از معلمان و مقامات محلی به نام برای آموزش آنلاین.

'We are watching very carefully California, Arizona, Texas, and most of Florida,' President Donald Trump said at a news conference on Tuesday. 'It's starting to head down to the right direction.'

‘ما در حال تماشای با دقت بسیار کالیفرنیا و آریزونا و تگزاس و فلوریدا’ رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه. ‘آن شروع به سر به مسیر درست است.’

“ما مبارزه خواهد کرد در همه جبهه ها برای ایمنی دانش آموزان و مربیان’ Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا گفت: در طول اتحادیه مجازی کنوانسیون در روز سه شنبه. ‘آن را در 11 ساعت; ما نیاز به منابع ،

تگزاس سازمان آموزش و پرورش دولت ناظر عمومی آموزش و پرورش گفت: آن را انکار می کند کمک های مالی به مدارس است که تاخیر در کلاس های حضوری به دلیل سفارشات با محلی مقامات بهداشتی مرتبط با این بیماری همه گیر.

تگزاس دادستان کل کن Paxton ارشاد صادر شده است که مقامات بهداشتی تحمیل نمی ‘پتو’ تعطیلی مدارس برای coronavirus پیشگیری است. هر گونه تصمیم گیری است که به مسئولان مدرسه او گفت:.

محلی سلامت رهبران در بزرگترین مناطق شهری در تگزاس از جمله هوستون و دالاس به تازگی دستور تعویق در کلاس های حضوری.

در واشنگتن برخی از جمهوری خواهان در سنای آمریکا تحت فشار قرار دادند پشت خود را در برابر حزب $1 تریلیون coronavirus امداد پیشنهاد روز پس از آن پرده برداری شد توسط رهبر اکثریت میچ مک کانل وزن در سهام.

“من نه برای قرض گرفتن یکی دیگر تریلیون دلار,’ جمهوری خواه سناتور رند پل به خبرنگاران گفت:.

دموکرات ها را رد کرد این طرح به عنوان بیش از حد محدود در مقایسه با 3 تریلیون دلار پیشنهاد که به تصویب مجلس نمایندگان در ماه مه. برخی از جمهوری خواهان به نام آن بیش از حد گران است.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او پشتیبانی نمی کند و همه چیز را در مجلس سنا جمهوریخواهان coronavirus امداد قوانین را استادانه درست شده.

‘نیز وجود دارد چیزهایی که من بسیار حمایت’ او گفت: کاخ سفید جلسه. اما ما می تواند مذاکره.’

تهمت نیز groused مورد Fauci بالا تصویب رتبه بندی و شوخی ‘هیچ کس دوست دارد من’ به عنوان او در تلاش برای بهبود جایگاه خود را با رای دهندگان بیش از دست زدن به او از coronavirus بیماری همه گیر.

‘آن را تنها می تواند شخصیت من,’ مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

نرخ مرگ و میر کاهش یافت و به 64 درصد زمانی که ایالات متحده مدارس بسته در اوایل این بیماری همه گیر, مطالعه می یابد به عنوان برگ برنده هل برای K-12 کلاس درس برای بازگشایی

توسط مریم Kekatos ارشد خبرنگار بهداشت برای Dailymail.com

Coronavirus نرخ مرگ و میر کاهش یافت و زمانی که ایالات متحده مدارس بسته در اوایل در گیر یک مطالعه جدید نشان می دهد.

محققان دریافتند هنگامی که K-12 کلاس درس تعطیل شد, موارد, به طور موقت کاهش حدود دو سوم مرگ و میر کاهش بیش از نیمی از.

اما می گوید که در زمان عمل در اوایل دیدم بیشترین اثر را با توجه به تیم از پزشکی بیمارستان کودکان سینسیناتی در مرکز اوهایو

کسانی که تعطیل مدارس در اوایل ماه مارس زمانی که coronavirus شيوع کم دیدم 46 درصد کمتر به عفونت و 17 درصد مرگ و میر کمتر از کسانی که تصمیم گرفتند برای بستن مدارس در اواخر ماه مارس در حالی که شاهد افزایش سرعت.

این یافته ها می آیند به عنوان یک بحث در ما در مورد اینکه آیا یا نه, مدارس باید بازگشایی و چگونه به اعتصاب تعادل بین کاهش کار پدر و مادر که مجبور به دوباره کاری و برنامه های خود و جلوگیری از یک برنامه به طور بالقوه مرگبار سنبله پاییز آمده است.

برای مطالعه منتشر شده در JAMA این تیم نگاه شش هفته از جمع آوری داده ها پس از تعطیلی مدارس در هر کشور از مارس 9 مه 7.

تمام 50 ایالت بسته مدارس بین مارس 13 و 23 مارس.

بعدی محققان در مقایسه تعطیلی به عفونت و مرگ و مير ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از ویروس است.

States that opted to close later, when cases were much higher, saw less of a change at around 49% per week  and 53% in deaths (above)

متحده که تصمیم گرفتند به بعد زمانی که موارد بسیار بالاتر دیدم کمتر از یک تغییر در حدود 49 درصد در هر هفته و 53 درصد در مرگ و میر (در بالا)

نتایج نشان داد که به طور کلی خاموش فراز مدارس در ارتباط بود به یک کاهش قابل توجهی در مورد این ویروس را با یک قطره از حدود 62 درصد در هر هفته.

آن را نیز مربوط به کاهش مرگ و میر با تغییر حدود 58 درصد در هر هفته است.

تیم تخمین تعطیلی مدارس در ارتباط بودند به 1.37 میلیون کمتر از موارد این ویروس بیش از 26 روز و 40,600 کمتر مرگ و میر بیش از 16 روز.

آن را می گوید که بسته اولیه در هنگام بروز افزایش COVID-19 بود در آن پایین است که شاهد بیشترین کاهش در هر هفته در حدود 72 درصد موارد و 64 درصد مرگ و میر.

متحده است که کمترین نزدیک به مدارس و بيشترين ميزان بروز موارد نشان می دهد شاهد تغییر در حدود 49 درصد در هر هفته و 53 درصد از مرگ و میر.

که تفاوت بیش از 46 درصد برای موارد و 17 درصد مرگ و میر.

این به این معنی بسته شدن مدارس در اوایل ارتباط بود به 128.7 کمتر مورد در هر 100,000 بیش از 26 روز و با 1.5 کمتر مرگ و میر در هر 100 ، 000 بیش از 16 روز.

‘متحده که مدارس بسته در اوایل زمانی که تجمعی بروز COVID-19 کم بود تا به حال بزرگترین نسبی در کاهش ميزان بروز و مرگ و مير,’ نویسندگان نوشت.

‘اما آن باقی مانده است و ممکن است که برخی از این کاهش ممکن است مربوط به سایر همزمان nonpharmaceutical مداخلات.’

این شامل مداخلات مانند stay-at-home سفارشات رستوران تعطیلی و افزایش شستن دست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>