Coronavirus ما: مرگ و میر 1,074 بازدید با بیش از 73,000 موارد


نیویورک سوابق 100 coronavirus مرگ و میر در 24 ساعت آوردن دولتی در مجموع به 385 به عنوان تعدادی از موارد منجر به مرگ در سراسر ایالات متحده جهش به 1,074 و محققان هشدار می دهند تلفات می تواند به 80,000 حتی اگر همه پایبند به فاصله اجتماعی

  • آمار و ارقام جدید منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد 1,074 مرگ و میر و بیش از 73,000 موارد تایید شده در سراسر ایالات متحده
  • نیویورک است که در کانون ما با شیوع 50 درصد از این کشور تعداد موارد تایید شده در حال حاضر به عنوان 385 مرگ و میر و بیش از 37,000 عفونت
  • وجود 280 مرگ و میر در شهر نیویورک و بیش از 21,000 عفونت
  • لوئیزیانا در حال حاضر در حال ظهور به عنوان ممکن است در آینده کانون ما پس از شیوع عفونت افزایش 30 درصد در 24 ساعت
  • نیوجرسی است 4,400 مورد تأیید و 62 و میر در حالی که کالیفرنیا بیش از 3000 موارد و مرگ و میر 67
  • ایالت واشنگتن است که در ابتدا کانون پس از شیوع در سیاتل خانه سالمندان در حال حاضر 2,600 مورد تأیید و 133 مرگ و میر
  • این می آید به عنوان تحقیقات جدید نشان داد شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در آمریکا در چهار ماه آینده حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات محترم
  • تعدادی از coronavirus عفونت تنظیم شده بود به بالای یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان در روز پنج شنبه به عنوان هر دو در ایتالیا و آمریکا به نظر می رسد آماده برای پیش افتادن از چین که در آن همه گیر آغاز شد
  • Coronavirus علائم: آنها چه هستند و شما باید یک پزشک را ببینید?

تبلیغات

نیویورک ثبت شده 100 coronavirus مرگ و میر در فقط 24 ساعت آوردن این دولت در مجموع به 385 به عنوان تعدادی از موارد منجر به مرگ در سراسر ایالات متحده افزایش یافته و به بیش از 1 ، 000.

آمار و ارقام جدید منتشر شده در روز پنجشنبه نشان می دهد که در حال حاضر وجود دارد 1,074 مرگ و میر و بیش از 73,000 موارد تایید شده در سراسر ایالات متحده است.

نیویورک است که در کانون ما با شیوع 50 درصد از این کشور تعداد موارد تایید شده در حال حاضر به عنوان 385 مرگ و میر و بیش از 37,000 عفونت.

وجود 280 مرگ و میر در شهر نیویورک و بیش از 21,000 عفونت.

لوئیزیانا در حال حاضر در حال ظهور به عنوان ممکن است در آینده کانون ما پس از شیوع عفونت افزایش 30 درصد در 24 ساعت. که دولت ثبت 1,800 عفونت و 65 روز پنج شنبه. مردی Gras جشن ها در New Orleans – منطقه که حدود 70 درصد از دولت موارد – به متهم شده است که شیوع بیماری وجود دارد.

نیوجرسی است 4,400 مورد تأیید و 62 و میر در حالی که کالیفرنیا بیش از 3000 موارد و 67 مرگ و میر. ایالت واشنگتن است که در ابتدا کانون پس از شیوع در سیاتل خانه سالمندان در حال حاضر 2,600 مورد تأیید و 133 مرگ و میر.

این می آید به عنوان تحقیقات جدید نشان داد شیوع بیماری می تواند منجر به بیش از 80 ، 000 مرگ و میر در آمریکا در چهار ماه آینده و پایمال کردن ظرفیت بیمارستان در سراسر کشور به عنوان به زودی به عنوان اوایل مارس حتی اگر اجتماعی فاصله اقدامات مورد احترام هستند.

پیش بینی در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی (IHME) در دانشگاه واشنگتن دانشکده پزشکی پیش بینی کرده اند که در طول اپیدمی اوج – تنظیم برای برخی از نقطه در ماه آوریل – به عنوان بسیاری از 2,300 بیماران می تواند هر روز می میرند.

این مورد حتی اگر مردم رعایت دقیق اجتماعی فاصله گرفته است.

پیش بینی های خود را پس از تجزیه و تحلیل آخرین COVID-19 اطلاعات از جمله بستری و میزان مرگ و میر و همچنین به عنوان بیمار تاریخ از نظر سن و از قبل موجود مشکلات سلامتی.

تحلیل هشدار داد که بر اساس روند فعلی تقاضا برای هر دو تخت ICU و هواکش را به مراتب بیش از ظرفیت برای COVID-19 بيمار به عنوان اوایل به عنوان دومین هفته از ماه آوریل است.

تعدادی از coronavirus عفونت تنظیم شده بود به بالای یک و نیم میلیون نفر در سراسر جهان در روز پنج شنبه به عنوان هر دو در ایتالیا و آمریکا به نظر می رسد آماده برای پیش افتادن از چین که در آن همه گیر آغاز شد.

ما در حال حاضر باقی مانده است سوم پس از چین و ایتالیا با تعداد تایید coronavirus موارد است.

سیستم مراقبت های بهداشتی در نیویورک و اروپا buckled تحت وزن مراقبت به طور جدی بیمار قربانیان به عنوان مقامات به شدت جستجو برای هواکش به اندازه کافی برای زنده نگه داشتن آنها.

شهر نیویورک مرکز کنوانسیون در حال حاضر تبدیل به یک موقت بیمارستان و یک سردخانه موقت تعیین شد تا در خارج از منهتن در بللوو بیمارستان در روز چهارشنبه برای مقابله با امکان افزایش قربانیان.

مقامات بهداشت عمومی در نیویورک شکار تخت و تجهیزات پزشکی و قرار دادن یک تماس برای اطلاعات بیشتر پزشکان و پرستاران از ترس این تعداد بیمار منفجر خواهد شد در چند هفته قریب به اتفاق بیمارستان ها به عنوان اتفاق افتاده است در ایتالیا و اسپانیا.

در یک پیش نمایش از آنچه که ممکن است در آینده برای ما اسپانیا تبدیل هتل به موقت بیمارستان ها و تبدیل یک سالن هاکی روی یخ در مادرید به یک سردخانه موقت. منحنی عفونت نمی کند در اسپانیا است که در حال حاضر بیش از 4100 مرگ دوم تنها به ایتالیا مرگ و میر 7,503.

در مواجهه با نمایی گسترش این بیماری همه گیر سنای آمریکا تصویب 2.2 تریلیون دلار بسته نجات اقتصادی فرمان کمک به کسب و کار کارگران و سیستم مراقبت های بهداشتی.

میلیون ها نفر از آمریکایی ها امیدوار اندازه گیری خواهد آنها را به یک تاسیسات به عنوان آنها را از دست داده و شغل و درآمد و مراقبت از کودکان به دلیل اجتماعی-دورى قوانین مورد نیاز به سرعت گسترش ویروس.

حداقل 1.5 میلیارد نفر در سراسر جهان در حال حاضر تحت شدیدترین محدودیت های مسافرتی.

اما رئیس سازمان بهداشت جهانی ، Tedros Adhanom Ghebreyesus scolded رهبران جهان برای اتلاف وقت گرانبها در مبارزه با این ویروس است که در حال حاضر به کشته شدن بیش از 21,000 مردم پرتاب می شود میلیون ها نفر از کار و ویران اقتصاد جهان است.

او آن را به نام ‘دشمن عمومی شماره 1.’

می آید پس از این که در این هفته نشان داد که چشم انداز تیره و تار برای ایالات متحده گفته است که این کشور می تواند به سرعت تبدیل به جهانی کانون coronavirus همه گیر داده ‘بسیار زیادی شتاب’ از تایید عفونت.

در سراسر آمریکا و تقریبا نیمی از جمعیت متاثر شده اند stay-at-home سفارشات در حداقل 18 متحده است.

فراگیر سفارشات با هدف کاهش گسترش پاتوژن اما باید طرح میتوانست زندگی روزانه به مدارس و کسب و کار شاتر به طور نامحدود.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de