Coronavirus: ما بارها اتباع خارجی که به تازگی از سفر به چینمغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرده اضطراری برای بهداشت عمومی در بیش از coronavirus شیوع و اعلام کرد آن را به طور موقت در نوار ورود به ایالات متحده برای مردم سفر از چین مگر اینکه آمریکایی ها و یا بلافاصله مربوط به شهروندان ایالات متحده.

“این جدی است وضعیت سلامت در چین, اما من می خواهم به تاکید خطر ابتلا به مردم آمریکا در حال حاضر کم است گفت:” مراکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) مدیر رابرت R Redfield در روز جمعه. “هدف ما این است به آن را نگه دارید که راه.”

این گونه جدید از coronavirus به سرعت در حال گسترش در هوبئی استان که در آن نزدیک به 10 ، 000 نفر آلوده شده اند و بیش از 200 نفر کشته شدند. مقامات تایید کرده اند شش مورد از کروناویروس در آمریکا و دیگر 121 مردم در حال نظارت برای عفونت است.

یکی دیگر از 132 مورد از coronavirus تشخیص داده شده اند در 23 بیشتر کشورها از جمله در میان 12 نفر که تا به حال در سفر به چین است.

تحت اقدامات روز جمعه اعلام کرد آمریکایی ها از بازگشت از هوبئی استان خواهد بود موضوع را به 14 روز’ اجباری قرنطینه در یک نهادی تنظیم پس از بازگشت خود را به منظور برای مقامات بهداشتی برای نظارت بر آنها را برای ویروس. آمریکایی که سفر به دیگر نقاط سرزمین اصلی چین خواهد بود موضوع را به صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز.

محدودیت اعمال خواهد شد به هر اتباع خارجی بلافاصله مربوط به آمریکایی ها و یا آمریکا اقامت دائم و به اجرا در آمده در روز یکشنبه در 5pm ET.

“وجود دارد هیچ سفر بان کی مون” گفت: Joel Szabat معاون وزیر حمل و نقل در پاسخ به سئوال یک خبرنگار. وی با اشاره به سه عمده هوایی در حال حاضر متوقف پروازها به مقصد چین در پاسخ به این بیماری همه گیر.

“ما شده اند در حال حاضر شاهد کاهش قابل توجهی در مسافران رفتن بین ایالات متحده و چین گفت:” Szabat.

از ما حرکت می آید یک روز پس از سازمان جهانی بهداشت اعلام کرد شیوع بیماری بهداشت و درمان اضطراری از نگرانی های بین المللی.

مقامات ایالات متحده همچنین شروع خواهد شد نصيبم همه پروازها از چین به هفت فرودگاه در شهر نیویورک و لس آنجلس و سان فرانسیسکو, سیاتل, آتلانتا و هونولولو – که در آن مسافران می تواند به نمایش در آمد.

“ما درک می کنیم این عمل ممکن است به نظر می رسد شدید. ما نه به خاطر زیاده از underreacting” CDC را نانسی r. schultze ، گفت:.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: اقدامات لازم بودند به دلیل “گمنام” در مورد کوروناویروس.

معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun گفت: “من می خواهم مردم بدانند که آنها را به عمیق ترین همدردی های از ایالات متحده آمریکا.”

این حرکت به احتمال زیاد به خشم پکن که پیش از آن در روز جمعه تا به حال با انتقاد از سفر هشدار داد که توصیه می شود در برابر همه سفر به چین است.

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying گفت: “سازمان بهداشت جهانی خواست کشورها برای جلوگیری از محدودیت های مسافرتی اما خیلی زود پس از آن ایالات متحده بود مخالف است. این واقعا به معنی.”

این ویروس باعث بیماری تنفسی و پنومونی که کمی وجود دارد درمان است. آنتی بیوتیک ها بی اثر برای این بیماری به دلیل آن است که ویروسی به جای باکتریایی.

وجود دارد طیف وسیعی از علائم از خفیف تا شدید در ارتباط با ویروس. مقامات آمریکایی گفت: آنها همچنین نگران است چرا که این بیماری را می توان توسط افراد بدون علائم است.

محدودیت های مسافرتی در آمریکا تصویب شد به عنوان بخشی از یک انتخابات ریاست جمهوری اعلام و اعلان اضطراری برای بهداشت عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>