Coronavirus: ما برای رسیدن ایتالیا به عنوان کشوری با بیشترین مرگ و میرآمریکا آماده شد و در روز شنبه برای رسیدن به 19,000 تایید coronavirus مرگ و میر – بیش از هر کشور دیگری داده های جدید نشان می دهد. ایالات متحده شیوع در حال حاضر بیش از یک و نیم میلیون نفر تایید موارد جلبک اسپانیا کشور با دوم بیشتر مورد تأیید توسط حدود 340000.

در صبح روز شنبه دانشگاه جانز هاپکینز شمارش از ما Covid-19 مرگ و میر در 18,777. ایتالیا در ادامه به سرب در مرگ و میر با 18,849. آمریکا نیز برای اولین بار در کشور به گزارش 2,000 مرگ و میر در یک روز با 2,108 مردم در حال مرگ قبل از 24 ساعت.

پژوهشگران دانشگاه جان هاپکینز باید اندکی در مجموع 501,615 تایید ما موارد; اسپانیا به شرح زیر با 161,852. ایتالیا در رتبه سوم در تایید موارد در 147,577. شده اند وجود دارد 29,191 گزارش بهبود در آمریکا محققان همچنین گفت.

در سراسر جهان coronavirus مرگ و میر در حال حاضر مجموع 103,795. مورد تأیید رسیده اند 1,712,674. ثبت شده در سراسر جهان بهبود کل 353,706.

ما coronavirus بحران است به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده است تشدید کند فدرال پاسخ و گریخته دولت در سطح روش.

کاخ سفید متخصص دکتر دبورا Birx است وجود دارد گفت: نشانه های مثبت که شیوع افت داشته است اما هشدار داد: “ما هنوز به اوج.”

دکتر Anthony Fauci بالا ما متخصص بیماری های عفونی گفت: اخیرا آمریکا شیوع برخورد خواهد شد و پایان آن زمانی که عفونت های جدید تعداد تقریبا صفر با تعداد مرگ و میر, از پشت.

“من باور دارم که در چند ماه امیدوارم که ما آن را تحت کنترل به اندازه کافی است که آن را نمی خواهد به عنوان ترسناک به عنوان آن در حال حاضر, اما آن را نمی خواهد یک غایب تهدید” Fauci نیویورک تایمز گفت.

در MSNBC در جمعه Fauci خواسته شده بود در مورد انتخابات ریاست جمهوری: “اگر شما تا به حال راه خود را, و من می دانم نوامبر برای بسیاری از مردم به نظر می رسد مدت زمان طولانی از هم اکنون خواهد مردم را در تمام 50 ایالت به حق و توانایی برای رای دادن از طریق پست؟”

Fauci نشان داد که منطقه خود را از تجربه و تخصص با توجه به Mediaite پاسخ: “من امیدوارم که در ماه نوامبر ما که همه چیز تحت کنترل است که ما می تواند یک درجه نرمال. که علاقه من و کار من به عنوان یک بهداشت عمومی فرد است.”

سوال در مورد حالت عادی به ویژه سوخت متوقف اقتصاد ایالات متحده به عنوان coronavirus کسب و کار مرتبط با تعطیلی و slowdowns باعث شده 16 میلیون نفر به از دست دادن شغل خود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تحت فشار قرار دادند تا برای بازگشایی اقتصاد و بنا به گزارش امید به انجام این کار ممکن است. اما رئیس جمهور واجد شرایط این امید تا حدودی گفت: در روز جمعه در کنفرانس مطبوعاتی: “من می خواهم به آن را باز کنید در اسرع وقت … من دوست دارم به آن را باز کنید. من مشخص نیست.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است که انتظار می رود هفته آینده اعلام شورای پزشکی و رهبران کسب و کار است که کمک خواهد کرد او را با “بزرگترین تصمیم زندگی ام داشته ام را”: زمانی که به بازگشایی امریکا برای کسب و کار در میان جهانی همه گیر.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که در موعد مقرر لغو اقامت در خانه محدودیت می تواند بی درنگ یک “مرگبار تجدید حیات” از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>