Coronavirus به روز رسانی: ویروس است گفت: برای گسترش کامل آپارتمان ساختمان لوله

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • دو عفونت در طبقه های مختلف در هنگ کنگ ساختمان افزایش ترس از گسترش.
 • در چین رسمی تلفات بازدید 1,016.
 • تخلیه آمریکایی آزمایش مثبت برای coronavirus.
 • کشتی کروز را تکذیب کرد ورود به حداقل پنج کشور با وجود هیچ نشانه ای از بیماری است.
 • پس از اتهام نژادپرستی کروز خط rescinds ممنوعیت چینی مسافران است.
اعتبار…لام Yik فی برای نیویورک تایمز

هنگ کنگ مقامات تخلیه و قرنطینه ده ها تن از ساکنان یک ساختمان آپارتمان را پس از دو زندگی مردم در طبقه های مختلف در یافت شد با آلوده coronavirus, مقامات گفت.

این دو مورد به نظر می رسد نشان می دهد که این ویروس در حال گسترش از طریق ساختمان شاید از طریق یک لوله جدید افزایش نگرانی در مورد ویروس توانایی به گسترش است.

مقامات از این شهر مرکز برای حفاظت از بهداشت و درمان گفت: این تصمیم به حدی تخلیه این ساختمان ساخته شده بود پس از کشف یک unsealed حمام لوله در آپارتمان تازه تایید بیمار 62 ساله ، او زندگی می کند 10 ده طبقه پایین ساکن بود که در اوایل یافت به توان و حذف.

علاوه بر آلوده ساکنان چهار نفر دیگر زندگی در سه واحد مختلف نمایش داده می شود علائم کروناویروس, با توجه به سوفیا چان در هنگ کنگ وزیر بهداشت.

در قرنطينه بودند دستور داد برای ساکنان 23 واحد از هنگ مه خانه یک ساختمان در چونگ هنگ املاک و مسکن بلوک در سرزمین های جدید در بخش های از شهرستان.

محلی شیوع باعث مقایسه به یک حادثه در سال 2003 زمانی که 329 ساکنان مسکن و مستغلات در هنگ کنگ آلوده شد با سارس و یا سندرم حاد تنفسی. این ویروس بعد از آن یافت می شود که از طریق لوله کشی معیوب. چهل و دو نفر از ساکنان آلوده درگذشت.

“ما درک اولیه است که مربوط به خانواده ممکن است انجام داده اند برخی از خود بازسازی کار” فرانک چان در هنگ کنگ وزیر حمل و نقل و مسکن گفت: از وقوع در روز سه شنبه.

آقای چان انکار کرد که موارد اخیر بودند قابل مقایسه با سال 2003 شیوع بیماری به دلیل از محل لوله ها. در اوایل مورد لولههای خارج ساختمان و ویروس سارس پخش شد از طریق هوا.

در یک دولت-سازمان خبری جلسه توجیهی در روز سه شنبه پروفسور یون Kwok-yung یک میکروبیولوژیست در دانشگاه هنگ کنگ گفت: وضعیت این زمان به نظر می رسد متفاوت است. اما او گفت که مقامات نمی شد و حاکم کردن امکان هوابرد انتقال ویروس است.

کری لام در هنگ کنگ اجرایی گفت: تعیین آنچه اتفاق افتاده در مجتمع مسکونی بود که از “اهمیت” و دستور بررسی است.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 43,100 مردم در چین و 24 کشور دیگر.

مرگ و میر از این بیماری کروناویروس در ادامه به صعود مقامات چینی روز سه شنبه گفت.

دولت قرار داده و در سراسر کشور رقم در 1,016. که تا از 108 روز قبل از آن هنگام 908.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. 10, 2020

  • چه Coronavirus?
   این یک رمان است ویروس به نام تاج مانند خوشه که بیرون از سطح آن است. Coronavirus می تواند آلوده حیوانات و مردم است و می تواند طیف وسیعی از بیماری های تنفسی از سرماخوردگی به شرایط خطرناک مانند سندرم حاد تنفسی یا سارس.
  • چگونه مسری است که ویروس ؟
   با توجه به تحقیقات اولیه به نظر می رسد نسبتا عفونی شبیه به سارس است و احتمالا انتقال از طریق هوا. دانشمندان تخمین زده اند که هر فرد آلوده می تواند آن را به جایی بین 1.5 و 3.5 مردم بدون موثر مهار اقدامات است.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   ویروس سرچشمه در ووهان چین و بیمار دهها هزار نفر از مردم در چین و حداقل دو دوجین دیگر کشورها است.
  • چگونه نگران من باید باشد ؟
   در حالی که این ویروس جدی بهداشت عمومی و نگرانی و خطر ابتلا به بسیاری از افراد در خارج از چین باقی مانده بسیار کم و آنفلوآنزای فصلی بیشتر تهدید فوری.
  • که در حال کار برای جلوگیری از ویروس ؟
   سازمان بهداشت جهانی مقامات ستایش چین تهاجمی پاسخ به این ویروس توسط بسته شدن حمل و نقل مدارس و بازار. این هفته یک تیم از کارشناسان از W. H. O. وارد پکن به ارائه کمک.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   ایالات متحده و استرالیا به طور موقت انکار ورود برای غیر شهروندان که به تازگی از سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را اغلب مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید همراه با ماندن در خانه هنگامی که شما بیمار هستید.

تعداد موارد عفونت نیز رشد به بیش از 42,638. این رقم برای روز قبل از اینکه قرار شد در 40,171.

مرگ و میر در استان هوبی, قلب شیوع راند افزایش — وجود 103 — هر چند تعدادی از عفونت گزارش شده وجود دارد در واقع تا حدودی کاهش یافته است.

یکی از مردم تخلیه به ایالات متحده از ووهان هفته گذشته شما با coronavirus, U. C. سان دیگو بهداشت در بیانیه ای گفت. مراکز کنترل بیماری مشترک تشخيص در صبح روز دوشنبه در این بیمارستان گفت: بیمار قبلا تخلیه شده پس از تست منفی است.

بیمار یکی از 167 مسافر در وزارت امور خارجه-مرتب پرواز از چین که اکثرا انجام شده شهروندان آمریکایی است پس از بازگشت به بیمارستان نزدیک Marine Corps Air Station میرامار در سن دیگو.

آن است که 13 مورد تایید شده در ایالات متحده و هفتم در کالیفرنیا است.

دیگر دولت-مرتب تخلیه هواپیما از چین باید گرفته شود مسافران — بیش از 500 در همه — به نبراسکا تگزاس و دیگر پایگاه های خود در کالیفرنیا در دو هفته گذشته.

کسانی که تخلیه می شود انتظار می رود قرنطینه برای 14 روز با مکرر چک از پرسنل پزشکی برای تعیین اینکه آیا آنها را توسعه داده اند و تب سرفه و دیگر علائم اولیه ویروس.

یک هلند امریکا کشتی کروز با بیش از 2,200 سرنشین تکذیب شد ورود به تایلند روز سه شنبه بیش از ترس است که مسافران ممکن است حمل خطرناک coronavirus آوردن تعداد کل بنادر از آن تبدیل شده به دور حداقل پنج.

کشتی Westerdam که رفتگان از هنگ کنگ در فوریه. 1 در حال حاضر تبدیل شده است دور در بنادر حداقل در پنج کشور از جمله ایالات متحده آمریکا, قلمرو گوآم فیلیپین و ژاپن است.

تایلند است که گزارش شده بیش از 30 مورد از این ویروس قبلا توافق اجازه دهید به کشتی بارانداز در بانکوک در روز پنج شنبه.

اما بهداشت وزیر Anutin Charnvirakul ارسال یک پیام مرموز در Facebook در روز سه شنبه گفت: “من دستور. اجازه حوض حاضر” با کشتی کروز از emoji.

هلند امریکا گفته است که هیچ کس در هیئت مدیره آمده است با این ویروس.

“کشتی نیست در قرنطینه و ما هیچ دلیلی برای این باور وجود دارد هر گونه موارد از coronavirus در هیئت مدیره با وجود گزارش رسانه” هلند امریکا در بیانیه ای گفت: صادر دوشنبه.

چقدر بد خواهد Coronavirus شیوع ؟ در اینجا 6 عامل کلیدی

در اینجا چیزی است که تحقیقات اولیه می گوید در مورد چگونه پاتوژن رفتار و عوامل است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.

کشتی گفت: به 1,445 مسافران و 802 خدمه در هیئت مدیره در اصل محدود برای یوکوهاما, ژاپن.

معلوم بود که در آن کشتی سر بعدی. یک کشور ممکن است بیشتر مایل به قبول این کشتی پس از آن بوده است شناور برای استاندارد 14 روز دوره قرنطینه و موارد گزارش شده از این ویروس.

این شرکت اعلام کرد که تمام مسافران را دریافت 100 درصد بازپرداخت و 100 درصد اعتبار برای یک سفر در آینده. کشتی ارائه اینترنت رایگان و دسترسی به تلفن به مسافران این شرکت اعلام کرد.

های مختلف کشتی الماس شاهزاده خانم بوده است لنگر انداخت برای بیش از یک هفته در یوکوهاما ژاپن بود که در آن قرار داده و تحت قرنطینه پس از موارد عفونت تایید شد.

شصت و پنج بیشتر عفونت های تایید شده در دوشنبه که کاپیتان کشتی گفت: مسافران بالا بردن تعداد کل موارد در هیئت مدیره به 135.

حداقل 20 آلوده مسافران از ایالات متحده, با توجه به یک شاهزاده Cruises سخنگوی. در همه 416 آمریکایی مسافر سوار کشتی الماس شاهزاده در آغاز این سفر با توجه به سخنگوی.

رویال کارائیب کروز شرکت در روز دوشنبه لغو ممنوعیت آن در چینی دارندگان گذرنامه پردازنده کشتی خود را.

اما این شرکت برگشت کمی آرامش برای یک مسافر لیو شیائو.

خانم لیو یک زن 34 ساله دانشمند در دانشگاه پرینستون وارد بندر کاناورال فلوریدا., روز جمعه با شوهرش و 3 سال به هیئت مدیره یک کشتی کروز به نام مارینر دریاها. مراقبت های بهداشتی کارگران خود را بررسی درجه حرارت و پرسید که آیا آنها تا به حال شده است در تماس با هر کسی از سرزمین اصلی چین به تازگی. هر چند آنها پاسخ هیچ کارگر اجازه نمی دهد خانم لیو در کروز زیرا او حامل یک چینی گذرنامه.

“این است که به وضوح تبعیض نژادی گفت:” خانم لیو که به ایالات متحده نقل مکان 11 سال پیش. “آنچه باعث می شود من متفاوت از دیگر مسافران? من چینی گذرنامه!”

ممنوعیت شرکت می آید به عنوان یک کشتی لنگر انداخت در ژاپن قرنطینه شده پس از شیوع کروناویروس کشف شد, پردازنده.

در آن بیانیه رویال کارائیب گفت: آن ممنوع مسافران برگزاری گذرنامه از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو به دلیل دولتها در سراسر جهان به تصویب مشابه محدودیت. “در حال حاضر سیاست های دولتی باید روشن شده است بنابراین ما باید این تغییر سیاست” آن گفت: در توییتر.

به عنوان coronavirus گسترش یافته است — از جمله هدف قرار دادن دیگر کشتی های کروز چینی مردم در سراسر جهان مواجه شده اند نمونه هایی از بیگانه ستیزی.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط راسل گلدمن ایلین یو, Richard C. حصار بن دولی, Motoko غنی کهربا وانگ زو تفاهم آلبی Zhang Yiwei وانگ کلر فو امی شین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>