Coronavirus به روز رسانی: نیوجرسی گزارش 1 مورد و کالیفرنیا اعلام اورژانس

جزئیات به روز رسانی در: 新冠病毒疫情最新消息

اعتبار…حداکثر ویتاکر برای نیویورک تایمز

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom کالیفرنیا اعلام کرد که یک کشتی کروز بازگشت به دولت از هاوایی است که تا به حال مشکوک لینک کلیک کنید برای دو coronavirus موارد یکی از آنها منجر به مرگ شد, برگزار شد, سواحل سان فرانسیسکو به عنوان مقامات بهداشت عمومی آماده برای صفحه نمایش هر کس در کشتی.

یازده مسافر و 10 خدمه در قایق بودند نشان علائم در چهارشنبه فرماندار گفت. “که تعداد قابل توجهی ممکن است درک” دامنه عفونت, او گفت:, و یا “آن را در واقع ممکن است فراوانی از احتیاط.”

“کشتی نمی خواهد آمد در ساحل تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” آقای Newsom اضافه شده است.

فرماندار همچنین اعلام کرد که دولت بود و اعلام وضعیت اضطراری برای کمک به بسیج خود را در واکنش به شیوع کروناویروس. تعداد موارد در دولت شات تا 54 در دوشنبه ترین در کشور است.

آقای Newsom گفت که حدود 2500 نفر بیش از نیمی از آنها کالیفرنیا شده بود روی عرشه کشتی شناسایی شده توسط صاحبان آن به عنوان شاهزاده بزرگ در طول سفر اخیر به مکزیک از سان فرانسیسکو. یکی از این مسافران درگذشت, شنبه در Placer County, کالیفرنیا., اولین متحده coronavirus مرگ در خارج از واشنگتن و 11th بیش از همه. یکی دیگر از مسافر بود که برای درمان این بیماری در شهرستان سونوما. دولت فدرال و مقامات مسابقه برای تماس با دیگران که در هیئت مدیره.

آقای Newsom گفت: کشتی رفته بود در هاوایی پس از آن توقف در مکزیک و سپس به سمت عقب به سمت کالیفرنیا با برخی از مسافران از اصلی سان فرانسیسکو-به-مکزیک پا از این سفر هنوز در هیئت مدیره.

کسی که مرده در Placer County حال اساسی شرایط بهداشتی بوده و در انزوا در یک بیمارستان پس از سقوط بیمار است. مقامات بر این باورند بیمار شد و احتمالا در معرض ویروس در سان فرانسیسکو-به-مکزیک بخشی از سفر ماه گذشته.

مقامات بهداشت در لس آنجلس اعلام کرد شش مورد جدید در روز چهارشنبه و سانتا کلارا کانتی اعلام کرد سه نفر. این ویروس شناسایی شده است در سراسر ایالات متحده اما تا کنون متمرکز شده در سواحل غرب است.

کسی که انجام شده پزشکی نمایش در فرودگاه بین المللی لس آنجلس آزمایش مثبت برای ویروس, وزارت امنیت داخلی گفت: در روز چهارشنبه. فرد گذشته مشغول به کار در فرودگاه on Feb. 21 هشت روز قبل از نشان دادن علائم عفونت آژانس گفت.

هر یک از شش مورد جدید گزارش شده توسط لس آنجلس شد مرتبط شناخته شده قرار گرفتن در معرض سابقه مسافرت های بین المللی و یا تماس با کسی که تا به حال سفر و یا تشخیص داده شده است با ویروس, مقامات گفت.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 95,400 مردم در حداقل 80 کشور جهان است.

مقامات در ایالت نیوجرسی آمریکا روز چهارشنبه اعلام کرد که دولت برای اولین بار با عفونت افزایش مجموع به 17 متحده است.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

بیمار در نیوجرسی است که یک مرد در 30s خود را که در بیمارستان بستری شده بود در برگن شهرستان فقط در سراسر رودخانه هادسون از شهر نیویورک, از شنبه.

رژیم صهیونیستی. فیلیپ مورفی D. در بیانیه ای گفت که دولت را از وزارت بهداشت دریافت کرده بود “presumptive نتیجه مثبت” از یک نمونه بود که فرستاده شده به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری برای تایید بیشتر.

آن را بلافاصله روشن نیست چگونه این مرد قراردادی ویروس.

بیمار به اورژانس رفت و در هکنساک مرکز پزشکی دانشگاه در روز سه شنبه و ارائه علائم ساخته شده است که کارکنان بیمارستان مشکوک است که او می تواند با آلوده coronavirus به گفته دکتر دانیل Varga رئیس اجرایی پزشک برای هکنساک نصف النهار سلامت.

دکتر Varga گفت: بیمار در وضعیت با ثبات و استراحت به راحتی در شب چهارشنبه.

دکتر Varga گفت: بیمار بود و در انزوا و کارکنان بیمارستان که درمان فرد در زمان مناسب اقدامات احتیاطی برای محافظت از خود از ویروس. او گفت: آنها عینک N95 ماسک روپوش و دستکش و محافظت از چشم. او گفت: این بیمارستان مشغول به کار بود با مقامات بهداشت عمومی در قرنطینه مناسب برای پروتکل کارکنان بیمارستان که در تماس با بیمار است.

دکتر Varga گفت: پنج تا شش نفر تست شده برای coronavirus در طول پنج روز گذشته اما تنها یک نفر در حال آزمایش مثبت است.

با اعلام نیوجرسی شد در 17 کشور با یک مورد تایید شده از ویروس. در نیویورک که در آن مقامات اعلام کرد که دولت اولین مورد در روز یکشنبه پنج بیشتر موارد تایید شده در چهارشنبه آوردن تعداد به 11.

مقامات بهداشتی در تگزاس اعلام کرد به طور مشابه “presumptive مثبت” در مورد Fort Bend County است. اگر مورد تایید دولت خواهد شد که 12 مورد شناخته شده از coronavirus.

بیمار در تگزاس یک مرد بود در 70s که به تازگی از سفر خارج از کشور, مقامات گفت.

منطقه یک مدرسه است که در خدمت بیش از 20 ، 000 دانش آموزان در منطقه سیاتل گفت: این امر لغو کلاس های شاتر و ساختمان برای حداقل دو هفته آینده — بزرگترین shutdown در ایالات متحده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

Northshore مدرسه منطقه مستقر در شهر المپیا, بشویید., درست در شمال خانه سالمندان در کرکلند است که در مرکز این ایالت شیوع.

سرپرست میشل رید گفت: در نامه ای به خانواده هایی که پدر و مادر داوطلب در یکی از منطقه مدرسه ابتدایی تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

بیست و شش منطقه را در مدارس باید به حال برخی از مستقیم یا غیر مستقیم در معرض خانم رید گفت:, و اضافه کرد که در چهارشنبه 20 درصد از دانش آموزان نمی شرکت در کلاس.

“ما اعضای جامعه که حتی در حال حاضر نگران قرار گرفتن در معرض خطرات و انتظار تشخیص یا برای خود یا یکی از اعضای خانواده” خانم رید گفت.

نزدیک مونرو مدرسه منطقه اعلام کرد قصد دارد به تمام مدارس دوشنبه بعد از تمیز کردن و به کارکنان زمان برای برنامه ریزی احتمالی.

توسط شنبه, 22 کشور در سه قاره اعلام کرده بود تعطیلی مدارس از درجات مختلف پیشرو سازمان ملل متحد هشدار می دهند که “مقیاس جهانی و با سرعت فعلی آموزشی اختلال بی نظیر است.”

این جنجال و هیاهو در حال حاضر تحت تاثیر قرار 290.5 میلیون دانش آموز در سراسر جهان, سازمان ملل متحد گفت.

دانش آموزان در خارج از مدرسه در, کره جنوبی, ایران, ژاپن, فرانسه, پاکستان و مغولستان و در جاهای دیگر. در ایتالیا و رنج یکی از مرگبارترین شیوع بیماری در خارج از چین, مقامات گفت که آنها را تمدید تعطیلی مدارس فراتر از شمال که در آن دولت تحمیل کرده است یک مستند در شهرهای مختلف به کل ملت است. همه مدارس در ایتالیا بسته باقی خواهد ماند تا 15 مارس.

Facebook در روز چهارشنبه گفت که یک کارگر در این شرکت در سیاتل دفاتر آزمایش مثبت برای Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید, و آن را عمده دوم شرکت فناوری در این شهرستان به تحت تاثیر شیوع.

صنعت فن آوری حیاتی برای اقتصاد ایالت واشنگتن که در آن یک خوشه از عفونت ریشه گرفته و 10 نفر فوت کرده اند, شرکت های پیشرو وجود دارد به اقدامات اضافی برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“یک پیمانکار مستقر در ورزشگاه ما دفتر شرق تشخیص داده شده است با Covid-19” گفت: Andy سنگ یک سخنگوی این شرکت. “ما به اطلاع ما کارکنان و به دنبال مشاوره از مقامات بهداشت عمومی به اولویت بندی همه سلامت و ایمنی است.”

منطقه سیاتل است Facebook بزرگترین مهندسی پاسگاه خارج از آن منطقه خلیج ستاد. آن را تا به حال 5000 کارگر در این منطقه همانطور که از سپتامبر گذشته اعلام کرد قصد دارد به گسترش و حتی بیشتر.

پیمانکار گذشته بود در روز جمعه, فوریه. 21 شرکت گفت. این دفتر سیاتل خواهد بود بسته به مدت سه هفته. به عنوان یک اضافی احتیاط Facebook خواسته خود مستقر در سیاتل کارکنان به محل کار از خانه تا پایان ماه مارس.

در روز سه شنبه آمازون گفت: کارکنان از طریق ایمیل که یک کارگر در یکی از آن بسیاری از ساختمان های اداری در سیاتل جنوبی دریاچه اتحادیه محله تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

“ما در حال حمایت از آسیب دیده کارمند که همچنان در قرنطینه” گفت: درو Herdener یک سخنگوی آمازون.

اواخر هفته گذشته آمازون به طور نامحدود متوقف تمام غیر ضروری سفر از کارکنان آن از جمله سفرهای داخلی.

روز یکشنبه در توییتر گفت: این امر نیز محدود همه غیر ضروری سفر کسب و کار برای کارکنان خود و همکاران.

هنگ کنگ مقامات روز چهارشنبه خود را به روز گزارش تنها سگ که به نظر می رسد به یک درجه پایین از عفونت کروناویروس گفت: این احتمال وجود دارد یک مورد از یک انسان انتقال آن را به سگ.

یک سخنگوی دولت, کشاورزی, شیلات و وزارت حفاظت از محیط زیست گفت: این سگ که تست شده چندین بار است که هنوز هم تحت قرنطینه است اما بیمار نیست.

بیش از 3000 نفر کشته شده اند از ویروس آن را به عنوان گسترش در سراسر جهان است.

اما شما نباید نگران رفاه حیوانات خانگی خود و یا حیوانات خانگی افراد دیگر با توجه به مقامات.

هر دو این مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها در ایالات متحده و همچنین سازمان جهانی برای سلامت حیوانات را صادر مشاوره و گفت هیچ مدرکی وجود ندارد که حیوانات خانگی می تواند گسترش ویروس. “وجود دارد هیچ توجیهی در نظر گرفتن اقدامات در برابر حیوانات همدم که ممکن است سازش رفاه خود را,” حیوانات, سازمان بهداشت گفت.

دولت هنگ کنگ گفت: “جدا از حفظ بهداشت خوب شیوه های صاحبان حیوان خانگی نیاز نمی شود بیش از حد نگران و تحت هیچ شرایطی نباید آنها را رها حیوانات خانگی خود را.” دولت هنگ کنگ را نشان می دهد که اگر اعضای یک خانواده بودند که بیمار با این ویروس در آنها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن quarantining حیوانات خانگی خود را.

او را بدست تهدید به مرگ. بسیاری از عصبانی غریبه به نام تلفن خود را که او تغییر شماره خود را. همسایگان خود را ارائه شده به مواد غذایی را به آستان او اگر او موافقت کرد به ماندن در داخل خانه خود را.

فرانک پادشاه بود و در میان 650 آمریکایی که در بازگشت به ایالات متحده در ماه گذشته پس از اینکه گیر برای بیش از یک هفته در یک کشتی کروز است که هیچ کشوری در ابتدا مجاز به بارانداز به دلیل ترس از coronavirus.

“من یک کل جدید احترام به مخمصه pariahs” آقای شاه گفت.

این کشتی در نهایت اجازه به حوض در کامبوج. بین المللی وحشت آغاز شد و پس از یک فرد که از کشتی Westerdam شد و گفت: به آزمایش مثبت در راه خانه.

اما در روزهای پس از آن صدها نفر از خدمه و مسافران آزمایش منفی از جمله آقای شاه. با اینحال او و دیگران از کشتی می گویند آنها شده است دوری از دوستان و خانواده و هدفمند عصبانی غریبه به خاطر ارتباط آنها به کوروناویروس.

“اولیه راه ما فکر می کنم در مورد خطر این است که از طریق روده ما احساسات” گفت: پل Slovic استاد روانشناسی در دانشگاه اورگان است که رئیس جمهور تصمیم تحقیقات. “راه مدرن برای مقابله با خطر این است که از طریق علم و آمار. ما می توانیم فکر می کنم که راه اما آن را سخت به انجام است.”

گزارش شد کمک توسط میچ Smith, سارا Mervosh, دیوی آلبا مایک بیکر, فرح استاکمن اد Shanahan نیل Vigdor, Lauretta چارلتون و جیمز گورمن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>