Coronavirus به روز رسانی: اردوغان حاضر استعفای وزیر که منجر Botched مستند در ترکیه

新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • اردوغان با رد استعفای وزیر که نظارت ترکیه با عجله مستند.
  • یک کلروکين مطالعه به پایان می رسد در برزیل بیش از نگرانی های قلبی کشنده عوارض.
  • اسرائیل و سرویس جاسوسی کمک کرده است تا این کشور دست آوردن آرزو تجهیزات پزشکی.
  • بریتانیا فراتر از 10 ، 000 مرگ و میر و بوریس جانسون منتشر شد از بیمارستان است.
  • خدمه پرواز و خلبانان سوال که آیا آنها هنوز هم باید کار.
  • عربستان سعودی و روسیه و دیگران موافق به بریده بریده تولید نفت به تعادل کاهش تقاضا ناشی از مستندات.

اعتبار…Ozan کوز/Agence France-Presse — Getty Images

اردوغان با رد استعفای وزیر که نظارت ترکیه با عجله مستند.

رئیس جمهور رجب طیب اردوغان کاهش یافته است و در روز یکشنبه به قبول استعفای ترکیه وزیر کشور که ارائه شده آن را پس از گرفتن مسئولیت برای یک به طور ناگهانی اعلام کرد مقررات منع رفت و آمد بیش از آخر هفته است که در تنظیم کردن وحشت خرید.

وزیر Sulyeman Soylu اعلام کرد استعفای خود را اواخر روز شنبه در توییتر گفت که او مسئول اجرای این مستند. در عرض یک ساعت رئیس جمهور مدیر ارتباطات اعلام کرد که آقای اردوغان در حال حاضر به پذیرفتن استعفای خود را.

آقای Soylu یکی از قوی ترین وزرای آقای اردوغان کابینه خود اقدام به استعفای, پس از حذف از دیگر وزیر دو هفته پیش نشانه ای از عواقب سیاسی از coronavirus بیماری همه گیر.

تایید موارد افزایش یافته و به بیش از 56000 در ترکیه با جمعیت 80 میلیون نفر و مرگ و میر در 1,198.

این مستند برای 31 استان کشور اعلام شد فقط دو ساعت قبل از آن رفت و به زور در نیمه شب روز جمعه با ارسال هزاران نفر از شهروندان با عجله به اواخر شب فروشگاه ها برای خرید, مقررات لغو تلاش های دولت برای تشویق اجتماعی فاصله.

در آن زمان آقای Soylu گفت: این مستند به سفارش رئیس جمهور اما در روز یکشنبه گفت که مسئولیت “اجرای آخر هفته مقررات منع رفت و آمد تصمیم که با هدف پیشگیری از این بیماری همه گیر به طور کامل متعلق به من است.”

ترکیه تا به حال به نظر می رسید به کنترل گسترش ویروس بهتر از برخی کشورهای اروپایی و آقای اردوغان معرفی تدریجی محدودیت در حالی که برخی از کسب و کار. این کشور رنج می برند دو رقمی بیکاری و تورم و حتی قبل از همه گیر آغاز شد.

آقای اردوغان به دنبال اطمینان بخشیدن به شهروندان است که دولت را مدیریت سلامت مالی و خرید اینترنتی این بیماری همه گیر اما شکایت در حال افزایش است که دولت طرح جبران ناکافی است. بسیاری از گاه به گاه کارگران بدون درآمد و هزاران نفر از کارگران در حال گذاشته شدن.

Coronavirus نقشه: ردیابی شیوع جهانی

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 1,807,000 مردم در حداقل 177 کشور جهان است.

یک کلروکين مطالعه به پایان می رسد در برزیل بیش از نگرانی های قلبی کشنده عوارض.

یک مطالعه کوچک از کلروکين است که از نزدیک مربوط به دارو هیدروکسی کلروکین رئیس جمهور تهمت است با شوق و ذوق ترویج متوقف شد در برزیل پس از coronavirus بیماران مصرف دوز بالاتر توسعه یافته نامنظم ضربان قلب که خود را افزایش خطر بالقوه کشنده بوده است.

این بررسی شامل 81 نفر از بيماران بستری در شهر مانائوس و اسپانسر شده از طرف دولت برزیل از, Amazonas. تقریبا نیمی از شرکت کنندگان در مطالعه با توجه به دوز 450 میلی گرم از کلروکين دو بار در روز به مدت پنج روز در حالی که بقیه تجویز یک دوز بالاتر از 600 میلی گرم برای 10 روز. در عرض سه روز محققان شروع به توجه به قلب آریتمی در بیماران مصرف دوز بالاتر. ششم بعد از درمان 11 نفر فوت کرده و منجر به یک پایان فوری با دوز بالا بخش از محاکمه.

“برای من این مطالعه بیانگر یک قطعه مفید از اطلاعات است که کلروکين علل وابسته به دوز افزایش اختلال در E. C. G. است که می تواند افراد مستعد به مرگ ناگهانی قلبی,” گفت: دکتر دیوید Juurlink یک متخصص داخلی و رئیس بخش فارماکولوژی بالینی در دانشگاه تورنتو با اشاره به نوار می خواند که قلب فعالیت الکتریکی.

محققان گفت: مطالعه کافی ندارند بیماران در کاهش دوز بخشی از آزمایشی به این نتیجه اگر کلروکين موثر بود در بيماران مبتلا به موارد شدید Covid-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. بیشتر مطالعات ارزیابی دارو قبلا در این دوره از بیماری “ضروری و مورد نیاز” محققان گفت.

با وجود محدودیت های آن, بیماری های عفونی پزشک و دارو و کارشناسان ایمنی گفت: این مطالعه ارائه شواهد بیشتر که کلروکين و هیدروکسی کلروکین که هر دو مورد استفاده در درمان مالاریا می تواند آسیب قابل توجهی به برخی از بیماران به طور خاص خطر مهلک آریتمی های قلبی. بیماران در دادگاه نیز با توجه به آنتی بیوتیک آزیترومایسین که حامل همان قلب خطر است. بیمارستان در ایالات متحده نیز با استفاده از آزیترومایسین برای درمان coronavirus بیماران اغلب در ترکیب با هیدروکسی کلروکین.

رئیس جمهور تهمت است با شوق و ذوق ترویج آنها را به عنوان یک درمان بالقوه برای رمان coronavirus با وجود شواهد کمی که کار می کنند و با وجود نگرانی از برخی از برترین مقامات بهداشتی. شرکت های که تولید هر دو دارو هستند ramping تا تولید.

اسرائیل و سرویس جاسوسی کمک کرده است تا این کشور دست آوردن آرزو تجهیزات پزشکی.

اسرائیل جاسوسی قدرتمند خدمات شده است عمیقا درگیر در این کشور مبارزه با کروناویروس شده است و یکی از با ارزش ترین دارایی در دستیابی به تجهیزات پزشکی و تولید تکنولوژی در خارج از کشور با توجه به اسرائیلی پزشکی و مقامات امنیتی.

به عنوان کشور در سراسر جهان به رقابت بپردازند ferociously برای منابع محدود در طول همه گیر آنها در حال تبدیل شدن به هر گونه کمک در دسترس و خم عضلات خود را unapologetically.

و با داشتن موساد مشخص شد که ایران و مبارزه با خود coronavirus بحران — دیگر نشان دهنده فوری تهدید امنیتی سازمان می تواند استطاعت به تجربه خود را در بهداشت و درمان اضطراری با توجه به متعدد مردم آگاه در مورد عملیات خود را.

در اوایل ماه مارس یک فرمان و مرکز کنترل راه اندازی شد برای رسیدگی به توزیع پزشکی دنده سراسر کشور با یوسی کوهن رئیس موساد در آن سر و مقر آن در سبا مرکز پزشکی اسرائیل بزرگترین بیمارستان.

استاد Yitshak Kreiss, سبا را مدیر کل گفت: موساد بوده است محوری در کمک به سبا امن حیاتی و تجهیزات پزشکی و تخصص از خارج از کشور.

استاد Kreiss کاهش یافته است می گویند دقیقا چگونه افسران موساد کمک کرده بود اسرائیل با استقرار پزشکی و یا که در آن تجهیزات وارداتی را از آمد. اما با توجه به شش فعلی یا سابق مقامات اسرائیلی با آگاهی از موساد عملیات این سازمان با استفاده از تماس های بین المللی برای جلوگیری از کمبود آن ممکن است ضعف اسرائیل در نظام سلامت است.

بریتانیا فراتر از 10 ، 000 مرگ و میر و بوریس جانسون منتشر شد از بیمارستان است.

در بریتانیا که در آن تعداد کل گزارش coronavirus مرگ و میر پیشی گرفته 10,600 این آخر هفته, نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد از بیمارستان در روز یکشنبه.

این یک قدم بزرگ رو به جلو در بهبود خود را از coronavirus و امداد خوش آمدید برای یک ملت است که رهبری سیاسی شده است سخت تر آمار از سرایت آن از هر گونه غرب کشور است.

در یک ویدیو ارسال شده در توییتر او اعتبار خدمات بهداشت ملی با صرفه جویی در زندگی خود آن را “قلب تپنده این کشور است.”

“این سخت است برای پیدا کردن کلمات برای بیان بدهی های من,” او گفت: به دنبال کمی رنگ پریده اما صحبت کردن با معمول خود قدرت.

او تشکر انگلیسی برای پیوستن به اجتماعی فاصله اقدامات و گفت: آنها کمک کند به گسترش ویروس.

آقای جانسون که صرف سه شب در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” بیمارستان در لندن خواهد convalesce در Chequers نخست وزیر کشور, خانه, دولت در بیانیه ای گفت. اما او به زودی قادر خواهد بود به ثبت نام در تصمیم گیری های مهم از جمله زمانی که برای سهولت در این کشور مستند.

آزادی خود را یک روز پس از ملکه الیزابت دوم منتشر ثبت پیام عید پاک که در آن او گفت که تعطیلات بود و یک بار از “نور غلبه بر تاریکی است.”

“ما می دانیم که coronavirus را غلبه بر آمریکا” ملکه گفت. “به عنوان تیره مرگ می تواند به خصوص برای کسانی که با رنج و اندوه نور و عمر بیشتری هستند. ممکن است زندگی شعله از عید امید بود ثابت راهنمای ما رو به آینده است.”

تعداد موارد تایید شده در کشور است که نزدیک به 79,000 و این ویروس نیز پدید آمده در این کشور در زندان است.

خدمه پرواز و خلبانان سوال که آیا آنها هنوز هم باید کار.

شرکت های هواپیمایی را لغو سرسام آور تعداد پروازهای اما هنوز هم هزاران نفر را در هر روز ترک بسیاری از مردم نیاز به نگه داشتن آنها را در حال اجرا به روی چیزی حساب کردن که آیا برای ادامه کار و چگونه برای ایمن ماندن اگر آنها را انجام دهید.

در حال حاضر صدها نفر از خدمه پرواز و خلبانان باید بد افتاده و حداقل پنج نفر از coronavirus با توجه به اتحادیه های کارگری که نمایندگی آنها.

دهها هزار نفر از کارکنان خطوط هوایی گرفته اند مرخصی بدون حقوق, اقامت خانه از ضرورت و یا نگرانی و یا به رایگان تا اسلات برای همکاران که ممکن است نیاز به درآمد بیشتر است. اما برخی همچنان به نشان می دهد تا به اکراه یا از آنجا که آنها نیاز به پول و یا ترس از دست دادن شغل خود را پس از بحران زوال یافت.

خدمه پرواز و خلبانان در چندین خطوط هوایی بسیاری از آنها نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از دست دادن شغل خود را گفت: آنها را به حال خود دستکش و ماسک به کار می کنند. حتی زمانی که شرکت های هواپیمایی را متعهد به ارائه تجهیزات حفاظتی بسیاری از اجرا به همان عرضه مشکلاتی که گرفتار بیمارستان در سراسر کشور است.

مسافرت هوایی کاهش یافته و به پایین ترین نرخ های جدید: برای اولین بار پس از شکل گیری آن اداره امنیت حمل و نقل به نمایش در کمتر از 100000 نفر در بازرسی آن است. این نمایش بیش از دو میلیون نفر در همین روز در سال گذشته است.

و حتی اگر صنعت امن از 25 میلیارد دلار از دولت فدرال برای پرداخت به کارکنان از طریق سپتامبر بسیاری از شرکت های هواپیمایی به احتمال زیاد به خروج از بحران با کارکنان کمتر.

عربستان سعودی و روسیه و دیگران موافق به بریده بریده تولید نفت به تعادل کاهش تقاضا ناشی از مستندات.

عربستان سعودی و روسیه و دیگر کشورهای تولید کننده نفت به اتمام قرارداد به بریده بریده تولید با هدف تقویت قیمت که سقوط زمانی که تقاضای جهانی حفره حفره میان همه گیر.

سازمان کشورهای صادر کننده نفت و روسيه توافقنامهای در روز پنج شنبه. به توافق نهایی را کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز است.

این طرح به تعویق افتاد و پس از تنها holdout مکزیک ایستاده بود و شرکت در آن موقعیت به قطع 100,000 بشکه در روز و نه از 400 ، 000 بشکه است که عربستان سعودی تا به حال تحت فشار قرار دادند ، ایالات متحده و برزیل و کانادا وعده داده شده را تا 300000 بشکه در روز تفاوت.

سقوط در فعالیت های اقتصادی ناشی از این ویروس کاهش تقاضا با حدود 30 میلیون به 35 میلیون بشکه در روز با توجه به بین المللی انرژی آژانس های نفت و مشاوران. تحلیلگران انتظار دارند قیمت نفت افزایش یافت که بالاتر از 100 دلار در هر بشکه تنها شش سال پیش به باقی می ماند به زیر 40 دلار برای آینده قابل پیش بینی.

روسیه و عربستان سعودی — که تنها یک ماه پیش امیدوار به تضعیف آمریکا تولید — باید عقب نشینی از تهدید به پمپ نفت بیشتر به در حال حاضر بازار اشباع شده. رئیس جمهور تهمت به حال لابی هر دو کشور برای کاهش تولید.

گزارش شد کمک توسط Carlotta صفرا علامت Landler, Ronen برگمن Niraj Chokshi کلیفورد کراس و اموزش Maclean.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>