Coronavirus به روز رسانی: موارد در کشتی کروز دو; 97 مردن در یک روز در چین

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

 • Coronavirus موارد بر روی یک کشتی کروز در ژاپن تقریبا دو برابر بیش از 130.
 • چین رکورد بیشترین مرگ و میر ناشی از این ویروس در یک روز.
 • پس از یک استراحت طولانی چین به آرامی بازگشت به کار.
 • چین در نهایت اجازه می دهد تا سازمان بهداشت جهانی کارشناسان برای بازدید است.
 • مقامات چینی در حال تقسیم در مورد اینکه آیا ویروس می تواند از طریق هوا.
 • جهش قیمت در چین به عنوان ویروس مختل لوازم.
 • نه اعضای خانواده آلوده پس از داغ-دیگ غذا.
اعتبار…کارل دادگاه/گتی ایماژ

اضافی 66 موارد جدید کروناویروس تایید شده است بر روی یک کشتی کروز قرنطینه در یوکوهاما ژاپن بالا بردن تعداد به 136 کشتی کاپیتان گفت: مسافران در روز دوشنبه.

ژاپن در وزارت بهداشت عمومی تایید افزایش شدید موارد است. این وزارت اعلام کرده است موارد جدید تقریبا روزانه از قرنطینه شروع یک هفته پیش و افزایش گزارش شده توسط کاپیتان در روز دوشنبه شد بزرگترین نشده است.

شیوع بیماری در کشتی الماس شاهزاده خانم است که از منوی view در بندر یوکوهاما از شنبه, بزرگترین خارج از چین. در مورد 3,700 مردم از جمله در مورد 2,600 مسافر و بیش از 1000 خدمه هستند قرنطینه در کشتی با مسافران تا حد زیادی محدود به کابین خود.

مسافران شده اند به طور فزاینده ترس که قرنطینه قرار دادن آنها در معرض خطر است. مقامات ژاپنی در حال آزمایش چند صد نفر برای coronavirus که معتقد بودند در معرض اما به عنوان تعدادی از موارد افزایش یافته است برخی از مسافران فشرده شده اند برای هر کس در هیئت مدیره به نمایش در خواهند آمد.

برای روز زن ژاپنی با مقامات گفته اند که آنها نمی باید از این ظرفیت برای تست همه 3,700 مردم در هیئت مدیره. اما روز یکشنبه, وزیر بهداشت, Katsunobu کاتو گفت: وزارت او نیاز به در نظر بگیرید که آیا آن را می تواند انجام این کار در حالی که با توجه به چالش ها از انجام چنین بزرگ غربالگری.

نود و هفت نفر از coronavirus در یکشنبه جدید, رکورد روزانه از جدید کروناویروس اولین بار شناسایی شده در ماه دسامبر به عنوان تلفات افزایش یافت به 908 چین ملی کمیسیون بهداشت گفت: در روز دوشنبه.

که در مجموع منجر به برتری تلفات از شیوع بیماری سارس از 2002-3 با توجه به داده های رسمی.

تعداد تایید عفونت در کشور افزایش یافت به 40,171 و 3,062 موارد جدید ثبت شد قبل از 24 ساعت بسیاری از آنها در هوبئی قلب شیوع. یک شهروند ایالات متحده درگذشت از coronavirus در ووهان ولایت مقامات آمریکایی گفت: در روز شنبه.

از شیوع بیماری سارس در آن نیز آغاز شد و در چین کشته 774 نفر در سراسر جهان. شده اند وجود دارد تنها دو تایید مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید در خارج از سرزمین اصلی چین در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

بسیاری از پزشکان بر این باورند که مرگ و میر و عفونت از زمان اپیدمی undercounted در چین به دلیل امکانات تست تحت شدید فشار است.

اما برای دهمین روز متوالی تعداد افرادی که دوره نقاهت در مرکز استان هوبئی کانون شیوع بیش از تعداد مرگ و میر بالا بردن امیدوار است که این اپیدمی می تواند کشنده کمتر از آنچه قبلا می ترسید.

داده های رسمی نشان داد وجود دارد 356 افرادی که بهبود در استان در روز یکشنبه.

میزان عفونت با این حال همچنان به افزایش می یابد که نشان می دهد بدترین شیوع این است که هنوز هم آمده است.

ميزان بهبودی در هوبئی رز به 6.1 درصد در روز دوشنبه در مقایسه با 1.7 درصد در ژانویه 27. مقامات پیشنهاد کرد که می تواند به معنای تجربی درمان های پزشکی مشغول به کار بودند.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس بیمار بیش از 40,600 مردم در چین و 24 کشور دیگر.

برخی از کارخانه ها و دفاتر در سراسر چین از سر کار در روز دوشنبه پایان تمدید قمری تعطیلات سال جدید در نظر گرفته شده به سرعت گسترش ویروس.

بازگشت به کسب و کار رخ داده است به آرامی به عنوان بسیاری از کارگران تمایلی به بازگشت به شهرهای بزرگ از زادگاه خود و به عنوان مدیران سعی در پاسخ دادن به کشت و جدید بهداشت و درمان مقررات صادر شده توسط دولت های محلی در سراسر کشور است.

از شیوع کروناویروس

 • چه شما نیاز به دانستن ؟ از اینجا شروع کنید.

  به روز شده در فوریه. در 5 سال 2020

  • چه Coronavirus و چقدر خطرناک است ؟
   خوانده شده در دستگاه تنفسی ویروس از جمله علائم آن و چگونگی آن منتقل می شود.
  • چقدر بد می تواند وقوع بود ؟
   در اینجا شش عامل کلیدی است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.
  • جایی که این ویروس گسترش یابد ؟
   شما می توانید مسیر خود را movementwith این نقشه است.
  • چگونه است که ایالات متحده تحت تاثیر قرار?
   شده اند وجود دارد حداقل یک دوجین موارد است. آمریکا شهروندان و دارندگان اقامت دائم که پرواز به ایالات متحده از چین در حال حاضر موضوع به یک دو هفته ای قرنطینه.
  • چه می شود اگر من در سفر ؟
   چندین کشور از جمله ایالات متحده را دلسرد سفر به چین و چند شرکت های هواپیمایی پروازهای لغو شده.بسیاری از مسافران گذاشته شده اند در برزخ در حالی که به دنبال تغییر و یا لغو رزرو.
  • چگونه می توانم نگه داشتن خودم و دیگران امن است ؟
   شستن دست های خود را مهم ترین چیز شما می توانید انجام دهید.

قوانین جدید تا حدودی متفاوت است از شهرستان به شهرستان اما برخی از مخرج مشترک. در ساخت مراکز مانند شنزن سوژو و نانجینگ شرکت ها ملزم به یادگیری سفر تاریخچه هر کارمند است.

شرکت گفته شد برای بار ورود برای هر کسی که سفر کرده بود در دو هفته گذشته مناطق با شیوع این ویروس به ویژه استان هوبئی اما با برخی از شهرستانها نیز منع بازگشت به کار از هر کسی که تا به حال شده است به Wenzhou شهر در استان ژجیانگ است که نیز تا به حال موارد متعدد.

دولت شهر نیز نیاز به اغلب شرکت های خود را بررسی کنید کارکنان درجه حرارت و تنظیم شستن دست پروتکل های.

شرکت های آمریکایی در چین مرکزی در حال شروع مجدد تولید به عنوان به زودی به عنوان آنها به دست آوردن اجازه اما همچنین نیاز به ایجاد استادانه درست شده روش های جدید.

“آنها می خواهند برای محافظت از کارکنان بلکه هیچ کس می خواهد به offsides وقتی که می آید به قانون کار و یا روزانه اطلاعیه از دولت” گفت: Ker گیبس رئيس جمهور از اتاق بازرگانی آمریکا در شانگهای.

در بسیاری از شهرهای بزرگ شیوع این بیماری همچنان ادامه دارد و به زندگی روزمره را مختل. در سراسر کشور پرتکاپو شهرستانها به طور موثر قفل شده است و مدارس بسته شده اند و برای هفته ها و قطار و پرواز لغو شد.

فرودگاه بین المللی هنگ کنگ یکی از شلوغ دنیا بود به طرز مرموزی خالی در روز یکشنبه. Cathay Pacific این شهر پرچم حامل هفته گذشته گفت که این امر نیروی کارکنان را سه هفته بدون مزد furloughs.

والدین در قلمرو و جاهای دیگر در سراسر چین از جمله شانگهای و گوانگ دونگ درهم برای پیدا کردن مراقبت از کودک پس از مدارس اعلام کردند که همچنان بسته باقی می ماند برای ماه فوریه و حتی به عنوان بسیاری از کارگران شد و گفت: برای بازگشت به شغل خود را در روز دوشنبه.

در پکن شهر به طور معمول پرتکاپو مترو تا به حال به مراتب کمتر سواران در روز دوشنبه و قطار بودند تا حد زیادی خالی

یک پیشرفت تیم از کارشناسان از سازمان بهداشت جهانی را وارد برنامه ریزی شده در پکن در روز دوشنبه نزدیک به دو هفته پس از این سازمان مدیر کل ملاقات با چین رهبر پینگ و قلب از coronavirus بیماری همه گیر.

این تیم به رهبری توسط بروس Aylward کانادایی پزشک و اپیدمیولوژی که قبلا نظارت کمپین بین المللی برای مبارزه با ابولا و فلج اطفال سازمان مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus اعلام کرد در روز یکشنبه در ژنو است.

پس از دکتر Tedros سفر به پکن در ماه ژانویه این سازمان به دنبال اعزام یک تیم اما تا به حال که دولت چین تا به حال خودداری کردند. تاخیر پرسش در مورد چین حساسیت به کمک های بین المللی در مبارزه با این بیماری همه گیر هر چند سخنگوی گفت: آن را به سادگی یک ماده از “مرتب کردن ترتیبات.”

دکتر Tedros اعلام نشده است سایر اعضای تیم و یا دقیق آن ماموریت هر چند از آن است که به احتمال زیاد به تمرکز بر تلاش های دولت برای مهار ویروس و درس در کشورهای دیگر می تواند از آن را یاد بگیریم.

دولت-کنترل روزانه مردم گزارش روز دوشنبه که این تیم عبارتند از “کارشناسان بین المللی در زمینه های مختلف” که “کار خود را با همتایان چینی خود به افزایش درک این بیماری همه گیر و راهنمای کار جهانی پاسخ.”

در یک سری از پست ها در توییتر دکتر Tedros ابراز نگرانی کرد که کشور دچار یک تعداد انگشت شماری از موارد با اتصال مستقیم به چین می تواند در عین حال دیدن یک پرش در عفونت های جدید.

“تشخیص تعداد کمی از موارد ممکن است نشان می دهد گسترده تر انتقال در کشورهای دیگر,” او نوشت. “ما تنها ممکن است با دیدن نوک کوه یخ است.”

به نام او در همه کشورها برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد کوروناویروس “در زمان واقعی” با این سازمان است.

جدید کروناویروس قادر است از طریق هوا یک مقام چینی گفت: به تازگی یک نگران کننده وحی است که نشان می دهد فشار منتقل می شود و آسان تر از آنچه قبلا تصور.

Zeng Qun معاون رئیس شانگهای امور مدنی اداره گفت: در یک کنفرانس خبری در روز شنبه که آئروسل انتقال است که در میان راه های رمان coronavirus می تواند گسترش. هوابرد انتقال است به خصوص خطرناک است زیرا آن می تواند رخ دهد حتی اگر مردم در نزدیکی.

اما دومین مقام چینی با تخفیف کسانی که ادعا و گفت: aerosol انتقال به حال تایید شده است و نیاز به مطالعه بیشتر.

شن Yinzhong پزشکی مدیر شانگهای بهداشت عمومی بالینی مرکز گفت: کاغذ شانگهای روزنامه coronavirus گسترش می تواند از طریق هوا “در نظریه” تایید نیاز به تحقیق بیشتر است.

این گزارش های ضد و نقیضی تاکید سردرگمی ویروس. شده اند وجود دارد چند مورد که به نظر می رسد رخ داده است بدون تماس مستقیم با فرد آلوده.

دولت چین و سازمان بهداشت جهانی باید گفت که بسیاری از عفونت رخ داده است در میان افرادی که در تماس فیزیکی.

مربوط به ویروس که ناشی از سارس و یا سندرم حاد تنفسی شیوع گفت: در سال 2004 که ویروس می تواند از طریق هوا در برخی از شرایط ، شیوع در هنگ کنگ رخ داده است گفت: زمانی که باد انجام این ویروس از طریق هوا از یک مجتمع آپارتمانی که در آن چند نفر آلوده شدند.

Coronavirus کمک کرده است تا فشار تورم هشت سال اخیر دولت چین روز دوشنبه گفت: اضافه کردن به پکن ،

تورم قیمت مصرف کننده افزایش یافت و به 5.4 درصد در سال در سال در ماه ژانویه در مقایسه با 4.5 درصد افزایش در ماه دسامبر. که نشانگر بالاترین سطح خود از نوامبر سال 2011 با توجه به چین آمار اداره است. شیوع است مختل چین زنجیره تامین ساخت آن را دشوار است در بسیاری از مکان ها برای دریافت محصولات به بازار است.

در حالی که افراد غیر مرتبط با قیمت, از جمله انرژی و افزایش کمی آن قیمت مواد غذایی که فشار تورم ، قیمت گوشت خوک که رسید برای سال در حال حاضر بیش از دو برابر سال گذشته پس از شیوع تب خوکی آفریقایی منجر به کمبود خوک.

آخرین آمار و ارقام تورم را علامت یک چالش جدید برای بانک مرکزی چین. بانک خلق چین باز کرده است spigots به ارائه پول به دولت های محلی است که در حال تلاش برای مهار باطل شیوع. هفته گذشته آن را اعلام کرد و آن را به حال پمپ $175 میلیارد دلار به سیستم مالی.

دولت گفته است که بانک ها به گسترش مطلوب به شرکت هایی که بسته شده اند تلاش برای مهار شیوع این بیماری که شامل وسیله ای برای نگه داشتن مردم در خانه. در بسیاری از موارد کارفرمایان را به عهده داشته اند کارمند حقوق و دستمزد پس از بسته شدن کارخانه ها و یا عملیات دیگر.

اما چاپ پول برای تزریق به اقتصاد نیز کمک می کند تا فشار قیمت ها ایجاد یک شمشیر دو لبه برای چین مقامات.

تورم به طور معمول افزایش می یابد کمی طول تعطیلات زمانی که خانواده ها برای خرید و ارائه مواد غذایی برای تغذیه خانواده بزرگ کرده است. اقتصاددانان می گویند که افزایش سریع تر از حد معمول و در آنجا ماند بالاتر برای یک دوره طولانی تر از زمان.

نه اعضای یک دلار هنگ کنگ خانواده پیدا شد به شما با جدید کروناویروس یک قابلمه داغ وعده غذایی در اواخر ماه ژانویه مقامات روز یکشنبه گفت:. دو نفر از اعضای خانواده — 24 سال و 91 ساله مادر بزرگ — تایید شد اولین بار, به دنبال مرد پدر و مادر و خاله و عمو.

مقامات گفت که خانواده بخشی از جمع 19 که به اشتراک گذاشته بود داغ-دیگ غذا که در آن شام اضافه کردن گوشت و سبزیجات به یک جمعی مالیات بر ارزش افزوده از جوش آبگوشت. چوانگ Shuk-kwan یک مقام بهداشتی گفت: بسیاری از کسانی که حضور داشتند تا به حال نشان داده شده است یا بدون علائم یا آنهایی که جزئی نه بلافاصله قابل تشخیص از آنفولانزا. 24-او مشورت پزشک خصوصی چندین بار قبل از اینکه بستری در یک بیمارستان با یک تب است که فروکش نمی کند.

دو بستگان در وعده غذایی در ژانویه. 26 سفر کرده بود از همسایه سرزمین اصلی استان گوانگدونگ هنگ کنگ مقامات بهداشت گفت. نه مواردی بودند که در حال جدا شده در دو بیمارستان در میان 10 مورد جدید گزارش شده در هنگ کنگ روز یکشنبه آوردن قلمرو کل به 36.

چقدر بد خواهد Coronavirus شیوع ؟ در اینجا 6 عامل کلیدی

در اینجا چیزی است که تحقیقات اولیه می گوید در مورد چگونه پاتوژن رفتار و عوامل است که تعیین خواهد کرد که آیا می توان آن را شامل.

گزارش و پژوهش می باشد که توسط راسل گلدمن کیت Bradsher بن دولی, Motoko غنی Sui-لی کوچولو, کهربا, وانگ, Alexandra استیونسون ململ مه زو تفاهم آلبی Zhang Yiwei وانگ و کلر فو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>