Coronavirus به روز رسانی: به عنوان جهانی موارد نزدیک به 100,000, W. H. O. تجدید نظر به عمل

جزئیات به روز رسانی در: 新冠病毒疫情最新消息

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن:

  • ‘در حال حاضر زمان برای عمل’ W. H. O. رئیس می گوید: اما بسیاری از دولت ها به نظر می رسد تاخیر.
  • چگونه باید نگران شما بود ؟
  • ژاپن و رهبر در زمان صندلی عقب و در حال حاضر او است که نقاشی میکند.
  • مایک پنس وعده حمایت دولت فدرال به ایالت واشنگتن.
  • شرکت ها در سراسر جهان انطباق با شیوع با هیچ راهکار را دنبال کنید.
  • نیویورک موارد دو; هزاران نفر تحت قرنطینه.
اعتبار…Lee Jin-مرد/آسوشیتد پرس

به عنوان نرخ جهانی از عفونت پیشی گرفته 98,000 موارد در پنجشنبه پیشرو در جهان سلامت رسمی التماس جامعه بین المللی به از بند باز کردن قدرت کامل از دولت های خود را برای مبارزه با کروناویروس جدید شیوع.

“این است که یک مته,” دکتر گفت: Tedros Adhanom Ghebreyesus مدیر کل سازمان بهداشت جهانی است. “این یک زمان است برای عذر و بهانه. این زمان برای بیرون کشیدن تمام متوقف می شود.”

اما در سراسر جهان دولت ها نمایش داده می شود علائم فلج مبهم و تاریک کردن و تمایل به محافظت از منافع خود حتی به مرگ عوارض نصب شده و جهانی پایتخت شد تا در معرض خطر عفونت است که سیاستمداران آزمایش مثبت برای این بیماری است.

به جای غذای دکتر Tedros مشاوره است که “در حال حاضر زمان برای عمل” کشور با اشاره انگشتان دست در هر یک از دیگر و شکایت در مورد tit-for-tat محدودیت های مسافرتی. و شهروندان در سراسر جهان نگران است که رهبران خود را در حال سقوط بودند را در این کار در زمان توجه داشته باشید و بادی خشم خود را.

در ژاپن و شهروندان شده است خشم دست-رویکرد نخست وزیر شینزو آبه به عنوان مواردی از این ویروس همچنان به صعود حتی به عنوان تست به اقدام در یک حلزون ترک بسیاری از ترس است که تعداد زیادی از عفونت ها رفتن غیر قابل تشخیص است.

در چین ساکنان ووهان که محدود به خانه های خود را برای هفته چرخ شده و چند کلمه ای در زمانی که معاون نخست وزیر در بازدید روز پنج شنبه. به عنوان دولت مرکزی اعالن در مورد کاهش در موارد جدید مردم در مرکز شیوع این بیماری که بیشتر برن فشار دولت اولیه پوشش به معنای واقعی کلمه فریاد زد از پنجره خود را: “جعلی! همه چیز جعلی است!”

آمریکایی ها درهم به برنامه پس از مدارس به طور ناگهانی بسته در واشنگتن و نیویورک و تلاش برای ایجاد حس از اطلاعات متناقض از رئیس جمهور تهمت و اعضای خود دولت.

در ضمن اعداد باید دارای عقاید با جهان در مسیر رسیدن به گریم نقطه عطف از 100,000 موارد است. توسط پنجشنبه, مقامات گزارش داد بیش از 98,000 جهانی موارد Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس و بیش از 3,280 مرگ و میر در 34 کشور جهان است.

Coronavirus نقشه: ردیابی گسترش شیوع

این ویروس نیز آلوده کرده است بیش از 98,400 مردم در حداقل 83 کشور جهان است.

این یک پیچیده به دو دلیل.

در حالی که دانش Covid-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید است و هر روز در حال رشد بسیار ناشناخته باقی مانده است. بسیاری از موارد میتواند خفیف یا بدون علامت ساخت آن را سخت برای ارزیابی چگونه گسترده این ویروس گسترش یافته است و یا چگونه مرگبار است.

دوم بسیار خطر می آید نه از ویروس خود را اما از چگونگی تاثیر آن بر جوامع از آن بازدید.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

برای بسیاری از افراد این بیماری احتمالا به خصوص مرگبار; مقامات بهداشتی تمایل به قرار دادن آن در جایی در محدوده غیر منتظره ای شدید آنفلوآنزای فصلی. حتی در جهانی همه گیر آن انتظار می رود به کشتن مردم کمتر از ویروس آنفلوانزا. داده ها تا کنون نشان می دهد که اگر شما گرفتن coronavirus شما ممکن است مردها به هیچ عوارضی از نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

Coronavirus است که تصور می شود بسیار خطرناک تر برای مردم بیش از سن 70 یا با شرایط بهداشتی موجود مانند دیابت. این هم درست است از آنفولانزا.

اما از آنجا که coronavirus به طور گسترده ای گسترش می یابد و به سرعت می توانید آن را پایمال محلی سیستم های سلامت در راه است که آنفولانزا نیست.

این است که تصور می رانده اند و غیر منتظره مرگ و مير بالا در هوبئی استان در چین که در آن coronavirus اول گسترش یافته است. مقامات آمادگی برای شیوع گرفتار شده بودند بدون کافی تخت بیمارستان یا مراقبت های بهداشتی کارگران به این معنی که بسیاری از افرادی که ممکن است جان سالم به در با مراقبت بهتر نیست. در کره جنوبی که در آن مقامات بهتر آماده مرگ و مير شده است و بخشی از آن در هوبئی — تا کنون در مورد آن از آنفولانزا.

همچنین آوردن اختلالات است که حتی بدترین آنفولانزا نیست. اقتصادی slowdowns زنجیره تامین و اختلالات مدرسه تعطیلی حمل و نقل عمومی و محدودیت های کار اجباری-از-صفحه اصلی سیاستهای دقیق عوارض, آیا شما مریض و یا نه.

نخست وزیر شینزو آبه شده است که تقریبا نامرئی برای حدود یک ماه به coronavirus تهدید کرده است که سلامت و اقتصاد ژاپن است.

مقامات بهداشت عمومی نه آقای آبه شد چهره دولت نادانی هنگامی که یک قرنطینه یک کشتی کروز منجر به صدها عفونت در هیئت مدیره و خطر بیشتر موارد در ساحل. کسانی که مقامات ترک به توضیح دهد که چرا دولت برای تست این ویروس گیر کرده در حدود 900 نفر در روز حتی به کشورهای همسایه آزمون تا 10000.

در هفته گذشته یک واکنش از عصبانی و سردرگم است در نهایت مجبور آقای آبه را بیشتر از یک خط مقدم نقش اما تلاش های خود را تنها موفق به تعمیق بزرگترین بحران سیاسی از هفت سال در دفتر.

آقای آبه را تصویب اعتبار کاهش یافت به بالا 30s در برخی از نظر سنجی. آخر هفته گذشته پس از او برگزار شد اولین کنفرانس خبری در بحران — یک اسکریپت امر با prearranged سوال که در سمت چپ ژاپنی نگاران فریاد او را برای پاسخ — توییتر گرفتگی شد با بیش از یک میلیون پست خواستار استعفای خود را. دو روز قبل بعد از هفته انفعال او blindsided پدر و مادر با درخواست از ملت مدارس به مدت یک ماه ارسال بسیاری از تکاپوی پیدا کردن مراقبت از کودک.

معاون رئیس جمهور مایک پنس در روز پنج شنبه متعهد کامل منابع دولت فدرال به ایالت واشنگتن به عنوان تلفات در سخت ترین آمار دولت آمریکا همچنان به افزایش است.

واشنگتن تلفات از coronavirus به 13 روز پنج شنبه رانده شده توسط یک شیوع در یک خانه سالمندان در حومه سیاتل و دولت به طور کلی تعداد عفونت افزایش به 75.

یازده نفر از مرگ آمده اند در EvergreenHealth مرکز پزشکی در کرکلند در نزدیکی که در آن خانه سالمندان است. دولت تا به حال یک نفر دیگر مرگ در بیمارستان و مرگ یکی دیگر در خانه.

“ایالت واشنگتن است که در خط مقدم از coronavirus” آقای پنس گفت. رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات ستایش آقای پنس برای کار خود را کمک به دولت است.

به عنوان رهبران دولت در منطقه گرفته اند افزایش اقدام به مهار بحران فضاهای عمومی در منطقه را خالی کردن. سیاتل را بدنام ترافیک همه اما از میان رفت و چند خودرو در بزرگراه شتافت همراه بلامانع.

مایکروسافت, آمازون, Ford Motor, CNN, Citigroup و توییتر قرار داده اند کارکنان از طریق کار از خانه دریل داستد کردن اضطراری-پاسخ برنامه و دستور داد به طور فزاینده دقیق اقدامات ایمنی برای محافظت از کارگران خود را. Facebook که فاش کرد که coronavirus تشخیص داده شده بود و در یک شرکت پیمانکار در سیاتل گفت که همه کارکنان در این شهرستان باید کار از خانه تا 31 مارس است.

همان حس ضرورت گسترش به شرکت در سراسر جهان به عنوان آنها مقابله با اختلالات از شیوع کروناویروس آغاز شده است که در چین است.

حتی پس از coronavirus منتقل شده سریع تر از آماده سازی خود را. آمازون این هفته گفت که دو نفر از کارکنان در اروپا بود که در میلان بودند با این ویروس آلوده شده و این که یک کارمند در سیاتل ستاد تا به حال آزمایش مثبت برای آن است. HSBC گفت: coronavirus تشخیص داده شده بود در یک کارمند در آن ستاد جهانی در لندن است. و AT&T گفت: یک خرده فروشی کارمند در یکی از فروشگاه های خود را در سن دیگو به حال آزمایش مثبت است.

چالش های مواجه شده توسط محل را تبدیل به یک جبهه جدید در جنگ بیش از کروناویروس که باعث شده است بیش از 90,000 موارد و ایجاد بیش از 3000 مرگ و میر در سراسر جهان است. در حالی که کارخانه ها در چین در حال حاضر بسته شده است با شیوع و در حال حاضر فقط ramping تا جهانی یقه سفید شرکت ها به ندرت دست و پنجه نرم کردن با این مقیاس اختلال — یا این سطح از ترس است که گریبانگیر کارگران است.

تعداد موارد تایید شده از جدید کروناویروس در ایالت نیویورک دو برابر شده در پنجشنبه 22 با مقامات اعلام دو موارد اضافی در شهر نیویورک هشت مورد جدید در شهرستان Westchester و یکی در لانگ آیلند.

این ویروس بالقوه رسیدن به خط دار توسط تعداد بسیار بزرگتر: از صبح روز پنجشنبه این شهر را به وزارت بهداشت شد و نظارت 2,773 نیویورکی در حال حاضر در صفحه اصلی انزوای بسیاری از آنها در قرنطینه.

بسیاری از آنها به تازگی از سفر به یکی از پنج کشور که در آن شیوع شده است اکثر شدید چین, ایتالیا, ایران, کره جنوبی یا ژاپن — به گفته دکتر Oxiris Barbot شهر کمیسیون بهداشت و درمان.

حداقل دو نیویورکی — مراقبت های بهداشتی کارگران که آزمایش مثبت پس از بازدید از ایران و شوهرش که تست منفی — تحت قرنطینه اجباری در منهتن صفحه اصلی.

هشت جدید Westchester موارد همه در ارتباط با یک مرد از نیو راشل که در بیمارستان بستری اضافه کردن به هشت که معلوم شد روز قبل از. جدید در این دو شهر نیویورک بیماران — یک مرد در 40s و یک زن در 80s و جزیره مورد 42 سال در Nassau County — در بیمارستان بستری شد و پس از تست مثبت است.

گزارش شد کمک توسط راسل گلدمن حداکثر فیشر بن دولی مایک Isaac, David Yaffe-Bellany و کارن Weise.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>