Coronavirus انگلستان: نیل فرگوسن واریز شده پس از شکستن محدودیت


دولت دانشمند, نیل فرگوسن, 51 – که مرگ و میر پیش بینی برانگیخته مستند – واریز شده پس از اعتراف به او اجازه ازدواج معشوقه, 38 به اقامت در خانه قوانین به او مراجعه برای trysts

 • پروفسور نیل فرگوسن, 51, هشدار می دهد که 500,000 مرگ اگر نبود پیاده سازی انبوه خودانزوا
 • مشاوره خود را از طریق یک گزارش او کمک کرد تا تولید در کالج امپریال منجر به PM آوردن در مستند
 • اما پس از آن شروع به او اجازه ازدواج عاشق به سفر در سراسر لندن به دیدار او در خانه حداقل دو بار در
 • آنتونیا Staats, 38, زندگی با شوهرش در 30s و دو فرزند در یک £1.9 میلیون خانه در جنوب لندن
 • دانشمند ترک کرده است و نقش خود را در پنهانی حکیم کمیته – اما امپریال کالج ایستاده است او
 • آیا می دانید بیشتر در مورد این داستان ؟ ایمیل [email protected] یا [email protected]
 • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تبلیغات

پروفسور نیل فرگوسن مارک یک متکبر منافق’ امروز برای catastrophically ‘تضعیف’ موقعیت دولت را توسط ايميل سخت coronavirus اجتماعی فاصله قوانین او کمک کرد تا در قرعه کشی به راز trysts با او ازدواج عاشق.

از خجالت دانشمند با نام مستعار “استاد مستند’ چرا که او معتقد بوریس جانسون به منظور میلیون ها نفر به ماندن در خانه است sensationally ترک خود نقش دولت در نفوذ حکیم کمیته – اما کارفرمای خود را در امپریال کالج لندن ایستاده است با او.

استاد فرگوسن, 51, خواسته, خود, معشوقه Antonia Staats, 38, به سفر در سراسر لندن به خانه خود را حداقل دو بار با وجود سخنرانی 66million در بریتانیا نیاز به ماندن جدا برای جلوگیری از گسترش این ویروس قاتل. رسوایی شکست شب گذشته و منتقدان گفت: او ‘تضعیف دولت را مستند پیام’ در یکی از تاریک ترین روزهای همه گیر هنگامی که فایرفاکس گفت: بریتانیا کشته شدگان صعود به 32,375 مردم – بالاترین در اروپا است.

در یک استعفای بیانیه شب گذشته تحصیلی است که ازدواج با یک پسر است اما اعتقاد بر این بود از همسرش جدا شده, بستری او ‘ساخته خطا قضاوت’ اما ادعا کرد او فکر کرد که او ‘ایمنی’ به بیماری – با وجود دانشمندان برجسته و سازمان بهداشت جهانی گفت: هنوز هم وجود دارد به اندازه کافی شواهد دوره نقاهت بعد از Covid-19 شما می توانید محافظت از عفونت مجدد.

Piers Morgan توئیتر خود نوشت: ‘باور نکردنی و تکان دهنده است. بنابراین دولت “زیر علم” از دانشمندان که حتی نمی دنبال خود علم است. چه شرم آور قتلگاه. استاد فرگوسن بهانه ای است که او فکر کرد که او مصون از COVID-19 پس از آن – با وجود صفر اثبات علمی مردم است که تا به حال آن را در واقع ایمنی. و این مرد را No1 “متخصص” در آنها دولت است که پایگاه آن در کل coronavirus استراتژی؟’

سابق و رهبر حزب محافظه آقا ایان دانکن اسمیت گفت: “دانشمندان مانند او به ما گفته اند ما نباید آن را انجام می دهند بنابراین قطعا در مورد آن است که یک مورد از ما انجام شده است به عنوان او می گوید و او انجام شده است به عنوان او می خواهد. او مشخصا نقض خود دستورالعمل. برای یک مرد هوشمند پیدا کنم که بسیار سخت به این باور. خطرات آن تضعیف دولت را مستند پیام’.

خوب صبح بریتانیا طبیب Dr هیلاری جونز امروز گفت: ‘او می گوید این یک خطا بود از قضاوت اما من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه قضاوت در همه. او آماده را به خطر اما هنگامی که شما را از خطرات, شما نه تنها خودتان را در معرض خطر اما دیگران نیز هست. او تا به حال هیچ چاره ای جز استعفا آن را به عنوان غیر قابل قبول است که کسی که مجموعه قوانین و گفت: دولت چه اقداماتی باید در محل می کند که.

روانشناس اما Kenny گفت: GMB: ‘من تعجب نیست او شکسته است قوانین خود را دارد چرا که او به طور مداوم کردم و ارقام اشتباه و به ما داده است کاملا نادرست نمایندگی از آنچه ما روبرو هستند’.

اپیدمیولوژی مدیر MRC مرکز جهانی بیماری های عفونی و تحلیل در امپریال کالج لندن و نویسنده این گزارش حاوی پیش بینی های آخرالزمانی که coronavirus می تواند کشتن 500,000 انگلیسی – متقاعد کردن نخست وزیر او را به مستند این کشور از مارس 23.

در عین حال در مارس 30, Ms Staats که با همسرش زندگی می کند و دو فرزند خود را در یک £1.9 میلیون خانه در جنوب لندن سفر در سراسر پایتخت به دیدار او دانشمند عاشق که پس از آن ظاهرا هشدار داد این کشور در این مستند خواهد بود لازم است تا ماه ژوئن در یک مصاحبه بی بی سی هنگامی که Ms Staats گفته بود در تخت خود را.

او متاهل و عاشق جناح چپ افراطی است که تکرار ناودان بوریس جانسون و مبارزه با تروریسم در اروپا در رسانه های اجتماعی ساخته شده یک دوم مراجعه به استاد فرگوسن در مارس 8 با وجود گفتن دوستان که شوهرش دانشگاهی در 30s, نشان دادن علائم کروناویروس, با توجه به تلگراف.

Ms Staats نیز اصرار اقدامات او برای بازدید از دانشمند هستند و نه ریاکارانه به عنوان او در نظر خانواده ها به این دلیل است که او درک می شود در یک رابطه باز,’.

دانشمند ترک کرده است و نقش خود را در پنهانی حکیم کمیته ای از کارشناسان مشاوره نخست وزیر اما امپریال کالج لندن به نظر می رسد جایگاه او و گفت: امروز که پروفسور فرگوسن همچنان به تمرکز بر روی مهم پژوهش’.

Professor Neil Ferguson, 51, allowed the woman, Antonia Staats, to visit him at his home, despite the lockdown

Ms Staats, 38, who lives with her husband and their children in another house, visited the scientist at least twice

پروفسور نیل فرگوسن, 51 تصویر در مارس 25 قبل از عوام علم و فناوری کمیته – پنج روز قبل از اجازه او ازدواج عاشق Antonia Staats به دیدار او در خانه اش با وجود مستند. Ms Staats, 38, که با همسرش زندگی می کند و فرزندان خود را در یکی دیگر از خانه در بازدید از این دانشمند حداقل دو بار در

Ms Staats is believed to have visited the scientist shortly after he finished self-isolating for two weeks

Ms Staats اعتقاد بر این است که بازدید دانشمند در مدت کوتاهی پس از او به پایان رسید خود جدا برای دو هفته

In 2017, Ms Staats was pictured protesting outside Parliament next to puppets of Theresa May and Rupert Murdoch while holding a banner that read: 'Stop Murdoch pulling the strings.'

در سال 2017, کارشناسی ارشد Staats شد تصویر اعتراض در خارج از پارلمان در کنار عروسک ترزا می و روپرت مرداک در حالی که نگه داشتن یک بنر که به عنوان خوانده شده: ‘توقف مرداک کشیدن رشته ها.’

Ms Staats (second left) has insisted her actions to visit the scientist are not hypocritical, as she considers the households to be one

Ms Staats (دوم از چپ) اصرار اقدامات او برای بازدید از دانشمند هستند و نه ریاکارانه او به عنوان نظر خانواده ها به یکی

چگونه استاد نیل فرگوسن توصیه کرده است که دولت در سری از شیوع بیماری از جمله آنفولانزای خوکی پا و دهان و BSE

پروفسور نیل فرگوسن, 51, متولد شد, Cumbria اما در اواسط ولز درآمد یک مدرک کارشناسی ارشد در رشته فیزیک و یک دکترا در رشته فیزیک نظری از دانشگاه آکسفورد.

او متخصص در اندازه گیری از گسترش بیماری های عفونی در انسان و حیوانات از طریق مدلسازی ریاضی و ارائه داده ها در چندین بیماری از جمله شیوع آنفولانزای خوکی در سال 2009 در انگلستان 2012 Middle East respiratory syndrome coronavirus شیوع و اپیدمی ابولا در غرب آفریقا در سال 2016.

او در حال حاضر مدیر MRC مرکز جهانی بیماری های عفونی و تحلیل در امپریال کالج لندن و قبل از استعفای خود را عضو دولت حكيم کمیته توصیه می کند که وزرا در مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در ماه مارس او محاسبه می شود که بدون شدیدی ملی مستند coronavirus ادعا می کنند 510,000 زندگی می کند.

اما مهمتر او همچنین تخمین زده است که 250000 نفر می میرند اگر وزرای گیر با استراتژی کنترل گسترش با اقدامات محدود – مانند خانه و انزوا برای کسانی که نمایش علائم و نشانه های این ویروس است.

پروفسور فرگوسن حساب که اگر دقیقترین ممکن است اقدامات معرفی شدند تعداد مرگ و میر بیش از یک دوره دو ساله خواهد سقوط به زیر 20,000.

در ادراک که برآورد شد بلند پروازانه – در کمتر از سه ماه بریتانیا تلفات افزایش یافت و به بیش از 32,000. اما آن را به اندازه کافی برای متقاعد کردن آقای جانسون به اعمال شدید ترین زمان صلح و اقدامات تا کنون دیده ام.

پروفسور فرگوسن شده است به طور منظم حضور در تلویزیون و رادیو در طول بحران. اما او را رد کرده است ‘استاد مستند’ نام مستعار استفاده شده توسط بسیاری از.

در یک مصاحبه در Andrew Marr نشان می دهد در ماه گذشته او اصرار داشت آن بود تا وزیران را به تصمیم گیری. ‘ما با ارائه شواهد علمی همراه با بسیاری از دیگر علمی گروه در سراسر کشور است که فدرال رزرو به سیاست های دولت’ او گفت.

اما ما مشخص نیست که سیاست وجود دارد تعدادی از تعادل اعمال درگیر در انجام آن است.’ او همچنین اشاره می کند که او یکی از حداقل پنج مدل سازی تیم های که تا به حال به نتیجه یکسانی در ماه مارس است.

اما به عنوان یک دراز مدت عضو دولت حكيم علمی کمیته مشورتی و با مشخصات بالا در حضور رسانه ها – صدای او است که شنیده شده است بلندتر از بسیاری.

در 18 مارس او قربانی این ویروس خود را. دو روز که قبلا او ایستاده بود در کنار وزیر بهداشت مت هنکاک در یک کنفرانس مطبوعاتی.

آقای Hancock یاد او تا به حال این ویروس چند روز بعد. آقای جانسون و کریس Ersin ارشد پزشکی مشاور توسعه علائم همان روز. همکاران توصیف 51 ساله به عنوان یک معتاد پر انرژی است که کمی نیاز به خواب.

پروفسور فرگوسن رز به شهرت در سال 2001 پا و دهان بحران است. پژوهش انجام شده با مربی استاد روی اندرسون کمک به متقاعد کردن تونی بلر دولت به انجام ویرانگر جمع اوری حیوانات و دیدم او اعطا اوبه.کار خود را پیشنهاد کرد که حیوانات به جمع آوری باید شامل نه تنها کسانی که به این ویروس اما همچنین کسانی که در مجاورت مزارع.

یک دهه بعد از آن دیگر به شدت بحرانی گزارش گفت که دولت دستور نابودی میلیون ها نفر از حیوانات به دلیل ‘به شدت ناقص’ مدل سازی.

در سال 2002 پروفسور فرگوسن منتشر شده یک گزارش در مورد BSE بحران سال پس از اوج قسمت.او این باورند که BSE در گاو و گوسفند می تواند باعث شود تا 150.000 انسان مرگ و میر – به تاریخ کمتر از 200 فوت کرده اند.

او از آنجا درگیر شده است در مدل سازی اعداد در طول سارس پرنده آنفولانزا, ابولا و Zika شیوع متفاوت با دقت.

او می ایستد کار خود را – اشاره به این که هر یک از محاسبات آمده است با ‘دامنه’ ممکن است احتمالاتی.

اپیدمیولوژی در بیانیه ای گفت: “من قبول من خطا در قضاوت و در زمان اشتباه ، بنابراین من پا را از دخالت در Sage [دولت علمی گروه مشورتی برای مواقع اضطراری].

“من عمل در اعتقاد به این که من مصون داشتن آزمایش مثبت برای coronavirus و به طور کامل جدا شده خودم را برای تقریبا دو هفته پس از توسعه علائم.

“من عمیقا پشیمان تضعیف پاک کردن پیام های اطراف ادامه داد: نیاز اجتماعی فاصله برای کنترل این ویرانگر بیماری همه گیر. دولت هدایت صریح است و وجود دارد برای محافظت از همه ما است.’

امنیتی وزیر جیمز Brokenshire گفت: پروفسور فرگوسن تا به حال ‘تصمیم درست’ در استعفا از مریم گلی.

او گفت: اسکای نیوز: “پروفسور فرگوسن من فکر می کنم به وضوح ساخته شده بیانیه خود تاکید دارد که هیچ بهانه ای برای زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, و من فکر می کنم او تصمیم درست در اینجا.

‘کار مریم ادامه می دهد و بدیهی است که ما ادامه خواهد داد به اطلاع آن گروه و کارشناسان است که فراهم می کند که حمایت از دولت است.’

پرسید که آیا پروفسور فرگوسن نظرات در مورد ایمنی – که در آن او اظهار داشت که او معتقد بود ایمنی بدن پس از عقد قرارداد Covid-19 – باید جدی گرفته شود, آقای Brokenshire گفت: آن این است که “خیلی زود” برای رسیدن به نتیجه گیری.

Ms Staats بازدید پروفسور فرگوسن فقط پس از او به پایان رسید تا دو هفته خود به انزوا پس از آزمایش مثبت برای ویروس.

بازدید آمد و با وجود هشدار دولت, ارتباط جنسی, که آنها را هم به حرکت در هر یک از دیگر و یا در صورت ماندن از هم جدا در طول coronavirus مستند.

او به بی بی سی گفت امروز برنامه در اواسط ماه مارس و پس از او تا به حال دیده می شود او عاشق: “اگر ما می خواهیم برای بازگشایی, مدارس, مردم اجازه بازگشت به کار پس از آن ما نیاز به نگه داشتن انتقال را در شیوه ای دیگر. آن را نمی خواهید برای رفتن به عقب به حالت عادی ما باید برای حفظ برخی از سطح اجتماعی فاصله قابل توجهی سطح اجتماعی فاصله احتمالا به طور نامحدود تا زمانی که ما یک واکسن در دسترس است’.

آن پیشنهاد شد محدودیت فرصت را به آزمون روابط و جنی Harries, معاون افسر ارشد پزشکی گفت: “اگر دو نیمه از یک زن و شوهر در حال حاضر در جدا کردن خانواده ها در حالت ایده آل آنها باید اقامت در آن خانواده.

‘جایگزین ممکن است که واقعا برای یک دوره قابل توجهی از رفتن به جلو آنها باید تست قدرت خود را در رابطه و تصمیم بگیرید که آیا یک آرزوهای خود را به طور دائم ساکن در خانواده دیگر.’

پروفسور فرگوسن به فکر ملاقات Ms Staat و آنها را به اشتراک علاقه به علم داده ها با توجه به یک دوست. او گفته است به ملاقات Ms Staats از طریق سایت دوستیابی آنلاین OkCupid بیش از یک سال پیش.

اول از Ms Staat بازدیدکننده داشته است به پروفسور فرگوسن در دوشنبه 30 مارس در هفته به کروناویروس مستند.

او به نظر می رسد در بی بی سی امروز برنامه در 7.50 هستم که بعد با Ms Staats تصور می شود در خانه در زمان.

این دیدار همزمان با یک هشدار توسط پروفسور فرگوسن که مستند اقدامات را به باقی می ماند تا زمانی که حداقل در ماه ژوئن.

Ms Staats که جناح چپ مبارز ساخته شده یک سفر دوم به پروفسور فرگوسن در مارس 8, با وجود گزارش گفتن دوستان که او مشکوک خود شوهر, دانشگاهی در 30s بود, علائم کروناویروس.

او و همسرش در یک £1.9 میلیون خانه با دو فرزند خود هستند و درک می شود در یک رابطه باز,’.

Ms Staats رشد در Isny جنوب آلمان رفت و در دانشگاه برلین و آمد به لندن در سال 2003 درآمد کارشناسی ارشد در سیاست از مدرسه مطالعات شرقی و آفریقایی که در آن شوهرش کار می کند.

در یک پادکست در 31 مارس دست Staats گفت: این مستند: “من فکر می کنم آن را نیز فشار بر – شاید تیره و تار به صدا بیش از حد منفی – اما این یک رابطه جالب چالش برای کریس [شوهر] و ارتباط من.’

او برای Avaaz های آنلاین مبتنی بر شبکه است که به ترویج جهانی فعالیت در مسائلی مانند تغییر آب و هوا.

Professor Neil Ferguson warned the number of deaths from coronavirus in the UK could reach 500,000 if lockdown wasn't implemented

Ms Staats, who is a left-wing campaigner, lives in a £1.9 million house in south London with her husband and two children

پروفسور نیل فرگوسن (سمت چپ در مارس 5) هشدار داد تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در انگلستان می تواند به 500,000 اگر مستند نبود اجرا – با این حال او هنوز هم راضی به صرف شب با Antonia Staats که گزارش به دوستان گفت که او مشکوک خود شوهر, دانشگاهی در 30s بود, علائم کروناویروس

چگونه معمار مستند سخنرانی این کشور در حالی که نقض قوانین

16 مارس: یک هفته قبل از این مستند آغاز شد پروفسور نیل فرگوسن بود با این استدلال که کامل مستند بود و نیاز به کاهش تعداد مرگ و میر و گفت: “ما هیچ گزینه ای جز اتخاذ این مطلب شدیدی استراتژی’.

گزارش او نویسنده برای کارفرمای خود را در امپریال کالج لندن هشدار داد که 500000 نفر می میرند بدون جرم خود جداسازی از خانوار.

مارس 17: او در بازدید از خیابان داونینگ به توصیه نخست وزیر در یافته های خود را از جمله توصیه هایی برای یک مستند.

آوریل 18: پروفسور فرگوسن تست مثبت برای coronavirus

مارس 23: بوریس جانسون اعلام وجود خواهد داشت یک مستند در تلویزیون ملی آدرس

آوریل 25: پروفسور فرگوسن به نظر می رسد قبل از عوام علم و فناوری کمیته و هشدار می دهد که بیمه خدمات درمانی غرق خواهد شد بدون یک مستند

مارس 30: او ازدواج عاشق Antonia Staats بازدید پروفسور فرگوسن فقط پس از او به پایان رسید تا دو هفته خود به انزوا پس از آزمایش مثبت برای ویروس. او همچنین یک رادیو 4 مصاحبه بر اهمیت مستند.

مارس 4: صحبت با رادیو بی بی سی 4 امروز گفت: “ما می خواهیم به حرکت به یک وضعیت که در آن حداقل تا پایان مارس ما می تواند جایگزین کمتر فشرده اقدامات برای زمان مستند ما در حال حاضر… من فکر نمی کنم هر کسی می خواهد برای بلند کردن اقدامات در زمان کنونی و خطر اپیدمی بدتر’

آوریل 8: Antonia ساخته شده یک دوم مراجعه به استاد فرگوسن 8 با وجود گفتن دوستان که شوهرش دانشگاهی در 30s, نشان دادن علائم کروناویروس, با توجه به تلگراف.

مارس 16: صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه پروفسور نیل فرگوسن تا به حال با تاکید بر اهمیت حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل. او در آن زمان گفت: “اگر ما می خواهیم برای بازگشایی, مدارس, مردم اجازه بازگشت به کار پس از آن ما نیاز به نگه داشتن انتقال را در شیوه ای دیگر. آن است که رفتن به بازگشت به حالت عادی ما باید برای حفظ برخی از سطح اجتماعی فاصله قابل سطوح اجتماعی فاصله – احتمالا به طور نامحدود تا زمانی که ما یک واکسن در دسترس است.’

آوریل 25: تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند به 100000 نفر در انگلستان در پایان این سال اگر تدریجی مستند اجرا شده است فقط برای محافظت از سالمندان, استاد, نیل فرگوسن هشدار داد. او گفت UnHerd: “در شرایط عملی شما نیاز به یک سطح بسیار بالا از موثر محافظ برای آن به یک استراتژی مناسب. اگر شما فقط رسیدن به 80 درصد محافظ – و 80 درصد کاهش در خطر ابتلا به عفونت در آن گروه – ما هنوز پروژه ای است که شما می توانید بیش از 100 ، 000 مرگ و میر در این سال از این نوع استراتژی است. آسیب پذیر ترین افراد نیز کسانی که بیشتر نیاز به مراقبت بیشتر نیاز به تعامل با نظام سلامت و به حداقل قادر به واقعا جدا شده است.’

در سال 2017, کارشناسی ارشد Staats شد تصویر اعتراض در خارج از پارلمان در کنار عروسک ترزا می و روپرت مرداک در حالی که نگه داشتن یک بنر که به عنوان خوانده شده: ‘توقف مرداک کشیدن رشته ها.’

چند هفته پس از سفر دوم, پروفسور فرگوسن هشدار داد که تعداد مرگ و میر ناشی از کوروناویروس می تواند به 100000 نفر در انگلستان در پایان این سال اگر تدریجی مستند اجرا شده است فقط برای محافظت از سالمندان است.

او گفت: آن را غیر ممکن بود برای ارسال جوان و سالم بازگشت به کار در حالی که آسیب پذیر در مستند بدون دیدن یک افزایش بزرگ در مرگ و میر.

اپیدمیولوژی اضافه شده که برخی از درجه ای از انزوای اجتماعی ادامه خواهد داد به نیاز خواهد بود تا زمانی که یک واکسن به قاتل اشکال منتشر شده است.

او در مواجهه انتقاد نشان می دهد که انگلستان و میر می تواند ضربه 500,000 قبل از این مستند.

فرز پروفسور فرگوسن قبلا اصرار داشت وجود داشته است هیچ چیز اشتباه پیش بینی او گفت که او می خواهم آن ساخته شده قبل از دولت در آوردن اقدامات دشوار و گفت که او هرگز فکر نمی کردم که چنین مستند شده اند به دنبال.

او است که برای اولین بار با مشخصات بالا استعفای گیر با دکتر کاترین Calderwood داشتن ترک اسکاتلند به عنوان افسر ارشد پزشکی پس از دو سفر به خانه دوم.

پروفسور فرگوسن یک ریاضیدان و اپیدمیولوژی led شاهنشاهی تیم که مدل گسترش و تاثیر Covid-19 در یک دولت-سفارش گزارش.

در این گزارش از خواب بیدار نخست وزیر اعلام کرد این مستند در مارس 23, سفارش مردم به ماندن در خانه او به عنوان بسته ترین مغازه ها و به پلیس بی سابقه اجرای قدرت.

تحت آن اقدامات همکاران که با هم زندگی می کنند گفته شد آنها دیگر می توانید هر یک از دیگر.

پروفسور فرگوسن گفت: در 18 مارس که او تا به حال تب و سرفه علائم Covid-19 و که وجود یک خطر کوچک او آلوده به دیگران است.

‘جدی تر این است که آن برجسته نیاز برای پاسخ آن است که جواب او گفت: در آن زمان.

او پس از بهبود علائم او بعدها به بی بی سی گفت که سطح قابل توجهی از اجتماعی فاصله’ مورد نیاز خواهد بود تا زمانی که یک واکسن توسعه داده شده است.

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه ماه گذشته گفت: “اگر ما می خواهیم برای بازگشایی, مدارس, مردم اجازه بازگشت به کار پس از آن ما نیاز به نگه داشتن انتقال را در شیوه ای دیگر.

‘این است که نمی خواهید به بازگشت به حالت عادی ما باید برای حفظ برخی از سطح اجتماعی فاصله قابل سطوح اجتماعی فاصله – احتمالا به طور نامحدود تا زمانی که ما یک واکسن در دسترس است.’

این می آید به عنوان یکی دیگر از 693 نفر دیروز تایید کرد که درگذشت COVID-19 در بریتانیا تعداد قربانیان به 29,427 و ساخت بریتانیا بدترین ضربه ملت در اروپا است.

و جدا backdated آمار منتشر شده از سوی دفتر آمار ملی (ONS) نشان می دهد این رقم به نظر می رسد در حال حاضر بالاتر از 32,000 آوریل 24 – 10 روز پیش.

The number of people dying each week during the UK's coronavirus crisis has been significantly higher - more than double in recent weeks - than the average number of deaths for this time of year

تعداد زیادی از مردم در حال مرگ در هر هفته در بریتانیا coronavirus بحران شده است به طور قابل توجهی بالاتر بیش از دو برابر در هفته های اخیر از تعداد متوسط مرگ و میر در این زمان از سال

چگونه امپریال کالج گزارش نوشته شده توسط پروفسور فرگوسن هشدار داد از 500 ، 000 مرگ و میر و متقاعد ساعت به پیاده سازی مستند

یک مقاله علمی منتشر شده توسط پروفسور نیل فرگوسن و همکارانش در کالج سلطنتی COVID-19 پاسخ به تیم اعتبار برای متقاعد کردن بوریس جانسون دولت به سطح شیب دار تا پاسخ خود را به کوروناویروس.

مقاله پیش بینی کرد که دولت در طرح اصلی به ‘کاهش’ شیوع به جای تلاش برای متوقف کردن آن می تواند منجر به یک چهارم از یک میلیون نفر در حال مرگ است.

داده ها با استفاده از ایتالیا و چین, دانشمندان پیش بینی کرد که چگونه دولت های مختلف اقدامات خواهد اثرات مختلف بر روی شیوع بیماری.

اگر هیچ اقدام در همه گرفته شده بود در برابر coronavirus آن را ادعا کرده اند 510,000 زندگی این تیم گزارش گفت:.

تا به حال دولت گیر با استراتژی خود را از تلاش برای ‘کاهش’ گسترش – آن اجازه می دهد به ادامه اما تلاش برای آهسته کردن آن – با اقدامات محدود مانند خانه و انزوا برای کسانی که با علائم این تعداد خواهد بود تقریبا نصف به 260,000.

اگر دقیقترین اقدامات ممکن است معرفی می شوند – از جمله تعطیلی مدارس و خانه اجباری قرنطینه – تعداد مرگ و میر بیش از یک دوره دو ساله خواهد سقوط به زیر 20,000 دانشمندان گفت: با وجود بریتانیا تلفات مراتب بیش از این تعداد است.

‘به جای صحبت کردن در مورد صدها نفر از هزاران نفر از مرگ و میر وجود دارد هنوز هم می تواند قابل توجه بهداشت و سلامت تاثیر که ما صحبت کردن در مورد’ استاد فرگوسن گفت.

به عنوان یک نتیجه دولت اجرا و مستند اعلام کرد که مردم باید توقف سفر, جلوگیری از معاشرت و کار از خانه. آنها همچنین گفت: برای جلوگیری از بازدید خود بیمار یا بستگان سالمند مگر اینکه آنها را به.

نقاط دیگر در امپریال کالج گزارش با عنوان تاثیر غیر دارویی مداخلات (NPIs) برای کاهش COVID19 مرگ و میر و بهداشت و درمان تقاضا شامل:

در دیگر تحولات در انگلستان coronavirus نبرد امروز:

 • دومینیک Raab صادر نازک-محجبه هشدار به روسیه و چین امشب به عنوان او به شدت انتقاد کرد در ‘درنده’ هکرها با هدف قرار دادن سازمان های درگیر در مبارزه با کروناویروس;
 • حداقل 12 گونه مختلف از coronavirus بودند گردش در انگلستان در ماه مارس – از جمله یکی که تنها تا کنون یافت شده در انگلیس, دولت, بودجه, مطالعه می یابد;
 • Rishi Sunak می تواند به کاهش حکومت کردند دستمزد پشتیبانی از 80 درصد به 60 درصد در ماه های آینده به عنوان بخشی از یک طرح به سهولت بریتانیا بازگشت به کار آن ادعا شد امروز ؛
 • کارشناسان هشدار بیمه خدمات درمانی جدید کروناویروس پیگیری و ردیابی نرم افزار می تواند ربوده شده عضو شورای نظارت مدت;
 • Nicola Sturgeon پرده برداری خود را مستند ‘استراتژی خروج” و پیشنهاد او نمی خواهد اجازه دهید به مدارس باز تا مرداد;
 • شهرستانها و مناطق روستایی می تواند درمان متفاوت که coronavirus مستند اقدامات کاسته دولت مشاور ارشد علمی اشاره کرد امروز.

این تعداد 42 درصد بيشتر از تعداد اعلام شده توسط وزارت بهداشت در آن زمان نشان می دهد که زمان کل می تواند بالاتر از 40000 – این معنی COVID-19 کشته شده است بیشتر انگلیسی ها در هشت هفته از درگذشت بیش از هفت ماه طول حمله رعد اسا بمب در جنگ جهانی دوم.

امروز اطلاعات تایید می کند که بیشتر مردم درگذشت coronavirus در انگلستان از ایتالیا هنوز به عنوان بدترین آمار کشور در اروپا و دچار 29,079 مرگ و میر توسط این صبح است. فقط ما تا به حال بیشتر مرگ و میر ناشی از بریتانیا – تقریبا 70,000 – در حالی که وجود داشته است 25,600 در اسپانیا و 25,200 در فرانسه.

وزیر امور خارجه Dominic Raab امروز همچنین اعلام کرد 4,406 بیشتر در مورد از این ویروس کشنده شده بود تایید گرفتن اندازه رسمی از شیوع بیماری به 194,990 – اما اندازه واقعی از انگلستان بحران رمز و راز است با توجه به تصمیم بحث برانگیز را رها گسترده تست در اوایل.

در خیابان داونینگ کنفرانس خبری آقای Raab همچنین شدت انتقاد کرد در ‘درنده’ هکرها با هدف قرار دادن سازمان های درگیر در مبارزه با کروناویروس گفت: مجرمان و ‘خصمانه آمریکا در تلاش بودند تا با استفاده از بحران برای خود را ‘مخرب به پایان می رسد”.

بحث مرگ و میر او افزود که مقیاس این فاجعه در بریتانیا بود ‘عظیم تراژدی’ در مقیاس کشور هرگز قبل از دیده می شود. او حاضر به حدس و گمان در بین المللی مقایسه.

در ضمن آقای Raab هشدار داد که یک پتو بازگشایی مدارس در ماه آینده خواهد خطر مرگبار موج دوم coronavirus.

وزیر امور خارجه بریتانیا نقش برآب امید بازگشت گسترده پس از نیمه اصطلاح هشدار داد که آن را بیش از حد به زودی حتی در نظر گرفتن حرکت می کند.

صحبت کردن روزانه 10 هیچ نشست خبری آقای Raab گفت: مدارک و شواهد از دانشمندان نشان داد که باز کردن همه مدارس خواهد منجر به یک خطر بسیار واقعی از یک افزایش شدید در نرخ انتقال.

نیل فرگوسن می پیوندد لیست طولانی از نام های مشهور که مسخره این مستند

پروفسور نیل فرگوسن دانشمند که تحقیقات کمک راهنما در مستند استعفا داد از نقش خود به عنوان یک کلید دولت مشاور پس از اعتراف به این که او تضعیف اجتماعی فاصله گرفتن قوانین توسط ملاقات با معشوق خود را در خانه خود را.

اما پروفسور فرگوسن است که برای اولین بار از چهره های برجسته به نقض اجتماعی-محدودیت فاصله میان جهانی coronavirus بیماری همه گیر.

– دکتر کاترین Calderwood

اسکاتلند افسر ارشد پزشکی استعفا داد و در مارس پس از دو بار شکستن قفل محدودیت در سفارش به دیدار او خانه دوم واقع شده بود بیش از یک ساعت به دور از محل اقامت اصلی در ادینبورگ.

با وجود اسکاتلند و وزیر اول Nicola Sturgeon پشتوانه Dr Calderwood به باقی می ماند در موقعیت او در نهایت تصمیم به ترک نقش خود را به طوری به عنوان نه به عنوان یک ‘انحراف’ از دولت اجتماعی-دورى پیام.

– رابرت Jenrick

مسکن جوامع و دولت های محلی, منشی, مجبور شد برای توضیح خود را پس از سفر بیش از یک ساعت به دیدار پدر و مادر خود را با وجود هشدار مردم به در خانه باقی می ماند.

آقای Jenrick نیز انتقاد برای سفر به 150 مایل از لندن اموال خود را به Herefordshire صفحه اصلی از جایی که سفر او به پدر و مادر خود را در Shropshire.

اما او در دفاع از اقدامات خود گفت: او رفت و برای رساندن غذا و دارو به خود منزوی پدر و مادر است.

– استفان Kinnock

MP برای Aberavon در ساوت ولز بود علنا خجالت توسط پلیس پس از سفر به لندن برای جشن تولد پدرش.

پس از آقای Kinnock ارسال شده یک عکس در توییتر خود تمرین های اجتماعی فاصله با پدر و مادر خود را خارج از خانه, پلیس ولز جنوبی پاسخ داد: “ما می دانیم جشن تولد پدر خود را دوست داشتنی است چیزی برای انجام با این حال این سفر ضروری است. همه ما بخشی از ما را برای بازی در این, ما می خواهیم شما را به مطابق با (مستند) محدودیت های آنها در محل به نگه داشتن همه ما امن است. با تشکر از شما.’

هشدار آمد تنها چند ساعت پس از Nicola Sturgeon گفت: مدارس شمال مرز بعید بود به بازگشایی در آینده قابل پیش بینی.

وزیر اول اسکاتلند گفت: در حال حاضر بازگشایی خواهد شد به احتمال زیاد’ دیدن بیمارستان در شمال مرز ” غرق ” با کروناویروس موارد در عرض دو ماه. او هشدار داد که ‘ممکن است پیش از تعطیلات تابستانی’.

وزیر آموزش و پرورش گاوین ویلیامسون گفت: نمایندگان مجلس خواهد بود وجود دارد یک رویکرد مرحله به مرحله’ به بازگشایی.

او گفت: “ما را یک رویکرد مرحله به مرحله در نظر بازگشایی مدارس و ما همیشه هدف را به مدارس و پدر و مادر و البته انتقادی همه مهمتر کودکان حداکثر اطلاع از نظر زمانی که این اتفاق می افتد.’

آقای Raab گفت که آن را نمی خواهد یک دوتایی ‘ وضعیت که در آن مدارس بودند یا کاملا باز یا کاملا بسته است.

وی افزود: “حداقل تا به امروز شواهد بوده است که ما نمی خواهد بود قادر به باز کردن همه مدارس بدون خطر بسیار واقعی که R نرخ – نرخ انتقال – افزایش می یابد در چنین سطح که ما را در معرض خطر دوم سنبله.’

او گفت که او تا به حال خواسته دولت علمی مشاوران برای بهترین گزینه خواهد بود و هدایت آنها.

منابع در شب گذشته گفت: وزرای هنوز امیدوار است که برخی از کودکان می تواند به بازگشت به مدرسه پس از نیمه اصطلاح در آغاز ماه آینده. اما آنها رد هر گونه بازگشت اجباری.

گفتنی ایمیل پدر و مادر نمی خواهد چهره جریمه اگر آنها حاضر به فرستادن کودکان به عقب.

هر گونه بازگشت است به احتمال زیاد شامل تنها برخی از گروه های سال رفتن به مدرسه در اولین اجازه می دهد تا برای بیشتر اجتماعی فاصله در کلاس درس. تحت شرایط عادی تحصیل اجباری است با پدر و مادر رو £60 جریمه اگر آنها موفق به فرستادن فرزندان خود به مدرسه بدون دلیل خوب است. جریمه دو به £120 اگر پرداخت نشده در عرض 21 روز و والدین می توانند در صورت محاکمه در صورت امتناع از پرداخت پس از 28 روز.

آموزش اتحادیه خواسته اند برای تضمین می کند که جریمه خواهد شد به حالت تعلیق در هر back-to-school, انتقال, زمانی که بسیاری از کودکان هنوز هم می شود گفت به ماندن در خانه.

معلمان دیروز هشدار داد که “باید استفاده نمی شود به عنوان یک آزمایش’, که نگرانی مقاومت به بازگشت به کلاس های درس می تواند ارائه بازگشایی مدارس غیر ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de