Coronavirus انگلستان: چگونه به یک اجتماعی فاصله کباب


چه به لحاظ اجتماعی فاصله BBQ: کارشناس می گوید: خانواده ها باید به اجرای باغ یکی از راه های سیستم ماندن 6ft از هم جدا و خود را به ارمغان بیاورد چاشنی و کارد و چنگال

  • دستورالعمل جدید ارائه شده برای کسانی که امید به BBQ جمع آوری
  • از ژوئن 1, گروه, از تا شش نفر می توانید لذت بردن از لحاظ اجتماعی فاصله جلسات
  • یک سیستم راه را در اطراف باغ توصیه شده است برای به حداقل رساندن تماس با ما
  • یک متخصص برجسته است گفت: مردم می توانند آن را سرگرم کننده’, تقریبا “مثل یک بازی”
  • مهمانان هستند توصیه می شود را به خود چاشنی و کارد و چنگال
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

تبلیغات

Revelers برنامه ریزی برای میزبان کباب در هفته آینده باید با در نظر گرفتن سیستم های یک طرفه از سفر در اطراف کوره و آوردن خود را چاشنی یک کارشناس گفته است.

از ژوئن 1, گروه, از تا شش نفر در انگلیس قادر خواهد بود برای لذت بردن از لحاظ اجتماعی فاصله جلسات در پارک ها و باغ ها از جمله میزبانی کباب نخست وزیر بوریس جانسون اعلام کرد در روز پنج شنبه.

رفتاری و عصب شناسی در دانشگاه خواندن دانشکده روانشناسی پروفسور پاتریشیا Riddell گفت: دولت دستورالعمل در اطراف این معلوم نیست و توصیه می شود برخی از اقدامات کسانی که نگران گسترش این ویروس می تواند به ایمن ماندن.

پروفسور Riddell گفت: مردم باید احساس موظف به دیدار با گروه های بزرگتر فقط به دلیل آن است که از نظر قانونی مجاز است اما برای کسانی که مهم ترین آنها نظر خود را در لیست مهمان.

A Daily Mail guide on how to safely hold a barbecue while following social distancing guidelines

روزانه یک ایمیل راهنمای در مورد چگونه به با خیال راحت نگه دارید کباب را در حالی که زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل

Revellers planning to host a barbecue next week should consider one-way systems of travel around the grill and bringing their own condiments, an expert has said

Revelers برنامه ریزی برای میزبان کباب در هفته آینده باید با در نظر گرفتن سیستم های یک طرفه از سفر در اطراف کوره و آوردن خود را چاشنی یک متخصص گفت:

“اولین چیزی که من انجام می شود فکر کردن است که من می خواهم به شامل در گروه من – که مصرف شده است همان سطح از خطر است که من و قرار نیست من و خانواده ام در خطر است,” او گفت:.

‘به عنوان سخت به عنوان آن را برای تلفن های موبایل, برخی از مردم در خط مقدم هستند و در معرض خطر و شما نیاز به آگاهی از خطر آنها ممکن است به ارمغان بیاورد.’

پروفسور Riddell توصیه می شود درخواست مهمانان را به خود کارد و چنگال و بشقاب و چاشنی برای کاهش خطر انتقال ویروس از طریق دست زدن به همان سطوح و داشتن تنها یک فرد با استفاده از انبرک.

او همچنین تایید و سرو غذا در بشقاب از دور و نه از نزدیک شدن به کوره تنظیم صندلی در پیشبرد برای مردم به نشستن دو متر از هم جدا و نشستن در کنار یکدیگر به جای چهره به چهره است.

‘شما می توانید از مسیرهای سفر تا مردم به دور یکی از راه های کباب,’ او گفت.

“من فکر می کنم شما می توانید آن را کاملا سرگرم کننده خوب تقریبا مانند یک دوره مانع و یا بازی.

‘به جای وادار کردن سفت و سخت قوانین آن را تخیلی و خلاق و سرگرم کننده است.

‘وجود دارد رفتن به فشار بیشتری را بر ما به انجام بیشتر به خصوص از بچه های ما و آن را در مورد چگونه شما انجام آن را در راه است که سرگرم کننده اما همچنین طول می کشد به در نظر گرفتن که ما هنوز در خطر است.’

تغییرات در lowdown پروتکل تنظیم شده است به علت سردرگمی در میان مردم, پس از نخست وزیر بوریس جانسون مشخص شده است که افراد نباید دیدار در تجمعات تا روز دوشنبه با وجود سوزان آب و هوا مجموعه برای آخر هفته آینده است.

این خطر وجود دارد بنابراین که پیام آرامش بخش احکام را گردش باعث مردم به ملاقات قبل از اینکه رسما توصیه می شود.

The government charts previously stated that level four required 'current social distancing measures and restrictions'

دولت نمودار قبلا اظهار داشت که چهار سطح مورد نیاز فعلی اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت’

شماره 10-مصمم است که مردم باید صبر کنید برای آزادی به پا زدن در با وجود این واقعیت است که اسکاتلند را محدود تر تغییرات به اجرا در آمده است امروز.

پس از اعلام محدودیت های جدید در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی در روز پنج شنبه آقای جانسون گفت: “آنچه که شما قطعا می توانید تصور کنید وجود دارد می تواند جلسات خانواده ها در یک باغ شما حتی می توانست یک کباب ارائه شده شما آن را در یک جامعه فاصله راه های ارائه شده هر کس شستن دست های خود را ارائه همه تمرینات حس مشترک.’

پروفسور کریس Whitty, افسر ارشد پزشکی انگلستان نیز گفت: هر کسی که برنامه ریزی چنین باشد آن را ” کاملا حیاتی به حفظ قوی استانداردهای بهداشت.

با وجود ظ گفت: دولت پنج تست شده اند ملاقات کرد و آن را بی خطر است برای شروع آرامش محدودیت No10 روز جمعه تایید کرد که coronavirus سطح هشدار همچنان در چهار.

آقای جانسون پیشنهاد به نمایندگان مجلس در روز چهارشنبه که هشدار بود ‘پایین آمدن از چهار به سه و او ‘امید’ یک تصمیم خواهد بود گرفته شده در روز پنج شنبه.

وزرا باید اصرار داشت که در طول این مستند را کاسته زمانی پنج آزمون شدند.

با این حال دولت نیز راه اندازی Covid سیستم هشدار که توصیف آنچه که مردم می توانید انتظار برای رخ می دهد در هر سطح. سطح چهار نیاز به زمان اجتماعی فاصله اقدامات و محدودیت های’.

The four Home Nations now have significantly different sets of lockdown rules in place. For example, in England from Monday six people can meet up outdoors but in Scotland from today it is eight people

چهار خانه ملت در حال حاضر به طور قابل توجهی متفاوت از مجموعه مستند قوانین در محل. برای مثال در انگلستان از روز شنبه شش نفر می تواند در دیدار خارج از منزل اما در اسکاتلند از امروز از آن است که هشت نفر

No10 اصرار دولت مراحل را برای انگلستان گرفته شد و بر اساس پنج آزمون مشترک امنیت زیستی مرکز مسئول سطح هشدار.

تنگه هرمز از دانشمندان است که این بیماری همه گیر است که به مراتب بیش از کار گفت: وزیران به فوریت نیاز به توضیح دهید که چگونه بلند کردن اجسام از محدودیت های متناسب با سیستم هشدار.

آقای جانسون نیز رو به یک واکنش بیش از بیانیه خود که کباب کردن ممنوع خواهد بود قابل قبول تحت رژیم جدید با کارشناسان گفت که در واقع آنها واقعا خطرناک است’.

مشاور ارشد علمی Sir Patrick blue palace hotel گفت: شب گذشته که این وضعیت باقی می ماند ‘شکننده’, 8,000 با عفونت های جدید در هر روز است. اسکاتلند و ولز اعلام کرده اند محدود تر loosenings.

در ضمن وجود شواهد بیشتری از coronaphobia در میان عموم با یک دفتر ملی آمار بررسی پیدا کردن به سختی نیمی احساس امن ملاقات با دوستان و یا خانواده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>