Coronavirus انگلستان: تلفات بازدید 5,373 به عنوان 439 مرگ در انگلستان


بریتانیا روزانه coronavirus مرگ و میر و عفونت های جدید افت تقریبا یک سوم: نشانه هایی از امید به عنوان 439 مرگ و میر ثبت شده در یک روز – بالاترین 24 ساعته تلفن تقریبا در یک هفته – و انگلستان سوابق 3,802 جدید موارد تا 2000 کمتر از دیروز

 • NHS انگلستان نشان داد 403 مرگ و میر بیشتر از افراد بین 35 و 106 و 15 نفر از آنها شده بود سالم
 • اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی ثبت شده مجموع 36 بین آنها و همچنین 626 موارد جدید
 • نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان با ‘persistent’ علائم پس از سقوط بیمار از 10 روز پیش

تبلیغات

بریتانیا اعلام کرده است 439 بیشتر مرگ و میر ناشی از کوروناویروس امروز با در نظر گرفتن مجموع به 5,373 و 3,802 جدید تست مثبت را تحت فشار قرار دادند و تعدادی از بیماران به 51,608.

در روشنایی ضعیف تابیدن از امید پس از تاریک هفته برای بریتانیا تعداد زیادی از مردم در حال مرگ از COVID-19 در حال حاضر کاهش یافته است به مدت دو روز در یک ردیف و امروز کاهش یافته است 30 درصد از 621 دیروز.

امروز تعداد مرگ است که این پایین ترین رقم از مارس 31 سه شنبه گذشته هنگامی که آن را 381 و علائم 39 درصد سقوط از انگلستان بدترین روز تا کنون سه شنبه هنگامی که مرگ و میر ناشی از 708 نفر ثبت شده است.

تعداد موارد جدید نیز پایین تر از آن را برای تقریبا تمام هفته گذشته با 3,802 جدید تست مثبت 2,101 کمتر از 5,903 دیروز و تنها دومین بار از ماه مارس که تعداد زیادی شده است در زیر 4,000.

انگلستان اختصاص 403 از مرگ و میر در حالی که اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی اعلام کرد 36 بیشتر مرگ و میر در بین آنها بیش از روز گذشته است.

این ارقام به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان با ‘persistent’ علائم پس از او بستری شد و شب گذشته به دلیل تب به طول انجامید به حال برای 10 روز پس از او تشخیص داده شد. او صرف شب در بیمارستان اما مشاوران می گویند او هنوز در تلاش برای کار و او در یک صدای جیر جیر او “در ارواح خوب’.

اما معاون او دومینیک Raab که ریاست روزانه coronavirus کمیته بحران این جلسه صبح امروز در غیاب برتر dodged دادن هر گونه جدول زمانی برای او که پشت در عمل در این شب ،

‘او در اتهام’ وزیر امور خارجه گفت: نشست خبری روزانه. ‘بعد از ظهر را توصیه های پزشکی او از دکتر خود.’ آقای Raab گفت او صحبت نکرده بود به آقای جانسون شخصا از روز شنبه.

قبلا وزیر مسکن رابرت Jenrick گفت: مقامات شروع به در نظر گرفتن کاهش انگلستان مستند در هفته های آینده اگر تعداد افراد بستری به بیمارستان پایدار باقی می ماند. نگرانی وجود دارد طولانی قرنطینه باعث آسیب دائمی به اقتصاد و بیمه خدمات درمانی به نظر می رسد مقابله شود و تا کنون.

اما به صورت نرمال به بازگشت کارشناسان می گویند آنتی بادی آزمایش – که نشان می دهد که در حال حاضر بهبود از COVID-19 – لازم خواهد بود. اما دانشمندان برجسته هشدار داده اند انگلستان است حداقل یک ماه دور از داشتن هر گونه که کار و اضافه کرد که همه این کیت که بررسی شده است در حال حاضر ‘نه خوب هستند و نه ارزش با استفاده از.

بیشتر آمار خوش بینانه می آیند به عنوان کشورهای در سراسر اروپا از جمله ایتالیا و اسپانیا و آلمان به نظر می رسد دیدن نرخ مرگ و سقوط – آلمان شیوع به نظر می رسد که ضربه اوج در حال حاضر فقط با 1,600 مرگ و میر.

در دیگر coronavirus تحولات امروز:

 • Humiliated, Nicola Sturgeon اذعان کرده که تلاش برای مبارزه با کروناویروس آسیب دیده است و پس از او مجبور به قبول استعفای اسکاتلند افسر ارشد پزشکی به صورت ايميل خود را مستند به قوانین;
 • افسر ارشد پزشکی کریس Ersin است از خود و انزوا و کار کرده است پس از دوره نقاهت بعد از coronavirus;
 • نگرانی در چهره نشان داد انگلستان coronavirus بیماری همه گیر شد مجموعه ای برای رسیدن به آن رنج می برد توسط فرانسه و ایتالیا;
 • وزیر بهداشت مت Hancock تهدید به لغو حق ورزش در خارج از منزل اگر مردم ادامه داد: برای دست انداختن اجتماعی فاصله اقدامات;
 • نخست وزیر سخنگوی تایید کرد که حمام آفتاب در ساحل ممنوع است و flouts قوانین اجازه می دهد تنها ضروری جنبش;
 • دانشمندان برتر گفت: آن را حداقل یک ماه برای انگلستان به توسعه آنتی بادی آزمون است که می تواند نورد به طور گسترده ای به بررسی کنید که تا به حال این ویروس در حال حاضر;
 • گزارش بخش مراقبت های حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات نشان داده است که اقلیت های قومی مردم هستند بیشتر در معرض خطر تبدیل شدن به طور جدی بیمار با کروناویروس;
 • 54 ساله از اسکس شد اولین ماما به مرگ با کروناویروس در انگلستان است.

NHS انگلستان نشان داد 403 بیشتر مرگ و میر ثبت شده در بیمارستان های آن در میان افراد بین 35 و 106. اما 15 از آنها تا به حال مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

اسکاتلند بود که برای اولین بار به اعلام موارد جدید امروز, اشاره, 255 جدید آزمون مثبت و فقط چهار مرگ و میر ناشی از مصرف آن در مجموع به 222 و 3,961.

ولز اعلام کرد بیشتر 302 موارد و 27 مرگ و میر بیشتر معنی آن در حال حاضر 3,499 آزمون مثبت و 193 نفر کشته شده اند.

اکثر مرگ و میر در لندن اتفاق افتاد دوباره با مجموع 129 پس از 75 در میدلندز, 67 در شمال شرق و Yorkshire, 44 در شرق انگلستان, 43, در شمال غرب, 27 در جنوب غرب و 18 در جنوب شرق.

چهره های در حال سقوط ممکن است یک دلیل برای شاد اما کارشناسان هشدار داده اند در برابر پین کردن بیش از حد اهمیت به روز به روز شماره.

آمار ثبت شده در روزهای یکشنبه و منتشر شده در روزهای دوشنبه از وقوع در انگلستان شروع شده است به طور معمول به دنبال به سمت بالا افزایش در روز سه شنبه. دوشنبه گذشته این رقم 13 درصد کمتر از دوشنبه است.

بریتانیا خواهد صبر کنید حداقل یک ماه برای تست آنتی بادی

بریتانیا امیدوار است با بازگشت به حالت عادی امروز دچار ضربه دیگر پس از یک دانشمند چک کردن coronavirus آنتی بادی آزمایش برای دولت گفت: هیچ کدام از آنهایی که او را دیده اند و تا کنون هر گونه خوب است.

استاد آقا جان بل از دانشگاه آکسفورد گفت: تست کیت او را تا کنون مورد بررسی قرار ‘را به خوبی انجام نمی شود و هیچ یک از آنها را با معیار برای تست خوب’.

بی باک امید مستند پایان دادن به هر زمان به زودی آقا جان گفت: آن را حداقل یک ماه قبل از تست آنتی بادی که بگویید که آیا کسی در حال حاضر از بهبود COVID-19 خواهد بود در دسترس برای عموم است.

Professor Sir John Bell, from the University of Oxford, said officials are struggling to find a good quality antibody test

استاد آقا جان بل از دانشگاه آکسفورد گفت: مقامات در حال تلاش برای پیدا کردن با کیفیت خوب تست آنتی بادی

او گفت: “ما می بینیم بسیاری از منفی کاذب… و ما نیز دیدن مثبت کاذب. این است که یک نتیجه خوب و یا آزمون تامین کنندگان و یا برای ما است.’

بهداشت عمومی انگلستان کارگردان همچنین گفت که آژانس هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود آزمون به اندازه کافی خوب می شود. پروفسور جان نیوتن گفت: آنها ثابت نشده به اندازه کافی دقیق در افرادی که تا به حال تنها خفیف بیماری است.

آزمون در نظر گرفته می شود بسیار مهم برای پایان دادن به بریتانیا در سراسر کشور مستند به دلیل آنها را به مقامات تصویر روشنی از چگونه بسیاری از مردم گرفتار این ویروس در حال حاضر و متزلزل آن را خاموش.

بهداشت عمومی انگلستان حاضر به فاش کردن آنچه که از نظر دولت قابل قبول سطح از دقت و صحت.

آمریکا در هفته گذشته راه اندازی اولین آنتی بادی آزمون پس از شرکت در کارولینای شمالی رو تایید سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA). این ادعا به 93.8 درصد دقیق است.

در یک پست وبلاگ منتشر شده در دانشگاه آکسفورد وب سایت دیروز آقا جان یک خسروانه-منصوب پزشکی استاد دانشگاه گفت: انگلیس نه تنها کشور در تلاش برای پیدا کردن قابل اعتماد و آزمایش.

او نوشت: ‘اسپانیایی ظاهرا بازگشت کیت های آزمایش که کار نمی شد و آلمانی ها که در حال توسعه خود حساس کیت باور آنها سه ماه دور از این موجود و معتبر.’

توضیح مشکلات او اضافه کرد: “به اعتبار این آزمون شما نیاز به یک استاندارد طلایی تست بنابراین شما می دانید که پاسخ درست و شما نیاز به [خون] از بیمارانی که بهبود از عفونت با ویروس آنها تا به حال حدود 28 روز قبل.

شما همچنین نیاز به خون از افرادی که اهدا قبل از این بیماری همه گیر بنابراین شما می دانید که آیا شما به دروغ دیدن تست مثبت است که هیچ Covid-19 در نمونه است.

برای مثال تعدادی از دیگر coronaviruses در گردش است که ممکن است باعث تحریک آنتی بادی است که صلیب واکنش نشان می دهند به Covid-19 پروتئین است.’

امروز به روز رسانی می آید به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون همچنان در بیمارستان پس از بستری در مرکز لندن شب گذشته به دلیل او تا به حال یک تب برای مدت طولانی.

PM گفت: او هنوز هم تحت رصد’ و حاضر به گفتن نیست که آیا او تشخیص داده شده است با ذات الریه.

اما او اصرار آقای جانسون در ‘ارواح خوب” و هنوز هم در تماس با مشاوران.

55 ساله بستری شد به سنت توماس ” در بیمارستان است که در نزدیکی خیابان داونینگ شب گذشته پس از پزشکان مطرح شده زنگ که متوسط هنوز فروکش 10 روز پس از مثبت خود را تست.

وجود هشدارهای از وزرا که او دارای “خود را به خطر انداخته سلامت’ با نگه داشتن یک کوره کار رای دادن در حالی که یکی از مقامات ارشد حزب محافظه کار گفت که او باید یاد بگیرند که او ” نه ضروری و به بقیه.

یکی MP پیشنهاد کرد که او بیش از حد مشتاق به تقلید از قهرمان خود وینستون چرچیل با هجوم بیماری است.

هیچ 10 اصرار نبود اورژانس پذیرش و برتر همچنان در کنترل دولت در پاسخ به رغم اقامت در بیمارستان با هیچ زمان روشن-قاب برای مرخص شدن.

با این حال او موثر معاون Dominic Raab ریاست روزانه coronavirus کمیته بحران این جلسه صبح امروز و کامل کابینه فردا به تعویق افتاده است.

آقای جانسون در توئیتر خود نوشت: ‘شب گذشته در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس.

“من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و نگه داشتن هر کس امن است.

‘من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا.

‘ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.’

کارشناسان می گویند وجود دارد خطر ابتلا به ذات الریه زمانی که متوسط طول می کشد بیش از یک هفته است. شده اند وجود دارد ادعا می کند آقای جانسون شده است سرفه به شدت در طول کنفرانس تلفنی.

PM سخنگوی کاهش یافته است می گویند که آیا او تا به حال پنومونی اگر چه آنها را رد کرد و ادعا می کند ناشی از روسیه است که او در یک ونتیلاتور به عنوان ‘دروغ’.

پرسید: اگر علائم ‘ملایم’ – کلمه قبلا مورد استفاده برای توصیف آنها – سخنگوی عوض گفت: آنها ‘persistent’ و شامل ‘دما و سرفه’.

‘نخست وزیر در بیمارستان بستری شد برای آزمون شب گذشته خود علائم باقی مانده اند مداوم,’ سخنگوی گفت.

او تا به حال یک شب راحت در سنت توماس بیمارستان در لندن است و در ارواح خوب است. او همچنان در بیمارستان تحت نظر قرار گيرند.’

ظهور آن در آخر هفته که آقای جانسون حامله شریک کری Symonds نیز رنج coronavirus اگر چه او در حال حاضر ‘در بهبود’.

دولت رئیس پزشکی مشاور کریس Ersin همچنین بهبود در روشنایی ضعیف تابیدن از اخبار خوب است.

امیدوار است در حال افزایش در سراسر اروپا در حال حاضر که دولت های شدید مستند اقدامات در حال کار است.

ایتالیا روز گذشته ثبت شد که پایین ترین یک روز به مرگ و میر در دو هفته – از مارس 20 – با 525 مرگ و میر را اعلام کرد.

اسپانیا امروز خود را نشان داد کمترین مرگ و میر در یک روز از مارس 24 (637) و آلمان اعلام کرد که پایین ترین شماره را در یک هفته (92).

این غلت آمار و ارقام – اگر آنها را حمل بر – نشان می دهد که دقیق سیاست های دولت گفتن مردم به در خانه باقی می ماند مگر اینکه لازم در حال متوقف کردن ویروس از گسترش.

و برخی از کشورها در اروپا در حال حاضر شروع به تدوین برنامه برای خروج از مستند با اتریش تنظیم اهداف برای شروع بازگشایی کسب و کار پس از آخر هفته عید پاک.

اتریش امروز این کشور به مجموعه ای از برنامه های دقیق برای پایان دادن به وقفه با کوچکتر مغازه ها دوباره باز کردن در آوریل 14 و بزرگتر در مارس 1.

Countries across Europe, including the UK, Italy and Spain, have seen the numbers of people dying from coronavirus fall in recent days, offering hope that their outbreaks may be slowing down

کشورهای در سراسر اروپا از جمله انگلستان و ایتالیا و اسپانیا دیده می شود تعداد افراد در حال مرگ از coronavirus پاییز در روزهای اخیر, ارائه امیدوارم که شیوع بیماری ممکن است کاهش

انگلستان مستند می تواند شروع کاسته شود به سهولت خاموش ‘در هفته’

انگلستان coronavirus مستند می تواند شروع کاسته شود ‘در هفته, یک وزیر کابینه گفت: امروز به عنوان خزانه هل فلج کننده اقتصادی خاموش شدن به پایان ماه ژوئن.

مسکن وزیر رابرت Jenrick پیشنهاد فعلی مستند اقدامات می تواند به تدریج کاسته پس از عید پاک – اما تاکید کرد خروج کامل استراتژی را بیشتر نیاز به تست.

وجود دارد ادعا می کند که امروز مقامات دولتی باید شروع به نقاشی کردن یک لیست از گزینه های برای از بین بردن برخی از محدودیت ها اگر بستری شدن در بیمارستان بماند پایدار است.

Housing Secretary Robert Jenrick suggested the current lockdown measures could be gradually eased after Easter

مسکن وزیر رابرت Jenrick پیشنهاد فعلی مستند اقدامات می تواند به تدریج کاسته پس از عید پاک

ارشد محافظه کاران پیشنهاد کرد که باید وجود داشته باشد یک صحنه باز’ از مدارس و مغازه ها و رستوران ها اگر خطرات حالا برای جلوگیری از برخورد مجازات بیشتر برای شرکت ها و کارگران که در حال حاضر شده است در سمت چپ در آستانه.

در یک دور از پخش مصاحبه آقای Jenrick وجود دارد گفت: در حال حاضر مازاد ظرفیت در بخش های مراقبت ويژه ‘در سراسر کشور که تا به حال به نگهداری برای اطمینان از بیمه خدمات درمانی بود نه ضعف.

“اگر ما می توانید انجام دهید که پس از آن ما می توانید در هفته به شروع به دقت… بالابر برخی از این اقدامات” او گفت:.

اما یک استراتژی خروج است که پایدار را نیز به همراه مقدار بیشتر تست و ردیابی از ما قادر به انجام امروز.’

این بار گفت: مقامات وزارت خزانه داری هشدار داده اند که اگر مستند فراتر از ژوئن وجود خواهد داشت و آسیب دائمی به اقتصاد است.

کارمندان دولت در بهداشت و درمان و کسب و کار در ادارات شد و بنا به گزارش ها پرسید: در هفته گذشته برای دستیابی به گزینه های به صورت مرحله به مرحله کاهش.

دانمارک همچنین در نظر دارد برای شروع به بلند کردن محدودیت های پس از عید پاک است اما می خواهد مردم را به کار بیشتر مبهوت راه برای جلوگیری از ازدحام به قطار و اتوبوس.

در ضمن آلمان مایل است تا دوباره باز مدارس بر اساس منطقه ای و اجازه می دهد تعداد محدودی از مردم به رستوران ها اگر عفونت رای باقی می ماند به اندازه کافی کم است. شده اند وجود دارد بیش از 100,000 موارد تشخیص داده شده در آلمان است.

در ایتالیا منتشر شده که مستند بیش از هر کشور دیگر اروپایی و مقامات در حال صحبت کردن در مورد ‘مرحله دوم’ که در آن جامعه می آموزد که به ‘زندگی با ویروس’ با پوشیدن ماسک و انجام تست های بیشتر.

ایتالیا و آلمان در میان کشورهای در ردیابی گوشی های هوشمند است که می تواند اجازه می دهد آنها را به پرش بر روی شیوع بیماری های جدید بدون ارسال هر کس را داخل.

همه آن کشورها همراه با اسپانیا دیده می شود نشانه هایی از بهبود در آمار اخیر که ارائه امیدواریم که بحران گذشته است و اوج آن است. آن لحظه است که هنوز برای آمدن به بریتانیا و امریکا که فرح برای یکی از bleakest هفته.

با این حال مقامات بهداشتی در سراسر اروپا هشدار می دهند که زندگی نمی توانید به عقب ‘از 0 به 100’ بلافاصله و بسیاری از مستند اقدامات را در محل باقی می ماند برای چند هفته حداقل.

ایتالیا است که آشکارا صحبت کردن در مورد ‘مرحله دوم’ که در آن جامعه خواهد شد که به ‘ایجاد شرایط برای زندگی با ویروس تا زمانی که یک واکسن توسعه یافته است.

وزیر بهداشت روبرتو Speranza می گوید تست بیشتر و افزایش تا محلی نظام سلامت خواهد بود لازم به اجازه می دهد کاهش مستند.

او گفت: اجتماعی فاصله را به باقی می ماند در محل با استفاده گسترده از وسایل حفاظت فردی مانند ماسک صورت.

تست و ‘تماس با ردیابی می تواند تمدید شود, از جمله با استفاده از برنامه های گوشی های هوشمند به منظور مهار شیوع بیماری های جدید.

شبکه ای از بیمارستان ها نیز می تواند تنظیم شود که به طور خاص اختصاص داده شده به ویروس بیماران پس از پزشکان موجود در بخش شرح داده شده داشتن به زندگی یا مرگ تصمیم گیری های بیش از دسترسی به مراقبت های ویژه.

‘وجود دارد دشوار ماه های آینده. وظیفه ما این است که برای ایجاد شرایط برای زندگی با ویروس’ حداقل تا یک واکسن است توسعه یافته, وزیر بهداشت گفت, La Repubblica روزنامه.

ملی مستند به شدت محدود کردن جنبش مردم و انجماد غیر ضروری و فعالیت های اقتصادی را رسما آخرین حداقل تا مارس 13 اما از آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود تمدید شود.

Military personnel are pictured swabbing a medical worker at a drive-through coronavirus testing centre set up in Edgbaston, Birmingham for NHS staff. Health service employees are the only people being routinely tested without being admitted to hospital

پرسنل نظامی در حال تصویر swabbing پزشکی کارگر در یک درایو-از طریق coronavirus تست مرکز در Edgbaston, Birmingham برای کارکنان بیمه خدمات درمانی. خدمات سلامت کارکنان هستند و تنها افرادی که به طور معمول تست شده و بدون بستری به بیمارستان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>