Coronavirus انگلستان: بوریس جانسون ‘بازگشت به بالا’ گرفتن ‘پیاده روی های کوتاه’


بوریس جانسون ‘پشت تا روی پای خود’ و ‘پیاده روی های کوتاه’: ساعت قادر به صحبت می کنند به پزشکان و تشکر خود را از تیم بالینی برای ‘باور’ coronavirus مراقبت

  • نخست وزیر شده است, در بیمارستان پس از بستری در اواخر روز یکشنبه به علت ابتلا به کروناویروس
  • آقای جانسون صرف سه شب در یک وابستگی واحد در سنت توماس ” بیمارستانی در لندن در این هفته
  • شماره 10 گفت: او منتقل شده است و به یک بخش برای ‘نظارت نزدیک و گفت: او در مراحل اولیه بهبودی’
  • به عنوان به زودی به عنوان او داده تلفن خود را به عقب او با عجله به نام Carrie Symonds که باردار است با فرزند خود

تبلیغات

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه استنلی جانسون (تصویر) گفت: “من فکر می کنم این است که همه کاملا مستقیم رو به جلو در حال حاضر او باید استراحت’

بوریس جانسون بوده است و در مورد بهبود خود را از coronavirus ادامه apace, خیابان داونینگ نشان داد امشب.

PM شده است انجام ‘پیاده روی های کوتاه’ – اگر چه No10 تاکید کرد که او هنوز هم نیاز به استراحت.

این آخرین عمده نشانه ای از بهبود پس از آقای جانسون بود مرخص شده از بخش مراقبت های شب گذشته.

یک خیابان داونینگ سخنگوی گفت: “نخست وزیر شده است, قادر به انجام پیاده روی های کوتاه, میان دوره استراحت به عنوان بخشی از مراقبت از او دریافت است برای کمک به بهبود است.

‘او صحبت کرده است به پزشکان و با تشکر از کل تیم بالینی برای مراقبت های باور نکردنی او دریافت کرده است.

‘افکار خود را با کسانی که تحت تاثیر این بیماری وحشتناک.’

آن پدید آمده PM حال دست تکان دادند به او نشان می دهد ‘سپاس’ به کارکنان بیمه خدمات درمانی به عنوان او بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های ویژه.

اما No10 تاکید کرد که آقای جانسون است که تنها “آغاز خود را بازیابی’ – بازی پایین چشم انداز او را به بازگشت به کار در هر زمان به زودی.

برتر پدر استنلی هشدار داد این صبح است که او نیاز به زمان برای بازیابی قبل از چیدن تا کمر’ از دولت دوباره.

تایید که آقای جانسون بود که در حال حاضر در بخش عمومی در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن خود را سخنگوی اصرار وجود دارد هیچ برنامه ای برای بازگشت به وظایف.

‘PM آغاز شده است خود را بازیابی. تصمیم گیری مانند این خواهد بود که به توصیه تیم پزشکی’ سخنگوی گفت.

‘این ساعت بسیار سپاسگزار برای مراقبت که او دریافت از بیمه خدمات درمانی کارکنان.

‘من گفت که او با تکان دادن خود با تشکر از تمام پرستاران و پزشکان که او را دیدم به او منتقل شده از بخش مراقبتهای ویژه به بخش.

‘بیمارستان گفت که او بسیار خوب ارواح شب گذشته و من معتقدم که قطعا مورد بود.’

پرسید که آیا آقای جانسون بود با تکان دادن چرا که او نمی تواند صحبت می کنند, سخنگوی اضافه شده: ‘PM شده است شناخته می خواهم برای تشکر از مردم با ساخت دوستانه حرکات و من مطمئن هستم که آن همان بود در این مورد.’

وزرای شده اند گمانه زنی آن می تواند هفته قبل از آقای جانسون در عمل است.

استنلی جانسون گفت: “امداد است که کلمه حق و اعتراف پسر خود را تقریبا “در زمان یکی برای تیم’.

صحبت کردن در رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه استنلی گفت: “برای استفاده است که آمریکا بیان او تقریبا در زمان یکی برای این تیم است. ما باید مطمئن شوید که ما بازی به بازی به درستی در حال حاضر..

“من فکر می کنم این است که همه کاملا مستقیم رو به جلو در حال حاضر او باید استراحت, به عنوان من درک می کنم آن…

“من فکر نمی کنم شما می توانید می گویند او از جنگل در حال حاضر. او را به زمان.

“من نمی دانم این اطلاعات اما من نمی توانم باور کنم که شما می توانید از این راه رفتن و رسیدن مستقیم به خیابان داونینگ و انتخاب کنید تا کمر بدون یک دوره تنظیم مجدد. اما این که فقط من صحبت کردن به عنوان یک شخص غیر روحانی است.’

The last time the Prime Minister was seen in person, and not on a Zoom call, was last week when he appeared on the doorstep of No.11 to clap for carers

آخرین بار نخست وزیر شد در فرد دیده می شود و نه بر روی یک زوم تماس بود هفته گذشته هنگامی که او به نظر می رسد در آستان شماره 11 به کف زدن برای سرپرستان

آقای جانسون اعتقاد بر این است که نام خود را حامله نامزد کری Symonds بلافاصله بعد از اینکه منتقل شده است. Ms Symonds شده است منزوی در Camberwell اموال.

برتر رفت و به انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus دو هفته پیش و به بیمارستان منتقل شد در روز یکشنبه پس از خود را نشانه شکست خورده فرو نشست.

او سپس به طور چشمگیری منتقل شد به بخش مراقبت های دوشنبه شب پس از دیدن وخامت وضعیت خود را – با No10 مجبور به انکار او تا به حال شده است در یک یا مبتلا به ذات الریه.

اعلام این خبر که آقای جانسون شده بود منتقل شد به بخش آمد تنها چند ساعت پس از وزیر امور خارجه Dominic Raab است که ایستاده برای او در حالی که او ناتوان گفت: “ساخت” گام مثبت رو به جلو’ در درمان خود است.

شب گذشته یک شماره 10 گفت:: ‘نخست وزیر منتقل شده است در این شب از مراقبت های ویژه به بخش که در آن او خواهد شد دریافت نظارت نزدیک در فاز اولیه خود را بازیابی.

‘او در بسیار ارواح خوب است.’

اما احتمال غیبت طولانی برای آقای جانسون به عنوان او recuperates خواهد سوخت ترس از خلاء قدرت در قلب دولت است.

اگر چه آقای Raab است deputising او ندارد پر قدرت از یک ساعت وجود دارد و ادعا می کند که تصمیم گیری های مهم بیش از مستند در حال تاخیر در امید آقای جانسون می تواند درگیر.

As soon as Prime Minister Boris Johnson was released from intensive care last night he was handed his phones, he called his partner Carrie Symonds straight away (they are pictured together above in March)

به عنوان به زودی به عنوان نخست وزیر بوریس جانسون منتشر شد از بخش مراقبت های شب گذشته او دست خود را همراه او به نام شریک زندگی خود را Carrie Symonds مستقیم دور (آنها با هم تصویر بالا در مه)

Carrie Symonds last night posted a picture of a rainbow on Twitter with the clapping emoji as she took part in the 'Clap for Carers' campaign

کری Symonds شب گذشته ارسال شده یک عکس از یک رنگین کمان در توییتر با کف زدن از emoji به عنوان او در زمان بخشی در “کف زدن برای سرپرستان’ کمپین

چه بوریس جانسون برای بهبود چشم انداز?

نخست وزیر منتقل شد از مراقبت های ویژه در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن شب گذشته در یک نشانه آن است که وضعیت او رو به بهبود است.

شماره 10 می گوید: بوریس جانسون, 55, فقط آغاز خود را بازیابی و وزرای هشدار داده اند ممکن است هفته قبل از او بازگشته است در عمل.

به عنوان وجود دارد هیچ درمان خاصی برای coronavirus بیماران مختلف می تواند داشته باشد دیگر زمان بهبودی این پایین می آید چگونه سالم یک فرد است و اینکه آیا یا نه آنها باید شرایط بهداشتی اساسی است که می تواند خود را طولانی تر زمان بهبودی مانند ریه و یا شرایط تنفسی.

بیمه خدمات درمانی می گوید این ممکن است زمان برای بیماران که در بخش ICU به بازگشت به حالت عادی خود و که ممکن است وجود داشته باشد ‘طولانی مشکلات’.

Boris Johnson on April 1

Boris Johnson on April 1

تصاویر نشان می دهد نخست وزیر تغییر ظاهر خود را به عنوان coronavirus نبرد پیشرفت. او که در تصویر سمت چپ در مارس 17 و هفته بعد در تاریخ 1 آوریل پس از ابتلا به این ویروس

یک بیمار که پیش از این ویروس گفت: “شش روز در اکسیژن قبل از منتشر شدن از بیمارستان. کریگ Farley-جونز گفت: او را دیدم مردم در اطراف او در حال مرگ در حالی که او موفق به دریافت درمان و گفت: بسیاری از به نظر نمی رسد در ‘هر درد جسمی’.

او گفت: بیمه خدمات درمانی اطلاع او در حالی که او در حال درمان است که همه را می تواند انجام شود برای هر گونه عفونت است که ممکن است همراه با ویروس برداشته شود.

او گفت که او تا به حال رنج می برد با درجه حرارت بالا و تهوع و خستگی. او تحت درمان با آنتی بیوتیک برای عفونت ثانویه و همچنین وزن از دست رفته به علت از دست دادن اشتها.

Craig Farley-Jones (pictured) spent six days in Tameside General Hospital last week as he battled Covid-19

Pictured: Craig Farley-Jones

کریگ Farley-جونز (تصویر) صرف شش روز در Tameside بیمارستان عمومی در هفته گذشته به عنوان او مبارزه Covid-19

اما آن را می گوید بیمارانی که قصد بازگشت به حالت عادی بخش بیمارستان است که یک گام بزرگ در راه بهبود ارائه امیدوارم که این ساعت است که در بهبود.

داده های گردآوری توسط بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها در انگلیس نشان می دهد که حدود نیمی از COVID-19 بيمار که به بستری در بخش مراقبت می میرند.

تازه ترین گزارش بر اساس داده ها از تقریبا 2,300 بیماران – نشان داد که 346 مرده بود و 344 مرخص شد. بقیه هنوز در حال درمان است.

شانس بقا هستند و حتی bleaker برای بیمارانی که نیاز به تهویه مناسب برای نگه داشتن بدن خود را عملکرد در عرض 24 ساعت اول ورود.

برای مثال آمار و ارقام نشان می دهد 70 درصد از بیماران در این موقعیت بحرانی مرگ در مقایسه با 30 درصد که آن را برای اولین بار بعد بدون.

اما آقای جانسون نیاز نیست پیشرفته تنفسی و حمایت برخی از کارشناسان می گویند این احتمال وجود دارد او اعتراف به عنوان خداوند ،

پزشکان دیگر وجود دارد گفت: “بدون شک’ PM شد ‘به شدت بیمار و به بیمارستان رفت چرا که او به سختی تنفس.

به عنوان حدس و گمان باقی مانده است در مورد نحوه موثر انگلستان بوده و در درمان coronavirus دانشمندان و کارشناسان بهداشت و درمان مورد بحث قرار داده اند داروهای مختلف است که می تواند مورد استفاده برای مبارزه با این بیماری است.

من جانسون است که درمان در سنت توماس ” بیمارستان مرکزی لندن در بیمارستان درگیر با عمده آزمایشات تجربی مواد مخدر در COVID-19 بيمار.

داروها – از جمله امیدوار کننده ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین – تایید شده توسط تنظیم کننده های مواد مخدر به صورت کارآزمایی بالینی اهداف تنها.

نامزدهای دیگر در حال آزمایش در بریتانیا شامل ترکیب دارو HIV لوپیناویر و ریتوناویر و همچنین به عنوان داروی آزمایشی ابولا remdesivir.

Hydroxychloroquine, sold under the brand name Plaquenil, may treat COVID-19

هیدروکسی کلروکین فروش تحت نام تجاری Plaquenil ممکن است درمان COVID-19

ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین است یکی از درمان است که رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده اغلب این دارو هنوز تست شده برای درمان موثر این ویروس اما آقای ترامپ گفت: ما شهروندان چه چیزی شما را به از دست دادن فقط آن را’.

یکی دکتر, دکتر دانیل Sterman گفت: “فقط به دلیل آن را می توان مورد استفاده برای مالاریا معنا نیست که می توان آن را مورد استفاده برای coronavirus’.

یکی دیگر از مواد مخدر است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد همچنین است لوپیناویر/ریتوناویر. این دارو در حال حاضر استفاده می شود به عنوان یک anti-HIV پزشکی داده شده به افراد مبتلا به این ویروس برای جلوگیری از ابتلا به ایدز است. رسانه های چینی گزارش شده است که استفاده شده است برای درمان مردم از coronavirus اما این نمی تواند از نظر علمی به اثبات رسیده است.

اینترفرون بتا-1b/SNG001 مواد مخدر است که هنوز هم در حال توسعه و orchestrates بدن ضد ویروسی پاسخ. مطالعات آزمایشگاهی نشان داده اند اينترفرون-بتا می تواند از سلول ها را از عفونت توسط طیف وسیعی از ویروس های تنفسی.

این شامل ابتال به بیماری مرس و سارس coronavirus گونه ترک دانشمندان انتظار اينترفرون-بتا به همچنین محافظت در برابر COVID-19 سویه است.

یکی دیگر از داروی آزمایشی است که در نظر گرفته شده برای استفاده در coronavirus بیماران است Remdesivir. استروئید مواد مخدر استفاده می شود برای درمان آلرژی و آسم و همچنین برخی از انواع سرطان است. هیچ مطالعات هنوز به اثبات دگزامتازون می تواند درمان SARS-CoV-2 – اما از آن شده است تست شده بر روی بیماران مبتلا به ابتال به بیماری مرس و سارس دو coronaviruses.

داده ها را از بخش مراقبت های حسابرسی ملی و مرکز تحقیقات نیز نشان می دهد که نرخ زنده ماندن برای بزرگسالان سالخورده 50-69 بهتر از نیمی (54 درصد).

آفتاب شب گذشته نشان داد که در حال انتقال از بخش مراقبت ويژه آقای جانسون اول فکر کردم به تماس Ms Symonds و دیگر اعضای خانواده.

تولد فرزند خود با کری Symonds, 32 نیز تنها چند هفته دور, و زن و شوهر باید از هم جدا شده است پس او را به انزوا در 27 مارس ،

بوریس جانسون coronavirus سفر

در آغاز ماه گذشته بوریس جانسون به نظر می رسد در طول روز زمان تلویزیون دست دادن با این صبح مجریان قبل از حضور در رویدادهای مختلف است.

در اینجا این است که چگونه در ماه گذشته بازی های برگزار شده است را برای نخست وزیر.

3 مارس: می گوید در یک کنفرانس مطبوعاتی او در یک بیمارستان که در آن coronavirus بيماران تحت درمان بود و تکان دادن دست

5 مارس: به نظر می رسد در این صبح و حرکت دست با مجریان

6 مارس: در دیدار دانشمندان و ویلز نمایندگان مجلس

8 مارس: نظرسنجی برای مقابله با سیل در Worcestershire شهر بودلی

مارس 9: دیدار و حرکت دست با آنتونی جاشوا در یک رویداد

10 مارس: می گوید استرالیایی ها برای جلوگیری از دست دادن

مارس 11: مذاکرات در مورد فاصله اجتماعی

آوریل 12: آقای جانسون می گوید: جلوگیری از تجمع جرم نیست, یک راه موثر برای مقابله با کروناویروس

مارس 16: او توصیه می کند در برابر تجمع جرم در سیاست U-turn – به طور موثر لغو تمام ورزشی و رویدادهای دیگر

مارس 17: مذاکرات در مورد اهمیت اجتماعی فاصله در جلسه با رییس دانشگاه Rishi Sunak و افسر ارشد علمی پاتریک blue palace hotel

18 مارس: سخنرانی نخست وزیر سوالات در مجلس عوام و می گوید: تمام مدارس بسته خواهد شد

مارس 19: بریتانیا می گوید ‘به نوبه خود جزر و مد’ در مبارزه با کروناویروس در عرض 12 هفته

آوریل 20: بسته, میخانه ها, رستوران ها و تئاتر

مارس 21: روزانه coronavirus به روز رسانی در اتاق کابینه

مارس 22: رسانه ها جلسه با جوامع وزیر رابرت Jenrick و معاون افسر ارشد پزشکی جنی Harries

مارس 23: سفارش انگلستان-شبکه مستند با مردم گفت: به ماندن در خانه در یک ویژه تلویزیونی آدرس

آوریل 24: میزبان هفتگی کابینه اتاق جلسه از راه دور

25 مارس: سخنرانی نخست وزیر سوالات در مجلس عوام صحبت می کند و به ملکه الیزابت دوم با تلفن

مارس 26: دارای تماس تصویری به دیگر رهبران G20 و بعد با یک ملی برای تشویق کارکنان بیمه خدمات درمانی

آوریل 27: نشان می دهد که او دارای آزمایش مثبت برای Covid-19

مارس 2: ساعت بیرون می آید از خود انزوا

مارس 3: مردم را به ماندن در خانه

مارس 5: او به بیمارستان بستری شده است به عنوان یک گام احتیاطی

6 آوریل: منتقل شد به بخش مراقبت های

مارس 9: برگ مراقبت های ویژه است اما به حرکت به یک بخش به نظارت

شب گذشته Ms Symonds به توییتر گرفت که در آن او نوشته شده یک تصویر از یک رنگین کمان است.

در کنار تصویر او افزود: کف زدن emojis به عنوان ملت به خیابانها در روز پنج شنبه به کف زدن برای مراقبین.

یکی از آخرین بار نخست وزیر شد در فرد دیده می شود و نه بر روی یک زوم تماس بود که او ایستاده بود در این مرحله درب از 11 هفته گذشته برای شرکت در Clap برای مراقبین.

افکار را در حال حاضر به نوبه خود به چه مدت آقای جانسون ممکن است باقی می ماند در بیمارستان قبل از او به خوبی به اندازه کافی برای یک بخش کامل را در دولت دوباره.

در یکی دیگر از پر سر و صدا بعد در مبارزه برای کنترل coronavirus:

بریتانیا رنج می برد یکی دیگر از گریم بعد در آن coronavirus بحران امروز به عنوان مقامات ثبت یکی دیگر از 953 مرگ و میر در خانه ملت از بریتانیا فزاینده تعداد قربانی به 8,931.

بود که از این رقم از 881 مرگ و میر دیروز منتشر شد.

آقای Raab خارجی وزیر و وزیر امور خارجه آغاز شد, اخبار روزانه, کنفرانس در روز پنج شنبه گفت: “می توانم شروع با یک به روز رسانی نخست وزیر – او هنوز در بخش مراقبت های ویژه اما او در ادامه به گام های مثبت رو به جلو و او را در ارواح خوب است.’

اما او تایید کرد که او صحبت نکرده بود به آقای جانسون پس از مصرف بیش از وظایف خود را. پرسید: اگر آنها به حال شده است در لمس او گفت: “هنوز رتبهدهی نشده است. این مهم به خصوص در حالی که او مراقبت های ویژه است که او قادر به تمرکز بر روی بهبودی خود را.’

آقای Raab ریاست جلسه کبرا کمیته اضطراری در روز پنج شنبه بعد از ظهر که حاکی از این مستند ادامه خواهد داد برای هفته دیگر با وجود نصب ترس بیش از اقتصادی رسید.

وزیر امور خارجه بریتانیا در اعتراض به نگه داشتن زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, به عنوان او در زمان های روزانه در خیابان داونینگ جلسه اصرار دارد و می خواهد کسب اطلاعات بیشتر در مورد تغییرات سخت گیرانه محدودیت حداقل تا پایان هفته آینده.

در یک استارک پیام آقای Raab – deputising برای بوریس جانسون – گفت: این بیماری نباید به “کشتن بیشتر مردم و صدمه زدن به کشور ما’. “ما در حال انجام نشده است. ما باید در حفظ و رفتن’ او گفت.

خیابان داونینگ بود رله بیشتر نشانه های مثبت در مورد نخست وزیر بهداشت در صبح روز پنج شنبه گفت که او تا به حال یک شب خوب’ اگر چه او هنوز دریافت اکسیژن است.

‘این ساعت تا به حال یک شب خوب و همچنان به بهبود در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس. او در ارواح خوب,’ سخنگوی خود را گفت.

وجود دارد هیچ نشانه ای آقای جانسون قادر خواهد بود برای شرکت در تصمیم گیری های بیش از شیوع ravaging کشور پس از No10 تایید کرد روز چهارشنبه که او کار نمی کند.

در دور مصاحبه زودتر وزیر فرهنگ الیور Dowden گفت: برتر انجام شد ‘خوب’.

او گفت BBC صبحانه امروز صبح: ‘او را با ثبات بهبود نشسته و مشغول پزشکی کارکنان.

“من شناخته شده نخست وزیر و من آرزو می کنم او به خوبی در این زمان دشوار است و من فکر می کنم همه چیز بهتر است برای او.

خواسته در مورد اینکه آیا این ساعت خواهد بود قادر به تصمیم گیری خود را بر روی مستند هفته آینده آقای Dowden گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: ‘او در یک وضعیت با ثبات او به نظر می رسد به خوبی انجام می دهند او نشست و تعامل با کارکنان پزشکی.

اما ما به خوبی تاسیس مکانیزم برای اولین بار وزیر Dominic Raab به نخست وزیر در محل ریاست این جلسات او را در صندلی کبرا و او را از صندلی تصمیم گیری های مربوط. این فقط در مورد رفتن را از طریق فرآیند مناسب است چرا که ما در حال انتظار برای هفته آینده.’

هنگامی که این ویروس شروع به گرفتن نگه دارید از انگلستان نخست وزیر بود و هنوز هم در بازدید از بیمارستان. بسیاری از که به درمان بیماران مبتلا به کوروناویروس.

در مارس 3, او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: “من در یک بیمارستان دیگر شب جایی که من فکر می کنم وجود دارد در واقع چند coronavirus بيماران و من دست داد با همه شما خوشحال خواهید بود به می دانم و من همچنان به لرزش دست.’

پس از آن تنها چند روز بعد در 5 مارس او را تکان داد دست در دست آقای Schofield و خانم Willoughby به عنوان او به نظر می رسد در این روز برای اطمینان انگلیسی است که او را ‘حفظ کشور تغذیه’ در طول شیوع کروناویروس در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ترس خریداران از یورش قفسه های سوپر مارکت و انباشت مواد غذایی است.

او بعد از میزبان دریافت به روز بین المللی زنان در خیابان داونینگ با MP نادین Dorries – که تبدیل به اولین وزیر به قرارداد Covid-19.

روز بعد در تاریخ 6 مارس او ملاقات با دانشمندان در یک سفر به یک آزمایشگاه در بدفورد پارک فناوری. بعد از او تصویر دست دادن با بایرون دیویس به عنوان او وارد ویلز حزب محافظه کار کنفرانس در للنگللن غرفه.

سه روز بعد در تاریخ 9 مارس تلاش او برای دست دادن با یک اسقف در کلیسای وستمینستر قبل از توقف خود را در حالی که در کشورهای مشترک المنافع خدمات

اما او بعد از حرکت دست با قهرمان بوکس سنگین وزن آنتونی جاشوا.

در تاریخ 10 مارس او به توصیه انگلیسی ها است که مردم باید در جلوگیری از دست دادن به منظور تشویق دیگر به شستن دست های خود را اغلب.

دو روز بعد در مارس 12 آقای جانسون می گوید: جلوگیری از تجمع جرم نیست, یک راه موثر برای مقابله با کروناویروس اما در یک U-نوبه خود در مارس 16 او توصیه می کند در برابر تجمع جرم موثر لغو تمام رویدادهای ورزشی.

روز بعد, مارس 17, او در مورد اهمیت اجتماعی فاصله و سپس یک روز بعد او می گوید: تمام مدارس بسته خواهد شد.

در 19 مارس او ادعا کرد جزر و مد می تواند تبدیل این ویروس در عرض 12 هفته بعد او اجرا تعطیلی همه بارها و بارها و رستوران ها.

در 23 مارس او دستور بریتانیا گسترده مستند و از آن پس شروع به میزبان جلسات کابینه از راه دور.

اما در مارس 25, او پس از آن صحبت می کند در فرد در مجلس عوام. در همان روز با او صحبت می کند به ملکه توسط تلفن قبل از برگزاری یک تماس ویدئویی به دیگر رهبران G20 و بعد با یک ملی برای تشویق کارکنان بیمه خدمات درمانی در مارس 26.

در تاریخ 27 مارس اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس اما او همچنان به کار از خانه ریاست جلسات کابینه و صدور رسانه های اجتماعی منتشر شده است.

در یک پیام ویدئویی در توییتر گفت: “من کار از خانه خود جدا و آن را کاملا درست انجام.

‘اما در هیچ شکی نیست که من می تواند همچنان به لطف جادوگری از تکنولوژی مدرن برای برقراری ارتباط با همه بالا من تیم به رهبری ملی fightback در برابر coronavirus.

وزیر بهداشت مت Hancock همچنین اعلام کرد او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 در حالی که افسر ارشد پزشکی کریس Ersin کرد و گفت: علائم این بیماری شد و خود منزوی.

برخی از سوال که چرا این ساعت تا به حال به تصویب رسید یک کسب و کار به عنوان معمول رویکرد حاکم پس از قرار دادن بقیه انگلستان در مستند با آقای جانسون متهم نیست پس خود را توصیه.

مجلس عوام در ادامه به نشستن با دولت جلسات روزانه و جلسات مطبوعاتی برگزار می شود فرد در طول هفته اول ماه مارس.

سه روز بعد شماره 10 را تایید Dominic کامینگز آقای جانسون مشاور ارشد نفس است-جداسازی پس از در حال توسعه coronavirus علائم مانند.

روز بعد آقای جانسون توییتهایی یک تصویر از اولین جلسه هیئت دولت انجام شده به طور کامل آنلاین.

آقای جانسون است در فرد دیده می شود در 2 آوریل به عنوان او مراحل خارج از شماره 11 خیابان داونینگ به کف زدن برای مراقبین.

او گفت: کسانی که جمع شده بودند خارج: “من اجازه نمی کردن واقعا من فقط اینجا ایستاده ام.’

روز بعد او به مسائل درخواست مردم برای ماندن در خانه و صرفه جویی در زندگی می کند به عنوان او است که هنوز هم از درد و رنج درجه حرارت.

او از مردم خواست برای شکستن اجتماعی فاصله قوانین به عنوان آب و هوا گرم تا حتی اگر آنها را ‘کمی هم بزنید دیوانه’.

در آوریل 4, آقای جانسون حامله نامزد کری Symonds, 32, گفت: او ‘در بهبود’ پس از درد و رنج علائم کروناویروس.

مدت کوتاهی پس از ساعت اعلام در مارس 27, Ms Symonds – که معمولا با او زندگی می کند در هیچ 11 تخت – به اشتراک گذاشتن یک عکس از خودش را از خود جدا در Camberwell, جنوب لندن با زن و شوهر سگ Dilyn.

تنها چند روز بعد از آن در مارس 5, او به بیمارستان بستری شده است برای آزمایش. روز بعد شماره 10 اعلام او در بخش مراقبت های ویژه.

در آوریل 6 آقای جانسون در توئیتر خود نوشت: ‘شب گذشته در مشاوره دکتر من رفتم به بیمارستان برای برخی از آزمایشات روتین به عنوان من هنوز تجربه علائم کروناویروس. من در ارواح خوب و نگه داشتن در تماس با تیم ما همکاری با یکدیگر برای مبارزه با این ویروس و نگه داشتن هر کس امن است.

‘من می خواهم به می گویند با تشکر از شما به تمام درخشان کارکنان بیمه خدمات درمانی مراقبت از من و دیگران در این زمان دشوار است. شما را به بهترین از بریتانیا.

‘ایمن ماندن هر کس و لطفا به یاد داشته باشید به ماندن در خانه برای محافظت از بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.’

فقط چند ساعت بعد خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر بیماری بود بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده به بیمارستان در بخش مراقبتهای ويژه.

در 7 آوریل خیابان داونینگ گفت PM وضعیت باقی مانده است پایدار است ‘و او در عين ارواح خوب” را اولین شب در بخش مراقبت های ویژه اما او نیاز به باقی می ماند وجود دارد برای ‘نظارت نزدیک’.

با این حال نگرانی های مطرح شده بیش از چگونه بسیاری از تصمیمات خود را معاون Dominic Raab مجاز است را به عنوان وزیر امور خارجه پیشنهاد کرد که برنامه ریزی شده بررسی از کشور مستند محدودیت نمی خواهد بروید.

خیابان داونینگ بعد از تایید این نظر را پس از سه هفته علامت در ابتدا متعهد به توسط PM.

روز بعد نخست وزیر شد و گفت: به ‘پاسخ به درمان پس از یک شب دوم در بخش مراقبت های ویژه.

خیابان داونینگ گفت: او باقی مانده است در یک وضعیت با ثبات است.

صدراعظم Rishi Sunak بعد گفت: روزانه coronavirus نشست خبری که آقای جانسون هنوز در بخش مراقبت های ویژه اما تا به حال بوده است و درگیر شدن با تیم بالینی.

امروز پس از گذراندن یک شب خوب در مراقبت های ویژه خیابان داونینگ گفت: نخست وزیر بیماری ‘همچنان به بهبود’.

روزانه coronavirus نشست خبری آقای Raab که پیش از آن ریاست جلسه کمیته کبرا گفت او صحبت نکرده بود به نخست وزیر پس از مصرف بیش از مسئولیت های خود را.

“ما در دولت باید این پوشش’ وی افزود: ‘من از همه قدرت من نیاز به تصمیم گیری های مربوط – که آیا آن را از طریق ریاست کابینه به روز رسانی ریاست کبرا یا در واقع صبح جلسات ارشد وزیران.’

در این شب خیابان داونینگ گفت که آقای جانسون به حال منتقل شده است و از مراقبت های ویژه به بخش در سنت توماس”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>