Coronavirus: دو الماس شاهزاده مسافران مرگ به عنوان دفاع ژاپن قرنطینهدو مسافر که پردازنده قرنطینه الماس شاهزاده بوش کروز فوت کرده اند پس از اینکه تشخیص داده Covid-19 ژاپن وزارت بهداشت گفت: در روز پنج شنبه.

قربانیان – اولین افراد متصل به کشتی به کشته – شد 87-سال-و 84-ماه-پیر زن هر دو از آنها از قبل موجود شرایط پزشکی عمومی پخش NHK گفت:, و اضافه کرد که او در بیمارستان بستری شده است در 11 فوریه و روز بعد.

روز پنجشنبه چین گزارش داد یک شیب تند کاهش عفونت در هوبئی استان پس از تغییر چگونه آن را طبقه بندی موارد تایید شده. هوبئی مرکز شیوع گزارش شده 349 عفونت های جدید در مقایسه با 1,693 روز قبل و کمترین افزایش از 25 ژانویه است. وجود دارد 394 تایید عفونت های جدید در سراسر کشور به مناسبت بزرگترین افت در تقریبا یک ماه.

در سراسر چین به مقامات گزارش 114 جدید مرگ به عنوان پایان روز شنبه, آوردن تعداد کل گزارش رسمی مرگ و میر در کشور به 2,118.

در کره جنوبی شهر Daegu قرار داده شد در بالا هشدار پس از تعدادی از عفونت های حول این جماعت از یک “فرقه” کلیسای افزایش یافت و به 38.

اعتقاد بر این است که 61 سال که پرستش در بحث Shincheonji کلیسای عیسی آلوده 37 دیگران خوشه ای که در حال حاضر حساب برای تقریبا نیمی از این کشور 82 موارد است.

Daegu شهردار گفت: شهر مواجه شد یک “بحران بی سابقه” و دستور بسته شدن از کتابخانه های عمومی و مهد کودک در حالی که سربازان در کره ای و پایگاه های نظامی آمریکا در منطقه شد محدود به بازداشتگاه.

اخبار از الماس شاهزاده مرگ آمد به عنوان مسئولان ژاپنی در دفاع از این تصمیم به نگه داشتن همه 3,700 مسافر و خدمه در کشتی برای بیش از دو هفته در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

بیش از 620 مسافران در الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت از کشتی رفت و به مستند در یوکوهاما در 5 مارس و دو روز پس از آن تایید شد که یک مسافر که تا به حال متحرك در هنگ کنگ در اواخر ماه گذشته تا به حال آزمایش مثبت است.

اما روز قبل از آنها محدود به خود کابین کشتی رویدادهای ادامه داد: از جمله رقص آزمونها و یک کلاس ورزش حتی به عنوان مسافر بودند تحت سلامت چک.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری گفت ژاپن تلاش “نشده اند ممکن است به اندازه کافی برای جلوگیری از انتقال میان افراد در کشتی.”

در پاسخ موسسه ملی بیماری های عفونی در توکیو منتشر شد به تجزیه و تحلیل این گفته نشان می دهد که بخش بزرگی از عفونت رخ داده است قبل از قرنطینه شروع و ثانویه انتقال – آن رخ داده است که در گذشته 14 روز – بودند محدود و عمدتا به خدمه مقامات دولتی و سلامت کارگران را مشمول محدودیت های مشابه به عنوان مسافران است.

بسیاری از آلوده مسافران توسعه علائم بین 6to 9 فوریه, موسسه گفت: در حالی که بسیاری از اعضای خدمه اول نشان داد علائم از 10 بهمن به بعد.

در حالی که مسافران شد محدود به کابین خود به غیر از مختصر محدود دوره در عرشه اعضای کشتی کارکنان ادامه داد: برای آماده سازی وعده های غذایی و انجام دیگر وظایف کار در نتیجه اجازه می دهد این ویروس به گسترش به همکاران و مسافران است.

“این ویروس به احتمال زیاد نه از طریق سرفه و عطسه اما از سینی غذا آلوده عضو خدمه انجام شده به مسافران” شیگرو Sakurai یک Iwate پزشکی و استاد دانشگاه که در بازرسی از وضعیت پردازنده هفته گذشته گفت: Kyodo news agency.

شرایط کشتی باعث Kentaro ایواتا, یک متخصص بیماری های عفونی در کوبه بیمارستان دانشگاه را محکوم کنترل بیماری اقدامات به عنوان “هرج و مرج” و “کاملا نامناسب” در یک ویدیو یوتیوب که جذب بیش از 1 میلیون بازدید.

در روز پنج شنبه Iwata به خبرنگاران گفت که او تا به حال حذف این ویدئو پس از نگرانی های خود بودند خطاب به مقامات وزارت بهداشت پردازنده الماس شاهزاده از جمله سخت جدایی بین “پاک” و “کثیف” مناطق رگ.

اما او در دفاع از خود انتقادات و تکرار نگرانی خود را که مسافران ترک کشتی در این هفته باید در “نرم قرنطینه” در مورد آنها شروع به توسعه علائم حتی اگر آنها را آزمایش منفی است.

“خطر کاهش می یابد اما هنوز هم وجود دارد خطر,” او گفت. “مردم ترک [کشتی] باید تحت نظارت حداقل به مدت 14 روز و قرار داده شده در نرم انزوا برای مثال در مورد آنها نشان می دهد علائم.
An ambulance can be seen at Daikoku Pier in Yokohama Japan where the Diamond Prince Cruise Ship stopped

“من تغییر نکرده به نظر من از نظر خطر ابتلا به عفونت ثانویه پردازنده. نگهداری آنها 3,700 مردم در یک جعبه برای 14 روز پس از وجود پتانسیل برای این ویروس به گسترش است. کنترل اقدامات باید به طور کامل و حرفه ای و کامل اما من نمی بینم که.”

در بیانیه روز پنجشنبه وزارت بهداشت در دفاع از اقدامات خود را در کشتی از جمله کسانی طراحی شده برای جلوگیری از انتقال در میان خدمه مانند نیاز به آنها را به پوشیدن ماسک و دستکش در حالی که کار شستن دست های خود را به طور منظم و خوردن وعده های غذایی یک فاصله معینی از یکدیگر است.

وزارت گفت: آن را تا به حال انجام “مشاوره مناسب کنترل عفونت در کشتی” با کارشناسان گرفته و طیف وسیعی از اقدامات.

“متاسفانه موارد عفونت پدید آمده اند اما ما باید تا حد امکان گرفته شده گام های مناسب برای جلوگیری از موارد جدی” سلامت وزیر Katsunobu کاتو گفت. “ما انجام داده ایم ما در بهترین شرایط.”

در حالی که مسافران ژاپنی ساخته شده راه خود را به خانه حمل و نقل عمومی و کسانی که از کشورهای دیگر آماده بازگشت چارتر پرواز.

هواپیمای حامل بیش از 150 استرالیایی فرود در داروین – که در آن آنها بیشتر از 14 روز از قرنطینه – صبح روز پنجشنبه در حالی که اندونزی گفت که برای بازگرداندن 74 اتباع پردازنده الماس شاهزاده خانم

این وزیر خارجه بریتانیا, دومینیک Raab گفت که حدود 70 انگلیسی پردازنده خواهد بود خانه پرواز در روز جمعه. آمریکا و کره جنوبی را نیز تخلیه اتباع خود. کشورهای دیگر از جمله کانادا گفته اند که آنها را به پرواز مسافر خانه و قرنطینه آنها در هنگام ورود. در هنگ کنگ 106 مسافر از الماس شاهزاده وارد دوشنبه شد و فرستاده شده به یک مرکز قرنطینه که در آن آنها را نگه داشته و برای 14 روز.

کره جنوبی گزارش داد افزایش عفونت در روز پنج شنبه با 23 نفر مربوط به کلیسای جماعت از 14 روز چهارشنبه در چه مقامات بهداشت به نام “سوپر پخش كردن, رویداد”. 61 سال شناخته شده به عنوان “بیمار 31” مشکوک است از انتقال بیماری به دیگران که با حضور در مراسم مذهبی در کلیسای مرکزی شهر Daegu.

با لیلی کو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de