Coronavirus: مرگ دو نفر در ووهان فکر برای اولین بار از اتباع خارجیملی ایالات متحده در چین تبدیل شده خارجی برای اولین بار تایید کرد که درگذشت از جدید کروناویروس در حالی که یک مرد ژاپنی نیز درگذشت و پس از نشانه های سازگار با این بیماری مقامات گفته اند.

مقامات اعلام کرد که شمار تلفات افزایش یافت و به 724 با 86 بیشتر مردم در حال مرگ در سرزمین اصلی چین – بالاترین-بعد پرش تا کنون – به عنوان تلفات بسته در 774 کشته در سراسر جهان در طول 2002-2003 شیوع بیماری سارس.

60 ساله شهروند ایالات متحده مبتلا به کروناویروس درگذشت در 6 فوریه در Jinyintan بیمارستان در چین در ووهان مرکز از ویروس شیوع یک سخنگوی سفارت امریکا در پکن گفت. “ما از صمیم تسلیت به خانواده خود را از دست دادن” سخنگوی گفت. “از احترام به خانواده و حفظ حریم خصوصی ما هیچ نظر بیشتر.”

یک مرد ژاپنی در بیمارستان بستری مبتلا به پنومونی در ووهان درگذشت پس از مبتلا به آنفولانزا مانند علائم سازگار با کروناویروس جدید, ژاپن, وزارت امور خارجه گفت:. این مرد در دهه شصت بود که مظنون به داشتن شده است با آلوده coronavirus اما با توجه به مشکلات در تشخیص این بیماری علت مرگ داده شد به عنوان ذات الریه ویروسی, وزارت گفت: با استناد به چینی مقامات پزشکی.

از ظهر روز پنج شنبه 17 اتباع خارجی بودند که در قرنطینه و تحت درمان برای این بیماری در چین با توجه به آمار دولت. هیچ به روز رسانی آمار و ارقام بودند بلافاصله در دسترس است.

تنها مرگ و میر گزارش شده در خارج از سرزمین اصلی شده اند یک مرد چینی در فیلیپین و 39 سال در هنگ کنگ است.

تقریبا 35,000 افراد آلوده شده با سویه جدید است که اعتقاد به ظهور در بازار فروش حیوانات وحشی در ووهان قبل از گسترش در سراسر چین است.
Medical staff work in the isolated intensive care unit in a hospital in Wuhan.

این بیماری باعث شده است تا دولت برای قفل کردن صفحه اصلی شهرستانها به ده ها میلیون نفر از مردم به خشم مانت بیش از آن در مدیریت بحران به ویژه پس از یک حس کرد دکتر قربانی ویروس.

چینی ها معاون نخست وزیر خورشید Chunlan در بازدید از قرنطینه ووهان و دستور مقامات را به یک “جنگ” رویکرد آنها به عنوان پیاده سازی اقدامات شدید که شامل ترکیب این شهرستان برای تب ساکنان.

صدها نفر از موارد پدید آمده در حدود 30 کشور دیگر به عنوان محققان مسابقه برای پیدا کردن درمان و واکسن.

هنگ کنگ آغاز شده است شروع به اجرای یک دو هفته ای قرنطینه برای هر کسی که از سرزمین اصلی چین تحت تهدید از هر دو جریمه و حبس باشد. اکثر مردم قادر خواهد بود به قرنطینه در خانه و یا در هتل ها اما آنها را به صورت روزانه تماس های تلفنی و نقطه چک.

هنگ کنگ دارای 25 مورد تأیید و یک مرگ. این شهرستان شده است در لبه با ویروس احیای خاطرات شیوع سارس که به کشته شدن 299 مردم است. عمیق بی اعتمادی همچنان ادامه دارد مقامات در پکن که در ابتدا تحت پوشش شیوع. هنگ کنگ امیدوار اقدامات جدیدی را عملا متوقف کردن جریان از مردم در سراسر مرز در حالی که اجازه می دهد این شهرستان باقی می ماند مواجه نگردند با مواد غذایی و کالا از سرزمین اصلی است.

در هفته گذشته در هنگ کنگ شده است در برخورد با یک موج وحشت-خرید با قفسه های سوپر مارکت غالبا خالی از اصلی محصولات مانند کاغذ توالت دست sanitiser برنج و ماکارونی. دولت مقصر بی اساس شایعات کمبود.
The Cruise ship SuperStar Aquarius returns to home port in Taiwan , after its passengers were denied entry at Naha, Japan.

دیگر دولت ها در سراسر جهان باید سخت دفاعی خود با چندین کشور منع ورود از چین و ارائه مشاوره به شهروندان خود برای جلوگیری از رفت و آمد وجود دارد. عمده شرکت های هواپیمایی را به حالت تعلیق پروازها به مقصد و از چین است.

آسیایی کشتی های کروز را تبدیل به یک نقطه کانونی به عنوان ده ها تن از موارد تایید شده اند در یک کشتی خاموش ژاپن در ساحل.

شصت و چهار نفر سرنشین الماس شاهزاده خاموش یوکوهاما باید آزمایش مثبت و مسافران روی عرشه کشتی کروز خواسته شده است به ماندن در داخل کابین خود برای جلوگیری از عفونت های جدید. یکی دیگر از کروز کشتی حمل مسافر مشکوک به عفونت با کوروناویروس اجازه داده نخواهد شد به بارانداز در جنوب ژاپن ، در هنگ کنگ 3,600 نفر محدود روی رویای جهانی با هشت سابق مسافران تست مثبت برای ویروس.

در سرزمین اصلی مرگ در روز جمعه از یک ووهان دکتر که تنبیه شد توسط پلیس پس از او تا به حال ارسال پیام های هشدار در مورد ویروس بازگشت در ماه دسامبر موجب نادر غلیان احساسات غم و اندوه و خشم در رسانه های اجتماعی.

Li Wenliang یک چشم پزشک که قرارداد این بیماری در حالی که درمان یک بیمار بود eulogised به عنوان یک “قهرمان” در حالی که مردم در رسانه های اجتماعی برافراشته در برابر “چربی مقامات” و خواستار “آزادی بیان”. ویدیوهای به اشتراک گذاشته شده در Weibo نشان داد یک گروه کوچک از مردم دمیدن سوت در مقابل یک گل ادای احترام به لی در ووهان مرکزی بیمارستان جایی که او درگذشت.

به عنوان مردم در سراسر چین fumed دولت ابراز تسلیت و دستور بررسی است.

دانشمندان چینی ادعا کرد که آنها ممکن است پیدا کرده اند حیوانی منبع از شیوع بر اساس تجزیه و تحلیل ژنتیکی هر چند نتایج خود را هنوز به چاپ رسیده است.

Coronavirus فکر این است که سرچشمه در خفاش ها گذشت اما از طریق ميزبان قبل از آلوده کردن انسان است. محققان از شناسایی یک کروناویروس در pangolins که 99 درصد شبیه به یکی باعث شیوع فعلی.

ما در وزارت بهداشت در حال همکاری با شرکت دارویی Regeneron به منظور توسعه یک درمان با استفاده از یک کلاس از مواد مخدر است که افزایش میزان زنده ماندن در میان بیماران ابولا. دو هفته پیش با تایید پزشکان به آنها داده شده بود با دادن داروهای ضد ویروس HIV به کروناویروس بیماران در پکن بر اساس مطالعه 2004 منتشر شده پس از شیوع سارس نشان داد که “مطلوب” پاسخ. دانشمندان در سراسر جهان هستند همچنین در تلاش برای توسعه یک واکسن است که کارشناسان می گویند می تواند ماه ها طول بکشد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>