Coronavirus: trump’s متخصص خواستار آسیب پذیر افراد مسن به محدود کردن سفر و جلوگیری از جمعیت


دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی در کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی در coronavirus: گتی ایماژ

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را بالا متخصص در coronavirus هشدار داده است افراد سالمند با شرایط بهداشتی اساسی برای محدود کردن سفر خود و جلوگیری از اجتماعات بزرگ.

Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: ان بی سی دیدار با مطبوعات: “اگر شما یک فرد مسن با یک بیماری زمینه ای اگر شما آلوده خطر ابتلا به مشکل قابل توجهی است. پس از آن مسئولیت ما برای محافظت از آسیب پذیر است.

“وقتی که من می گویند محافظت منظور من در حال حاضر. نه صبر کنید تا همه چیز بدتر است. می گویند هیچ جمعیت زیادی بدون سفرهای طولانی.

“و بالاتر از همه نمی توانید بر روی یک کشتی کروز.”

Dr Fauci گفت که او باور نمی کند که ما را مجبور به پیاده سازی اقدامات به عنوان “شدیدی” به عنوان اقدامات صورت گرفته در ایتالیا و چین به تعطیل تمام شهرها و شهرستانها.

اما او افزود: “هر چیزی امکان پذیر است”.

او گفت: فاکس نیوز یکشنبه: “ما باید واقع بینانه باشد. من فکر نمی کنم این امر می تواند به عنوان شدیدی به هیچ کس یا هیچ کس ،

“اما اگر ما همچنان به این موارد به خصوص در سطح جامعه وجود خواهد داشت آنچه ما تماس بگیرید ‘کاهش’ که در آن ما باید به اصل فراموش اجتماعی فاصله نگه داشتن مردم از مکان های شلوغ, نگاهی به جدیت آیا شما واقعا نیاز به سفر و من فکر می کنم آن را به ویژه مهم ترین آسیب پذیر است.”

او افزود: “شما نمی خواهید به هشدار مردم اما با توجه به گسترش ما دیده ایم هر چیزی امکان پذیر است و به همین دلیل ما آماده کردم به هر اقدام مناسب برای جلوگیری و کاهش وقوع.”

Dr Fauci نیز رد ادعا می کند که برگ برنده دولت تا به حال رد کارشناسان توصیه که افراد مسن باید با جلوگیری از سفر هوایی.

بیش از 400 نفر در سراسر 30 متحده در ایالات متحده تایید شده است به عنوان داشتن Covid-19 با 19 مرگ و میر گزارش شده است.

روز یکشنبه اعلام شد که کشتی کروز بزرگ شاهزاده خانماست که 21 مورد شناخته شده در میان بیش از 3500 مسافر و کارکنان در هیئت مدیره اجازه خواهد داشت برای بارانداز در اوکلند کالیفرنیا در روز دوشنبه. مسافران را پیاده و درمان و یا تهدید و در حالی که خدمه ارزیابی می شود در هیئت مدیره.

رئیس جمهور گفت که او می خواست به مسافران و کارکنان به ماندن در هیئت مدیره به طوری که تعداد موارد در ایالات متحده نمی تواند از بالا “به خاطر یک کشتی بود که تقصیر ما”.

آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به پایدار انتقاد از دولت او در پاسخ به این بحران با یک صبح یکشنبه, صدای جیر جیر, نوشتن: “ما باید کاملا هماهنگ و خوب تنظیم برنامه ریزی کاخ سفید برای حمله به کوروناویروس. ما نقل مکان کرد و خیلی زود به بستن مرزها به مناطق خاصی بود که یک نعمت غیر مترقبه. V. P. حال انجام یک کار بزرگ است. جعلی رسانه های خبری در حال انجام است همه چیز ممکن است به ما بد نگاه. غمگین!”

ادامه مطلب

کشیش تلویزیونی دستور داد برای جلوگیری از ترویج ‘درمان’ به صورت coronavirus

Coronavirus-آمار کروز کشتی برای پیاده با وجود تهمت آرزوها

حداقل 10 کشته coronavirus قرنطینه هتل در چین فرو می ریزد

مرد با کروناویروس پرش خود به انزوا رفتن به محل کار در هتل بزرگ

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات رد کارشناسان بهداشت هشدار’ بیش از coronavirus

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im