Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق سفر اروپایی به عنوان رکود اقتصادی جهانی ترس تشدیددونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ممنوع کرده است سفر به آمریکا از اروپا – به غیر از انگلستان و ایرلند – به مدت 30 روز در تلاش برای محدود کردن گسترش coronavirus.

این حرکت موفق به بنیادی تلفات سنگین در بازارهای مالی و درخواست یک اقتصاددان به هشدار می دهند که یک رکود جهانی بود در حال حاضر “بسیار محتمل”.

در حزن انگیز وبگاه آدرس از دفتر بیضی چهارشنبه شب رئیس جمهور ایالات متحده افتخار است که ممنوعیت سفر و مجموعه ای از دیگر اقدامات طراحی شده برای کوسن اقتصادی ضربه از شیوع این بیماری به میزان “تهاجمی ترین و جامع تلاش برای مقابله با یک خارجی ویروس در تاریخ”.

اما بازارهای سهام آسیا و وال استریت معاملات آتی سقوط به قرمز و حتی به عنوان تهمت گذاشته برنامه های خود را با سرمایه گذاران شرط بندی که $250bn بسته نمی خواهد به اندازه کافی برای معکوس کردن خزنده shutdown از بزرگترین اقتصاد است.

آمریکا تعلیق و نه خواهد شد به بریتانیا و ایرلند و نمی شود به شهروندان آمریکایی تهمت دانست و گفت: اقدام به سرزنش اتحادیه اروپا برای “بذر” نقاط مهم در امریکا است. سردرگمی زیر مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس بعد از آن مقامات را مجبور به روشن است که حمل و نقل و همچنین عدم کشورهای شنگن در اروپا نیز معاف از ممنوعیت.

ناظران گفت: این سخنرانی که در آن مغلوب ساختن پیشی جستن به معنای مقاومت در برابر تهاجم خارجی رخ داد عجیب و غریب تن. David Litt نوشت که سخنرانی باراک اوباما گفت: “به عنوان یک سابق ریاست جمهوری speechwriter من دقیق لفظی تجزیه و تحلیل است که او را gonna get us همه کشته شدند.”

در جای دیگر ایتالیا را دیدم آن محدودیت در زندگی روزمره افزایش می دهد پس از دولت دستور بسته شدن تمام مغازه ها به غیر از داروخانه ها و فروشگاه های مواد غذایی و ضروری دیگر فروشگاه ها. کل کشور از 60 میلیون نفر از مردم قرار داده شد به مستند در روز سه شنبه است و دوم-بدترین آسیب دیده کشور با بیش از 12,000 موارد است.

شیوع همچنین ادعا کرد آن بسیاری از مشخصات بالا تا کنون موارد زمانی که سوپراستار هالیوود تام هنکس اعلام کرد که او و ریتا ویلسون باید آزمایش مثبت برای coronavirus. این جفت ارز در استرالیا که در آن 63 ساله بازیگر در حال ساخت فیلمی درباره الویس کارگردان Baz Luhrmann.

ناشناس انگلستان وزیر کابینه نیز به داوطلبانه خود انزوا در انتظار نتایج آزمایش پس از تماس با آلوده وزیر بهداشت نادین Dorries.

در دیگر تحولات NBA بسکتبال لیگ به طور نامحدود به حالت تعلیق در آمد و پس از یوتا جاز بازیکن تست مثبت و نیویورک و شیکاگو لغو خود را روز سنت پاتریک رژه هفته آینده اولین بار این اتفاق افتاده است در بیش از 250 سال است.

جهانی عفونت در حال حاضر افزایش یافته است بالا 126,000 و شده اند وجود دارد 4,600 مرگ و میر ناشی از آنچه سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر رسما اعلام کرد یک بیماری همه گیر. چین هنوز حساب برای اکثر قربانیان اما آمار رسمی از این کشور در روز پنج شنبه گفت وجود داشته است فقط 15 عفونت های جدید در 24 ساعت گذشته.

تعدادی از ما در مواردی افزایش یافته است و به بیش از 1300 با افزایش شدید در روز های اخیر یکی از عوامل وادار مغلوب ساختن پیشی جستن به پاسخ بیشتر زور به شیوع این بیماری پس از به طور مداوم در تلاش برای بازی کردن این تهدید است.

اما او هنوز هم در تلاش برای منحرف کردن مقصر آن را “خارجی” ویروس و گفت که وجود داشته است “به طور چشمگیری کمتر از موارد” در ایالات متحده از در اروپا است.

“اتحادیه اروپا شکست خورده را به همان هشدارها و محدود کردن سفر از چین و دیگر نقاط. به عنوان یک نتیجه تعداد زیادی از جدید خوشه در ایالات متحده آمریکا کشت شد توسط مسافران از اروپا,” او گفت:. “پس از مشاوره با ما در دولت, بهداشت حرفه ای, من تصمیم به گرفتن چندین قوی اما اقدامات لازم برای حفاظت از سلامت و تندرستی از همه آمریکایی ها.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده بعد از آن صادر شده تجدید نظر راهنمایی و مشاوره آمریکایی ها به تجدید نظر در تمام سفر در خارج از کشور.

آمریکا اقتصادی اقدامات نشان داد با مغلوب ساختن پیشی جستن شامل کمک مالی برای کارگران که بیمار قرنطینه و یا مراقبت از دیگران به دلیل بیماری مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که خزانه داری آمریکا خواهد تسلیم مالیات پرداخت بدون بهره و یا مجازات برای برخی از کسب و کار و افراد است. سیستم مالی خواهد بود تقویت شده توسط اضافی $200bn در نقدینگی, او گفت:, و کسب و کارهای کوچک خواهد بود با توجه به دسترسی به سرمایه و نقدینگی.

اما Mohamed El-Erian بسیار مورد احترام اقتصاددان ارشد شرکت بیمه آلیانز گفت: چنین اقداماتی را نمی خواهد انجام دهد به اندازه کافی برای جلوگیری از خاموش شدن اقتصاد در سراسر جهان که در حال حاضر گریبانگیر توسط “اقتصاد از ترس”.

“اقتصادهای پیشرفته در حال حاضر به احتمال زیاد به احساس کامل نیروی اقتصادی ناگهانی متوقف می شود که از بین بردن هر دو عرضه و تقاضا در همان زمان” او گفت:. “سقوط در فعالیت های اقتصادی خطر تکثير توسط اقتصاد از ترس و عدم اطمینان و نامطلوب اقتصادی-مالی حلقه های بازخورد.

“من اعتقاد دارم که احتمال زیادی وجود دارد که از رکود جهانی.”

تام هنکس وحی که او تا به حال تبدیل شدن به آلوده نیز دیده می شود به عنوان عامل مهم با توجه به گسترش سرایت به مانند یک فرد شناخته شده.

“اخبار در مورد تام هنکس خواهد سوخت و عدم اطمینان باعث مردم را به خلاص بیشتر از فعالیت های اقتصادی” گفت: El-Erian.

غم انگیز خود را تجزیه و تحلیل منعکس شد در بازارهای مالی در آسیا و اقیانوسیه که کاهش یافت و به پر فروش حالت در طول و پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس. این ASX200 در سیدنی بود پایین 7.2% در توکیو شاخص Nikkei خاموش بود 5.4 درصد و هنگ کنگ کاهش یافت و 4.3 درصد است.

سهام در شرکت های هواپیمایی به خصوص به شدت ضربه. استرالیا کوانتاس 11% کاهش پیدا کرد خطوط هوایی سنگاپور پایین بود 4 درصد به دلار هنگ کنگ Cathay Pacific نفت خام برنت بین المللی معیار بود به شدت متاثر جدید از ممنوعیت سفر, سقوط 5.3 ٪ به $33.88.

قیمت با اشاره به بیشتر فروش در اروپا و آمریکا زمانی که بازار باز در روز پنج شنبه. میانگین صنعتی داو جونز وارد بازار خرس خاک در چهار شنبه – تعریف شده توسط سقوط 20 ٪ از آن بالا جدید ترین و معاملات آتی پیشنهاد آن را از دست دادن یکی دیگر از 4.4 درصد در روز پنج شنبه. این FTSE100 تنظیم شده است را برای ریختن به 5.8% در لندن است.

“ممنوعیت سفر از اروپا گرفته قطعا همه با تعجب گفت:” خون Goh سر از آسیا پژوهش در ANZ در سنگاپور است. “در حال حاضر ما می دانیم که تاثیر اقتصادی قابل توجهی است و با این اندازه گیری اضافی در بالا آن را فقط رفتن به زاد و ولد تاثیر در سراسر کسب و کار. این چیزی است که بازار تا به حال در میان نیست ، آن را بزرگ کوتاه مدت هزینه های اقتصادی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im