Coronavirus: مغلوب ساختن پیشی جستن hurls توهین به 21 مورد تایید در کشتی کروزدونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از یک هرزگرد کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه در نظر گرفته شده برای ارائه به روز رسانی در coronavirus به عنوان یک فرصت برای حمله به حزب دموکرات ستایش خود هوش شلاق را در سی ان ان و گسترش نادرست و گمراه کننده اطلاعات در مورد وضعیت شیوع بیماری به عنوان یک کشت از موارد جدید تایید شد روی یک کشتی کروز خاموش سواحل کالیفرنیا.

در سخنرانی خود در مراکز کنترل بیماری را (CDC) پردیس اصلی در آتلانتا و جورجیا در حالی که با پوشیدن لباس قرمز خود را “حفظ آمریکای بزرگ” دوباره انتخابات کلاه رئيس جمهور در ادامه بیهوده گویی انتقاد واشنگتن فرماندار جی Inslee به عنوان یک “مار” و گفت: او مخالفت خود را با معاون رئيس جمهور افتخاری سخنان سمت دموکرات. Inslee که زد برای رئیس جمهور در سال گذشته نظارت بر پاسخ به جدی ترین شیوع در ایالات متحده است.

در یک لحظه که برخی از مفسران را به نام یکی از مهمترین و “نگران کننده” و “ترسناک” سخنان از مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به بحران بهداشت و رئیس جمهور همچنین گفت که او ترجیح می دهند که مسافران کشتی کروز در معرض ویروس چپ روی به طوری که آنها نمی اضافه کردن به تعداد کل عفونت در ایالات متحده است.

“من می خواهم اعداد به جایی که آنها هستند” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن که در ظاهر به صراحت اذعان سیاسی خود را نگرانی در مورد شیوع: “من نیازی به اعداد دو دلیل یک کشتی بود که تقصیر ما.”

رئیس جمهور بیشتر ضمنی که coronavirus تست شد و در دسترس به هر کسی که نیاز به آن حتی اگر خود دولت اذعان کرد که در حال حاضر وجود دارد یک کمبود در میان ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن سخنان آمد و به عنوان معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد که 21 نفر در یک کشتی کروز در حال برگزار کردن سان فرانسیسکو تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس. او همچنین خواست مسن آمریکایی ها به “احتیاط” در برنامه ریزی هر کشتی کروز تعطیلات.

در سخنرانی خود در کاخ سفید پنس گفت: دولت در حال برنامه ریزی برای آوردن همانند شاهزاده کشتی کروز به “غیر بندر تجاری” که در آن همه مسافران و خدمه خواهد بود تست شده است. آنها را قرنطینه و درمان به عنوان مورد نیاز است.

وجود دارد بیش از 3500 نفر در کشتی شمارش مسافران و خدمه. پنس گفت: 19 نفر از کسانی که تست مثبت بودند خدمه و دو مسافر.

ما مرگ و میر از coronavirus صعود به 14 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز’ ردیاب با 329 موارد پراکنده در سراسر کشور است. اما یکی از مرگ و میر در ایالت واشنگتن.

Inslee بعد پاسخ در توییتر به رئیس جمهور شخصی توهین و حمله و گفت: “من تنها تمرکز است و ادامه خواهد داد به سلامت و رفاه واشنگتن است. این مهم است که رهبران به صحبت با یک صدا. من فقط آرزو می کنم رئیس جمهور و معاون رئیس جمهور می تواند در همان صفحه.”

در کالیفرنیا یک هلیکوپتر نظامی ارتش خدمه کاهش کیت های آزمایش بر روی 951ft (290 متر) بزرگ شاهزاده خانم توسط طناب و بعد از بازیابی آنها را برای تجزیه و تحلیل در آزمایشگاه به عنوان رگ ذخیره کردن در دریا در سواحل تحت سفارشات برای حفظ فاصله آن از ساحل.

در جای دیگر در ایالات متحده دانشگاه واشنگتن است که حدود 50000 دانش آموزان گفت: در روز جمعه که آن را لغو کلاس های حضوری و انجام دوره های آموزشی و امتحانات از راه دور در حالی که منطقه سیاتل معاملات با کروناویروس بیماری همه گیر که قرار است در این منطقه در مرکز شیوع این بیماری در ایالات متحده است.
Donald Trump listens as the CDC director, Dr Robert Redfield, speaks on Friday.

در یک ایمیل به کارکنان دانشگاه, رئیس جمهور, آنا ماری Cauce گفت: دانشگاه باز خواهد ماند برای سایر خدمات از جمله خدمات پزشکی, ناهار خوری, سالن محل اقامت و تفریح و دو و میدانی وقایع است.

اما در صورت عدم وجود دانش آموزان خدمه از کارگران را از عمق تمیز کلاس های درس و کتابخانه و دیگر فضاهای عمومی. “هدف ما این است که مطمئن شوید که دانش آموزان کار علمی است که نسبتا شناخته شده است و هر گونه اختلال می کند در حال حاضر یک نقطه ضعف به آینده علمی پیشرفت” Cauce گفت.

دانشگاه است که در مورد 7,300 دانش آموزان و Seattle Pacific University که حدود 3500 دانش آموزان نیز جمعه اعلام کرد که آنها را نمی توان به برگزاری کلاس های حضوری از طریق پایان زمستان سه ماهه 20 مارس. هر دو مدارس گفت: آنها آگاه بودند از هر گونه تایید موارد coronavirus دانشگاه.

در مرکز سیاتل-منطقه شیوع یک حومه خانه سالمندان در حال حاضر تحت تحقیقات فدرال. خانواده از ساکنان خانه سالمندان ابراز خشم و دریافت اطلاعات متناقض در مورد وضعیت عزیزان خود هستند.

یکی گفته بود مادرش فوت کرده و سپس یک تماس از یک کارمند که گفت مادر خود را به خوبی انجام شد فقط برای پیدا کردن او, در واقع, درگذشت, گفت: Kevin Connolly که پدر در قانون نیز یک مرکز اقامت.

“این سطح از بی کفایتی ما در حال برخورد با” کانلی گفت: در مقابل زندگی مرکز مراقبت در کرکلند.

Coronavirus آلوده aboutd 100 ، 000 نفر در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 3400 اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. اکثر موارد خفیف بوده اند و بیش از نیمی از کسانی که آلوده را بازیافت.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امضا $8.3 میلیارد دلار اندازه گیری برای کمک به مقابله با شیوع. آن را فراهم می کند فدرال بهداشت عمومی سازمان با پول برای تست و به صورت بالقوه واکسن و درمان و کمک به دولت های ایالتی و محلی آماده برای تهدید و پاسخ به آن است.

برخی از عمده کسب و کار در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است گردش کشف نشده و برای هفته ها را تعطیل برخی از عملیات یا ترغیب کارکنان به محل کار از خانه. که شامل مایکروسافت و آمازون این دو غول تکنولوژی است که با هم استخدام بیش از 100 ، 000 نفر در منطقه است.

پادشاه شهرستان است خرید یک متل برای $4m به خانه بیماران و امیدوار است که برای اولین بار از آنها در طی روز در 84-اتاق Econo Lodge کنت حدود 20 مایل (32 کیلومتر) از سیاتل. اتاق درهای باز به روی خارج و نه به یک راهرو مرکزی کاهش احتمال تماس بین بیماران است.

این طرح پس از ملاقات با مقاومت از رهبران محلی از جمله کنت رئیس پلیس رافائل پدیللا که نام آن را “نابخردانه و خطرناک” و هشدار داد: “در هر نقطه یک بیمار می تواند به سادگی راه رفتن به جامعه ما و گسترش ویروس.”

نیویورک شهردار التماس دولت فدرال برای ارسال بیشتر کیت های آزمایش برای خود دولت است. فاصله خود را بسته نیویورک و خواسته کارکنان به محل کار از خانه تا اطلاع ثانوی پس از یادگیری است که یک کارمند به حال ویروس.

در رود آیلند حدود 200 نفر در قرنطینه به دلیل اتصال به یک مدرسه سفر به ایتالیا که تاکنون منجر به سه مورد. در میان چهار مورد در فلوریدا, دولت, فرماندار, Ron DeSantis گفت: خطرات باقی مانده کم برای بسیاری از مردم برنامه ریزی سفرهای دولت برای شکستن بهار یا بیس بال بهار آموزش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>