Coronavirus: سه میلیون بیشتر آمریکایی ها فایل بیکارییکی دیگر از سه میلیون آمریکایی ظ برای مزایای بیکاری در هفته گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به استخراج آن وحشتناک تلفات در آمریکا مشاغل بازار است.

برخی از 33 میلیون بیکار آمریکایی که در حال حاضر ساخته شده ادعا می کند در گذشته هفت هفته.

بیکاری گراف

آخرین آمار و ارقام از گزارش وزارت کار ایالات متحده آمده پیش از اولین سفر رسمی گزارش ماهانه در شغل های آمریکا در بازار پس از همه گیر باعث مستندات در سراسر کشور است. در ماه مارس نرخ بیکاری رسمی در ایالات متحده 4.4 درصد نزدیک به 50 سال کم اما اقتصاددانان پیش بینی آن در حال حاضر می تواند به عنوان بالا به عنوان 20 درصد سطح نهان از سال 1930 رکود بزرگ.

سرعت اخراج شده غرق حالت بیکاری سیستم های سراسر کشور. بیش از یک میلیون نفر در کارولینای شمالی در حال حاضر ساخته شده بیمه بیکاری بهره مند شوند ادعا می کند معادل 20 درصد از دولت نیروی کار است. برخی از چهار میلیون اعمال در کالیفرنیا و دولت مزایای بیکاری صندوق “بسیار نزدیک” به در حال اجرا فرماندار گاوین Newsom گفت: در این هفته.

در نشویل, تنسی, که در آن جبران بیکاری صندوق نیز نزدیک به خستگی برندا Waybrant گفت که او هنوز هم در انتظار بیمه بیکاری به در آمده حتی اگر او ثبت درخواست خود را در 28 مارس. Waybrant بود گذاشته اواسط ماه مارس از شغل خود انتظار جداول در محل رویداد در مرکز شهر نشویل.

بدون پرداخت Waybrant تا به حال به پرداخت اجاره بها و ماشین پرداخت و با استفاده از یک کارت اعتباری برای خرید مواد غذایی. او گفت که او نگران بود که او racking تا گران قیمت علاقه به این دلیل که او نمی تواند این کارت پرداخت.

“این یک کل بسیاری از ظروف سرباز یا مسافر و من امیدوار هستم که ما آمده ایم از این ما می توانیم بسازیم به سیستم های اجتماعی به واقع کار” Waybrant گفت. “به اندازه کافی انجام شد و به مراقبت از روزمره آمریکایی است.”

با سرعت از اخراج کند شده است و به عنوان بخش هایی از ایالات متحده بازگشایی اقتصاددانان انتظار دارند که این اعداد برای حفظ انداختن. اما اعداد باقی می ماند در طول تاریخ بالا و بسیاری از کشورها هنوز هم تعداد ادعا می کند به کار را از طریق. اپیدیولوژی نیز هشدار داده است که ممکن است شیوع بیشتر و بیشتر مستندات به عنوان برخی از کشورهای استراحت قرنطینه محدودیت.

در چهارشنبه ADP آمریکا بزرگترین حقوق و دستمزد, و گفت: 20 میلیون شغل قطع شده بود از بخش خصوصی در ماه آوریل است. این رقم بدترین دست دادن شغل ADP ثبت کرده است پس از آن شروع به تدوین این گزارش در سال 2002.

“از دست دادن شغل از این مقیاس بی سابقه ای است. تعداد کل زیان کار برای ماه مارس خود به تنهایی بیش از دو برابر تعداد مشاغل از دست رفته در طول رکود بزرگ” گفت: Ahu Yildirmaz co-رئیس موسسه تحقیقاتی ADP.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>