Coronavirus تهدید برای صلح جهانی و ثبات سازمان ملل متحد اتحادیه اروپاسر از سازمان ملل به نام بیماری همه گیر کوروناویروس “مبارزه یک نسل” و یک تهدید برای صلح جهانی و امنیت است.

دبیر آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ هشدار داده شورای امنیت سازمان ملل متحد که همه گیر پتانسیل افزایش ناآرامی های اجتماعی و خشونت است که تا حد زیادی تضعیف جهان را برای مقابله با این بیماری است.

آن بود که او گفت: سازمان ملل متحد ترین قبر تست پس از آن تاسیس شد 75 سال پیش و در حال حاضر مانع از تلاش ها برای حل و فصل بین المللی, منطقه ای و ملی در تضاد است.

“این مبارزه یک نسل و وجودی dêtre [دلیل برای] سازمان ملل متحد خود را,” او گفت:.

بیش از 95,000 مردم مرده بود توسط صبح روز جمعه پس از عقد قرارداد Covid-19 به گفته جان هاپکینز است که پیگیری این ارقام است. بیش از 1.6 میلیون نفر تشخیص داده شده بود به عنوان تاثیر اقتصادی به رشد خود ادامه داد. از هر 10 آمریکایی ها از دست داده بود کار خود را به عنوان یک نتیجه از ویروس و رئیس صندوق بین المللی پول گفت: جهان بود در مسیر بزرگترین رکود اقتصادی پس از رکود بزرگ.

اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهان در حال حاضر شاهد “ویرانگر اقتصادی و اجتماعی اثرات. اما همه گیر نیز شمار قابل توجهی از تهدید به حفظ صلح و امنیت بین المللی.”

او هشدار داد که همه گیر می تواند منجر به فرصت طلب ترور حملات فرسایش اعتماد عمومی موسسات اقتصادی, بی ثباتی سیاسی تنش از به تعویق انداختن انتخابات و یا همه پرسی و Covid-19 “تحریک یا تشدید مختلف حقوق بشر و چالش ها”.

او گفت: شورای امنیت دخالت خواهد بود “بحرانی برای کاهش صلح و امنیت مفاهیم” و “یک سیگنال از وحدت و حل و فصل از این شورا خواهد تعداد زیادی در این اضطراب زمان”.

پس از آن روز شنبه در نشست با اشاره به این حادثه تلخ که برگزار شد از طریق بسته لینک ویدئو شورای امنیت با صدور اولین بیانیه پس از وقوع آغاز شد. این بیان “پشتیبانی از تمام تلاش های دبیر کل در مورد تاثیر بالقوه از Covid-19 pandemic به درگیری-کشورهای آسیب دیده و به یاد می آورد نیاز به وحدت و همبستگی خود را با تمام کسانی که تحت تاثیر قرار است.”

در میان صدراعظم چین وزن در رشد در ردیف بین سازمان جهانی بهداشت و تایوان است.

اواخر روز پنج شنبه به چین تایوان دفتر امور متهم تایوان در دولت “موضعگیری با استفاده از این ویروس به دنبال استقلال venomously حمله میکنند و خود را مسئول مردم conniving با سبز اینترنت به روی عیاشی و بیفکری گسترش نژادپرستانه نظرات … ما به شدت محکوم می کنم.”

و آن را دنبال تجارت از اتهامات بین چه کسانی و تایوان بیش از روزهای اخیر تا حد زیادی ناشی از تایوان ادامه داد: خروج از کسانی که عضویت و فعالیت به دلیل لابی های چین حزب کمونیست دولتی که ادعای تایوان را به عنوان خاک چینی. تایوان موفق شده است در جلوگیری از وقوع جرم است اما بارها و بارها شکایت کرده بودن سمت چپ از هماهنگ واکنش جهانی به خطر تایوانی زندگی می کند.

که متهم شده است که بیش از حد احترام به چین و ستایش آن ویروس در پاسخ به رغم این دولت در ابتدا به سرکوب اطلاعات در مورد شیوع. که رد این اتهام و روز چهارشنبه آن مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت که او تا به حال شده است در معرض ماه از حملات از جمله نژادپرستانه آنهایی که علیه او و جوامع و متهم تایوان از condoning “کمپین”.

در پاسخ تایوان وزارت امور خارجه خواستار توضیح و عذرخواهی برای “بی اساس” اتهام و “بسیار غیرمسئولانه عمل تهمت”.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اتحاد پیوست و در انتقاد از کسانی که آن را متهم به قرار دادن سیاست اول با نادیده گرفتن هشدارهای زودهنگام صدا توسط تایوان. وزارت امور خارجه روز پنج شنبه گفت که در سمت چپ آن خیلی دیر و “انتخاب سیاست بر بهداشت عمومی”.

این هفته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از حمایت مالی که, اما متهم شد که به دنبال آن یک قربانی به منظور منحرف کردن اذهان از خود ضعف در آماده سازی ما برای خود شیوع بیماری که تا به حال آلوده بیش از 465,000 نفر کشته و تقریبا 15000 جمعه صبح.

در تحولات دیگر:

  • کشورهای عضو اتحادیه اروپا موافقت کردند تا €500bn امداد معامله را برای اعضای سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

  • بوریس جانسون دیوید کامرون نخست وزیر بریتانیا بود نقل مکان کرد و از بخش مراقبت های پس از بستری سه روز زودتر مبتلا به کوروناویروس.

  • در سراسر جهان مردم گفته شده است به ماندن در خانه در طول تعطیلات عید پاک است. مقامات در چندین کشور هشدار داده اند از موانع به اجرا اجتماعی فاصله.

  • چین به شدت نظارت و گزارش مورد نیاز برای بدون علامت “سکوت” حامل. رئیس جمهور چین گفت: چالش های جدید اقتصادی چین و اجتماعی بهبود در حال ظهور بودند.

  • نیویورک فرماندار گفت: یک رکورد 799 نفر از Covid-19 روز چهارشنبه آوردن دولت دست دادن کل به 7,067 مردم است. کومو هشدار داد تاثیر اقتصادی در دولت خواهد شد بدتر از 9/11. وجود نشانه هایی از امید با نیویورک ضبط آن کمترین تعداد hospitalisations پس از وقوع آغاز شد.

  • کره جنوبی در شهر Daegu که تحمل اولین شیوع کروناویروس در خارج از چین در روز جمعه گزارش صفر در موارد جدید برای اولین بار از اواخر ماه فوریه به عنوان عفونت های جدید در سراسر کشور کاهش یافته و به پایین ترین سطح خود ،

  • شده اند وجود دارد خواستار بالا-سطح سوالات به اتهامات غیرانسانی در برخی از مراقبت از سالمندان امکانات. در سراسر جهان وحشتناک داستان های پدید آمده از مراقبت های مسکونی خانه برای افراد مسن و از جمله در اسپانیا که در آن ارتش گزارش شده پیدا کردن مرده و رها شده و مردم در تخت خود را.

  • مرگ و میر در انگلستان مراقبت از خانه است به احتمال زیاد به مراتب بالاتر از گزارش گاردین آموخته است با صدها نفر از مردم در حال مرگ از تایید و یا مشکوک به کروناویروس و در عین حال بدون اینکه رسما محسوب می شود.

  • بنگلادش تحمیل یک “کامل مستند” در آن کاکس بازار منطقه است که خانه را به بیش از یک میلیون Rohingya پناهندگان از کشورهای همسایه میانمار و آفریقای جنوبی گسترش آن مستند با بیشتر از دو هفته اجرا توسط پلیس و ارتش.

  • رسمی مرگ و میر از شیوع کروناویروس در ایران گذشت 4,000 این کشور به وزارت بهداشت گزارش روز پنج شنبه پس از 117 بیشتر مردم تایید شد فوت کرده اند از این بیماری در گذشته در 24 ساعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>