کروناویروس که باعث شده ما شیوع وارد هفته بعد از فکر و مطالعه می یابد


Coronavirus موارد است که در تنظیم کردن واشنگتن بیماری همه گیر نمی رسند تا سه هفته پس از اولین مورد تایید شده در ژانویه 21, مطالعه می یابد

  • واشنگتن مرد شناسایی شد و به عنوان اولین coronavirus مورد در ژانویه 21
  • آمریکا محدود هر غیر شهروند آمریکایی از سفر به آمریکا از چین در فوریه 2
  • اما یک تجزیه و تحلیل جدید از تکامل ژنتیکی و گسترش سويه از coronavirus نشان می دهد فشار که شد گسترده در واشنگتن وارد فوریه 13
  • در اینجا چگونه برای کمک به مردم نهفته Covid-19

فشار از کروناویروس که باعث واشنگتن بیماری همه گیر به احتمال زیاد وارد نیست در دولت تا دو هفته پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بسته مرز ایالات متحده به مسافران از چین یک مطالعه جدید نشان می دهد.

تحقیقات قبلی پیشنهاد سویه ویروس یافت می شود در اولین ما بیمار 34 ساله در Snohomish County تشخیص داده شده در ژانویه – به سرعت جهش یافته به تکرار است که آلوده نمرات بیشتر مردم در واشنگتن است.

اما کامپیوتر جدید مدل های ساخته شده توسط دانشگاه آریزونا دانشمندان به تکرار راه SARS-CoV-2 جهش ژنتیکی می تواند به سختی تکرار این سناریو.

به جای پژوهش خود را ارسال شده به BioRXiv اما هنوز در یک همکار-مجله بررسی نشان می دهد شکل این ویروس که در واشنگتن وارد با آمریکایی ها مجاز به بازگشت به ایالات متحده و funnelled از طریق فرودگاه بین المللی سیاتل تاکوما در هفته بعد.

در طول متناوب هفته سفر به و از چین متوقف شد و CDC تولید آن coronavirus آزمون, اما تست باقی مانده scattershot – یک نقطه ضعفی است که ممکن است اجازه گسترش سریع این بیماری در ایالات متحده اولین شیوع.

University of Arizona researchers found that the first US coronavirus case, known as W1 (bottom left) was a relative dead-end of transmission. Cases that led to more significant spread more likely arrived around February 13 (upper right)

دانشگاه آریزونا محققان دریافتند که برای اولین بار ما coronavirus مورد شناخته شده به عنوان W1 (پایین سمت چپ) بود که یکی از بستگان مرده-پایان انتقال است. مواردی که منجر به گسترش قابل توجه بیشتر به احتمال زیاد در اطراف وارد فوریه 13 (بالا سمت راست)

‘تجزیه و تحلیل ما نشان می دهد یک دوره طولانی از فرصت از دست رفته زمانی که فشرده تست و تماس با ردیابی می توانست مانع SARS-CoV-2 از تبدیل شدن تاسیس در آمریکا و اروپا’ محققان نوشتن.

مورد اول شناسایی ما coronavirus بیمار – دوبله ‘WA1’ – یک نمونه یکی از بهداشت عمومی نبوده است.

او یک مرد جوان بود که در بازگشت از طریق Sea-Tac فرودگاه بین المللی در تاریخ 15 ژانویه بوده و از نزدیک نظارت بر اخبار و بهداشت عمومی مشاوره.

به عنوان به زودی به عنوان او توسعه علائم WA1 به نام دکتر خود قبل از آمدن به یک مرکز مراقبت های بهداشتی و گرفتن تست شده است.

ژانویه 19, ژنوم ویروس است که تا به حال آلوده شد و توالی و مخاطبین خود بودند به سرعت شناسایی و جدا شده است.

در این میان دیگر واشنگتن ساکنان البته نمی شد در حال آزمایش و هزاران نفر از آمریکایی ها ریخت به ما از چین است.

و تحقیقات جدید نشان می دهد که آن را با آن دسته از مسافران که فشار از کروناویروس که گسترش از طریق واشنگتن آمد.

تمام ویروس های جهش یافته اما در مقایسه با دیگران ما اکنون می دانیم که SARS-CoV-2 تکامل می یابد نسبتا آرام است.

بنابراین زمانی که تیم ASU شبیه سازی شده از جهش در ویروس و هزاران انتقال.

The researchers estimate that the strain that spread in Washington arrived from China's Hubei Province around February 13 (blue arrow) and from Europe to New York City around February 20 (yellow arrow)

محققان تخمین می زنند که فشار که در واشنگتن وارد شده از چین هوبئی استان حدود 13 فوریه (فلش آبی رنگ) و از اروپا به نیویورک حدود 20 فوریه (فلش زرد)

آنها به این نتیجه رسیدند که فشار از WA1 بود نسبتا dead-end, یک, کشف به جای آن که به شکل coronavirus که منفجر شد در واشنگتن وارد و یا در اطراف فوریه 13 – نزدیک به دو هفته پس از سفر بان کی مون برای چین به تصویب رسید در فوریه 2.

در طول مداخله هفته تمرکز باقی مانده در خاموش کردن سفر از چین است.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) حمل آن coronavirus تست کیت شروع در فوریه 5, اما آنها trickled به آمار تا به حال به اعتبار و بسیاری از معلوم ناقص می شود.

توجه داشته باشید در مثبت, محققان اعتبار واشنگتن در واکنش به شناسایی WA1 – از جمله تماس با ردیابی و اجتماعی فاصله – برای نگه داشتن که اولین عفونت از طریق وزارت امور خارجه بلافاصله.

از سوی دیگر آنها توجه داشته باشید که پاسخ های سراسر کشور عقب مانده در همان دسته بندی ها, خروج یک پنجره باز برای موارد اضافی برای ورود به آمریکا و گسترش یافته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>