Coronavirus آزمون های اروپا انسجام اتحاد و حتی دموکراسی

بروکسل — گسترش سریع جدید کروناویروس ارائه یک آزمون شدید برای دموکراسی برای اتحادیه اروپا به عنوان یک نهاد و برای اطلس داد.

و تا کنون آن شده است که هر ملتی برای خود.

در حالی که ایتالیا التماس برای کمک اتحادیه اروپا به نظر می رسد برای به تاخیر انداختن و اشتباه با کشورهای عضو نادیده گرفتن تماس برای همبستگی. ایالات متحده برای آن تصمیم به سعی کنید به قطع خود را از اروپا به طور کامل.

رئیس جمهور تهمت تصمیم به تقسیم ایالات متحده آمریکا از متحدان اروپایی از طریق ممنوعیت سفر و سرزنش آنها را برای انفعال و نه از نقش رهبری در همکاری و هماهنگی حیرت بسیاری از تحلیلگران به خصوص سیاسی و آسیب رساندن به خصوص که دولت های اروپایی می گویند این ممنوعیت تحمیل شد به طور یک جانبه و بدون مشورت با آنان.

اما جستجو برای سپر بلا — برای اولین بار در چین و سپس اروپا — دیده می شود به عنوان بخشی اجتناب ناپذیر سیاسی از یک بحران برخی از آنها نسبت به زمان جنگ.

پاسخ دموکراسی — به خصوص به عنوان متحده را به طور فزاینده ای شدیدتر مراحل همانطور که در ایتالیا به کنترل جنبش از شهروندان خود اجازه دهید به تنهایی و خارجی — ممکن است یک مزیت قابل توجهی به اروپا را راست populists که حمایت قوی دولت-ملت و مخالفت با مهاجرت و جهانی شدن است.

[بخوانید: هرج و مرج در اروپا و خشم بیش از ایالات متحده سفر بان کی مون برای جلوگیری از coronavirus.]

“پس از 9/11 و در سال 2008 بحران مالی جهانی این سومین آزمون بزرگ ما نجابت و توانایی همکاری به این دلیل که ویروس نیست احترام مرز” گفت: Constanze Stelzenmüller یک آلمانی و عضو ارشد در موسسه بروکینگز. “ما نیاز به همکاری در سراسر هیئت مدیره در مدیریت سلامت و محرک های مالی.”

برای اتحادیه اروپا و تیم جدید در آن بازوی اجرایی کمیسیون اروپا به رهبری Ursula von der Leyen این بیماری همه گیر است که یک چالش به قصد او به یک “جغرافیای سیاسی کمیسیون” خانم Stelzenmüller گفت: — “اگر عضو اجازه او.”

این یک آزمون مهم برای اتحادیه اروپا با ویروس انباشته شده در بالا موجود بحران بیش از مهاجرت و حکومت قانون گفت: پل Adamson, بنیانگذار شامل یک مجله در اروپا است. “ارزش های اروپایی همبستگی به هم چسبیده صدا مانند عبارات توخالی و ما نمی رسید سنبله در ویروس هنوز,” او گفت:.

Video player loading
Coronavirus را لمس کرده است مجموعه ای متنوع از کشورها و فرهنگ ها اما تعدادی از تجارب مشترک پدید آمده اند — از غصه مرده به نوشتن آهنگ.اعتباریاعتباری…کارلوس Lemos/سازمان حفاظت محیط زیست از طریق Shutterstock

با گذشت زمان ویروس خود را ممکن است اعمال آن در نوع خود از نظم و انضباط در feckless رهبران سیاسی. این ویروس می کند احترام شعارهای انفعال عدم هماهنگی و یا محدودیت با خمیازه نقاط ضعف — همه از آن است که در حال حاضر در معرض.

“این بسیار آشکار است چگونه کمی همکاری شده است وجود دارد در میان کشورهای عضو و چگونه آهسته دولت شده است در حمایت از اقتصاد” گفت: روزا بالفور از آلمانی مارشال صندوق در بروکسل.

دریافت آگاهانه راهنمای global outbreak با ما روزانه coronavirus
خبرنامه.

“اتحادیه اروپا انتخاب کرده است به صبر کنید و ببینید” او اضافه شده است. “این ویروس می تواند یک تحول لحظه و من مطمئن هستم که E. U. به افزایش است.”

همبستگی شده است در تامین کوتاه مدت. آلمان و فرانسه محدود صادرات تجهیزات پزشکی در نقض بازار واحد اروپایی و اتریش و جمهوری چک را ممنوع مسافران از ایتالیا در نقض اصل رایگان سفر.

حتی آنگلا مرکل صدر اعظم آلمان بود که ستایش برای صحبت کردن در گویا شرایط در روز چهارشنبه در مورد چگونه به عنوان بسیاری از آنجا که 70 درصد از آلمانی ها می تواند گرفتن ویروس بود برای انتقاد نیست اعلام قوی و اقدامات متناسب با آن تشخیص.

“من همچنین می خواهم برای دیدن صدراعظم آلمان می گویند که” ما همه در این هم که ایتالیایی ها را دریافت اضافی حمایت از ما” خانم Stelzenmüller گفت.

به جای آن که باقی مانده بود به این که بلافاصله ارسال ایتالیا کارشناسان پزشکی و وعده داده شده به ارائه ارزان 2 میلیون ماسک صورت 20,000 لباس محافظ و 1000 ماسک.

“و که فقط خوراک Salvini گفت:” چارلز گرانت مدیر مرکز اصلاحات اروپا با اشاره به Matteo Salvini ایتالیایی راست پوپولیستی است که تیز منتقد مهاجرت, جهانی شدن و اتحادیه اروپا خود را.

مسائل بدتر خواهد شد با تاثیر اقتصادی بحران آقای گرانت گفت. “بحران یورو می تواند بازگشت به دلیل وجود بیش از حد بسیاری از بدهی های بد در بانک ها” به خصوص در ایتالیا “و هنوز هم وجود دارد هیچ مناسب بانک قطعنامه رژیم و هیچ پولی یورو بیمه سپرده.”

این populists او گفت: “آیا را هی کرد.”

اگر ویروس درآمد حاصل در سرعت و دولت پاسخ کمتر موثر تر از کره جنوبی و سنگاپور انتقاد “تغذیه به یک در حال حاضر مشکل سیاسی با آب و هوای کلی سرخوردگی و تنفر از دولت گفت:” سیمون <url> مدیر فروم اقتصاد جدید یک موسسه تحقیقاتی در برلین.

کسانی که ناکامی تنها بدتر شدید اقتصادی شوک که این ویروس به احتمال زیاد به مقابله به اروپا به سختی در حال رشد است.

“اگر دولت بد بکار بردن سیاست پاسخ به رکود اقتصادی سیاسی واکنش می تواند سمی در خانه و برای اتحادیه اروپا” آقای <url> گفت. ایتالیا است که به ویژه مواد منفجره, او گفت:.

“در حال حاضر وجود دارد یک واکنش در برابر جهانی شدن و آزادسازی وجود دارد, یک احساس قوی است که این کشور شده است در از دست دادن سمت جهانی شدن و یورو است که نخبگان را نه در دفاع از منافع ملی و که ایتالیا در حال حاضر شده است به شدت اجازه پایین توسط E. U. بیش از مهاجرت” آقای <url> گفت.

این ویروس گفت: “واضح است که یک هدیه به پوپولیستی راست در اروپا است.”

Yascha Mounk یک کارشناس دموکراسی و پوپولیسم در دانشگاه جانز هاپکینز اشاره می کند که در حالی که این ویروس ممکن است کمک populists در مخالفت با آن را نیز می تواند تضعیف populists که در قدرت هستند.

“شما می توانید یک واقعیت-رایگان دولت به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست به صورت یک بحران بزرگ” او گفت:. “اما در مواجهه با جهانی همه گیر braggadocio و انکار واقعیت نمایش داده خواهد شد اعتبار بحران populists ،

اما اگر بیشتر رهبران سنتی مانند خانم مرکل “سخن گفته اند در بیشتر صادقانه و جدی در راه صالح دولت نیز شکست بد در پاسخ های خود را” آقای Mounk گفت.

“مرکل تر است صریح در مورد حقایق اما نتواند به منظور جلب نتیجه گیری آشکار” او اضافه شده اشاره به این که مدارس هنوز باز, عمده رویدادهای ورزشی ادامه داد و مردم شده بود خواست به کار از خانه.

“پس populists پاسخ خواهد داد برای اولین بار با انکار حقایق و مسئولیت چه بد این وضعیت این است که” آقای Mounk گفت. “سپس آنها به احتمال زیاد به آن اعتراف بد اما تظاهر آن را تمام گسل از هر کس دیگری و است که آنها شده اند مبارزه شجاع مبارزه با این ویروس همراه است.”

آقای ترامپ تصمیم به تلاش برای منزوی کردن, ایالات متحده است و نه خود به خود غیر منطقی به عنوان تلاش برای کند کردن روند این بیماری گفت: François Heisbourg یک تحلیلگر اشاره کرد که اسرائیل گرفته بود حتی سخت تر اقدام بدون انتقاد.

مشکل این راه این است که آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هدف این ممنوعیت در اتحادیه اروپا, که او در حال حاضر با برچسب اقتصادی دشمن آقای Heisbourg گفت: در حالی که اجازه می دهد پرواز به ادامه از کشورهایی مانند ترکیه است.

که تاکید حس در اتحادیه اروپا که در آن است که مخالف با “سه شکارچیان — روسیه و چین و ایالات متحده که به دنبال از بین بردن آن,” او گفت:.

“برای اروپا این است که یک لحظه که نیاز به سریع تر اقدام متحده برای قفل کردن مردم به دلیل دیگر تاخیر بدتر عواقب” آقای Heisbourg گفت. “یک بیماری همه گیر حمل همان منطق به عنوان یک جنگ و در جنگ از آن نتایج است که تعداد. دولت در مرکز و آن را در یک وضعیت که در آن سرعت عادی از بحث دموکراتیک می تواند رسیدگی به این بحران است.”

نرخ عفونت های زیر ایتالیایی, الگوی, و اگر بروکسل و دولت پاسخ نمی دهند و قدرتمند تر و سریع تر و قوی اقدام اجرایی آقای Heisbourg گفت: آنها دعوت بزرگتر مشکل است.

“سپس شما را ترک میدان به populists و شما مرده چون اینجا populists حق,” او گفت:. “حتی دموکراسی رفتار بیشتر شبیه authoritarians در یک جنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de