Coronavirus علائم: آنها چه هستند و من باید یک پزشک را ببینید?چه Covid-19 – بیماری آغاز شده است که در ووهان?

آن توسط یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

چه علائم این coronavirus می شود ؟

این ویروس می تواند باعث پنومونی. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

در انگلستان, توصیه های پزشکی این است که اگر شما به تازگی از سفر به مناطق coronavirus شما باید:

  • ماندن در خانه و اجتناب از تماس با افراد دیگر به عنوان شما را با آنفولانزا

  • تماس با بیمه خدمات درمانی 111 به اطلاع آنها از سفر اخیر خود به منطقه

بیشتر بیمه خدمات درمانی مشاوره در مورد چه باید بکنید اگر شما فکر می کنم شما شده اند در معرض این ویروس را می توان یافت در اینجا و کامل توصیه های سفر به اتباع انگلستان در دسترس است در اینجا.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر.


چگونه بسیاری از مردم را تحت تاثیر قرار?

همانطور که از 6 مارس جهانی مرگ و میر بود 3,404در حالی که بیش از 100000 نفر آلوده شده اند در بیش از 80 کشور با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

مرگ و میر گذشت 3,000 که در آن وجود داشته است بیش از 80 ، 000 موارد است. کره جنوبی و ملت بدترین آمار شیوع خارج از چین تا به حال 6,593 موارد است. بیش از 55 ، 000 نفر در چین بهبود یافته اند از Covid-19.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 ٪ در کانون شیوع هوبئی و کمتر از آن در جاهای دیگر. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

یکی دیگر از کلید ناشناخته است چگونه مسری coronavirus است. یک تفاوت مهم این است که بر خلاف آنفولانزا وجود ندارد و واکسن جدید کروناویروس که به معنی آن است که سخت تر برای اعضای آسیب پذیر از جمعیت افراد مسن و یا کسانی که با موجود تنفسی یا سیستم ایمنی بدن مشکلات – برای محافظت از خود. شستن دست و اجتناب از افراد دیگر اگر شما احساس ناخوشی مهم هستند. یکی معقول گام به دریافت واکسن آنفولانزا را کاهش می دهد بار در خدمات بهداشتی و درمانی اگر شیوع تبدیل به یک اپیدمی گسترده تر.

وجود دارد شده اند دیگر coronaviruses?

سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات. در سال 2002 سارس گسترش تقریبا بدون کنترل به 37 کشور باعث جهانی وحشت آلوده کردن بیش از 8000 نفر و کشته شدن بیش از 750. Mers به نظر می رسد کمتر به راحتی از انسان به انسان است اما بیشتر مرگبار, کشته شدن 35 درصد از حدود 2500 افرادی که آلوده شده اند.

است شیوع یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

هیچ. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس از نگرانی های بین المللی. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر. به طور کلی coronavirus به نظر می رسد هدف قرار دادن افراد مسن سخت با چند مورد در کودکان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>