Coronavirus نوردد و در دیترویت یک شهرستان است که دیده می شود قبل از بحران

دیترویت — آن را دیده است و جمعیت آن شاقول, خانه, پاییز را به تباهی و بزرگترین ورشکستگی شهری در کشور است. در حال حاضر یکی دیگر از بحران فرود در دیترویت: coronavirus.

در کمتر از دو هفته 35 نفر با کروناویروس فوت کرده اند در دیترویت. رئیس پلیس دارای آزمایش مثبت برای این ویروس و بیش از 500 افسر پلیس در قرنطینه. در صبح روز یکشنبه, این شهر مرکز شهر مرکز شهر دیترویت پس از ورشکستگی و تجدید حیات آرام بود و بیشتر ترک.

Coronavirus فرود آمد در این شهر را به آستان خود را ناخواسته ورود نشانه ای از شیوع رو به رشد برسد در سراسر آمریکا به شهرهای دور از سواحل و نه به عنوان پرجمعیت نیویورک. اما این ویروس می تواند محل منحصر به فرد بار در دیترویت یک شهر 670,000 که در آن مردم سه نفر از 10 ساکنان در فقر زندگی می کنند تعداد زیادی مبتلا به آسم و دیگر بیماری های مزمن و بیمارستان ها در حال حاضر در حال غرق شده است. این شهر که دیده است بیش از سهم خود را از بحران و در حال حاضر می یابد خود را خیره در عین حال یکی دیگر از.

ساکنان شده اند متزلزل توسط تعداد زیادی از مردم در حال سقوط بیمار از ویروس ها از جمله شناخته شده جامعه فعال Marlowe Stoudamire که هفته گذشته در سن 43. او با حضور در محله کلوچه صبحانه در مارس 6 که در آن چندین افسر پلیس ظاهرا قرار گرفتند.

“همه شروع به درک که این ویروس بیشتر به دنبال میزبان” شهردار مایک دوگان دیترویت گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه. “حتی اگر شما جوان و سالم است.”

یکشنبه شب با بیش از 5,400 موارد میشیگان چهارم بود در موارد شناخته شده در میان کشورهای در پشت نیویورک نیوجرسی و کالیفرنیا. در سراسر کشور حداقل 132 ساکنان فوت کرده اند, قرار دادن میشیگان پنجم در سراسر کشور در مرگ و میر ناشی از ویروس است.

هیچ کس مطمئن است چرا دیترویت منطقه دیدن سیل از موارد در این هفته از مقامات اعلام کرد که دولت اولین مورد شناخته شده در مارس 10. آقای دوگان گفت: او مشکوک است که در منطقه فرودگاه بین المللی با تعداد قابل توجهی از پرواز از خارج از کشور ممکن است کمک به گسترش است.

از آن پس این ویروس به کارکنان در دیترویت پلیس و آتش نشانی ادارات و دیگر خدمات شهری شده اند که به آرامی بازسازی شده در طول چند سال گذشته.

“شهر خود را underequipped گفت:” هوارد Markel یک استاد تاریخ پزشکی در دانشگاه میشیگان است. “این یک طوفان کامل از فقر و بسیار ابتدایی بهداشت عمومی شرایط است.”

به تازگی دیترویت شده است و در حال ظهور از یک مالی و بحران اقتصادی که در دهه در ساخت و شبح از یک بحران جدید است گیج کننده. در سال 2013 دیترویت بزرگترین شهر در ایالات متحده تا کنون به دنبال ورشکستگی حفاظت از ترک آن در آینده کاملا نامشخص آن را به عنوان تلاش در زیر یک تپه از بدهی و همچنین ده ها هزار نفر از ساختمان های رها شده خالی لات و unlit خیابان. ورشکستگی به دنبال سال ها از کاهش جمعیت و کشویی درآمدهای مالیاتی: نقش این شهر به عنوان اوایل قلب آمریکا صنعت خودرو و خانه به 1.8 میلیون نفر در سال 1950 راه داد و به کمتر از 700 ، 000 نفر از ساکنان در حال حاضر.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • عفونت های جدید در ایالات متحده افزایش می یابد و این کشور هشدار داد که 200000 نفر می میرند.
  • رئیس جمهور تهمت به هیچ اطلاعات خاصی می گوید او انتظار دارد که عفونت های جدید به اوج با عید پاک.
  • عذاب در اسپانیا و ایتالیا به عنوان مرگ و میر صعود و مستندات در حال افزایش یافته است.

اما وجود داشته اند بسیاری از نشانه هایی از بهبود از اواخر از جمله راش های جدید ساخت و ساز و برخی از محله های شلوغ در میان این شهر وسیع و 139 کیلومتر مربع است. برخی در این شهرستان با اشاره به حجم آن به عنوان یکی از دلایل ممکن برای سریع گسترش ویروس; مردم سفر در مسافت های طولانی و اغلب در اتوبوس, اتوبوس سکسی, سیستم برای رسیدن به شغل است.

“متاسفانه این تغییر است که من دیده ام اتفاق می افتد این است که غم و اندوه از آنجا که مردم در حال مرگ هستند در حال حاضر” Khalilah گاستون یک مشاور به سازمان های غیر انتفاعی در دیترویت گفت. “ما به دنبال در شماره های روزمره است. این تا حد زیادی به روند.”

یکی پزشک پرستار که با این نسخهها کار در چندین بیمارستان در منطقه دیترویت وخیم توصیف صحنه اتفاق می افتند.

بیمارستان در دیترویت مرکز پزشکی شبکه در حال قرار دادن دو بيمار به بخش مراقبت ويژه اتاق است که ساخته شده برای یک بیمار در یک زمان, او گفت:. به دلیل کمبود تجهیزات برخی از بیماران رو به مانیتور قابل حمل است که می تواند نظارت در یک سیستم مرکزی.

“من هر روز درایو خانه من شروع به گریه گفت:” که خواسته است که نام او را نمی توان برای ترس از دست دادن کار خود را. “من شده است در مراقبت های بهداشتی برای 20 سال و من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این.”

برایان تیلور سخنگوی دیترویت مرکز پزشکی کاهش یافته است به آدرس سوالات خاص در مورد چگونگی مراقبت های ویژه اتاق شد و در حال تقسیم و یا مانیتور می شد استفاده می شود. اما او گفت: در یک ایمیل که “تقاضا برای مراقبت روزافزون تعداد بیماران است که با قرار دادن فشار بر منابع ما و کارکنان است.”

“ما با استفاده از تمام فضای موجود در بیمارستان های ما برای مراقبت از بیماران,” او اضافه شده از جمله تبدیل اتاق عمل سرپایی مناطق و بازیابی اتاق به درمان بیمار مناطق برای رسیدگی به افزایش است.

در حال ظهور به عنوان یک نگرانی در این شهرستان در یک لحظه که در آن شستن دست ها تبدیل شده است ضروری: آب سرویس در دیترویت خانه که در آن بسته شده بود به دلیل عدم پرداخت هزینه. مقامات شهرستان وعده داده شده برای بازگرداندن آب سرویس در آن خانه و صدها نفر از مردم در حال حاضر به حال آن را ترمیم آخر هفته, شهرستان, مقامات گفت.

تعداد بود و انتظار می رود برای ادامه برای رشد در روزهای آینده مقامات شهرستان وعده داده شده است.

اما فعالان سوال که آیا رهبران شهر حتی می دانم که تمام خانه های که در آن آب مورد نیاز است و به نام در مقامات به حرکت با سرعت بیشتری برای حل این مشکل است.

“کنار تمام سیاست ها و سیاستمداران و شما دوباره به این: یکی از اصلی دفاع برای بهداشت عمومی است که شستن دست ها گفت:” مونیکا Lewis-پاتریک, رهبر ما مردم دیترویت است که حمایت برای دسترسی به آب سالم برای همه ساکنان.

رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer میشیگان یک دموکرات با صدور اقامت در خانه سفارش برای تمام ساکنان هفته گذشته, اما نه همه در دیترویت بود غذای تماس های اجتماعی فاصله.

گرامی Browning, 28, گفت که او در یک مهمانی در خانه آخر هفته گذشته حدود 100 نفر است.

“همه واقعا مصرف آن را جدی بگیرید,” او گفت:. او گفت: بسیاری از مردم در حزب بودند با پوشیدن ماسک و دستکش.

دیل غنی جانباز عکاس که زندگی در دیترویت سمت شمال شرقی گفت: او معتقد است که نسل فقر در برخی از جیب شهرستان محدود سطح زنگ بیش از احتمال عفونت با ویروس.

“اگر شما نگاه کنید به رفاه هنگامی که شما در مرکز شهر اما هر خانه دیگر خود را در خیابان رها شده و یا سقوط شما شاید نمی خواهید برای شکستن گردن خود را به دنبال ضد عفونی کننده دست” او گفت:. “این ویروس است بی بو, بی رنگ و بی مزه و ارائه شود که آن را تقریبا غیر واقعی. بنابراین اگر ما گرسنه و یا تلاش برای پیدا کردن اجاره آن را در پشت رایتر.”

در برخی از عرصه ها هر چند فاصله قوانین گرفته اند نگه دارید. و برای خدمات اجتماعی گروه است که پیچیده تلاش. لیزا Johanon مدیر اجرایی مرکزی دیترویت مسیحی گفت: سازمان به حالت تعلیق برنامه های آموزش و پرورش برای افراد جوان و تعمیرات خانه برای ساکنان و همچنین آموزش کار مسکن مشاوره و خدمات مهد کودک.

پدر یک کودک این سازمان با این نسخهها کار با درگذشت از ویروس, خانم Johanon گفت: “برای من و برای ما کارکنان آن را مانند ما شده است و در شوک است. و در حال حاضر آن را مانند این است که ما واقعیت جدید است.”

مناطق فقط در خارج از دیترویت نیز گزارش های زیادی upticks در موارد بیش از 2900 موارد اضافی و 75 اضافی مرگ و میر گزارش شده در حومه وین, اوکلند و ماکوم شهرستانهای استان است. بیش از 80 درصد از موارد شناسایی شده در میشیگان شده اند در منطقه دیترویت.

در Genesee County, که شامل سنگ چخماق بیش از 125 نفر آلوده و پنج نفر کشته شده اند. در Washtenaw County, که شامل آن آربور بیش از 230 نفر شناخته شده به کروناویروس و پنج فوت کرده اند.

هنوز بیش از 1500 دولت موارد آمده اند در دیترویت.

“من معنی نیست که به صدا بیش از حد از 30000 پا در مورد آن, اما دیترویت همواره قناری در معدن زغال سنگ” گفت: رویای همپتون یک دیترویت فیلمساز و نویسنده. “ما شده ایم در خط مقدم از حقیقت آمریکا بیش از حد سرمایه داری برای چند دهه.”

“بله” او افزود: “مردم فقیر در دستمزد ساعتی و فرفره اقتصاد که فاقد بیمه بهداشت و درمان بالاتر از نرخ انواع شرایط اساسی immunologists می گویند قرار دادن مردم در معرض خطر است.”

در سمت تلنگر, خانم, Hampton, مادر که در حال کار 12 ساعت شیفت در یک بیمارستان در منطقه پیشنهاد کرد که دیترویت است که تجربه یک سطح اقتصادی و مالی نزاع بر خلاف تقریبا هر شهر آمریکا — در واقع ممکن است آمادگی بیشتری برای مقابله با بحران نسبت به جاهای دیگر.

“ما می دانیم آنچه در آن مانند به گرد هم می آیند برای یک دیگر,” خانم همپتون گفت. “ما هرگز گیری شهر ما باز گشت چگونه بسیاری از مردم در اینجا نقل مکان کرد از بروکلین و یا چگونه بسیاری از ساختمان های مرکز شهر یک جمهوری خواه میلیاردر می خرید. ما تمرکز بر روی توانایی ما به گرد هم می آیند به عنوان یک جامعه است.”

Mary J. Chapman گزارش از دیترویت جولی Bosman از شیکاگو و جان Eligon از Kansas City, Mo. میچ اسمیت کمک گزارش از اوورلند پارک کن., و مونیکا دیوی از شیکاگو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im