Coronavirus سوئد: کلروکين محاکمه توقف با توجه به عوارض جانبی


سوئد بیمارستان رها محاکمه امیدوار کننده مالاریا, داروی کلروکين برای coronavirus بيماران پس از آن را ناشی از آنها را خیره کننده سردرد و از دست دادن بینایی و گرفتگی دردناک

  • پزشکان در استان وسترا گوتلاند, Scania کشیده پلاگین دارو پس از عوارض جانبی
  • سوئد بیماران گزارش شده مبتلا به گرفتگی محیطی از دست دادن بینایی و میگرن
  • برای یک در 100 نفر می تواند باعث آریتمی است که می تواند منجر به حمله قلبی کشنده

بیمارستان در سوئد را متوقف کرده اند با استفاده از مالاریا, داروی کلروکين در coronavirus بیماران پس از گزارش آن شد و باعث خیره کننده سردرد و از دست دادن بینایی.

پزشکان در استان وسترا گوتلاند, Scania منطقه 200miles غرب استکهلم دیگر تجویز دارو تبلیغ به عنوان یک داروی معجزه توسط دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

تعدادی از بیماران در بیمارستان در شهرستان گزارش شده مبتلا به گرفتگی محیطی از دست دادن بینایی و میگرن در روز تجویز شده قرص.

برای یک در 100 نفر کلروکين نیز می تواند قلب به ضرب و شتم بیش از حد سریع یا آهسته که می تواند منجر به یک حمله قلبی کشنده.

کلروکين – که مقرر شده است برای مالاریا از 1940s – اختصاص داده شده بود به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان پس از نشان دادن وعده در مطالعات انجام شده در چین.

پزشکان در اروپا و آمریکا و چین داده شده است گواهینامه به دادگاه مواد مخدر به طور جدی بیمار coronavirus بیماران.

اما انگلیس مانع پزشکان از dishing از این دارو تا زمانی که آزمایش های بالینی در حال تکمیل و با استناد به نگرانی در مورد ایمنی و اثر بخشی.

پروفسور آنتونی Gordon – بالا مراقبت ويژه پزشکان در بریتانیا امروز گفت: هنوز هم وجود دارد ‘هیچ شواهد قوی’ این دارو می تواند درمان coronavirus.

Carl Sydenhag, one of the Swedish coronavirus patients treated with chloroquine, was given two tablets a day after being diagnosed with the killer virus on March 23

کارل Sydenhag یکی از سوئدی coronavirus بیماران تحت درمان با کلروکين داده شد دو قرص در روز بعد از اینکه مبتلا به این ویروس کشنده در 23 مارس

The 40-year-old told the newspaper Expressen he began suffering cramps, peripheral vision loss and a headache that felt like stepping into 'a high voltage plant'

The 40-year-old گفت: روزنامه Expressen او شروع به درد و رنج گرفتگی محیطی از دست دادن بینایی و سردرد است که احساس پله به یک ولتاژ بالا گیاه’

Magnus Gisslén, a chief physician at Sahlgrenska University Hospital (pictured), said he and colleagues pulled the plug on chloroquine use two weeks ago

مگنوس Gisslén یک پزشک ارشد در دانشگاه Sahlgrenska در بیمارستان (تصویر) گفت که او و همکارانش کشیده پلاگین در کلروکين استفاده از دو هفته پیش

Chloroquine - sold under the brand name Aralen - had been earmarked as a potential COVID-19 cure after showing promise in studies in China

کلروکين – فروش تحت نام تجاری Aralen – اختصاص داده شده بود به عنوان یک پتانسیل COVID-19 درمان پس از نشان دادن وعده در مطالعات انجام شده در چین

وجود نسخه های متعدد از کلروکين – شکل مصنوعی گنه گنه, که می آید از cinchona درختان.

هر دو کلروکين (CQ) مارک به عنوان Aralen و همتای هیدروکسی کلروکین (HCQ) شناخته شده به عنوان Plaquenil هستند به خوبی تثبیت داروها.

معلوم نیست که مواد مخدر سوئد بیماران داده شد اما هیدروکسی کلروکین است که تصور می شود کمتر سمی و باعث عوارض جانبی کمتر.

CDC حذف دوز راهنمایی در کلروکين

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) به روز شده وب سایت خود را برای حذف راهنمایی در دوزهای برای هیدروکسی کلروکین.

این ضد مالاریا است و نه تایید شده توسط سازمان غذا و داروی آمریکا برای درمان coronavirus اما FDA آیا مسئله اضطراری با استفاده از مجوز.

این بدان معنی است که پزشکان می توانند این دارو را در اختیار خود در به طور جدی بیمار COVID-19 بيمار.

قبلی CDC راهنمایی برای پزشکان شامل دوزهای برای هیدروکسی کلروکین حتی اگر این سازمان گفت: ‘بهینه دوز و مدت’ برای درمان coronavirus هنوز ناشناخته است.

به روز شده در ارشاد کوتاه تر است و دیگر به دوز اطلاعات و مطالعات در مورد مواد مخدر است.

اطلاعات اضافی دربارهی داروهای دیگر نیز حذف شده است.

کارل Sydenhag یکی از سوئدی coronavirus بیماران تحت درمان با این دارو داده شد دو قرص در روز بعد از اینکه مبتلا به این ویروس کشنده در مارس 23.

The 40-year-old گفت: روزنامه Expressen او شروع به درد و رنج گرفتگی محیطی از دست دادن بینایی و سردرد است که احساس پله به یک ولتاژ بالا گیاه’ در روز از مصرف دارو.

مگنوس Gisslen یک پزشک ارشد در بیمارستان دانشگاه Sahlgrenska گفت که او و همکارانش کشیده پلاگین در کلروکين استفاده از دو هفته پیش.

وجود گزارش های مشکوک به عوارض جانبی جدی تر از ما اول فکر کردم, ” او گفت: گوتنبرگ پست.

“ما نمی توانیم از عوارض جانبی جدی به خصوص از قلب و از آن سخت است-dosed مواد مخدر است. در ضمن ما هیچ شواهد قوی که کلروکين دارای یک اثر در COVID-19.’

پروفسور آنتونی گوردون صندلی در بیهوشی و مراقبت بحرانی در امپریال کالج لندن گفت BBC Radio 4 امروز برنامه این صبح است که هنوز هم وجود دارد هیچ شواهد قوی این دارو می تواند درمان coronavirus.

او گفت: “[کلروکين] دهکدهای امکان. ما نمی کردم که شواهد قوی و در عین حال ما نیاز داریم که قبل از اینکه ما شروع به استفاده از آن برای همه است.

‘بنابراین من فکر می کنم حق چیزی که به انجام این است که آزمون آن در قوی بالینی بنابراین ما به طور کامل درک چگونه کار می کند و همچنین از ایمنی خود را.’

هیدروکسی کلروکین – یک فرم از کلروکين – در حال آزمایش است در coronavirus بیماران در عمده آزمایشی انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد.

تقریبا 1000 بيمار از 132 بیمارستان های مختلف شده اند در حال حاضر استخدام در تنها 15 روز برای مطالعه ارزیابی COV-id19 درمانی (RECOVERY) محاکمه.

هزاران نفر دیگر در حال انتظار برای پیوستن به دادگاه در هفته آینده ساخت آن را بزرگترین randomised controlled trial بالقوه COVID-19 درمان در جهان است.

Hydroxychloroquine - a form of chloroquine - is being tested on coronavirus patients at a major trial conducted by the University of Oxford

هیدروکسی کلروکین – یک فرم از کلروکين – در حال آزمایش است در coronavirus بیماران در عمده آزمایشی انجام شده توسط دانشگاه آکسفورد

کدام کشورها در حال حاضر مورد تایید کلروکين به درمان بیماران?

پزشکی تنظیم کننده آمریکا از تایید استفاده از داروهای ضد مالاریا کلروکين و هیدروکسی کلروکین در بيماران مبتلا به موارد شدید COVID-19.

پزشکان در سراسر ایالات متحده می تواند در حال حاضر تجویز این دارو برای بیمارانی که بدحال با ویروس.

آنها اعطا شد اضطراری تایید توسط غذا و داروی آمریکا (FDA) در مارس 30.

پزشکان در اسپانیا و ایتالیا – دو بدترین تحت تاثیر کشورهای اروپایی -در حال حاضر گفته شده که آنها می توانید با تجویز این داروها به عنوان آخرین چاره.

در انگلستان و در عین حال پزشکان دستور داده شده است به استفاده از مواد مخدر نیز می تواند در درمان آرتریت روماتوئید و لوپوس جز در آزمایش های بالینی.

دولت بریتانیا ممنوع عمده فروشان از صادرات مواد مخدر به کشورهای مختلف نشان از آن است که حفاظت از بریتانیا عرضه اما هنوز مورد تایید نیست استفاده گسترده آن به دلیل فقدان شواهد.

از مواد مخدر استفاده شده است در چین در طول شیوع و پزشکان گزارش داده اند که نتایج خوب است, اما آنها را منتشر شده در علمی قوی محاکمه.

کره جنوبی نیز در میان یکی از اولین کشورهای جهان شروع به استفاده از آن شده اند وجود دارد گزارش پزشکان در هلند دادن آن به COVID-19 بيمار.

در فرانسه یک تیم به رهبری پروفسور دیدیه Raoult در یک بیمارستان در مارسی هفته گذشته گزارش که آنها تا به حال انجام یک مطالعه از کلروکين در 36 COVID-19 بيمار.

سازمان جهانی بهداشت راه اندازی شده در سراسر جهان محاکمه به نام همبستگی مربوط به دانشمندان در کشورهای سراسر جهان برای تست که مواد مخدر به خوبی کار بر روی COVID-19 بيمار – کلروکين و هیدروکسی کلروکین گنجانده شده در این.

قطعی نتایج جستجو در مورد اینکه آیا ضد مالاریا بسیار بی خطر و موثر هستند و انتظار می رود در ماه.

این ضد مالاریا نیز در نگاه به عنوان بخشی از REMAP-کلاه دادگاه بین المللی تلاش با بیش از 50 تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان ،

آن است که به دنبال به طور خاص در بیمارانی که دچار پنومونی اکتسابی (CAP) به عنوان یک نتیجه از عفونت های ویروسی.

مطالعه را تست 16 مواد مخدر از جمله هیدروکسی کلروکین. این ضد مالاریا نیز در میان 1,000 داروهای آزمایش شده در مقابل coronavirus در یک آزمایشگاه به عنوان بخشی از دانشگاه کوئینز بلفاست مطالعه است.

مطالعات تا کنون در کلروکين مخلوط شده اند.

محققان در چین به عنوان مثال گزارش شده است که سرفه و ذات الریه و تب به نظر می رسید برای بهبود هر چه زودتر در میان 31 نفر داده هیدروکسی کلروکین در مقایسه با 31 نفر دیگر که نمی توانید.

اما افراد کمتری در مقایسه با گروه تا به حال سرفه یا تب برای شروع با. بسیاری از سوالات مطرح شده در مورد یکی دیگر از مطالعه در فرانسه نشان داد که این دارو درمان حدود نیمی از 24 نفر از 36 که آن را دریافت کرد.

اما آن پدید آمده است که برخی از بیماران شمارش شدند در نتایج نهایی از جمله سه نفر که بدتر شد و فرستاده شده به مراقبت های ویژه – یکی از این بیماران درگذشت و یک روز بعد پس از تست منفی برای این ویروس و یک متوقف شد و درمان به دلیل حالت تهوع.

فرانسه مطالعه منتشر شده در جامعه بین المللی ضد میکروبی و شیمی درمانی مجله.

این societys رئیس جمهور نوشت و در آن وب سایت است که این گزارش ” برآورده نمی societys استاندارد انتظار می رود.’

بزرگتر دادگاه حاضر شده قرار داده در حال حرکت از جمله در ایالات متحده, که در آن یک شروع در نیویورک در هفته گذشته.

کشور ایتالیا با انجام یک آزمایش بر روی 2000 نفر در حالی که دانشمندان نیز در انتظار نتایج بزرگتر از محاکمه در چین است.

یک دادگاه اروپایی به نام کشف را مطالعه چهار تجربی درمان از جمله کلروکين با استفاده از 3200 بیمارانی که در بیمارستان بستری شده است از قاتل ویروس در بریتانیا و اسپانیا و آلمان و فرانسه و سوئد و لوکزامبورگ.

سازمان جهانی بهداشت راه اندازی شده در سراسر جهان محاکمه به نام همبستگی مربوط به دانشمندان در کشورهای سراسر جهان برای تست که مواد مخدر به خوبی کار بر روی COVID-19 بيمار – کلروکين و هیدروکسی کلروکین گنجانده شده در این

چه هستند که بیشتر امیدوار کننده مواد مخدر در حال آزمایش در انگلستان بیماران ؟

Hydroxychloroquine, sold under the brand name Plaquenil, may treat COVID-19

هیدروکسی کلروکین فروش تحت نام تجاری Plaquenil ممکن است درمان COVID-19

هیدروکسی کلروکین (مالاریا)

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Plaquenil.

چه آن را درمان ؟

مالاریا لوپوس و آرتریت روماتوئید. آن است که کمتر قدرتمند و با برخی از کارشناسان حساب کمتر سمی نسخه از کلروکين فسفات.

که باعث می شود آن را و که در آن است در حال حاضر تست شده?

مواد مخدر غول سانوفی انجام یک مطالعه بر روی 24 بيمار که دولت فرانسه توصیف به عنوان ‘امیدوار کننده’.

فرانسه مقامات بهداشت در حال حاضر برنامه ریزی بر روی یک صفحه آزمایشی از این دارو استفاده شده است که در بیمه خدمات درمانی.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

نتایج حاصل از این مطالعه نشان داد سه چهارم از بیماران تحت درمان با این دارو پاک شد از این ویروس در عرض شش روز. هیچ یک از گروه دارونما تحت درمان قرار گرفتند.

چگونه کار می کند ؟

آن تداخل با مولکول های ویروسی تکثیر در سلول های قرمز خون.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

هیدروکسی کلروکین یکی از اولین مواد مخدر به trialled در اصل مطالعه است. آن را شامل بیماران در معرض خطر در مراقبت های اولیه سالمندان بین 50 تا 64 که COVID-19 علائم و مزمن بیماری مانند بیماری های قلبی ، آسم و یا سرطان است.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از بیماران در حال بدست گرفتن بخشی و مطالعه اجرا خواهد شد تا ماه مارس سال آینده است. پس از آن خواهد شد در حالی که قبل از نتایج مشخص است.

مطالعه در حال اجرا در کالج سلطنتی پزشکان عمومی (RCGP) تحقیق و نظارت مرکز (RSC) در ساری.

هیدروکسی کلروکین است همچنین تصور می شود در میان 1,000 مواد مخدر در حال آزمایش در دانشگاه کوئینز بلفاست.

چه عوارض جانبی آن?

خارش پوست و تهوع و اسهال و سردرد.

چه کارشناسان فکر می کنید ؟

دانشمندان چینی با بررسی شکل دیگری از کلروکين گذراند در نامه ای به مجله های معتبر و گفت “کمتر سمی’ مشتق شده نیز ممکن است کمک کند.

در نظر به همراه کشف متعلق به ناشر طبیعت آنها گفت که سهام آن شبیه ساختار شیمیایی و مکانیسم.

این تیم از کارشناسان افزود: “از آن آسان است به التماس کردن به این ایده که هیدروکسی کلروکین ممکن است قوی نامزد برای درمان عفونت توسط SARS-CoV-2.’

Lopinavir/ritonavir, marketed under the brand names Kaletra and Aluvia, is an anti-HIV medicine

لوپیناویر/ریتوناویر به بازار عرضه شده تحت نام های تجاری Kaletra و Aluvia is an anti-HIV پزشکی

لوپیناویر/ریتوناویر

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Kaletra و Aluvia.

چه آن را درمان ؟

این یک anti-HIV پزشکی داده شده به افراد مبتلا به این ویروس برای جلوگیری از ابتلا به ایدز است. بیماران مبتلا به HIV تجویز شد یا Kaltra یا ریتوناویر به تنهایی حدود 1400 بار در سال 2018 است.

که باعث می شود آن را?

ایلینوی-بر اساس تولید کننده AbbVie اهدا رایگان لوازم از مواد مخدر برای مقامات چین و آمریکا و اروپا برای تست.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

رسانه های چینی گزارش داد که این دارو با موفقیت مورد استفاده برای درمان بیماران مبتلا به کروناویروس اما گزارش شده اند از نظر علمی ثابت شده است.

جداگانه چینی مطالعه منتشر شده در مجله پزشکی نیوانگلند نشان داد که لوپیناویر-ریتوناویر ترکیب را بهبود نمی بخشد بقا و یا سرعت بهبود COVID-19 بيمار.

نویسندگان اشاره کرد که آنها تا به حال ثبت نام یک ‘به شدت بیمار جمعیت’ از بیماران.

در یک کارآزمایی بالینی ثبت دانشمندان در کره جنوبی گفت: آزمایشگاه مطالعات: “در شرايط آزمايشگاهی [آزمایشگاه] مطالعات نشان داد که لوپیناویر/ریتوناویر [است] فعالیت های ضد ویروس در برابر سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 (SARS-CoV-2).’

چگونه کار می کند ؟

آن است که یک کلاس از مواد مخدر به نام مهارکننده پروتئاز است که اساسا چوب به یک آنزیم در یک ویروس است که حیاتی به این ویروس تولید مثل.

با انجام این بلوک روند این ویروس به طور معمول استفاده به کلون خود و گسترش عفونت بیشتر است.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

آن است که مقرر شده در بیمه خدمات درمانی برای coronavirus به خاطر آن مورد تایید نیست – اما استفاده خواهد شد در بهبود محاکمه یک مطالعه گسترده اجرا شده توسط دانشگاه آکسفورد برای COVID-19 بيمار در حال حاضر در بیمارستان است.

محاکمه آغاز ثبت نام بیماران در 23 مارس با هدف رسیدن به COVID-19 بيمار در بیش از 150 انگلستان بيمارستان در عرض دو هفته.

این دارو نیز trialled در coronavirus بیماران در چین و در دانشگاه نبراسکا.

چه عوارض جانبی آن?

عوارض جانبی شناخته شده عبارتند از: اسهال و سردرد و ناراحتی معده, خواب آلودگی سرگیجه یک طعم و مزه بد در دهان و مشکلات خواب.

چه کارشناسان فکر می کنید ؟

به مواد مخدر شده اند شرح داده شده به عنوان ‘امیدوار کننده’ توسط کارشناسان. اما شده است وجود دارد برخی از تردید در مورد ترکیب دارو با توجه به NEJM مطالعه است.

Interferon beta-1b (IFN-beta) is a naturally occurring protein that orchestrates the body's anti-viral responses

اینترفرون بتا-1b (اينترفرون-بتا) یک پروتئین طبیعی است که orchestrates بدن ضد ویروسی پاسخ

اینترفرون بتا-1b/SNG001

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

این دارو هنوز در حال توسعه است و می رود به نام SNG001.

چه آن را درمان ؟

اینترفرون بتا-1b (اينترفرون-بتا) یک پروتئین طبیعی است که orchestrates بدن ضد ویروسی پاسخ.

SNG001 یک فرمول IFN-beta توسعه یافته توسط Synairgen برای جلوگیری از کاهش شدید دستگاه تنفسی بیماری های ناشی از سرماخوردگی و آنفولانزا عفونت.

یک فرمول متفاوت با استفاده از پروتئین استفاده می شود به درمان بيماران مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس (MS).

این دارو به نام Extavia خود تزریق هر دو روز کار می کند و با کاهش آسیب به سیستم عصبی و کاهش تعداد عود.

که در آن است در حال حاضر تست شده?

Synairgen یک شرکت مستقر در بریتانیا و به نظر می رسد خود را تدوین نشده عبور در خارج از کشور نشده است.

اما آن چه می گویند شده است نزدیک است و در بحث و گفتگو با تعدادی از علمی و نهادهای دولتی در آمریکا و در سطح بین المللی از COVID-19 شیوع آغاز شد.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

مطالعات آزمایشگاهی نشان داده اند اينترفرون-بتا می تواند از سلول ها را از عفونت توسط طیف وسیعی از ویروس های تنفسی.

این شامل ابتال به بیماری مرس و سارس coronavirus گونه ترک دانشمندان انتظار اينترفرون-بتا به همچنین محافظت در برابر COVID-19 سویه است.

آن را در حال حاضر نشان داده شده است برای بهبود بهبود آسم و COPD (بیماری انسدادی مزمن ریوی) بیمارانی که دیگر عفونت ریه مانند آنفولانزا.

ریچارد Marsden, مدیر عامل شرکت Synairgen گفت: ‘SNG001 شده است به خوبی تحمل در آزمایش های بالینی در بیش از 200 تنفسی بیماران مبتلا به تاریخ و شتاب بهبود عملکرد ریه در دو فاز دوم آسم محاکمه در بيماران مبتلا به سرماخوردگی یا آنفولانزا عفونت است.’

چگونه کار می کند ؟

SNG001 است درhaled با نبولایزر کمک می کند که تحویل مواد مخدر به ریه ها.

دانشمندان بر این باورند که جلوگیری از آن خواهد شد coronavirus از مصرف بیش از سلول های ریه به تکرار. این امر جلوگیری از بيمار رو به وخامت تا نقطه آنها نیاز به تهویه برای زنده ماندن.

ویروس ها از جمله coronaviruses می توانید تکامل توانایی سرکوب اينترفرون-بتا تولید در بدن در نتیجه کمک ویروس فرار.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

ساوتهمپتون محققان در حال انجام فاز دوم SNG001 دادگاه در COVID-19 بیماران برای دیدن اگر آن را می تواند به جلوگیری از بدتر شدن علائم در کسانی که بیشتر در معرض خطر است.

محاکمه به رهبری پروفسور تام ویلکینسون در بیمارستان دانشگاه Southampton شامل 100 بيمار در ساوتهمپتون و تا ده دیگر بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها. آن آغاز شده استخدام اواسط ماه مارس.

آن دسته از بیماران دریافت خواهد کرد بهترین زمان COVID19 مراقبت در حالی که استنشاق یا دارونما یا SNG001 برای 14 روز.

چه عوارض جانبی آن?

پزشکان در حال حاضر clueless. عوارض جانبی گزارش خواهد شد با یافته های کلینیک محاکمه.

اشکال دیگر اینترفرون بتا می تواند باعث سردرد و خونریزی از واژن و کاهش میل جنسی.

چه کارشناسان فکر می کنید ؟

تام ویلکینسون گفت: Sky News: “ما امیدواریم که که این دارو را افزایش می دهد میزان بهبودی از عفونت است که آن را افزایش می دهد حفاظت در بیت ریه ها که آلوده نیست و در عین حال خواهد شد و کاهش تعداد بیماران که به طور قابل توجهی کاهش و نیاز به لوله گذاری و تهویه.’

آقای مارسدن گفت: ‘یک نتیجه موفقیت آمیز از این دادگاه [در ساوتهمپتون] در COVID-19 بيمار خواهد بود عمده دستیابی به موفقیت در مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس.’

Dexamethasone is a steroid drug is used to treat allergies and asthma, as well as some types of cancer

دگزامتازون یک دارو استروئید استفاده می شود برای درمان آلرژی و آسم و همچنین برخی از انواع سرطان

دگزامتازون

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Ozurdex و Baycadron.

چه آن را درمان ؟

استروئید مواد مخدر استفاده می شود برای درمان آلرژی و آسم و همچنین برخی از انواع سرطان است.

که باعث می شود آن را?

Baycadron ساخته شده است Wockhardt Usa, Llc در حالی که Ozurdex ساخته شده است توسط گروه تجاری زیتون سبز تولید کننده معمولا استفاده می شود بافت پروتز سینه.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

هیچ مطالعات هنوز به اثبات دگزامتازون می تواند درمان SARS-CoV-2 – اما از آن شده است تست شده بر روی بیماران مبتلا به ابتال به بیماری مرس و سارس دو coronaviruses.

یک مطالعه گذشته نگر از انتقادی بیمار مبتلا به MERS یافت که تقریبا نیمی از افرادی که دریافت استروئیدها نیاز به درمان های اضافی مانند کمک در تنفس مواد مخدر به افزایش فشار خون و یک شکل از دیالیز.

کسانی که با توجه استروئیدها داشت را دیگر برای پاک کردن ویروس از بدن خود را.

دیگر مطالعات نشان داده که این ویروس هنوز هم در حال حاضر در بیماران مبتلا به سارس که در زمان مخدر تا سه هفته پس از عفونت است.

چگونه کار می کند ؟

استروئیدها هستند و اغلب توسط پزشکان برای کاهش التهاب است که در حال حاضر در ریه ها از بیماران مبتلا به کوروناویروس.

اما استروئیدها همچنین اختلال در توانایی سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با ویروس ها و عفونت های دیگر که اغلب توسعه در بیماران مبتلا به بیماری تهدید کننده زندگی.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

دگزامتازون یکی از داروهای مورد استفاده در بازیابی آزمایشی راه اندازی شده توسط دانشگاه آکسفورد. آن را شامل بیماران در بیش از 130 بیمه خدمات درمانی بیمارستان ها در سراسر انگلستان است.

چه عوارض جانبی آن?

این دارو شناخته شده است به علت افزایش اشتها و سوزش سر دل, و همچنین ضعف عضلات و بی خوابی است.

چه کارشناسان فکر می کنید ؟

در یک قطعه معتبر در مجله پزشکی لانست سه کارشناسان هشدار داد: “هیچ دلیل منحصر به فرد وجود دارد انتظار می رود که بیماران مبتلا به 2019-nCoV عفونت را بهره مند از کورتیکواستروئیدها.

و آنها ممکن است بیشتر احتمال دارد به آزار با درمان است.

“ما نتیجه گیری کرد که درمان کورتیکواستروئید باید استفاده نمی شود برای درمان 2019-nCoV ناشی از ریه آسیب یا شوک خارج از یک کارآزمایی بالینی است.’

Remdesivir

Remdesivir is an anti-viral drug that works in essentially the same way as favipiravir – by crippling the RNA polymerase enzyme, stopping a virus from reproducing

Remdesivir ضد ویروسی مواد مخدر است که با این نسخهها کار در اصل همان راه به عنوان favipiravir – با فلج RNA پلیمراز آنزیم توقف یک ویروس از بازتولید

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Remdesivir – بدون نام تجاری در حال حاضر وجود دارد به دلیل آن است که فقط تجربی است.

چه آن را درمان ؟

آن را حدود 10 سال پیش با هدف آن از بین بردن ویروس ابولا است. آن را تحت فشار قرار دادند کنار, اما وقتی دیگر نامزدهای بهتری پدید آمده است.

که باعث می شود آن را?

مستقر در کالیفرنیا شرکت داروسازی علوم جلعاد شرکت در پشت زندگی در حال تغییر HIV جلوگیری از قرص Truvada یا دبستان.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

تست های آزمایشگاهی از remdesivir نشان داده اند وعده در برابر coronaviruses – اما آزمایشات انسانی هنوز هم در روزهای اولیه خود را.

پزشکان در ایالات متحده تلاش کرده اند آن را بر روی بیماران و آن را به سرعت بازیابی از اول شخص به درمان می شود, برای این ویروس وجود دارد.

چه سه اصلی CORONAVIRUS محاکمه در انگلستان ؟

اصل

اصل دادگاه در حال مطالعه افراد 50 تا 64 که COVID-19 علائم و مزمن بیماری مانند بیماری های قلبی ، آسم و یا سرطان است.

مشخص نیست که چگونه بسیاری از بیماران در حال بدست گرفتن بخشی.

آن را نیز باز به کسانی که با سن 65 سال و یا بیش با یا بدون بیماری های دیگر.

اولین دارویی است که خواهد بود trialled است هیدروکسی کلروکین به فروش می رسد به عنوان Plaquenil. دیگر درمان های بالقوه استفاده خواهد شد اگر آنها نشان می دهد وعده در قبل از مطالعات بالینی.

مطالعه در حال اجرا در کالج سلطنتی پزشکان عمومی (RCGP) تحقیق و نظارت مرکز (RSC) در ساری.

از آن گذشته تا ماه مارس سال آینده است.

بازیابی

این تصادفی بررسی COV-id19 درمانی (RECOVERY) آزمایشی در حال اجرا توسط دانشگاه آکسفورد.

آن را تست اچ آی وی داروی لوپیناویر/ریتوناویر به بازار عرضه شده به عنوان Kaletra و Aluvia, هیدروکسی کلروکین یک مالاریا دارو به فروش می رسد به عنوان Plaquenil و دگزامتازون یک نوع استروئید استفاده در طیف وسیعی از شرایط برای کاهش التهاب است.

تقریبا 1000 بيمار از 132 بیمارستان های مختلف شده اند در حال حاضر استخدام در فقط 15 روز است.

هزاران نفر دیگر در حال انتظار برای پیوستن به دادگاه در هفته آینده ساخت آن را بزرگترین randomised controlled trial بالقوه COVID-19 درمان در جهان است.

قطعی نتایج جستجو در مورد اینکه آیا درمان بی خطر و موثر هستند و انتظار می رود در ماه و اگر مثبت آنها به طور بالقوه می تواند به نفع صدها هزار نفر از مردم در سراسر جهان است.

REMAP-کلاه

REMAP-کلاه دادگاه بین المللی تلاش با بیش از 50 تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان در حدود 13 کشور – شرکت.

آن است که به دنبال به طور خاص در بیمارانی که دچار پنومونی اکتسابی (CAP) به عنوان یک نتیجه از عفونت های ویروسی.

مطالعه را تست 16 مواد مخدر از جمله هیدروکسی کلروکین, لوپیناویر/ریتوناویر و اینترفرون بتا که همه نشان داده شده در وعده های قبل از آزمایش های بالینی.

بین 2000 و 4000 بیماران خواهد بود ثبت نام.

یکdaptive COVID-19 درمان آزمایشی

تطبیقی دادگاه در حال وقوع است در حدود 75 بیمارستان ها در سطح جهان به بررسی تجربی ابولا مواد مخدر remdesivir در بيماران با شدت متوسط تا شدید COVID-19.

دانشگاه کالج لندن (UCL) است که منجر به انگلستان بخشی به نام ACTT-اتحادیه اروپا/انگلستان که در استخدام آن بیمار برای اولین بار در این هفته است.

محاکمه خواهد شد شامل هزاران نفر از مردم در سراسر 15 NHS اعتماد در لندن, لیورپول, Sheffield, گلاسکو و پلیموت و بیشتر.

در ابتدا آزمایشی با هدف جذب 440 افرادی که دنبال خواهد شد تا با 29 روز. محققان امیدوارند که نتایج را اول از محاکمه با آغاز تابستان امسال است.

در این 35 سال در ایالت واشنگتن به Seattle – که عفونت اعلام شد در ژانویه 20 – بهبود پس از اینکه مواد مخدر است.

یک زن کالیفرنیایی که پزشکان فکر می کردم که قرار بود به تصویب دور’ همچنین بهبود در آمریکا پس از اینکه مواد مخدر است.

چهار آمریکایی مسافران در هیئت مدیره الماس شاهزاده کشتی کروز تحت درمان با این دارو در ژاپن نیز بازیافت.

مقامات در لیگوریا – یک منطقه ساحلی ایتالیا – نیز اعلام کرد یک مرد آلوده در 70s تا به حال بهبود است و می تواند رفتن به خانه بعد از 12 روز در بیمارستان است.

چگونه کار می کند ؟

Remdesivir ضد ویروسی مواد مخدر است که با این نسخهها کار در اصل همان راه به عنوان favipiravir – با فلج RNA پلیمراز آنزیم توقف یک ویروس از بازتولید.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

تطبیقی COVID-19 درمان آزمایشی (ACTT-EU/UK) آزمایشی است که در حدود 75 بیمارستان ها در سطح جهان به استخدام خود در بریتانیا بیمار این هفته است.

این مطالعه به رهبری MRC بالینی واحد در دانشگاه کالج لندن را بررسی ایمنی و اثر بخشی از remdesivir در بيماران با شدت متوسط تا شدید Covid-19. از آن خواهد شد از طریق اداره IV.

محاکمه خواهد شد شامل هزاران نفر از مردم در سراسر 15 NHS اعتماد در لندن, لیورپول, Sheffield, گلاسکو و پلیموت و بیشتر.

در ابتدا آزمایشی با هدف جذب 440 افرادی که دنبال خواهد شد تا با 29 روز. محققان امیدوارند که نتایج را اول از محاکمه با آغاز تابستان امسال است.

انتقادی یک کارآزمایی بالینی این اندازه برجسته واقعی اثر remdesivir و هر گونه عوارض جانبی بالقوه است.

این دارو نیز trialled در coronavirus بیماران در چین و در دانشگاه نبراسکا.

چه عوارض جانبی آن?

دانشمندان پر از امید به خاطر مواد مخدر به امن ثابت شده است در انسان. عوارض جانبی آن هنوز به خوبی درک نشده.

چه کارشناسان فکر می کنید ؟

استاد دوی Sridhar صندلی جهانی بهداشت عمومی در دانشگاه ادینبورگ مورد ستایش قرار داد remdesivir به عنوان یکی از امیدوار کننده ترین ضد ویروس’ قرار گرفت.

در حالی که دکتر آلفردو Garzino-نسخه ی نمایشی از دانشگاه مریلند دانشکده پزشکی گفت: شواهد نشان می دهد آن است که توانایی به درمان COVID-19 بيمار.

سفتریاکسون

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Rocephin.

چه آن را درمان ؟

آنتی بیوتیک در درمان بسیاری از انواع عفونت های باکتریایی از جمله شدید یا تهدید کننده زندگی اشکال مانند مننژیت.

Ceftriaxone is an antibiotic treat many kinds of bacterial infections, including severe or life-threatening forms such as meningitis

سفتریاکسون یک آنتی بیوتیک درمان بسیاری از انواع عفونت های باکتریایی از جمله شدید یا تهدید کننده زندگی اشکال مانند مننژیت

آن نیز استفاده می شود برای جلوگیری از عفونت در افراد با داشتن انواع خاصی از عمل جراحی است.

Rocephin تزریق به عضله و یا به یک ورید از طریق IV.

که باعث می شود آن را?

آزمایشگاه روشه سوئیس دارویی ،

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

هیچ مطالعات در عین حال ثابت شده سفتریاکسون می تواند به درمان های جدید کروناویروس.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

آن است که در حال حاضر در حال آزمایش بر روی انسان به عنوان بخشی از REMAP-کلاه دادگاه بین المللی تلاش شامل بیش از 50 تیم های تحقیقاتی در سراسر جهان است.

دارو خواهد بود trialled در بیمارانی که دچار پنومونی به عنوان یک نتیجه از این ویروس از جمله کسانی که در انگلستان بيمارستان.

چگونه کار می کند ؟

این آثار توسط تداخل با باکتری تلاش برای تکثیر و رشد می کنند.

سفتریاکسون بلوک باکتری ها از ساخت دیواره سلولی که در نهایت جان کردن باعث عفونت اشکالات.

چه عوارض جانبی آن?

این دارو ممکن است باعث اسهال خفیف گرمی یا یک توده سخت که در آن تزریق انجام شده خارش واژن یا, ترشحات, بثورات جلدی و یا ضعیف عملکرد کبد.

Moxifloxacin is being studied as part of the REMAP-CAP trial looking into its effectiveness on coronavirus patients with pneumonia

موکسی فلوکساسین است که در حال مطالعه به عنوان بخشی از REMAP-کلاه محاکمه به دنبال اثربخشی آن در کروناویروس مبتلا به پنومونی

موکسی فلوکساسین

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Avelox.

چه آن را درمان ؟

آنتی بیوتیک برای درمان استفاده می شود تعدادی از عفونت های باکتریایی از جمله پنومونی ورم ملتحمه سل سینوزیت و عفونت قلب.

آن را به صورت خوراکی است با تزریق به داخل ورید و یا به عنوان یک قطره چشم.

که باعث می شود آن را?

شرکت آلمانی بایر AG یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در جهان است.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

شده اند وجود دارد هیچ مطالعه به اثر آن بر coronavirus بیماران نشده است.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

موکسی فلوکساسین نیز بخشی از REMAP-کلاه آزمایشی که دهانه در سراسر جهان از جمله انگلستان است. از آن خواهد شد مورد استفاده در بیماران مبتلا به ذات الریه – که COVID-19 را می تواند در بدترین سناریو مورد.

موکسی فلوکساسین در سازمان جهانی بهداشت فهرست داروهای ضروری امن ترین و موثر ترین داروهای مورد نیاز در یک سیستم بهداشت و درمان.

چگونه کار می کند ؟

این باکتری ها با مسدود کردن توانایی خود را به تکراری.

چه عوارض جانبی آن?

عوارض جانبی شامل اسهال و سرگیجه و سردرد است.

در موارد نادر ممکن است خود به خود باعث پارگی تاندون و عصب آسیب های اسکلتی و ضعف عضلات است.

Piperacillin-tazobactam is a combination medication containing the antibiotic piperacillin and the β-lactamase inhibitor tazobactam, a group of enzymes that combat antibiotic resistance

پیپراسیلین-tazobactam ترکیبی دارو حاوی آنتی بیوتیک پیپراسیلین و β-لاکتاماز بازدارنده tazobactam یک گروه از آنزیم ها است که مبارزه و مقاومت آنتی بيوتيکی

پیپراسیلین-tazobactam

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Tazocin.

چه آن را درمان ؟

پیپراسیلین-tazobactam ترکیبی دارو حاوی آنتی بیوتیک پیپراسیلین و β-لاکتاماز بازدارنده tazobactam یک گروه از آنزیم ها است که مبارزه و مقاومت آنتی بيوتيکی.

آن استفاده می شود برای درمان بيماری التهابی لگن داخل شکمی عفونت پنومونی سلوليت و سپسيس. آن است که توسط اداره تزریق به داخل ورید.

که باعث می شود آن را?

شرکت آلمانی بایر AG یکی از بزرگترین شرکت های داروسازی در جهان است.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

شده اند وجود دارد هیچ مطالعه به اثر آن بر coronavirus بیماران نشده است.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

پیپراسیلین-tazobactam نیز در لیست داروهای ضروری و غیره کشیده شده به REMAP-کلاه دادگاه در COVID-19 بيمار مبتلا به ذات الریه.

چگونه کار می کند ؟

این دارو باکتری از طریق مسدود کردن توانایی خود را برای ایجاد یک دیواره سلولی و تکراری.

چه عوارض جانبی آن?

عوارض شایع عبارتند از: سردرد, مشکلات خواب, بثورات جلدی, تهوع, یبوست و اسهال.

Macrolide

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Zithromax, Klacid, Erymax, Erythrocin, Erythroped و Erythroped A.

Macrolide are a group of antibiotics used to treat pneumonia and respiratory infections. It is sold under the brand name Zithromax

Macrolide گروهی از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای درمان ذات الریه و عفونت های تنفسی. آن است که فروخته شده تحت نام تجاری Zithromax

چه آن را درمان ؟

ماکرولیدها گروهی از آنتی بیوتیک ها استفاده می شود برای درمان ذات الریه و عفونت های تنفسی.

که باعث می شود آن را?

فایزر بهترین و شناخته شده به عنوان خالق ویاگرا باعث می شود شایع ترین macrolide, Zithromax.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

آن استفاده شده است پس از سال 1952 به عنوان یک جایگزین به پنی سیلین در مواردی که بيمار مبتلا به آلرژی به پنی سیلین یا پنی سیلین مقاوم در برابر بیماری ها.

ماکرولیدها به مدت طولانی نشان داده شده است به طور موثر در درمان پنومونی و جدی حملات آنفولانزا.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

وجود دارد امید زیادی اثربخشی آن برای درمان COVID-19 خواهد آمد به نور در REMAP-کلاه محاکمه.

چگونه کار می کند ؟

عمل آنها با مهار سنتز پروتئین باکتری یا توقف اشکالات از در حال رشد در بدن است.

چه عوارض جانبی آن?

این داروها به مدت طولانی در نظر گرفته شده است امن برای اکثریت قریب به اتفاق مردم است.

اما سال 2008 British Medical Journal مقاله برجسته است که ترکیبی از برخی از ماکرولیدها و استاتین ها (مورد استفاده برای کاهش کلسترول) بهتر است و می تواند منجر mto عضلانی بیماری است.

برخی از ماکرولیدها نیز شناخته شده است به علت cholestasis یک وضعیت که در آن صفرا نمی تواند جریان را از کبد به روده.

Cholestasis می تواند منجر به خارش زردی و غیر طبیعی متمرکز ادرار.

The antiviral medication is used to treat and prevent influenza A, the most common version of the flu, and influenza B

از داروهای ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان و پیشگیری از آنفلوانزای نوع A شایع ترین نسخه آنفلوانزا و آنفلوانزای B

اوسلتامیویر

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

تامی فلو.

چه آن را درمان ؟

از داروهای ضد ویروسی استفاده می شود برای درمان و پیشگیری از آنفلوانزای نوع A شایع ترین نسخه آنفلوانزا و آنفلوانزای B.

آن است که توصیه می کنیم آن را در افرادی که عوارض و یا در معرض خطر بالای عوارض در عرض 48 ساعت از اولین علائم عفونت.

اوسلتامیویر گرفته شده است از طریق دهان یا به عنوان یک قرص و یا مایع است.

که باعث می شود آن را?

آزمایشگاه روشه سوئیس دارویی ،

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

یک مطالعه از چهار پزشکان سالخورده 30 تا 36 که قرارداد coronavirus پیشنهاد اوسلتامیویر سرکوب ویروس’ تولید مثل.

مطالعه منتشر شده در مجله JAMA در فوریه 27, پس از چهار متخصصان پزشکی سنین 30 به 36 سال است که توسعه COVID-19 در شیوع این کانون در ووهان چین.

همه افراد بهبود پس از درمان با دارو.

آن است که در حال آزمایش در انگلستان ؟

این دارو در حال trialled انگلیسی و بین المللی از محققان به عنوان بخشی از REMAP-کلاه مطالعه است.

چگونه کار می کند ؟

Tamflu آثار حمله ویروس آنفلوآنزا به نگه داشتن آنها را از ضرب در بدن است.

چه عوارض جانبی آن?

عوارض جانبی شامل تهوع, استفراغ, اسهال و سرگیجه و سردرد و خون دماغ, قرمزی چشم یا ناراحتی و مشکلات خواب.

آنفولانزا خود و یا دارو ممکن است به ندرت باعث تغییرات خلق و خوی است که بیشتر در کودکان شایع.

آموکسی سیلین-clavulanate

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Augmentin. آن گرفته شده است به عنوان یک قرص.

Amoxicillin-clavulanate is useful for the treatment of a number of bacterial infections

آموکسی سیلین-clavulanate مفید است برای درمان تعدادی از عفونت های باکتریایی

چه آن را درمان ؟

به پنی سیلین آنتی بیوتیک مفید است برای درمان تعدادی از عفونت های باکتریایی از جمله سینوزیت ذات الریه و عفونت های گوش و برونشیت عفونت های دستگاه ادراری و عفونت های پوستی.

Clavulanate پتاسیم است بتا-لاکتاماز بازدارنده است که کمک می کند تا جلوگیری از برخی باکتری ها از تبدیل شدن مقاوم به آموکسی سیلین.

که باعث می شود آن را?

انگلیسی مواد مخدر غول GlaxoSmithKlin مستقر در Brentford لندن.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

هیچ مطالعات به بررسی اثر آن بر coronavirus.

آن است که trialled در انگلستان ؟

آن را در فهرست گسترده ای از مواد مخدر در حال آزمایش در REMAP-کلاه محاکمه مربوط به بین 2000 و 4000 نفر در 13 کشور از جمله انگلستان است.

چگونه کار می کند ؟

آن متوقف می شود رشد باکتری ها است و تنها استفاده می شود برای درمان عفونت های باکتریایی. آن است که تصور می شود موثر برای عفونت های ویروسی مانند سرماخوردگی و آنفولانزا.

عوارض چه هستند?

این دارو در نظر گرفته شده است به طور کلی امن برای اکثر مردم بسیار کمی عوارض جانبی.

در برخی شرایط این دارو می تواند باعث کهیر عمومی, خارش, خارش واژن یا ناحیه تناسلی, درد در طی مقاربت جنسی قرمزی پوست و ترشحات واژن.

اما گزارش شده است از آنتی بیوتیک باعث خونین یا ابری ادرار و تب تا حد زیادی کاهش فرکانس از ادرار کردن و یا مقدار ادرار و تشنج و تورم پا و یا پایین تر ،

The antibiotic is prescribed for complicated skin infections, including MRSA, and pneumonia

آنتی بیوتیک تجویز می شوند برای پیچیده عفونت های پوستی از جمله MRSA و ذات الریه

Ceftaroline

چه با نام تجاری نسخه از مواد مخدر ؟

Teflaro در آمریکا و Zinforo در اروپا

چه آن را درمان ؟

آنتی بیوتیک تجویز می شوند برای پیچیده عفونت های پوستی از جمله MRSA و ذات الریه.

آن داده شده است از طریق قطره به ورید معمولا در بیمارستان است.

که باعث می شود آن را?

شهر نیویورک بر اساس مواد مخدر غول پیکر, Pfizer.

آنچه باید مطالعات نشان داده شده است ؟

آنتی بیوتیک است که trialled در یک گروه بین المللی از بیماران از جمله انگلیسی همراه با 15 دیگر مواد مخدر به عنوان بخشی از REM-کلاه محاکمه.

چگونه کار می کند ؟

ماده فعال در Zinforo, ceftaroline fosamil است که یک نوع آنتی بیوتیک به نام سفالوسپورین متعلق به گروه “بتا-lactams’.

آن تداخل با تولید مولکول های پیچیده به نام peptidoglycans که اجزای ضروری از سلول باکتری دیوار.

چه عوارض جانبی آن?

شایع ترین عوارض جانبی با Zinforo – دیده می شود در بیش از 3 درصد از بیماران هستند, اسهال, سردرد, تهوع و خارش است.

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>