Coronavirus بسته محرک اسپرز یک لابی طلا راش

واشنگتن — رستوران ها می گویند که آنها نیاز به $325 میلیارد دلار در کمک های فدرال. بوئینگ می خواهد 60 میلیارد دلار. صنعت سفر درخواست کرده است 250 میلیارد دلار و تولید کنندگان به دنبال 1.4 تریلیون دلار در وام برای مقابله با ویرانی اقتصادی بودن ساخته شده توسط coronavirus.

و این که می گویند هیچ چیز از قمار هواپیمایی و صاحبان حق رای همه آنها نشان داده اند که آنها بیش از حد خواهد شد نیاز به کمک از دولت فدرال برای زنده ماندن.

پس از آن وجود دارد صنایع و شرکت های که بلافاصله به ذهن می آیند به عنوان خط مقدم تلفات هستند اما با این وجود لابی برای علل آنها به عنوان خطاب به کنگره آماده به تخصیص $1 تریلیون دلار یا بیشتر در پاسخ به بحران است.

چشم انداز یک نجات یک مقیاس بی سابقه است عجله به مالی از طریق, با کسب و کار پایدار غیر قابل انکار دررفتگی jostling با بیشتر فرصت طلب منافع برای اطمینان از دریافت آنها به اشتراک بگذارید.

ورزشی شرکت آدیداس است که به دنبال حمایت از یک مدت طولانی-به دنبال ارائه اجازه می دهد مردم را به استفاده از pretax پول برای پرداخت هزینه عضویت در باشگاه و تناسب اندام — با وجود بسته شدن اجباری از امکانات تناسب اندام در بسیاری از حوزه های قضایی در طول شیوع بیماری است.

هواپیماهای بدون سرنشین سازندگان اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اعطای چشم پوشی آنها دنبال شده است که اجازه می دهد آنها را به استفاده بیشتر به طور گسترده ای — از جمله برای ارائه تجهیزات پزشکی و یا مواد غذایی بدون خطر تماس انسان است که می تواند گسترش ویروس.

محرک درخواست $187 میلیون دلار کمک برای جبران درآمد از دست رفته به عنوان یک نتیجه از وزارت دفاع به منظور توقف حرکت می کند در حالی که Airbnb درخواست از کنگره برای دادن معافیت های مالیاتی و دسترسی به وام کسب و کار کوچک به افرادی که درآمد از دست رفته از کاهش اجاره خانه.

پس از آن وجود دارد خوک کشاورزان است. آنها با استناد به کروناویروس در تجدید تماس خود را برای دولت فدرال به منظور تسریع کارگر خارجی ویزا با یک مدیر اجرایی در سطح ملی تولید گوشت خوک شورای اسلامی با اشاره به در یک ایمیل “بسیاری از آمریکایی ها را تجربه کرده اند خالی گوشت موارد در روز های اخیر ما به عنوان انطباق با افزایش در تقاضا است.”

در حالی که سالن کنگره در حال ترسناک آرام لابی در حال سوختن تا خطوط تلفن و جاری شدن سیل در صندوق پست الکترونیک در تلاش برای سرمایه گذاری بر روی محرک لوایح در حال حرکت به سرعت از طریق کنگره است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر به امضا و به قانون یک coronavirus بسته امداد از جمله بودجه برای ارائه به بیمار ترک مزایای بیکاری رایگان coronavirus تست و مواد غذایی و کمک های پزشکی برای افراد مبتلا به این بیماری همه گیر.

مذاکرات بیش از یک لایحه جدید که تا به حال شده است به برآورد هزینه $1 تریلیون لگد به صورت جدی در پنج شنبه شب. گزارش رونمایی از قانون که شامل 58 میلیارد دلار در وام و ضمانت وام برای مسافر و شرکت هواپیمایی باری حامل 150 میلیارد دلار به صورت نامشخص “واجد شرایط کسب و کار” و $300 میلیارد برای وام کسب و کار کوچک به عنوان به خوبی به عنوان مستقیم و پرداخت نقدی به بسیاری از آمریکایی ها. دموکرات ها در مجلس نمایندگان و سنا را خود طرح.

شرایط را برای یک لابی حمله رعد اسا ایده آل هستند. نگرانی در مورد هزینه ها و کسری بودجه تا حد زیادی هزینه های منتقل شده اند به پشت رایتر. این فرایند است که با عجله با قوانین نوشته شده در خصوصی و با عجله به سمت آرا بدون موشکافی چاپ خوب است. هر دو طرف تحت فشار هستند تا تحویل کلید حوزه.

“صنعت تنها که نبوده است آهسته توسط ویروس است که لابی صنعت” گفت: نماینده Ro Khanna دموکرات از کالیفرنیا.

آخرین به روز رسانی: شیوع کروناویروس

  • با بحرانی منابع در حال اجرا پایین برخی از مقامات می خواهیم مغلوب ساختن پیشی جستن به استفاده از فدرال قدرت به سرعت تولید خود را.
  • آمریکایی ها سه ماه بیشتر به فایل اظهارنامه مالیاتی.
  • این رهبر اکثریت سنا است که به دنبال یک معامله در روز جمعه برای $1 تریلیون طرح نجات.

در مصاحبه آقای خناس گفت: لابی شده اند “inundating مردم در تپه با ایمیل تماس ها و متون.”

“این واقعا فراهم می کند یک لنز به بخشی از واشنگتن است که بسیاری از آمریکایی ها بیزارند” او ادامه داد: “به خصوص در این زمان بحران ملی.”

برخی از کنگره دستیاران خصوصی تشبیه لابی حمله رعد اسا در اطراف محرک قانون به طلا راش.

آمریکایی ها برای رفاه محافظه کار گروه بودجه توسط کخ برادران سیاسی, شبکه, هشدار نمایندگان مجلس در روز پنج شنبه به “بهره برداری از این بحران به فشار خود به خود منافع خاص’ سیاست برنامه” یا “به قید وثیقه از سهامداران و یا به پاداش مورد علاقه صنایع.”

کریگ Holman یک لابی برای لیبرال متمایل به دولت ناظر گروه عمومی شهروند استدلال کرد که بسیاری از صنایع که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ابراز تمایل به گسترش کمک — از جمله خطوط هوایی خطوط کروز و هتل ها — لازم نیست و یا شایسته کمک کند.

“این صنایع در حال حاضر دسترسی به ذخایر نقدی خود را از سرمایه گذاران ثروتمند” آقای Holman گفت: این استدلال که شرکت های بزرگ “بسیار ضعیف ضبط مسیر وقتی که می آید به هزینه های نجات وجوه با استفاده از مقدار زیادی از پول برای حفظ سود برای سهامداران سهام buybacks و حلق آویز در به ذخایر.”

گروه خود را به پشتوانه دموکراتیک طرح را به تصویب شرایط نجات مالی برای شرکت های بزرگ شبیه به کسانی که با حمایت آقای Khanna از جمله منع استفاده از آنها برای اجرایی جبران و سهام buybacks.

لابی و تجارت گروه تشخیص احتمال واکنش شدید “اما به نظر نمی رسد که متوقف دیوانگی گفت:” دیو Oxner یک لابی با شرکت قانع کننده استراتژی است که کمک به مشتریان مرور coronavirus بحران است.

آقای Oxner کمک در نوشتن 2008 نجات قانون به عنوان یک عضو هیات برای کمیته خدمات مالی مجلس و سپس تبدیل به یک لابی برای یک گروه تجارت به نمایندگی از صنعت مالی آن را به عنوان تلاش برای مقابله با انتقاد و از دست دادن اعتماد عمومی که درنگ پس از کمک مالی.

“بنابراین برای کسانی که به دنبال تسکین میان زمان شرایط بحران از آن مهم است به یاد داشته باشید که کلماتی مانند ‘موقت’ ‘هدف’ ‘بر اساس نیاز’ و ‘تحمل’ می تواند به سرعت تبدیل به یک ‘نجات’ در ذهن آن دسته از آمریکایی ها که نمی فهمند مستقیم به نفع” او نوشت: در یک پست وبلاگ این هفته هشدار لابی صنعت و گروه برای ادامه و با احتیاط.

او اشاره کرد در این پست که “برخی از درخواست ها برای کمک به نظر می رسد فرصت طلب در چهره خود را در حالی که دیگران به نظر می رسد واقعا از جان گذشته است.”

و در یک مصاحبه او پیش بینی کرد “سال از هم اکنون وجود دارد می تواند یک حساب.”

برخی از لابی ها اقدام حتی در حالی که آنها اذعان به این خطرات.

“من نمی خواهم به صدا تن ناشنوا” آدیداس لابی نوشت: در یک ایمیل در روز پنج شنبه به کنگره کارکنان به دنبال پشتیبانی برای تناسب اندام فرار مالیاتی است که تحت فشار قرار دادند برای سال ها توسط یک گروه دو حزبی از قانونگذاران از جمله سناتور جان Thune جمهوریخواه داکوتای جنوبی و که می تواند به نفع آدیداس و شرکت تابعه آن Reebok.

این لابی ری Bucheger یک شریک در FBB فدرال روابط اضافه شده است که او با این وجود “گفته است که سناتور Thune است به دنبال این شامل در شرایط اضطراری محرک لایحه. من ایمیل به 1) تقویت Reebok/adidas پشتیبانی; و 2) بپرسید: آیا شما شنیده ام از هر کس دیگری در این مورد؟”

کنگره تحلیلگران تخمین زده شده پیشنهاد فرار مالیاتی هزینه دولت حدود 3.5 میلیارد دلار از دست داد درآمد مالیاتی بیش از 10 سال است.

Gregory S. والدن رسمی با هواپیماهای بدون سرنشین صنعت انجمن تجارت کوچک پهپاد ائتلاف نه به طور کامل رد این ایده که خود گروه بود که فرصت طلب در دعوت از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به چشم پوشیدن از مقررات آن مخالف. تغییر او گفت که کمک به پاسخ به شیوع کروناویروس.

“اگر شما فرصت طلب در کمک به مردم است که نوع مناسب از فرصت طلبی گفت:” آقای والدن سابق مشاور رئیس فدرال اداره حمل و نقل هوایی.

اما شان کندی اجرایی در انجمن ملی رستوران گفت: سراسیمگی از لابی در هفته های اخیر است و پیچیده تلاش و گروه خود را به دنبال واشنگتن پشتیبانی برای سرپا نگه داشتن مبارزه صنایع. بسیاری از صاحبان رستوران رو طولانی تعطیلی هستند تخمگذار کردن کارکنان خود و ترس از بقای خود اگر بحران می رود برای یک دوره طولانی.

“چالش ما این است که افرادی وجود دارند که با استفاده از این بحران به عنوان یک راه برای دوباره گذشته قانونی جنگ است که باید چیزی برای انجام با کروناویروس و یا مردم از آن رنج می برند” آقای کندی گفت. “این توهین به مردم آمریکا.”

او گفت: بیش از 40 دولت دستور داده اند رستوران ها بسته شود و یا به شدت محدود در سرویس است که می تواند منجر به حذف 5 تا 7 میلیون شغل در طول سه ماه آینده. این $325 میلیارد دلار در کمک های خود را پی شامل 145 میلیارد دلار برای کمک به پوشش عملیات و کارکنان پرداخت.

“هدف ما این است که نه به سود هدف ما این است که به سادگی برای زنده ماندن” آقای کندی گفت: رد بالقوه ضد-کمک مالی میکند.

به همین ترتیب مت Haller های اجرایی در بین المللی حق رای انجمن که نشان دهنده حق رای دادن کسب و کار گفت: “همیشه وجود خواهد داشت واکنش اما ما امیدواریم که که اکثر مردم موافق مورد نیاز به نگه داشتن کسب و کار شناور و کارگران در حقوق و دستمزد.”

ارتباط خود را درخواست واشنگتن برای $300 میلیارد دلار وام و کمک های دیگر.

“ما به معنای واقعی کلمه صحبت کردن در مورد صدها نفر از هزاران نفر از حق رای دادن کسب و کار — از ورزشگاه به مهدکودکها به رستوران ها و هتل ها — همه بدون مشتریان که نیاز به سرمایه در حال حاضر به منظور محافظت بیشتر بهداشت عمومی” آقای Haller گفت.

یک کلید وجود دارد تمایز بین بسیاری از صنایع به دنبال کمک از واشنگتن در حال حاضر و بانک هایی که دریافت کمک مالی در طول بحران مالی 2008 و گفت: Tori امرسون بارنز اجرایی در ایالات متحده در انجمن سفر.

“این یک پیش بینی نشده طبیعی, فاجعه, فاجعه ملی,” او گفت:. “ما در حال صحبت کردن در مورد افرادی که اقدام شده بد.”

به این ترتیب او پیشنهاد او باور ندارد آن را موجه است برای دولت فدرال به تقاضا صندلی بر روی تخته از بزرگ ترین شرکت های است که ممکن است دریافت کمک در اقدامات محرک اقتصادی در حال بحث در واشنگتن است.

گروه او درخواست 250 میلیارد دلار کمک برای عضو آن هتل ها و موزه ها و شرکت های تور و سفر دیگر اشخاص.

“من نمی دانم در پایان روز اگر آن را به اندازه کافی خواهد بود,” او گفت:. “مردم نمی توانند خجالتی و دور از و یا ترس از یک تعداد به این دلیل که کل اقتصاد متوقف شده است بنابراین ما نیاز به انجام کاری برای ایجاد ثبات و نگه داشتن چیزهای در حال حرکت تا زمانی که ما می تواند جسمی حرکت دوباره.”

Kenneth P. وگل و Catie Edmondson گزارش از واشنگتن و جسی دراکر از نیویورک است. دیوید McCabe کمک گزارش از واشنگتن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net