Coronavirus گسترش بیشتر به عنوان کارشناس هشدار می دهد که جهان آماده نیست’ به صورت همه گیرCoronavirus بیشتر گسترش یافته است در سراسر جهان به عنوان یک سازمان بهداشت جهانی کارشناس هشدار داد که کشورهای خارج از چین هستند “به سادگی آماده نیست” به صورت یک بیماری همه گیر.

این ویروس گسترش در بخش هایی از آسیا و اروپا و خاورمیانه در روزهای اخیر با مرگ و میر رو به افزایش در ایران, عفونت ها در کره جنوبی در حال عبور از 1000 و اولین مورد مشکوک به ثبت در آمریکای لاتین – حتی به تعداد مرگ و میر و تازه موارد کاهش در بیماری کانون در چین است. Covid-19 در حال حاضر رسیده ده ها تن از کشورهای اتریش کرواسی و سوئیس آخرین به اعلام موارد است.

در سازمان بهداشت جهانی و دفتر مرکزی آن در ژنو, Bruce Aylward که رهبری یک کارشناس بین المللی ماموریت به چین ستایش آن شدید قرنطینه و مهار اقدامات اما هشدار داده است که کشورهای دیگر بودند “به سادگی آماده نیست” برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

“شما باید آماده برای مدیریت این کار را در یک مقیاس بزرگتر … و آن را به انجام سریع” Aylward گفت.

این است که به نام کشور به “آماده شدن برای یک پتانسیل همه گیر” – یک اصطلاح مورد استفاده برای توصیف یک بیماری همه گیر است که گسترش در سراسر قاره های متعدد.

این ویروس کشته 2,715 مردم و آلوده بیش از 78,000 در چین است. وجود 52 مرگ و میر بیشتر در داخل کشور به گزارش روز یکشنبه – به پایین ترین سطح خود در سه هفته – بدون مرگ و میر در خارج از کانون در مرکز استان هوبی.

ملی کمیسیون بهداشت نیز گزارش داد یک قطره در عفونت های جدید به 406 تنها با پنج خارج هوبئی. در سایر نقاط جهان وجود داشته است بیش از 40 کشته و 2,700 موارد است.

اما مواردی از این ویروس در خارج از چین دارای عقاید در روز چهارشنبه از جمله در کره جنوبی که گزارش 169 عفونت های جدید در روز چهارشنبه بالا بردن مجموع آن به 1,146 – تا کنون بیشتر در خارج از چین و در حالی که 11 نفر کشته شدند.

نود درصد از عفونت های جدید در کره جنوبی شد و در Daegu و همسایه استان North Gyeongsang. سئول اعلام کرده است قصد دارد به معرفی “حداکثر اقدامات” شامل coronavirus از جمله برنامه ای برای تست حدود 200000 اعضای مرموز یک کلیسا معتقد بود در مرکز این کشور شیوع.

23-در سال سرباز آمریکایی که تا به حال شده است در یک ما را به اردوگاهی در نزدیکی شهر Daegu آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه ای از نیروهای آمریکایی و کره جنوبی بود و در انزوا در خارج از پایگاه اقامت.

در ژاپن لیگ برتر فوتبال لغو شد و سوالات مطرح شد بیش از زنده ماندن از توکیو بازی های المپیک است.

تحولات در آسیا پس از سه نفر از Covid-19 بیماری در ایران است که گزارش 16 مرگ و میر را از نزدیک به 100 عفونت. از آن شده است تقلا برای جلوگیری از گسترش ویروس از هفته گذشته هنگامی که آن را اعلام کرد اول مرگ و میر در قم یک مرکز مطالعات اسلامی و زائران که جذب دانشمندان از خارج از کشور.

معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi گفت که او تا به حال قرارداد این ویروس پس از ظاهر شدن در یک کنفرانس مطبوعاتی که در آن او با عنوان اهمیت آن از این ویروس اما به نظر می رسد تب.

اولین بالقوه مورد در آمریکای لاتین گزارش شده بود اواخر روز سه شنبه با مقامات گفت: 61 سال در São Paulo, تا به حال آزمایش مثبت است. با توجه به O Globo روزنامه به تازگی وارد این کشور از ایتالیا.

در اروپا شهرهای کوچک و بزرگ شده اند و مهر و موم کردن در تلاش برای جلوگیری از سرایت در حالی که هتل در جزایر قناری و اتریش شد و قفل شده است به دلیل موارد مشکوک. ایتالیا – که گزارش 10 کشته و بیش از 300 مورد – دارای قفل شده 11 شهرها و دستور سری بازی های فوتبال به بازی می شود برای خالی کردن استادیوم.

مردی که بازگشت به کرواسی از ایتالیا شد مورد اول در منطقه بالکان.

اختلال در سراسر جهان رشد کرده است با بازارهای سهام غلت محدودیت های اعمال شده بر مسافران و رویدادهای ورزشی لغو شد. استرالیا ASX200 کاهش یافته است 2.5% در چهارشنبه, پاک کردن میلیاردها ارزش آن است.

در ایالات متحده آمریکا است که چند ده نفر, مقامات بهداشت و درمان خواست دولت های محلی کسب و کار و مدارس به منظور توسعه برنامه های مانند لغو تجمع جرم یا تعویض به teleworking به عنوان کشور پرانتز برای این ویروس به گسترش بیشتر است.

سان فرانسیسکو اعلام اورژانس محلی با وجود داشتن هیچ مورد ثبت شده. کالیفرنیا چهارم بزرگترین شهرستان گفت: این حرکت برای تقویت آن coronavirus آمادگی و بالا بردن آگاهی عمومی از خطرات که این ویروس ممکن است گسترش به شهر. “اگر چه هنوز هم وجود دارد صفر موارد تایید شده در سان فرانسیسکو ساکنان جهانی تصویر به سرعت در حال تغییر است و ما نیاز به گام تا مصلی گفت:” شهر شهردار لندن نژاد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im