Coronavirus: کره جنوبی گزارش 123 موارد جدید و دو مرگ و میر بیشترکره جنوبی گزارش کرده است چهارم آن مرگ و بیش از 123 کروناویروس جدید, موارد مصرف تعداد کل آلوده به 556 به عنوان کشور شیوع بدتر شده است.

از 123 موارد جدید, 75 مربوط به Shincheonji کلیسا در این کشور چهارمین شهر Daegu و همسایه بیمارستان.

کره مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در آن قرار داده شده است به بیش از 9000 Shincheonji اعضای خود در قرنطینه و هزاران نفر از نمازگزاران نمایش شده اند برای ویروس.

آن را به عنوان یک دولت وزیر عذر خواهی کرد پس از یک زن مجاز به ترک coronavirus-آمار کشتی کروز الماس شاهزاده در چهار شنبه آزمایش مثبت برای عفونت در شنبه افزایش بیشتر سوالات در مورد کشور مدیریت از وقوع.

“ما عمیقا عذر خواهی برای این وضعیت ناشی از ما نظارت” وزیر بهداشت Katsunobu کاتو گفت: در شب شنبه و اضافه کرد که این وزارتخانه گفت: این امر مجددا 23 مسافران منتشر شده از کشتی.

در کره جنوبی دولت تلاش کرده است برای جلوگیری از شیوع اعلام Daegu و مجاور آن شهرستان Cheongdo “مراقبت های ویژه مناطق”. اما این توقف تعدادی از عفونت بیش از دو برابر در یک روز و در روز شنبه.

تا کنون در کره جنوبی منتشر شده بود 18 به طور کامل بهبود رمان coronavirus بیماران از بیمارستان KCDC گفت.

تعداد زیادی از مردم که برای بررسی ویروس و تحت قرنطینه آمد به 6,039 روز یکشنبه صبح KCDC گفت. این کشور را آزمایش کرده است 22,633 موارد مشکوک; 16,038 آزمایش منفی است.

کره جنوبی را تایید کرد, اول خود را جدید کروناویروس مورد از یک زن چینی از ووهان مرکز از شیوع ویروس در 20 ژانویه.

این کشور 31 بیمار احتمالی “سوپر پخش” بود با حضور Shincheonji کلیسا عبادت خدمات.

در نادر عمومی پیام شنبه شب, نخست وزیر, چانگ Sye-kyun, اطمینان مردم است که این ویروس می تواند موجود باشد اگر مردم در همکاری با دولت ،

روز یکشنبه Daegu شهردار Kwon Young-jin توصیه مردم به ماندن در خانه و گفت: “بحران در سطح Daegu و North Gyeongsang استان قبر است.”

او خواسته تمام Shincheonji اعضای با علائم جلو آمده و آزمایش می شود.

“پنهان شده است پاسخ نمی,” او گفت:. “اگر شما در پنهان کردن آن می تواند به شما صدمه دیده, سلامت, سلامت خانواده خود را, و نه کمک خواهد کرد در اوایل توقف این وضعیت است.”

چین مرگ و میر از این ویروس رز به 2,442 روز یکشنبه پس از دولت گفت: 97 بیشتر مردم مرده بود همه اما یکی در مرکز استان هوبی.

ملی کمیسیون بهداشت نیز تایید دیگری 648 موارد جدید.

بسیاری از مرگ و میر و عفونت های جدید در هوبئی استانی سرمایه ووهان که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر.

چین در مجموع عفونت رسیده 76,936 این کمیسیون گفت: در آن روزانه به روز رسانی.

Coronavirus گسترش به بیش از 25 کشور است و باعث نصب دزدگیر با توجه به شیوع بیماری در اروپا و خاورمیانه و آسیا است.

چین تعداد روزانه عفونت های جدید به خوبی از شیوع اولیه و ارتفاع. اما چین پاشیدند سردرگمی در مورد داده ها توسط بارها و بارها تغییر آن شمارش گرديد.

روز شنبه وزارت امور خارجه ایالات متحده مطرح شده آن مشاوره سفر به کره جنوبی.

ما شهروندان خواسته شد به “ورزش افزایش احتیاط” در هنگام سفر به کره جنوبی که در آن “جامعه پایدار گسترش” گزارش شده است.

“پایدار جامعه گسترش بدان معنی است که مردم در کره جنوبی آلوده شده با این ویروس اما چگونه و یا جایی که آنها آلوده شد شناخته شده نیست و این گسترش در حال انجام است” این بخش گفت: در وب سایت خود را.

مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری نیز با صدور یک “هشدار سطح 2” سفر متوجه گفت: “افراد مسن و کسانی که با شرایط مزمن پزشکی باید در نظر تعویق انداختن سفر غیرضروری”.

بریتانیا نیز توصیه اتباع خود “در برابر همه اما ضروری سفر به Daegu و Cheongdo” و اسرائیل حاضر اجازه می دهد تا غیر اسرائیلی به پیاده شدن از هواپیما که رفتگان از کره جنوبی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im