Coronavirus: ارشد ما رسمی متهم چین از عدم شفافیتیک مقام ارشد کاخ سفید رسمی از سوی پکن به شفاف تر بیش از دست زدن به آن از شیوع کروناویروس به عنوان مقامات چینی گسترش “جنگ” اقدامات برای محدود کردن گسترش آن.

تلفات از coronavirus به حدود 1,400 با بیش از 5000 مورد جدید گزارش شده در جمعه تقلیل خوش بینی است که این ویروس به زودی موجود است.

در جلسه رهبران ارشد در پکن پیشرو دولت در پاسخ به بحران مقامات نامیده می شود برای مناطق دیگر به “اتخاذ قرنطینه و اقدامات نجات در برابر ووهان” است که تحت مستند برای بیش از دو هفته از جمله centralising و quarantining بیماران.

جلسه برگزار شده در روز پنج شنبه و به ریاست نخست وزیر لی کچیانگ به نام در ووهان به “سرعت بالا” طبقه بندی و quarantining ساکنان مشکوک یا تایید شده از ابتلا به ویروس.

آن را به عنوان یک مقام کاخ سفید به نام در پکن به بیشتر باز است.

“ما کمی نا امید است که ما در میانهی شب دعوت شده و ما کمی نا امید در عدم شفافیت آینده از چینی” لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی به خبرنگاران گفت.

Kudlow گفت: رئیس جمهور شی جین پینگ داشته باشید جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که پکن را به ما کمک کند اما “آنها نمی خواهد اجازه دهید ما”.

“من نمی دانم چه انگیزه خود هستند. من نمی دانم که ظاهرا بیشتر و بیشتر مردم در حال رنج می برند بیش از وجود دارد,” او گفت:. “است که دفتر سیاسی واقعا صادق بودن با ما ؟” او با اشاره به کمونیست چین رهبری بالای بدن است.

در هوانگگنگ یکی از بدترین آمار مناطق خارج از ووهان با بیش از 2000 موارد و حداقل 59 مرگ و میر مقامات صادر اقدامات اضطراری برای 14 روز “به طور کامل آب بندی” در تمام مناطق مسکونی و توقیف وسایل نقلیه به جز برای کسانی که به صورت اورژانس پزشکی یا اهداف رسمی.

بازرسی خواهد بود راه اندازی و امنیت عمومی اعزام به اجرای اقدامات است. محلی کمیته منطقه هستند به سازماندهی ساکنان’ لوازم مورد نیاز. “همه ساکنان باید وارد کنید و یا ترک جوامع خود بدون مجوز” اخطار گفت.

در Dawu شهرستان در هوبئی مرکزی به بیش از 600 ، 000 مردم در انتخابات نیز صادر اورژانس اطلاع قبلی در روز پنج شنبه بعد از ظهر که مناطق مسکونی و ساختمان ها خواهد بود مهر و موم شده و وسایل نقلیه ممنوع است. کسانی که قوانین را نقض “خواهد بود بازداشت و طبق مقررات زمان جنگ”. “در زمان فوق العاده ای فوق العاده, اقدامات,” اخطار گفت.

راهنمای سریع

چه coronavirus و ما باید نگران است ؟

چه این ویروس باعث بیماری در ووهان?

آن است که یک عضو از خانواده کروناویروس است که هرگز قبل از مواجه می شوند. مانند دیگر coronaviruses آن آمده است از حیوانات. بسیاری از کسانی که در ابتدا آلوده یا کار کرده یا اغلب shopped در Huanan غذاهای دریایی, بازار عمده فروشی در مرکز شهر چینی.

دیگر چه coronaviruses وجود دارد بوده است ؟

جدید و نگران ویروس ها معمولا سرچشمه در حیوانات میزبان. ابولا و آنفولانزا نمونه های دیگر – سندرم حاد تنفسی (سارس) و سندرم تنفسی خاورمیانه (Mers) در هر دو ناشی از coronaviruses است که از حیوانات.

چه علائم از ووهان coronavirus?

این ویروس باعث می شود ذات الریه. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، اگر مردم در بیمارستان بستری آنها ممکن است حمایت خود را از ریه ها و اندام های دیگر و همچنین مایعات. بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن خود را. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر. همانطور که از 12 فوریه در حال حاضر وجود دارد 45,182 مورد تأیید و 1,115 مرگ و میر. موارد وجود دارد در 28 کشور دیگر خارج از چین با مرگ و میر ثبت شده در یک مورد در هنگ کنگ و یک مورد در فیلیپین. تعداد زیادی از مردم به قرارداد این ویروس به طور کلی می تواند به مراتب بالاتر به مردم با علائم خفیف ممکن است تشخیص داده شده اند.

تعداد موارد تایید شده از coronavirus در انگلستان دو برابر شده است از چهار تا هشت بعد از چهار بیشتر مردم در برایتون بودند مبتلا به این عفونت بیش از آخر هفته.

یکی از چهار نفر دیگر تایید موارد تحت درمان در HCID واحد در رویال رایگان بیمارستان در شمال لندن و دو تن از اتباع چینی که تست مثبت برای Coronavirus در نیویورک در حال درمان در HCID مرکز در نیوکاسل.

چرا این بدتر از عادی آنفلوانزا و چگونه نگران هستند کارشناسان ؟

ما هنوز نمی دانیم که چگونه خطرناک جدید کروناویروس است و ما نمی دانیم تا زمانی که اطلاعات بیشتری در می آید. میزان مرگ و میر در حدود 2 درصد. این است که به احتمال زیاد یک دست بالا گرفتن از بسیاری از مردم به احتمال زیاد آلوده شده توسط ویروس اما هنوز رنج می برد به اندازه کافی شدید علائم به حضور در بیمارستان و غیره شده اند محسوب می شود. برای مقایسه آنفلوآنزای فصلی به طور معمول دارای یک میزان مرگ و میر زیر 1% است و تصور می شود حدود 400000 مرگ و میر در هر سال در سطح جهان است. سارس به حال مرگ و میر بیش از 10٪.

من باید رفتن به دکتر اگر من یک سرفه?

مگر اینکه شما به تازگی از سفر به چین و یا در تماس با فرد مبتلا به این ویروس پس از آن شما باید درمان هر سرفه یا علائم سرماخوردگی به صورت عادی. بیمه خدمات درمانی توصیه می کند که مردم باید تماس 111 به جای مراجعه به پزشک عمل جراحی به عنوان یک خطر وجود دارد که آنها ممکن است دیگران را آلوده.

این یک بیماری همه گیر است و باید ما هراس ؟

کارشناسان بهداشت و درمان شروع به گفتن آن می تواند تبدیل به یک بیماری همه گیر اما در حال حاضر آن می افتد کوتاه از آنچه که به نظر یکی. یک بیماری همه گیر که در نظر است “در سراسر جهان گسترش بیماری”. Coronavirus موارد تایید شده اند در حدود 25 کشور در خارج از چین اما به هیچ وجه در تمام 195 در لیست.

وجود دارد بدون نیاز به وحشت. گسترش این ویروس در خارج از چین نگران کننده است اما نه غیر منتظره توسعه است. که اعلام کرده است شیوع این بیماری به بهداشت عمومی اورژانس های بین المللی نگرانی می کند و می گوید وجود یک “پنجره فرصت” برای جلوگیری از گسترش این بیماری است. مسائل کلیدی هستند که چگونه انتقال این کروناویروس جدید است که بین مردم و چه نسبت به شدت بیمار و در بیمارستان است. اغلب ویروس ها است که به راحتی گسترش تمایل به تاثیر خفیف تر.

سارا Boseley سلامت ویرایشگر و هانا Devlin

در Zhangwan منطقه در شهر شیان مقامات نهاد محدودیت های مشابه و گفت: امنیت عمومی کمک خواهد کرد که اجرای این اقدامات است. گوچنگ شهرستان و یونمنگ شهرستان نیز اجرا همان اقدامات برای مدت 14 روز.

در حالی که این کشور تلاش می کند به آرامی بازگشت به کار در تلاش برای نگه داشتن اقتصاد بین رفتن بسیاری از مناطق باقی می ماند فلج توسط ویروس. در شانگهای ساکنان روبرو هستند به طور فزاینده ای دقیق قرنطینه اقدامات است. یک روستا را ممنوع کرده است همه در خارج از اتومبیل و ساکنان اندازه گیری نیز به تصویب رسید در بسیاری از مسکونی ترکیبات در پکن.

مایکل اسمیت
(@MikeSmithAFR)

من قرار داده شده است در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز پس از بازگشت به شانگهای. برای همسایگان من فقط 1 نفر در هر خانواده مجاز است از یک بار در روز. برخی از مستاجرها هستند که دسترسی به خانه های خود. این شهر به طور فزاینده ای در مستند. #coronavirus pic.twitter.com/UMEmbTa8PN

14 فوریه سال 2020

مقامات گفتند که در این سال نمی خواهد ببینید “اوج” در بازگشت از سفر پس از سال جدید قمری تعطیلات که همه نقاط کشور باید “ادامه حفاظت و کنترل اقدامات”. حاوی ویروس در ووهان که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر است که هنوز هم از “اهمیت” در جهت تحقق “اقتصادی و توسعه اجتماعی” در سال جاری خبر داد.

تعداد مرگ و میر ناشی از کروناویروس در چین تجدید نظر در روز جمعه به سال 1380 و پس از سنبله بزرگ در روز پنج شنبه. ملی کمیسیون بهداشت حذف 108 مرگ و میر پس از کشف “تکراری آمار” در سخت ضربه مرکزی هوبئی استان با توجه به آن به روز رسانی روزانه بدون ارائه جزئیات بیشتر.

در خارج از چین یک نفر کشته در ژاپن از این ویروس در روز پنج شنبه شب. ژاپن وزارت بهداشت گفت که یک زن در 80s زندگی در استان کاناگاوا در غرب توکیو فوت کرده است. او منتقل شده است بین بیمارستان ها به عنوان وضعیت او بدتر شده و او تنها به تایید داشته اند coronavirus پس از مرگ او.
مرگ او به ارمغان می آورد به تعداد مرگ و میر ناشی از این ویروس در خارج از سرزمین اصلی چین است. دولت گفت که مرحله تست و مهار کردند.

در همین حال وزارت امور خارجه ایالات متحده ابراز نگرانی عمیق در مورد کره شمالی نسبت به وقوع. این بیانیه می آید که کره شمالی تصدیق به تقویت قرنطینه و اقدامات پیشگیرانه.

کره شمالی در عین حال به گزارش یک مورد از این ویروس جدید اما رسانه های دولتی گزارش اشاره کرده اند که نامشخص تعداد زیادی از مردم شده اند قرنطینه پس از بروز علائم ، کارشناسان می گویند یک بیماری همه گیر در کره شمالی می تواند وخیم به دلیل کمبود مزمن لوازم پزشکی و بهداشت مراقبت از زیرساخت ها است.

مسافران در کشتی کروز که صرف دو هفته در دریا بعد از اینکه تبدیل به دور توسط پنج کشور بیش از coronavirus نگرانی شروع پیاده در کامبوج روز جمعه.

MS Westerdam حمل 1,455 مسافران و 802 خدمه مستقر در کامبوج شهر بندر از سیهانوکویل در روز پنج شنبه. کامبوج نخست وزیر کامبوج استقبال مسافران با دست دادن و دسته گل رز به عنوان آنها پا کردن کشتی و سوار انتظار اتوبوس.

گزارش اضافی توسط Pei Wu Lin

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su